SPARINGI POMORSKICH DRUŻYN - ZIMA 2024

IV liga - pomorska - sezon 2023/2024

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jaguar Gdańsk 17 43 14 1 2 54 - 17
2. Gryf Słupsk 17 38 12 2 3 44 - 24
3. Bałtyk Gdynia 17 35 11 2 4 33 - 17
4. Grom Nowy Staw 17 33 10 3 4 39 - 25
5. Pomezania Malbork 17 30 8 6 3 40 - 21
6. Pogoń Lębork 17 29 8 5 4 41 - 28
7. Anioły Garczegorze 17 27 8 3 6 34 - 31 1 3 1 0 0 2 - 1
8. Gryf Wejherowo 17 27 9 0 8 36 - 27 1 0 0 0 1 1 - 2
9. Radunia II Stężyca 17 25 7 4 6 31 - 27
10. Powiśle Dzierzgoń 17 24 6 6 5 23 - 24
11. Chojniczanka II Chojnice 17 23 7 2 8 32 - 36
12. Supra Kwidzyn 17 20 5 5 7 22 - 34
13. Sparta Sycewice 17 16 3 7 7 26 - 38
14. Gedania II Gdańsk 17 15 5 0 12 23 - 47
15. MKS Władysławowo 16 13 3 4 9 20 - 34
16. Arka II Gdynia 17 10 2 4 11 23 - 35
17. Akademia Sportu Kolbudy 17 9 2 3 12 14 - 45 1 3 1 0 0 2 - 1
18. Start Miastko 16 9 2 3 11 21 - 46 1 0 0 0 1 1 - 2
Ostatni komentarz dodał moia 22.02.2024, 14:09:51


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 17

Kolejka 1 - 5/6. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (45) 
Sparta Sycewice 2 - 3 Jaguar Gdańsk 5 sierpnia 2023 - 11:00
Pomezania Malbork 0 - 2 Bałtyk Gdynia 5 sierpnia 2023 - 17:00
Grom Nowy Staw 1 - 0 Anioły Garczegorze 5 sierpnia 2023 - 11:00
Gedania II Gdańsk 0 - 4 Chojniczanka II Chojnice 5 sierpnia 2023 - 16:00
Arka II Gdynia 0 - 0 Radunia II Stężyca 5 sierpnia 2023 - 11:00
Powiśle Dzierzgoń 0 - 2 Akademia Sportu Kolbudy 6 sierpnia 2023 - 16:00
Supra Kwidzyn 2 - 2 Pogoń Lębork 5 sierpnia 2023 - 17:00
MKS Władysławowo 1 - 3 Gryf Słupsk 5 sierpnia 2023 - 15:00
Start Miastko 1 - 0 Gryf Wejherowo 5 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 2 - 12/13. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (37) 
Jaguar Gdańsk 3 - 2 Gryf Wejherowo 12 sierpnia 2023 - 11:00
Gryf Słupsk 3 - 1 Start Miastko 12 sierpnia 2023 - 17:00
Pogoń Lębork 2 - 0 MKS Władysławowo 12 sierpnia 2023 - 17:00
Akademia Sportu Kolbudy 0 - 1 Supra Kwidzyn 12 sierpnia 2023 - 11:00
Radunia II Stężyca 0 - 1 Powiśle Dzierzgoń 12 sierpnia 2023 - 11:00
Chojniczanka II Chojnice 3 - 1 Arka II Gdynia 12 sierpnia 2023 - 11:00
Anioły Garczegorze 2 - 1 Gedania II Gdańsk 12 sierpnia 2023 - 11:00
Bałtyk Gdynia 1 - 2 Grom Nowy Staw 11 sierpnia 2023 - 17:00
Sparta Sycewice 1 - 4 Pomezania Malbork 12 sierpnia 2023 - 11:00
Kolejka 3 - 15. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (54) 
Pomezania Malbork 2 - 0 Jaguar Gdańsk 15 sierpnia 2023 - 18:00
Grom Nowy Staw 3 - 1 Sparta Sycewice 15 sierpnia 2023 - 11:00
Gedania II Gdańsk 1 - 2 Bałtyk Gdynia 16 sierpnia 2023 - 15:00
Arka II Gdynia 0 - 1 Anioły Garczegorze 15 sierpnia 2023 - 15:00
Powiśle Dzierzgoń 0 - 3 Chojniczanka II Chojnice 15 sierpnia 2023 - 16:00
Supra Kwidzyn 2 - 1 Radunia II Stężyca 15 sierpnia 2023 - 12:00
MKS Władysławowo 0 - 0 Akademia Sportu Kolbudy 15 sierpnia 2023 - 11:00
Pogoń Lębork 4 - 3 Start Miastko 15 sierpnia 2023 - 12:00
Gryf Wejherowo 3 - 4 Gryf Słupsk 15 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 4 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (29) 
Jaguar Gdańsk 2 - 5 Gryf Słupsk 19 sierpnia 2023 - 11:00
Pogoń Lębork 2 - 0 Gryf Wejherowo 19 sierpnia 2023 - 17:00
Akademia Sportu Kolbudy 2 - 1 Start Miastko 19 sierpnia 2023 - 11:00
Radunia II Stężyca 3 - 2 MKS Władysławowo 22 sierpnia 2023 - 17:00
Chojniczanka II Chojnice 1 - 3 Supra Kwidzyn 20 sierpnia 2023 - 11:00
Anioły Garczegorze 2 - 2 Powiśle Dzierzgoń 19 sierpnia 2023 - 12:00
Bałtyk Gdynia 4 - 1 Arka II Gdynia 19 sierpnia 2023 - 11:00
Sparta Sycewice 5 - 1 Gedania II Gdańsk 19 sierpnia 2023 - 15:00
Pomezania Malbork 3 - 1 Grom Nowy Staw 19 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejka 5 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (36) 
Grom Nowy Staw 0 - 4 Jaguar Gdańsk 26 sierpnia 2023 - 11:00
Gedania II Gdańsk 1 - 5 Pomezania Malbork 26 sierpnia 2023 - 12:00
Arka II Gdynia 3 - 3 Sparta Sycewice 26 sierpnia 2023 - 11:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Bałtyk Gdynia 27 sierpnia 2023 - 16:00
Supra Kwidzyn 0 - 2 Anioły Garczegorze 26 sierpnia 2023 - 17:00
MKS Władysławowo 1 - 3 Chojniczanka II Chojnice 26 sierpnia 2023 - 15:00
Radunia II Stężyca 4 - 2 Start Miastko 26 sierpnia 2023 - 11:00
Gryf Wejherowo 2 - 1 Akademia Sportu Kolbudy 26 sierpnia 2023 - 17:00
Gryf Słupsk 2 - 1 Pogoń Lębork 27 sierpnia 2023 - 15:00
Kolejka 6 - 2/3. września 2023 [szczegóły] Komentarze (27) 
Jaguar Gdańsk 5 - 0 Pogoń Lębork 2 września 2023 - 11:00
Akademia Sportu Kolbudy 2 - 2 Gryf Słupsk 2 września 2023 - 17:00
Radunia II Stężyca 1 - 2 Gryf Wejherowo 2 września 2023 - 11:00
Chojniczanka II Chojnice 4 - 0 Start Miastko 3 września 2023 - 11:00
Anioły Garczegorze 3 - 4 MKS Władysławowo 2 września 2023 - 11:00
Bałtyk Gdynia 1 - 2 Supra Kwidzyn 2 września 2023 - 11:00
Sparta Sycewice 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń 2 września 2023 - 11:00
Pomezania Malbork 2 - 0 Arka II Gdynia 2 września 2023 - 17:00
Grom Nowy Staw 6 - 2 Gedania II Gdańsk 2 września 2023 - 11:00
Kolejka 7 - 9/10. września 2023 [szczegóły] Komentarze (45) 
Gedania II Gdańsk 1 - 5 Jaguar Gdańsk 10 września 2023 - 11:00
Arka II Gdynia 1 - 2 Grom Nowy Staw 9 września 2023 - 11:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Pomezania Malbork 9 września 2023 - 16:00
Supra Kwidzyn 0 - 3 Sparta Sycewice 9 września 2023 - 12:00
MKS Władysławowo 3 - 2 Bałtyk Gdynia 9 września 2023 - 11:00
Start Miastko 1 - 4 Anioły Garczegorze 9 września 2023 - 16:00
Gryf Wejherowo 1 - 2 Chojniczanka II Chojnice 10 września 2023 - 15:00
Gryf Słupsk 3 - 2 Radunia II Stężyca 9 września 2023 - 16:00
Pogoń Lębork 3 - 0 Akademia Sportu Kolbudy 9 września 2023 - 17:00
Kolejka 8 - 16/17. września 2023 [szczegóły] Komentarze (40) 
Jaguar Gdańsk 4 - 0 Akademia Sportu Kolbudy 16 września 2023 - 11:00
Radunia II Stężyca 2 - 2 Pogoń Lębork 16 września 2023 - 15:00
Chojniczanka II Chojnice 1 - 5 Gryf Słupsk 17 września 2023 - 11:00
Anioły Garczegorze 2 - 1 Gryf Wejherowo 16 września 2023 - 12:00
Bałtyk Gdynia 3 - 0 Start Miastko 15 września 2023 - 20:00
Sparta Sycewice 3 - 2 MKS Władysławowo 16 września 2023 - 15:00
Pomezania Malbork 2 - 3 Supra Kwidzyn 16 września 2023 - 17:00
Grom Nowy Staw 3 - 1 Powiśle Dzierzgoń 16 września 2023 - 15:30
Gedania II Gdańsk 2 - 1 Arka II Gdynia 16 września 2023 - 16:30
Kolejka 9 - 23/24. września 2023 [szczegóły] Komentarze (37) 
Arka II Gdynia 0 - 2 Jaguar Gdańsk 24 września 2023 - 17:00
Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Gedania II Gdańsk 23 września 2023 - 16:00
Supra Kwidzyn 1 - 1 Grom Nowy Staw 23 września 2023 - 11:00
MKS Władysławowo 3 - 3 Pomezania Malbork 23 września 2023 - 15:00
Start Miastko 0 - 0 Sparta Sycewice 23 września 2023 - 16:00
Gryf Wejherowo 1 - 2 Bałtyk Gdynia 23 września 2023 - 15:00
Gryf Słupsk 2 - 1 Anioły Garczegorze 23 września 2023 - 15:00
Pogoń Lębork 2 - 2 Chojniczanka II Chojnice 23 września 2023 - 16:00
Akademia Sportu Kolbudy 1 - 2 Radunia II Stężyca 23 września 2023 - 16:00
Kolejka 10 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły] Komentarze (34) 
Jaguar Gdańsk 4 - 0 Radunia II Stężyca 30 września 2023 - 11:00
Chojniczanka II Chojnice 3 - 0 Akademia Sportu Kolbudy 1 października 2023 - 11:00
Anioły Garczegorze 3 - 2 Pogoń Lębork 30 września 2023 - 13:00
Bałtyk Gdynia 1 - 0 Gryf Słupsk 30 września 2023 - 11:30
Sparta Sycewice 1 - 5 Gryf Wejherowo 30 września 2023 - 15:00
Pomezania Malbork 3 - 3 Start Miastko 30 września 2023 - 16:00
Grom Nowy Staw 2 - 0 MKS Władysławowo 30 września 2023 - 15:00
Gedania II Gdańsk 1 - 0 Supra Kwidzyn 30 września 2023 - 16:15
Arka II Gdynia 1 - 2 Powiśle Dzierzgoń 1 października 2023 - 11:00
Kolejka 11 - 7/8. października 2023 [szczegóły] Komentarze (13) 
Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Jaguar Gdańsk 7 października 2023 - 15:00
Supra Kwidzyn 0 - 2 Arka II Gdynia 7 października 2023 - 12:00
MKS Władysławowo 0 - 2 Gedania II Gdańsk 7 października 2023 - 13:00
Start Miastko 1 - 3 Grom Nowy Staw 7 października 2023 - 14:30
Gryf Wejherowo 3 - 1 Pomezania Malbork 7 października 2023 - 16:00
Gryf Słupsk 4 - 0 Sparta Sycewice 7 października 2023 - 15:00
Pogoń Lębork 0 - 1 Bałtyk Gdynia 7 października 2023 - 16:00
Akademia Sportu Kolbudy 1 - 2 Anioły Garczegorze 7 października 2023 - 15:00
Radunia II Stężyca 3 - 1 Chojniczanka II Chojnice 7 października 2023 - 11:00
Kolejka 12 - 14/15. października 2023 [szczegóły] Komentarze (18) 
Jaguar Gdańsk 4 - 0 Chojniczanka II Chojnice 14 października 2023 - 11:00
Anioły Garczegorze 1 - 4 Radunia II Stężyca 14 października 2023 - 11:00
Bałtyk Gdynia 4 - 0 Akademia Sportu Kolbudy 14 października 2023 - 11:00
Sparta Sycewice 2 - 5 Pogoń Lębork 14 października 2023 - 11:00
Pomezania Malbork 2 - 0 Gryf Słupsk 14 października 2023 - 16:00
Grom Nowy Staw 0 - 2 Gryf Wejherowo 15 października 2023 - 14:30
Gedania II Gdańsk 3 - 0 Start Miastko 15 października 2023 - 11:00
Arka II Gdynia 1 - 1 MKS Władysławowo 15 października 2023 - 11:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Supra Kwidzyn 15 października 2023 - 14:00
Kolejka 13 - 21/22. października 2023 [szczegóły] Komentarze (8) 
Supra Kwidzyn 0 - 5 Jaguar Gdańsk 21 października 2023 - 15:00
MKS Władysławowo 0 - 2 Powiśle Dzierzgoń 21 października 2023 - 13:00
Start Miastko 4 - 2 Arka II Gdynia 22 października 2023 - 11:00
Gryf Wejherowo 5 - 1 Gedania II Gdańsk 21 października 2023 - 15:00
Gryf Słupsk 2 - 1 Grom Nowy Staw 21 października 2023 - 14:00
Pogoń Lębork 0 - 0 Pomezania Malbork 21 października 2023 - 15:00
Akademia Sportu Kolbudy 2 - 2 Sparta Sycewice 21 października 2023 - 15:00
Radunia II Stężyca 1 - 3 Bałtyk Gdynia 22 października 2023 - 11:00
Chojniczanka II Chojnice 4 - 5 Anioły Garczegorze 22 października 2023 - 19:30
Kolejka 14 - 28/29. października 2023 [szczegóły] Komentarze (17) 
Jaguar Gdańsk 3 - 2 Anioły Garczegorze 28 października 2023 - 11:00
Bałtyk Gdynia 2 - 1 Chojniczanka II Chojnice 27 października 2023 - 18:00
Sparta Sycewice 0 - 3 Radunia II Stężyca 29 października 2023 - 12:00
Pomezania Malbork 6 - 0 Akademia Sportu Kolbudy 28 października 2023 - 15:00
Grom Nowy Staw 3 - 3 Pogoń Lębork 28 października 2023 - 13:00
Gedania II Gdańsk 1 - 2 Gryf Słupsk 29 października 2023 - 11:00
Arka II Gdynia 2 - 4 Gryf Wejherowo 29 października 2023 - 13:00
Powiśle Dzierzgoń 4 - 0 Start Miastko 28 października 2023 - 13:00
Supra Kwidzyn 2 - 2 MKS Władysławowo 28 października 2023 - 15:00
Kolejka 15 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły] Komentarze (7) 
MKS Władysławowo 0 - 3 Jaguar Gdańsk 4 listopada 2023 - 13:00
Start Miastko 3 - 3 Supra Kwidzyn 4 listopada 2023 - 12:00
Gryf Wejherowo 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń 4 listopada 2023 - 14:00
Gryf Słupsk 2 - 2 Arka II Gdynia 4 listopada 2023 - 13:00
Pogoń Lębork 5 - 0 Gedania II Gdańsk 4 listopada 2023 - 14:00
Akademia Sportu Kolbudy 2 - 4 Grom Nowy Staw 4 listopada 2023 - 13:00
Radunia II Stężyca 2 - 2 Pomezania Malbork 4 listopada 2023 - 11:00
Chojniczanka II Chojnice 0 - 0 Sparta Sycewice 5 listopada 2023 - 11:00
Anioły Garczegorze 1 - 2 Bałtyk Gdynia 4 listopada 2023 - 12:00
Kolejka 16 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły] Komentarze (28) 
Jaguar Gdańsk 2 - 1 Bałtyk Gdynia 11 listopada 2023 - 11:00
Sparta Sycewice 2 - 2 Anioły Garczegorze 11 listopada 2023 - 13:30
Pomezania Malbork 3 - 0 Chojniczanka II Chojnice 11 listopada 2023 - 16:00
Grom Nowy Staw 1 - 1 Radunia II Stężyca 11 listopada 2023 - 13:00
Gedania II Gdańsk 5 - 1 Akademia Sportu Kolbudy 12 listopada 2023 - 11:00
Arka II Gdynia 2 - 3 Pogoń Lębork 12 listopada 2023 - 17:00
Powiśle Dzierzgoń 3 - 1 Gryf Słupsk 11 listopada 2023 - 13:00
Supra Kwidzyn 2 - 3 Gryf Wejherowo 11 listopada 2023 - 11:00
MKS Władysławowo - Start Miastko 11 listopada 2023 - 13:00
Kolejka 17 - 18/19. listopada 2023 [szczegóły] Komentarze (12) 
Start Miastko 1 - 4 Jaguar Gdańsk 18 listopada 2023 - 12:00
Gryf Wejherowo 0 - 1 MKS Władysławowo 18 listopada 2023 - 13:00
Gryf Słupsk 4 - 0 Supra Kwidzyn 18 listopada 2023 - 13:00
Pogoń Lębork 5 - 1 Powiśle Dzierzgoń 18 listopada 2023 - 11:00
Arka II Gdynia 4 - 0 Akademia Sportu Kolbudy 25 listopada 2023 - 17:30
Radunia II Stężyca 2 - 0 Gedania II Gdańsk 18 listopada 2023 - 11:00
Chojniczanka II Chojnice 0 - 6 Grom Nowy Staw 19 listopada 2023 - 15:00
Anioły Garczegorze 1 - 1 Pomezania Malbork 18 listopada 2023 - 12:00
Bałtyk Gdynia 1 - 1 Sparta Sycewice 18 listopada 2023 - 11:00
Kolejka 18 - 2/3. marca 2024 [szczegóły] Komentarze (2) 
Jaguar Gdańsk - Sparta Sycewice 2 marca 2024 - 11:00
Bałtyk Gdynia - Pomezania Malbork 2 marca 2024 - 11:00
Anioły Garczegorze - Grom Nowy Staw 2 marca 2024 - 11:00
Chojniczanka II Chojnice - Gedania II Gdańsk 3 marca 2024 - 17:00
Radunia II Stężyca - Arka II Gdynia 3 marca 2024 - 11:00
Akademia Sportu Kolbudy - Powiśle Dzierzgoń 3 marca 2024 - 16:00
Pogoń Lębork - Supra Kwidzyn 2 marca 2024 - 15:00
Gryf Słupsk - MKS Władysławowo 3 marca 2024 - 14:00
Gryf Wejherowo - Start Miastko 2 marca 2024 - 14:00
Kolejka 19 - 9/10. marca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Wejherowo - Jaguar Gdańsk 10 marca 2024 - 12:00
Start Miastko - Gryf Słupsk 10 marca 2024 - 13:00
MKS Władysławowo - Pogoń Lębork 9 marca 2024 - 14:00
Supra Kwidzyn - Akademia Sportu Kolbudy
Powiśle Dzierzgoń - Radunia II Stężyca 9 marca 2024 - 15:30
Arka II Gdynia - Chojniczanka II Chojnice 10 marca 2024 - 11:00
Gedania II Gdańsk - Anioły Garczegorze
Grom Nowy Staw - Bałtyk Gdynia 9 marca 2024 - 12:30
Pomezania Malbork - Sparta Sycewice
Kolejka 20 - 16/17. marca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk - Pomezania Malbork 16 marca 2024 - 11:00
Sparta Sycewice - Grom Nowy Staw 16 marca 2024 - 14:00
Bałtyk Gdynia - Gedania II Gdańsk
Anioły Garczegorze - Arka II Gdynia
Chojniczanka II Chojnice - Powiśle Dzierzgoń 17 marca 2024 - 11:00
Radunia II Stężyca - Supra Kwidzyn
Akademia Sportu Kolbudy - MKS Władysławowo 16 marca 2024 - 14:00
Start Miastko - Pogoń Lębork 16 marca 2024 - 14:00
Gryf Słupsk - Gryf Wejherowo 16 marca 2024 - 14:00
Kolejka 21 - 23/24. marca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk - Jaguar Gdańsk 23 marca 2024 - 15:00
Gryf Wejherowo - Pogoń Lębork 23 marca 2024 - 15:00
Start Miastko - Akademia Sportu Kolbudy 23 marca 2024 - 15:00
MKS Władysławowo - Radunia II Stężyca 23 marca 2024 - 14:00
Supra Kwidzyn - Chojniczanka II Chojnice
Powiśle Dzierzgoń - Anioły Garczegorze 23 marca 2024 - 16:00
Arka II Gdynia - Bałtyk Gdynia 23 marca 2024 - 11:00
Gedania II Gdańsk - Sparta Sycewice
Grom Nowy Staw - Pomezania Malbork 23 marca 2024 - 14:00
Kolejka 22 - 30. marca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk - Grom Nowy Staw 30 marca 2024 - 11:00
Pomezania Malbork - Gedania II Gdańsk
Sparta Sycewice - Arka II Gdynia 30 marca 2024 - 14:00
Bałtyk Gdynia - Powiśle Dzierzgoń
Anioły Garczegorze - Supra Kwidzyn
Chojniczanka II Chojnice - MKS Władysławowo 30 marca 2024 - 11:00
Start Miastko - Radunia II Stężyca 30 marca 2024 - 13:00
Akademia Sportu Kolbudy - Gryf Wejherowo 30 marca 2024 - 15:00
Pogoń Lębork - Gryf Słupsk 30 marca 2024 - 12:00
Kolejka 23 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Lębork - Jaguar Gdańsk 6 kwietnia 2024 - 17:00
Gryf Słupsk - Akademia Sportu Kolbudy 6 kwietnia 2024 - 16:00
Gryf Wejherowo - Radunia II Stężyca 7 kwietnia 2024 - 14:00
Start Miastko - Chojniczanka II Chojnice 7 kwietnia 2024 - 13:00
MKS Władysławowo - Anioły Garczegorze 6 kwietnia 2024 - 14:00
Supra Kwidzyn - Bałtyk Gdynia
Powiśle Dzierzgoń - Sparta Sycewice 6 kwietnia 2024 - 16:00
Arka II Gdynia - Pomezania Malbork
Gedania II Gdańsk - Grom Nowy Staw
Kolejka 24 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk - Gedania II Gdańsk 13 kwietnia 2024 - 11:00
Grom Nowy Staw - Arka II Gdynia
Pomezania Malbork - Powiśle Dzierzgoń
Sparta Sycewice - Supra Kwidzyn 13 kwietnia 2024 - 14:00
Bałtyk Gdynia - MKS Władysławowo
Anioły Garczegorze - Start Miastko
Chojniczanka II Chojnice - Gryf Wejherowo 14 kwietnia 2024 - 11:00
Radunia II Stężyca - Gryf Słupsk
Akademia Sportu Kolbudy - Pogoń Lębork 13 kwietnia 2024 - 16:00
Kolejka 25 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu Kolbudy - Jaguar Gdańsk 20 kwietnia 2024 - 16:00
Pogoń Lębork - Radunia II Stężyca 20 kwietnia 2024 - 17:00
Gryf Słupsk - Chojniczanka II Chojnice 20 kwietnia 2024 - 17:00
Gryf Wejherowo - Anioły Garczegorze 20 kwietnia 2024 - 17:00
Start Miastko - Bałtyk Gdynia 20 kwietnia 2024 - 14:00
MKS Władysławowo - Sparta Sycewice 20 kwietnia 2024 - 14:00
Supra Kwidzyn - Pomezania Malbork
Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw 20 kwietnia 2024 - 16:00
Arka II Gdynia - Gedania II Gdańsk
Kolejka 26 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk - Arka II Gdynia
Gedania II Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń
Grom Nowy Staw - Supra Kwidzyn
Pomezania Malbork - MKS Władysławowo
Sparta Sycewice - Start Miastko 27 kwietnia 2024 - 14:00
Bałtyk Gdynia - Gryf Wejherowo
Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk
Chojniczanka II Chojnice - Pogoń Lębork 28 kwietnia 2024 - 11:00
Radunia II Stężyca - Akademia Sportu Kolbudy
Kolejka 27 - 4/5. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Radunia II Stężyca - Jaguar Gdańsk
Akademia Sportu Kolbudy - Chojniczanka II Chojnice 4 maja 2024 - 16:00
Pogoń Lębork - Anioły Garczegorze 4 maja 2024 - 17:00
Gryf Słupsk - Bałtyk Gdynia 4 maja 2024 - 17:00
Gryf Wejherowo - Sparta Sycewice 4 maja 2024 - 17:00
Start Miastko - Pomezania Malbork 5 maja 2024 - 13:00
MKS Władysławowo - Grom Nowy Staw
Supra Kwidzyn - Gedania II Gdańsk
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia 4 maja 2024 - 16:00
Kolejka 28 - 11/12. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń
Arka II Gdynia - Supra Kwidzyn
Gedania II Gdańsk - MKS Władysławowo
Grom Nowy Staw - Start Miastko
Pomezania Malbork - Gryf Wejherowo
Sparta Sycewice - Gryf Słupsk 11 maja 2024 - 14:00
Bałtyk Gdynia - Pogoń Lębork
Anioły Garczegorze - Akademia Sportu Kolbudy
Chojniczanka II Chojnice - Radunia II Stężyca 12 maja 2024 - 11:00
Kolejka 29 - 18/19. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka II Chojnice - Jaguar Gdańsk 19 maja 2024 - 11:00
Radunia II Stężyca - Anioły Garczegorze
Akademia Sportu Kolbudy - Bałtyk Gdynia 18 maja 2024 - 17:00
Pogoń Lębork - Sparta Sycewice 18 maja 2024 - 17:00
Gryf Słupsk - Pomezania Malbork 18 maja 2024 - 17:00
Gryf Wejherowo - Grom Nowy Staw 18 maja 2024 - 17:00
Start Miastko - Gedania II Gdańsk 18 maja 2024 - 11:00
MKS Władysławowo - Arka II Gdynia
Supra Kwidzyn - Powiśle Dzierzgoń
Kolejka 30 - 25/26. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk - Supra Kwidzyn
Powiśle Dzierzgoń - MKS Władysławowo 25 maja 2024 - 16:00
Arka II Gdynia - Start Miastko
Gedania II Gdańsk - Gryf Wejherowo
Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk
Pomezania Malbork - Pogoń Lębork
Sparta Sycewice - Akademia Sportu Kolbudy 25 maja 2024 - 14:00
Bałtyk Gdynia - Radunia II Stężyca
Anioły Garczegorze - Chojniczanka II Chojnice
Kolejka 31 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Anioły Garczegorze - Jaguar Gdańsk
Chojniczanka II Chojnice - Bałtyk Gdynia 2 czerwca 2024 - 11:00
Radunia II Stężyca - Sparta Sycewice
Akademia Sportu Kolbudy - Pomezania Malbork 1 czerwca 2024 - 17:00
Pogoń Lębork - Grom Nowy Staw 1 czerwca 2024 - 17:00
Gryf Słupsk - Gedania II Gdańsk 1 czerwca 2024 - 17:00
Gryf Wejherowo - Arka II Gdynia 1 czerwca 2024 - 17:00
Start Miastko - Powiśle Dzierzgoń 2 czerwca 2024 - 11:00
MKS Władysławowo - Supra Kwidzyn
Kolejka 32 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk - MKS Władysławowo
Supra Kwidzyn - Start Miastko
Powiśle Dzierzgoń - Gryf Wejherowo 8 czerwca 2024 - 16:00
Arka II Gdynia - Gryf Słupsk
Gedania II Gdańsk - Pogoń Lębork
Grom Nowy Staw - Akademia Sportu Kolbudy
Pomezania Malbork - Radunia II Stężyca
Sparta Sycewice - Chojniczanka II Chojnice 8 czerwca 2024 - 14:00
Bałtyk Gdynia - Anioły Garczegorze
Kolejka 33 - 15/16. czerwca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia - Jaguar Gdańsk
Anioły Garczegorze - Sparta Sycewice
Chojniczanka II Chojnice - Pomezania Malbork 16 czerwca 2024 - 11:00
Radunia II Stężyca - Grom Nowy Staw
Akademia Sportu Kolbudy - Gedania II Gdańsk 15 czerwca 2024 - 17:00
Pogoń Lębork - Arka II Gdynia 15 czerwca 2024 - 17:00
Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń 15 czerwca 2024 - 17:00
Gryf Wejherowo - Supra Kwidzyn 16 czerwca 2024 - 12:00
Start Miastko - MKS Władysławowo 16 czerwca 2024 - 12:00
Kolejka 34 - 22/23. czerwca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk - Start Miastko 22 czerwca 2024 - 15:00
MKS Władysławowo - Gryf Wejherowo 22 czerwca 2024 - 15:00
Supra Kwidzyn - Gryf Słupsk 22 czerwca 2024 - 15:00
Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork 22 czerwca 2024 - 15:00
Akademia Sportu Kolbudy - Arka II Gdynia 22 czerwca 2024 - 15:00
Gedania II Gdańsk - Radunia II Stężyca 22 czerwca 2024 - 15:00
Grom Nowy Staw - Chojniczanka II Chojnice 22 czerwca 2024 - 15:00
Pomezania Malbork - Anioły Garczegorze 22 czerwca 2024 - 15:00
Sparta Sycewice - Bałtyk Gdynia 22 czerwca 2024 - 15:00
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE