SPARINGI POMORSKICH DRUŻYN - ZIMA 2024

Puchar Polski - Gdańsk - sezon 2023/2024



   V runda - 8. listopada 2023 [szczegóły] Komentarze (1)
GOSRiT II Luzino 0 - 1 Wierzyca Pelplin 7 listopada 2023 - 13:00
Amator Kiełpino 2 - 1 Kolejarz Chojnice 8 listopada 2023 - 14:00
Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Radunia II Stężyca 8 listopada 2023 - 17:30
Sokół Bożepole Wielkie 0 - 3 Gryf Wejherowo 8 listopada 2023 - 13:30
Jaguar Gdańsk 0 - 2 Stolem Gniewino 15 listopada 2023 - 13:00
Gedania Gdańsk 3 - 0 KP Starogard Gdański 7 listopada 2023 - 13:30
Ogniwo Sopot 0 - 1 Chojniczanka II Chojnice 8 listopada 2023 - 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Sporting Leźno 8 listopada 2023 - 20:30
Respect Przejazdowo 2 - 3 Stoczniowiec Gdańsk 8 listopada 2023 - 15:00
Portowiec Gdańsk 1 - 6 Cartusia Kartuzy 7 listopada 2023 - 17:00




   IV runda - 11. października 2023 [szczegóły] Komentarze (23)
Stoczniowiec Gdańsk 4 - 0 Wietcisa Skarszewy 11 października 2023 - 15:30
GOSRiT II Luzino 6 - 0 Bałtyk Gdynia 11 października 2023 - 15:30
Respect Przejazdowo 5 - 1 Orlęta Reda 11 października 2023 - 15:30
Marynarka Wojenna RP 0 - 6 Ogniwo Sopot 10 października 2023 - 20:45
Victoria Kaliska 1 - 4 Radunia II Stężyca 11 października 2023 - 15:30
Gedania II Gdańsk 1 - 4 Chojniczanka II Chojnice 11 października 2023 - 15:30
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Akademia Sportu Kolbudy 11 października 2023 - 15:30
Barca Bolszewo 1 - 2 Sporting Leźno 11 października 2023 - 20:00
Sokół Bożepole Wielkie 2 - 0 Arka II Gdynia 11 października 2023 - 15:30
Wierzyca Pelplin 4 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 11 października 2023 - 15:30
Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Borowiak Czersk 11 października 2023 - 15:30
Amator Kiełpino 3 - 2 MKP Szlachta 11 października 2023 - 16:15
Kolejarz Chojnice 4 - 0 MKS Władysławowo 11 października 2023 - 15:00
Portowiec Gdańsk 4 - 0 GLKS Różyny 10 października 2023 - 17:00
Jaguar Gdańsk 5 - 1 Wikęd Luzino 11 października 2023 - 15:30
Dragon Bojano 1 - 7 Gryf Wejherowo 11 października 2023 - 15:30




   III runda - 20. września 2023 [szczegóły] Komentarze (3)
Stoczniowiec Gdańsk 1 - 0 Osiczanka Osice 20 września 2023 - 16:45
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Styna Godziszewo 20 września 2023 - 16:00
Centrum Pelplin 1 - 2 GLKS Różyny 27 września 2023 - 17:00
Gryf Tczew KP 2 - 5 Wierzyca Pelplin 20 września 2023 - 16:30
MKP Szlachta - wolny los
Amator Kiełpino 4 - 2 GKS Sierakowice 20 września 2023 - 17:00
Victoria Kaliska 4 - 0 Gwiazda Karsin 20 września 2023 - 16:30
KS Sulmin 2 - 4 Wietcisa Skarszewy 20 września 2023 - 17:00
FPT Banino 3 - 3 Portowiec Gdańsk 19 września 2023 - 20:00
GTS Mokry Dwór 0 - 5 Orzeł Trąbki Wielkie 19 września 2023 - 17:30
KS Skorzewo 1 - 4 Kolejarz Chojnice 20 września 2023 - 16:30
Chojniczanka Chojnice (juniorzy) 2 - 3 Borowiak Czersk 20 września 2023 - 20:00
Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Tęcza Brusy 20 września 2023 - 16:30
Orlęta Reda 3 - 1 KS Chwaszczyno 20 września 2023 - 16:30
Dragon Bojano - wolny los
Barca Bolszewo 2 - 1 Gryf II Wejherowo 20 września 2023 - 19:00
Bałtyk II Gdynia 2 - 4 Sokół Bożepole Wielkie 20 września 2023 - 16:30
GOSRiT II Luzino 3 - 1 KP Gdynia AP 20 września 2023 - 16:30
Respect Przejazdowo 2 - 1 Cartusia II Kartuzy 20 września 2023 - 16:00
Ogniwo Sopot 2 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 21 września 2023 - 17:00
Marynarka Wojenna RP 2 - 0 Orkan Rumia MKS 19 września 2023 - 20:45
Jaguar II Gdańsk 3 - 5 Sporting Leźno 20 września 2023 - 20:15




   II runda - 30. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (1)
Marynarka Wojenna RP 5 - 1 EX Siedlce Gdańsk Oldboys 29 sierpnia 2023 - 20:45
Start Mrzezino 3 - 4 KP Gdynia AP 30 sierpnia 2023 - 17:30
GOSRiT II Luzino 4 - 0 Pomorzanin Gdynia 30 sierpnia 2023 - 17:30
Bałtyk Gdynia AP 0 - 5 Dragon Bojano 30 sierpnia 2023 - 16:00
Stolem II Gniewino 4 - 6 Ogniwo Sopot 30 sierpnia 2023 - 17:30
Latarnik Choczewo 5 - 5 Barca Bolszewo 30 sierpnia 2023 - 17:30
po dogrywce, karne 4-5
Gryf Tczew KP 5 - 2 Korona Cedry Małe 30 sierpnia 2023 - 17:30
Respect Przejazdowo 3 - 2 Potok Pszczółki 30 sierpnia 2023 - 18:00
Jaguar III Gdańsk 0 - 1 KS Sulmin 30 sierpnia 2023 - 20:30
po dogrywce
AP Przywidz 0 - 2 Amator Kiełpino 30 sierpnia 2023 - 17:30
FPT Banino 3 - 1 Orlik Przodkowo 29 sierpnia 2023 - 20:15
Beniaminek 03 II Starogard Gdański 1 - 2 GTS Mokry Dwór 30 sierpnia 2023 - 19:00
Chojniczanka Chojnice (juniorzy) 1 - 0 Sokół Zblewo 30 sierpnia 2023 - 20:00
Orkan Huta 3 - 4 Victoria Kaliska 30 sierpnia 2023 - 17:30
Sokół Lubichowo 3 - 4 MKP Szlachta 30 sierpnia 2023 - 17:30


   I runda - 15. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (0)
Chojniczanka Chojnice (juniorzy) 7 - 2 Wierzyca Stara Kiszewa 15 sierpnia 2023 - 11:00
KP II Gdynia AP 1 - 3 Orlik Przodkowo 16 sierpnia 2023 - 20:30
GTS Juszkowo 2 - 3 Pomorzanin Gdynia 15 sierpnia 2023 - 11:00
Brda II Rytel 2 - 5 Sokół Zblewo 15 sierpnia 2023 - 11:00
Orkan Huta 5 - 1 Unia Klawkowo 15 sierpnia 2023 - 17:00
LKP Nowa Karczma 0 - 5 Amator Kiełpino 15 sierpnia 2023 - 16:00
Słupia Sulęczyno 1 - 3 KS Sulmin 15 sierpnia 2023 - 17:00
Marynarka Wojenna RP 5 - 1 Stowarzyszenie Sędziów Pomorskiego ZPN 16 sierpnia 2023 - 20:45
Korona Rywałd 0 - 6 Sokół Lubichowo 15 sierpnia 2023 - 11:00
Kaszuby Połchowo 1 - 4 Dragon Bojano 15 sierpnia 2023 - 16:00
Beniaminek 03 II Starogard Gdański 5 - 1 Sobieski Gniew 15 sierpnia 2023 - 11:00
Barca Bolszewo 1 - 0 Feniks Mechowo 15 sierpnia 2023 - 11:00
Orzeł Straszyn 1 - 5 Gryf Tczew KP 15 sierpnia 2023 - 19:00
Orzeł Subkowy 1 - 3 Potok Pszczółki 15 sierpnia 2023 - 17:00
Sokół II Bożepole Wielkie 1 - 4 Latarnik Choczewo 15 sierpnia 2023 - 11:00
EX Siedlce Gdańsk Oldboys 7 - 2 Oldboys KP Gdynia 17 sierpnia 2023 - 20:30
Sokół Lubnia 0 - 5 MKP Szlachta 15 sierpnia 2023 - 18:10
Arka Prusewo 1 - 5 Start Mrzezino 15 sierpnia 2023 - 16:00
KS Mściszewice 0 - 4 GOSRiT II Luzino 15 sierpnia 2023 - 13:00
Pewniak Hanza Lider Gdańsk 0 - 5 Bałtyk Gdynia AP 15 sierpnia 2023 - 18:00
Huragan Smolno 0 - 8 Stolem II Gniewino 15 sierpnia 2023 - 11:00
Stoczniowiec II Gdańsk 2 - 3 Korona Cedry Małe 15 sierpnia 2023 - 10:00
FPT Banino 3 - 1 Olimpia Osowa 15 sierpnia 2023 - 18:00
Ogniwo Sopot 5 - 0 GTS Pruszcz Gdański 15 sierpnia 2023 - 13:00
Wisła Steblewo 0 - 4 AP Przywidz 15 sierpnia 2023 - 11:00
Respect Przejazdowo 3 - 2 Gedania III Gdańsk 15 sierpnia 2023 - 14:00
UKS Klukowo 0 - 3 KP Gdynia AP 15 sierpnia 2023 - 11:00
Jaguar III Gdańsk 3 - 1 KP Gdynia 15 sierpnia 2023 - 11:00
Wisła Długie Pole 3 - 4 GTS Mokry Dwór 15 sierpnia 2023 - 18:30
Pomorzanka Skórcz 0 - 10 Victoria Kaliska 15 sierpnia 2023 - 14:00


© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE