DZISIEJSZE SPARINGI
POPRZEDNIE WYNIKI 26. czerwca 2010 (sobota): Chojniczanka Chojnice 1-3 Widzew Łódź (1) Lech Rypin 0-3 Arka Gdynia (1)
20. marca 2010 (sobota): Orzeł Trąbki Wielkie 1-3 Orkan Rumia (7) Cartusia Kartuzy 6-3 Gryf Wejherowo (5) Pomorze Potęgowo 2-2 Bytovia Bytów (3)
13. marca 2010 (sobota): Koral Dębnica 5-2 Mechanik Bobolice (1) Czarni Czarne 12-0 Pionier 95 Borne Sulinowo
7. marca 2010 (niedziela): Bytovia Bytów 3-2 Koral Dębnica (1)
6. marca 2010 (sobota): Orkan Rumia 1-2 Gryf 2009 Tczew (5) Cartusia Kartuzy 2-2 Zatoka Braniewo (9) Gryf Wejherowo 2-0 Start Mrzezino (1) Olimpia Elbląg 3-2 Kaszubia Kościerzyna (5) Lechia II Gdańsk 0-4 Gryf 95 Słupsk (3) Bytovia Bytów 9-1 Anioły Garczegorze
5. marca 2010 (piątek): Unia Janikowo 4-2 Chojniczanka Chojnice (3)
2. marca 2010 (wtorek): Arka Gdynia ME 1-2 Orkan Rumia (4)
28. lutego 2010 (niedziela): GTS Kolbudy 1-2 Cartusia Kartuzy (7)
27. lutego 2010 (sobota): Murkam Przodkowo 0-5 Cartusia Kartuzy (12) Elana Toruń 2-4 Chojniczanka Chojnice (9) Powiśle Dzierzgoń 2-1 Kaszubia Kościerzyna (1) Concordia Elbląg 3-2 Gryf Wejherowo (1) Bytovia Bytów 4-2 Orlęta Reda (1) Orkan Rumia 6-1 Start Mrzezino
26. lutego 2010 (piątek): Gwardia Koszalin 2-5 Gryf 95 Słupsk
24. lutego 2010 (środa): Bałtyk Gdynia 3-2 Cartusia Kartuzy (9) Olimpia Elbląg 5-2 Chojniczanka Chojnice (5) Bytovia Bytów 3-1 Czarni Czarne Wietcisa Skarszewy 2-2 Kaszubia Kościerzyna (6) Drawa Drawsko Pomorskie 2-3 Czarni Czarne
20. lutego 2010 (sobota): Bałtyk Gdynia 1-2 Chojniczanka Chojnice (8) Orkan Rumia 1-2 Olimpia Elbląg (9) Gryf Wejherowo 2-0 Korona Żelistrzewo (7) Gryf 2009 Tczew 1-3 Cartusia Kartuzy (2) Bytovia Bytów 1-4 Wietcisa Skarszewy (1)
19. lutego 2010 (piątek): Gryf 95 Słupsk 3-4 Jantar Ustka (1)
17. lutego 2010 (środa): Olimpia Elbląg 4-0 Kaszubia Kościerzyna (6) Wietcisa Skarszewy 1-3 Chojniczanka Chojnice (2) Bałtyk Gdynia 2-3 Gryf Wejherowo (2) Cartusia Kartuzy 4-3 Orlęta Reda (4)
15. lutego 2010 (poniedziałek): Arka Gdynia 3-1 FK Ventspils
13. lutego 2010 (sobota): Cartusia Kartuzy 4-0 Grunke Somonino (6) Orkan Rumia 17-0 Orkan II Rumia (9) Gryf 95 Słupsk 1-4 Murkam Przodkowo (4) Orlęta Reda 0-0 Gryf Wejherowo (1) Victoria Koronowo 0-3 Chojniczanka Chojnice (2) Grom Nowy Staw 0-7 Olimpia 2004 Elbląg
10. lutego 2010 (środa): Olimpia Grudziądz 2-0 Orkan Rumia (2) Nielba Wągrowiec 5-5 Chojniczanka Chojnice (6) Bałtyk Gdynia 1-1 Kaszubia Kościerzyna (2) Lechia Gdańsk ME 3-3 Gryf Wejherowo Arka Gdynia 2-0 Dinamo Bukareszt Koral Dębnica 0-1 Korona Stróżewo
7. lutego 2010 (niedziela): Gryf Wejherowo 1-4 Olimpia Elbląg (4)
6. lutego 2010 (sobota): Kaszubia Kościerzyna 5-0 Orlęta Reda (7) Gryf 95 Słupsk 1-4 Cartusia Kartuzy (3) Gwardia Koszalin 1-3 Bytovia Bytów
3. lutego 2010 (środa): Lechia II Gdańsk 0-1 Orkan Rumia (10) Bytovia Bytów 5-4 Radunia Stężyca
31. stycznia 2010 (niedziela): Cartusia Kartuzy 3-0 Start Mrzezino (1) Koral Dębnica 1-2 Krajna Sępólno
30. stycznia 2010 (sobota): Olimpia Grudziądz 3-0 Chojniczanka Chojnice (9) Orkan Rumia 2-1 Jeziorak Iława (8) Lechia Gdańsk ME 3-1 Kaszubia Kościerzyna (2)
27. stycznia 2010 (środa): Málaga CF 0-0 Arka Gdynia Lech Poznań ME 1-1 Chojniczanka Chojnice Gryf 95 Słupsk 0-0 Jeziorak Iława
24. stycznia 2010 (niedziela): Jeziorak Iława 2-0 Gryf Wejherowo Bałtyk Koszalin 3-1 Bytovia Bytów (1)
23. stycznia 2010 (sobota): Murkam Przodkowo 2-2 Kaszubia Kościerzyna (14) Orlęta Reda 3-1 Chojniczanka Chojnice (9) Bytovia Bytów 0-2 Cartusia Kartuzy (3) Arka Gdynia 2-1 Hajduk Split
22. stycznia 2010 (piątek): Wybrzeże Rewalskie Rewal 0-10 Orkan Rumia (1)
20. stycznia 2010 (środa): Pogoń Szczecin 0-2 Orkan Rumia (5)
16. stycznia 2010 (sobota): Lechia Gdańsk ME 0-4 Chojniczanka Chojnice (2) Bytovia Bytów 2-2 Gryf Wejherowo Flota Świnoujście 2-0 Orkan Rumia (2)
18. sierpnia 2009 (wtorek): Amator Kiełpino 3-1 Murkam Przodkowo(js)
12. sierpnia 2009 (środa): Amigo Przyjaźń 18-0 Nowy Świat
9. sierpnia 2009 (niedziela): Amator II Kiełpino 0-4 Cartusia Kartuzy(js)
6. sierpnia 2009 (czwartek): Amigo Przyjaźń 11-1 Boterm Dżamba Żukowo
5. sierpnia 2009 (środa): Amator Kiełpino 0-8 Cartusia Kartuzy (11) Olimpia Sztum 7-3 Olimpia Kisielice (2)
2. sierpnia 2009 (niedziela): Gryf 95 Słupsk 4-1 Victoria Koronowo (3)
1. sierpnia 2009 (sobota): Bytovia Bytów 2-0 Gryf Wejherowo (18) Kaszubia Kościerzyna 2-1 Concordia Elbląg (12) Cartusia Kartuzy 3-2 Murkam Przodkowo (3) Orkan Rumia 6-0 Powiśle Dzierzgoń (1) Królewscy Czapielsk 4-3 KS Sulmin JA
30. lipca 2009 (czwartek): Amator II Kiełpino 2-4 Cartusia Kartuzy (js)
29. lipca 2009 (środa): Arka Gdynia 5-2 Cartusia Kartuzy (12) Radunia Stężyca 3-4 Kaszubia Kościerzyna (22) Orkan Rumia 2-1 Wierzyca Pelplin (8) Pionier Borne Sulimowo 1-8 Czarni Czarne Kaprys Leźno 2-3 Amigo Przyjaźń
28. lipca 2009 (wtorek): Gryf 95 Słupsk 2-1 Bałtyk Koszalin
27. lipca 2009 (poniedziałek): Bytovia Bytów 3-5 Czarni Czarne (6)
26. lipca 2009 (niedziela): Rodło Kwidzyn 1-1 Orlęta Łuków (18)
25. lipca 2009 (sobota): Arka Gdynia 9-1 Gryf 95 Słupsk (14) Orkan Rumia 1-2 Arka Gdynia (6) Chojniczanka Chojnice 3-2 Victoria Koronowo (5) Gryf Wejherowo 1-2 Cartusia Kartuzy (9) Pomezania Malbork 1-2 ZKS Olimpia Elbląg (3) Olimpia Sztum 4-2 Unia Susz (1)
24. lipca 2009 (piątek): Kaszubia Kościerzyna 1-3 Lechia Gdańsk (15)
23. lipca 2009 (czwartek): Bytovia Bytów 4-1 Lech Czaplinek (2) Victoria Koronowo 1-4 Cartusia Kartuzy (4) Powiśle Dzierzgoń 1-4 Concordia Elbląg
22. lipca 2009 (środa): Pomezania Malbork 0-3 Orkan Rumia (10) GTS Kolbudy 1-7 Cartusia Kartuzy (4) Wda Świecie 3-3 Chojniczanka Chojnice Czarni Czarne 3-1 Głaz Tychowo (2) Amigo Przyjaźń 8-1 KS Banino
21. lipca 2009 (wtorek): Bytovia Bytów 2-2 Pogoń Barlinek (5) Tucholanka Tuchola 0-9 Chojniczanka Chojnice Energie Cottbus 2-2 Arka Gdynia (2)
20. lipca 2009 (poniedziałek): Bytovia Bytów 0-0 Piast Choszczno (2) Czarni Czarne 0-2 Darzbór Szczecinek (2)
19. lipca 2009 (niedziela): Bytovia Bytów 1-1 Lubuszanin Trzcianka (2)
18. lipca 2009 (sobota): Kaszubia Kościerzyna 3-0 Bałtyk Gdynia (27) Gryf 95 Słupsk 1-2 Murkam Przodkowo (8) Grom Osie 1-3 Chojniczanka Chojnice (6) Cartusia Kartuzy 4-1 Concordia Elbląg (7) Jeziorak Iława 0-1 Orkan Rumia (3) Bytovia Bytów 1-0 Drawa Drawsko Pomorskie (2) Gryf Wejherowo 0-3 Orlęta Reda Gryf Wejherowo 1-1 Lechia Gdańsk (ME) Czarni Czarne 3-3 Sparta Złotów
15. lipca 2009 (środa): Gryf 2009 Tczew 3-1 Orkan Rumia (25) Wietcisa Skarszewy 2-5 Chojniczanka Chojnice (8) Bytovia Bytów 6-2 Radunia Stężyca (1) Orlęta Reda 1-2 Cartusia Kartuzy (3) Pomezania Malbork 2-3 Concordia Elbląg Amigo Przyjaźń 3-0 Amigo Przyjaźń II
14. lipca 2009 (wtorek): Bytovia Bytów 7-1 Anioły Garczegorze (2)
11. lipca 2009 (sobota): Orkan Rumia 0-2 Bytovia Bytów (1) Unia Janikowo 3-6 Chojniczanka Chojnice (2) Gryf 95 Słupsk 2-1 Lechia Gdańsk (ME) (1)
9. lipca 2009 (czwartek): Orkan Rumia 3-0 Lechia Gdańsk (ME)
1. lipca 2009 (środa): Olimpia Grudziądz 6-1 Chojniczanka Chojnice (8)
(wtorek): Darłovia Darłowo 1-2 Gryf 95 Słupsk
|