Sparing: Kaszubia Kościerzyna - Bałtyk Gdynia

18. lipca 2009 , 11:00 (Kościerzyna)

Kaszubia Kościerzyna

3 - 0

Bałtyk Gdynia


Bałtyk Gdynia: I połowa - Chamera; Kamiński, Wasielewski, Martyniuk, Zybert; Drzymała, Bielecki, Pięta, Adamus; Nadolny, Hartman II połowa - Grubba; Kamiński (60 Siezieniewski), Chorab, Granosik, Zybert (60 Kozerkiewicz); Styn, Litwinko, Riebandt, Byczkowski; Kudyba, Nadolny (60 Florek)

baltykgdynia.pl

Uzupełnij informacje o sparingu


Komentarze

~jacekpcp1 (niezalogowany)
O której ten meczyk???
~MKS (niezalogowany)
11 00 :D
zulu
3-0 Kaszubia wygrala...Kwietnieski,Troka i nie wiem
~apik (niezalogowany)
zimny prysznic przyda się naszym piłkarzom ale w przyszła sobotę to panowie takich żartów juz nie róbcie TYLKO ZWYCIĘSTWO BAŁTYKU TYLKO ZWYCIĘSTWO
~LG (niezalogowany)
No to Bałtyk dlugo nie pogra w II lidze :)
~lori (niezalogowany)
no pewnie nie zamierzamy grać długo w 2 lidze mamy zdecydowanie wyższe cele
kibic23
wyższe cele a przegrywacie z trzecioligowcem i to 3:0. Nawet bramki nie strzeliliście a za tydzień liga.
~kandi (niezalogowany)
Panowie gracie dla najstarszego klubu Gdyni w lidze nie odpuszczamy
~sg (niezalogowany)
Dajcie spokój! To była jakaś komedia. Kaszubia bez trudu ograła tzw. drugoligowy Bałtyk. Gratulacje dla Bałtyku za transfery i "wzmocnienia". Chyba kasa się skończyła na motywowanie co niektórych
~jasiu (niezalogowany)
Podobno Rzepka po meczu zrezygnował z prowadzenia drużyny SKS Bałtyk.?
~bb (niezalogowany)
z czym do drugiej ligi buahahhha
Tolkien
Z trenerem Rzepką, pasi ? jak nie to na korty
~bb (niezalogowany)
kasa sie skonczyla i koniec Bałtyku.. za rok 3 liga z powrotem.
~jacekpcp1 (niezalogowany)
Już dawno mówiłem, że Baltyczek pogra tylko sezon w II lidze, a następnie z HUKIEM wróci tam, gdzie jego miejsce, czyli III liga!!! W II lidze panowie z PomZPN już nie pomogą walkowerami!!!
~pp (niezalogowany)
jacku pcp1- ile walkowerów dostał Bałtyk w ostatnich latach? ja przypominam sobie 2. Pierwszy to w wygranym meczu z Czarnymi 12:1, nieuprawniony zawodnik , weryfikacja wyniku na 12:0. Drugi walkower ostatniej jesieni, gdy Olimpia Sztum w ostatniej kolejce narobiła w majty i nie przyjechała do Gdyni. Bałtyk czekał na boisku. Jestem przekonany, że dostaliby dużo więcej bramek niż 3. Ja więcej nie pamiętam, przypomnij jeszcze jakieś, bo widzę , że jesteś dość zorientowany.
Coralgol
jackupsp1 - w ostatnich latach więcej było walkowerów przeciw Bałtykowi niż dla Bałtyku, więc daruj sobie te teorie.
misiaty
........jeszcze liga sie nie zaczela a wy juz stawiacie Baltyk na przegranej pozycji..... sparingi nic nie znacza ! na wiosne bedzie mozna cos powiedziec ...
endriu
BRAWO KASZUBIA oby tak w lidze
~vittorio11 (niezalogowany)
lori,kiedy ty ostatnio miałeś badania okresowe??? :s
Grajek23
Najpierw Murkam prowadzi z wami 2:0, ledwo remisujecie. A teraz leje Was Kaszubia;PPPP II- ligowcy...:PP
~tolkien (niezalogowany)
Grajek i reszta, ja jako kibic nie mam zamiaru sie tu tłumaczyc, macie kompleks to Bałtyku, jakąś zazdrośc tak odczuwam. Owszem wyniki wzbudzają niepokój ale forme zespół i trenera zweryfikuje liga i nie po 1 czy 3 kolejce tylko po rundzie jesiennej gdzie odbedzie sie 19 kolejek. Baraży nie ma wiec minimum trzeba trzeba byc lepszym od 4 kapel. A bedziemy lepsi o kilka wiecej. Mój typ miejsce 6-9. Pozdrawiam .
Grajek23
Tolkien, piszesz tu takie bajki jakbys byl tym Panem który pisał Władce Pierścieni;] To że Bałtyk bedzie w połowie stawki to fantastyka...
~kibic sks (niezalogowany)
Rzepka zabierz sie za obronę Bałtyku-jak na razie zastąpienie Łukasza Wróbla jest nieosiagalne.Reszta nowych piłkarzy to PORAZKA
kumen3354
sory w 2lidze pozdro dła kibiców kaszubi :roll:
~ziomek (niezalogowany)
co wy sie prujecie do baltyku? jestem z gdanska i lugie ten klub chociaz jest z gdyni. chyba ze wy uwazacie sie za messich i innych dobrych pilkarzy to pokazcie w dobrych druzynach co potraficie a nie tylko jedziecie na baltyk bo zazdroscicie awansu. wierze ze baltyk sie utrzyma. powodzenia
~sks (niezalogowany)
jak mozna pozbyc sie kolejnego dobrego zawodnika jakim jest Radek Styn? Rzepka co ty robisz?
cos ty chłopie za drewniaków do Bałtyku kupił? same patałachy ! ile bierzesz za te śmieszne transfery ?
spuscisz ten klub do III ligi w tempie ekspresowym, sam wylecisz z chukiem po trzech szybkich i sromotnych porazkach!!!!
~morek_mks (niezalogowany)
dalej kaszubia

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autor





www.PomorskiFutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.
© Pomorski Futbol 2003-2026 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE