POMORSKIE CENTRUM MECZOWE - SPRAWDŹ KTO DZISIAJ GRA MECZ

IV liga - pomorska - sezon 2023/2024
Sparingi



Wyślij informację o sparingu

DZISIEJSZE SPARINGI

POPRZEDNIE WYNIKI
25. lutego 2024 (niedziela):
Leśnik Manowo 1-3 Start Miastko
24. lutego 2024 (sobota):
Pomezania Malbork 1-0 Bytovia Bytów (1)
Cartusia Kartuzy 9-0 Powiśle Dzierzgoń
Pogoń Lębork 0-1 Wikęd Luzino
Jaguar Gdańsk 0-2 Wierzyca Pelplin (1)
Anioły Garczegorze - Darłovia Darłowo
Jaguar Gdańsk 5-2 Centrum Pelplin (1)
Concordia Elbląg 0-3 Bałtyk Gdynia
KP Starogard Gdański 1-1 Radunia II Stężyca (1)
Supra Kwidzyn 1-2 Constract Lubawa
Gryf Słupsk - Gwardia Koszalin
Gedania II Gdańsk - Styna Godziszewo
23. lutego 2024 (piątek):
Chojniczanka II Chojnice 2-1 Grom Nowy Staw
Sparta Sycewice 1-3 Dolina Speranda Niepoględzie
21. lutego 2024 (środa):
KS Skorzewo 2-0 Radunia II Stężyca
18. lutego 2024 (niedziela):
Arka II Gdynia 3-3 Gryf Wejherowo
Bałtyk II Gdynia 3-3 MKS Władysławowo
Jaguar II Gdańsk - Gedania II Gdańsk
17. lutego 2024 (sobota):
Wieża Postomino 2-1 Start Miastko
KP Starogard Gdański 4-0 Powiśle Dzierzgoń
Arka Gdynia (CLJ) 3-4 MKS Władysławowo
Centrum Pelplin - Jaguar Gdańsk
Jaguar Gdańsk 5-0 Olimpia II Elbląg
Bałtyk Gdynia 5-0 Stoczniowiec Gdańsk
Pogoń Lębork 1-4 Sokół Bożepole Wielkie
Anioły Garczegorze 5-1 Dolina Speranda Niepoględzie
16. lutego 2024 (piątek):
Akademia Sportu Kolbudy - Dragon Bojano
15. lutego 2024 (czwartek):
Orlęta Reda 3-5 Anioły Garczegorze
Chojniczanka II Chojnice 6-1 Piast Człuchów
10. lutego 2024 (sobota):
Arka II Gdynia 2-0 Anioły Garczegorze
Pogoń Lębork 0-0 Sparta Sycewice
Olimpia II Elbląg 1-0 Powiśle Dzierzgoń
MKS Władysławowo 0-5 Gryf Wejherowo
Jantar Ustka - Start Miastko
Jaguar Gdańsk - Akademia Sportu Kolbudy
Gryf Słupsk 5-4 MKP Szczecinek
Bałtyk Gdynia 8-1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Gedania II Gdańsk 4-1 Orlęta Reda
9. lutego 2024 (piątek):
Czarni Pruszcz Gdański 2-3 Pomezania Malbork (1)
Jaguar Gdańsk 2-0 Gedania Gdańsk
Wierzyca Pelplin 2-7 Grom Nowy Staw
7. lutego 2024 (środa):
Gryf Wejherowo 9-0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Anioły Garczegorze 2-1 Wikęd Luzino
4. lutego 2024 (niedziela):
Gryf Polanów 6-2 Start Miastko
Myśliwiec Tuchomie 0-4 Sparta Sycewice
Bałtyk Gdynia 3-1 Arka Gdynia (CLJ)
Olimpia Elbląg 2-0 Gryf Słupsk
3. lutego 2024 (sobota):
Olimpia II Elbląg 1-3 Supra Kwidzyn
Anioły Garczegorze 2-0 Wieża Postomino
MKS Władysławowo 9-4 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
KP Starogard Gdański 3-2 Grom Nowy Staw (1)
Pogoń Lębork 2-3 Gryf Wejherowo
Arka Gdynia (U17) 2-3 Gedania II Gdańsk
Pomezania Malbork 6-0 Huragan Morąg
Jaguar Gdańsk 3-0 Osiczanka Osice
Radunia II Stężyca 2-2 Czarni Pruszcz Gdański
2. lutego 2024 (piątek):
Wierzyca Pelplin 4-0 Powiśle Dzierzgoń (2)
Gryf Słupsk 5-2 Mechanik Bobolice
31. stycznia 2024 (środa):
Chojniczanka Chojnice 0-0 Jaguar Gdańsk
Pomezania Malbork 4-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
30. stycznia 2024 (wtorek):
Gryf Kamień Pomorski - Start Miastko
28. stycznia 2024 (niedziela):
Gedania II Gdańsk 4-1 Kaszubia Kościerzyna
27. stycznia 2024 (sobota):
Jaguar Gdańsk 2-2 KP Starogard Gdański (1)
Pogoń Lębork 1-5 Bytovia Bytów (1)
Prawobrzeże Świnoujście 2-1 Start Miastko (1)
Cartusia Kartuzy 3-2 Pomezania Malbork
Orkan Rumia MKS 1-4 MKS Władysławowo (1)
Radunia Stężyca 3-1 Gryf Słupsk
Powiśle Dzierzgoń 0-2 Wierzyca Pelplin
Radunia II Stężyca 1-1 Stolem Gniewino
Arka Gdynia (U-19) 4-2 Gryf Wejherowo
Pogoń Prabuty 0-2 Supra Kwidzyn
Chojniczanka II Chojnice 5-1 MKP Szczecinek
26. stycznia 2024 (piątek):
Bałtyk Gdynia 2-1 Anioły Garczegorze
Cartusia Kartuzy 3-2 Pomezania Malbork
25. stycznia 2024 (czwartek):
Jantar Ustka 0-4 Sparta Sycewice (1)
21. stycznia 2024 (niedziela):
Olimpia II Grudziądz 0-7 Supra Kwidzyn
Chojniczanka II Chojnice 7-0 Kolejarz Chojnice
20. stycznia 2024 (sobota):
Anioły Garczegorze 4-8 Gryf Wejherowo
Pogoń Lębork 1-4 Stolem Gniewino
Jaguar Gdańsk 4-1 Concordia Elbląg
Pomezania Malbork 5-3 Wierzyca Pelplin
Jaguar II Gdańsk 1-6 Grom Nowy Staw
Sparta Brodnica 1-2 Powiśle Dzierzgoń
Radunia II Stężyca 11-0 Kaszubia Kościerzyna
19. stycznia 2024 (piątek):
Stoczniowiec Gdańsk 4-3 Gedania II Gdańsk
Sparta Sycewice 3-4 FC Wrocław Academy Wrocław
17. stycznia 2024 (środa):
Concordia Elbląg 2-2 Grom Nowy Staw
Gryf Słupsk 6-2 FC Wrocław Academy Wrocław
14. stycznia 2024 (niedziela):
Zawisza II Bydgoszcz 1-2 Gedania II Gdańsk
Chojniczanka II Chojnice 13-0 Rawys Raciąż
13. stycznia 2024 (sobota):
Stolem Gniewino 1-1 Grom Nowy Staw
Radunia II Stężyca 2-5 Cartusia Kartuzy
Bytovia Bytów 2-3 Sparta Sycewice
Stoczniowiec Gdańsk 0-5 Pomezania Malbork
NASTĘPNE SPARINGI
Brak zaplanowanych meczów
Prześlij informację o sparingu

© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE