SPARINGI POMORSKICH DRUŻYN - ZIMA 2024

V liga - pomorska - grupa Gdańsk I - sezon 2023/2024

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Czarni Pruszcz Gdański 17 46 15 1 1 58 - 13
2. Stoczniowiec Gdańsk 17 37 12 1 4 65 - 27
3. Orlęta Reda 17 31 10 1 6 36 - 25 1 3 1 0 0 2 - 1
4. KS Chwaszczyno 17 31 9 4 4 35 - 35 1 0 0 0 1 1 - 2
5. Osiczanka Osice 17 30 10 0 7 48 - 27
6. Orkan Rumia MKS 17 28 8 4 5 39 - 29
7. Sporting Leźno 17 26 7 5 5 26 - 27
8. GLKS Różyny 17 25 7 4 6 44 - 36
9. Sokół Bożepole Wielkie 17 22 5 7 5 34 - 25
10. Orzeł Trąbki Wielkie 16 21 5 6 5 25 - 22 1 1 0 1 0 0 - 0
11. Bałtyk II Gdynia 17 21 6 3 8 32 - 40 1 1 0 1 0 0 - 0
12. Jaguar II Gdańsk 17 19 6 1 10 36 - 52 1 1 0 1 0 2 - 2
13. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 17 19 6 1 10 34 - 45 1 1 0 1 0 2 - 2
14. Cartusia II Kartuzy 16 14 3 5 8 19 - 44
15. GKS Sierakowice 16 13 2 7 7 15 - 42
16. Gryf II Wejherowo 17 10 2 4 11 27 - 37
17. Portowiec Gdańsk 17 8 2 2 13 28 - 75
Ostatni komentarz dodał ad-niem 02.03.2024, 13:18:10
* Drużyna Solar Władysławowo wycofała się z rozgrywek


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 17

Kolejka 1 - 5/6. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (1) 
KS Chwaszczyno 4 - 1 Jaguar II Gdańsk 5 sierpnia 2023 - 15:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 3 Orkan Rumia MKS 5 sierpnia 2023 - 11:00
GLKS Różyny 2 - 1 Gryf II Wejherowo 5 sierpnia 2023 - 17:00
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 GKS Sierakowice 8 sierpnia 2023 - 19:00
Portowiec Gdańsk 1 - 6 Czarni Pruszcz Gdański 5 sierpnia 2023 - 13:00
Osiczanka Osice 2 - 3 Orlęta Reda 6 sierpnia 2023 - 15:00
Bałtyk II Gdynia 4 - 2 Stoczniowiec Gdańsk 6 sierpnia 2023 - 11:00
Sporting Leźno 2 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 5 sierpnia 2023 - 16:00
Pauza: Cartusia II Kartuzy,
Kolejka 2 - 12/13. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (1) 
Jaguar II Gdańsk 1 - 4 Sokół Bożepole Wielkie 12 sierpnia 2023 - 13:00
Stoczniowiec Gdańsk 2 - 2 Sporting Leźno 11 sierpnia 2023 - 18:00
Orlęta Reda 2 - 3 Bałtyk II Gdynia 13 sierpnia 2023 - 13:00
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Osiczanka Osice 11 sierpnia 2023 - 18:30
GKS Sierakowice 2 - 2 Portowiec Gdańsk 13 sierpnia 2023 - 17:00
Cartusia II Kartuzy 2 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 13 sierpnia 2023 - 12:00
Orkan Rumia MKS 5 - 2 GLKS Różyny 13 sierpnia 2023 - 11:00
KS Chwaszczyno 4 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 12 sierpnia 2023 - 15:00
Pauza: Gryf II Wejherowo,
Kolejka 3 - 15. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 2 Jaguar II Gdańsk 15 sierpnia 2023 - 11:00
GLKS Różyny 6 - 0 KS Chwaszczyno 15 sierpnia 2023 - 17:00
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 3 Gryf II Wejherowo 15 sierpnia 2023 - 17:00
Portowiec Gdańsk 1 - 3 Cartusia II Kartuzy 15 sierpnia 2023 - 13:00
Osiczanka Osice 5 - 0 GKS Sierakowice 15 sierpnia 2023 - 11:00
Bałtyk II Gdynia 2 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 15 sierpnia 2023 - 12:00
Sporting Leźno 1 - 1 Orlęta Reda 15 sierpnia 2023 - 16:00
Sokół Bożepole Wielkie 2 - 3 Stoczniowiec Gdańsk 15 sierpnia 2023 - 16:00
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 4 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk 2 - 7 Stoczniowiec Gdańsk 19 sierpnia 2023 - 13:00
Orlęta Reda 1 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 20 sierpnia 2023 - 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 5 - 0 Sporting Leźno 18 sierpnia 2023 - 18:00
GKS Sierakowice 2 - 1 Bałtyk II Gdynia 19 sierpnia 2023 - 17:00
Cartusia II Kartuzy 0 - 2 Osiczanka Osice 20 sierpnia 2023 - 11:00
Gryf II Wejherowo 7 - 0 Portowiec Gdańsk 20 sierpnia 2023 - 12:00
Orkan Rumia MKS 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 19 sierpnia 2023 - 16:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 1 GLKS Różyny 19 sierpnia 2023 - 11:00
Pauza: KS Chwaszczyno,
Kolejka 5 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
GLKS Różyny 7 - 3 Jaguar II Gdańsk 26 sierpnia 2023 - 12:00
Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 2 KS Chwaszczyno 26 sierpnia 2023 - 14:00
Portowiec Gdańsk 0 - 5 Orkan Rumia MKS 26 sierpnia 2023 - 13:00
Osiczanka Osice 5 - 3 Gryf II Wejherowo 26 sierpnia 2023 - 17:00
Bałtyk II Gdynia 3 - 1 Cartusia II Kartuzy 27 sierpnia 2023 - 11:00
Sporting Leźno 1 - 1 GKS Sierakowice 27 sierpnia 2023 - 16:00
Sokół Bożepole Wielkie 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 26 sierpnia 2023 - 14:00
Stoczniowiec Gdańsk 2 - 4 Orlęta Reda 26 sierpnia 2023 - 11:00
Pauza: Błyskawica Reda Rekowo Dolne,
Kolejka 6 - 2/3. września 2023 [szczegóły] Komentarze (3) 
Jaguar II Gdańsk 2 - 1 Orlęta Reda 2 września 2023 - 13:15
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Stoczniowiec Gdańsk 2 września 2023 - 11:00
GKS Sierakowice 1 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 2 września 2023 - 17:00
Cartusia II Kartuzy 1 - 1 Sporting Leźno 3 września 2023 - 12:00
Gryf II Wejherowo 1 - 1 Bałtyk II Gdynia 2 września 2023 - 16:00
Orkan Rumia MKS 4 - 1 Osiczanka Osice 2 września 2023 - 16:00
KS Chwaszczyno 5 - 1 Portowiec Gdańsk 2 września 2023 - 15:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 2 września 2023 - 11:00
Pauza: GLKS Różyny,
Kolejka 7 - 9/10. września 2023 [szczegóły] Komentarze (1) 
Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 3 GLKS Różyny 9 września 2023 - 15:00
Portowiec Gdańsk 7 - 4 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 9 września 2023 - 13:00
Osiczanka Osice 8 - 0 KS Chwaszczyno 9 września 2023 - 14:00
Bałtyk II Gdynia 3 - 2 Orkan Rumia MKS 10 września 2023 - 11:00
Sporting Leźno 2 - 0 Gryf II Wejherowo 9 września 2023 - 16:00
Sokół Bożepole Wielkie 5 - 1 Cartusia II Kartuzy 9 września 2023 - 15:30
Stoczniowiec Gdańsk 10 - 0 GKS Sierakowice 9 września 2023 - 11:00
Orlęta Reda 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 10 września 2023 - 13:00
Pauza: Jaguar II Gdańsk,
Kolejka 8 - 16/17. września 2023 [szczegóły] Komentarze (1) 
Jaguar II Gdańsk 0 - 7 Czarni Pruszcz Gdański 16 września 2023 - 13:00
GKS Sierakowice 0 - 4 Orlęta Reda 16 września 2023 - 16:00
Cartusia II Kartuzy 1 - 5 Stoczniowiec Gdańsk 17 września 2023 - 12:00
Gryf II Wejherowo 1 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 17 września 2023 - 12:00
Orkan Rumia MKS 4 - 2 Sporting Leźno 16 września 2023 - 16:00
Bałtyk II Gdynia 2 - 3 KS Chwaszczyno 26 listopada 2023 - 14:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 1 Osiczanka Osice 16 września 2023 - 11:00
GLKS Różyny 4 - 4 Portowiec Gdańsk 16 września 2023 - 15:00
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie,
Kolejka 9 - 23/24. września 2023 [szczegóły] Komentarze (1) 
Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 1 Jaguar II Gdańsk 23 września 2023 - 15:00
Osiczanka Osice 5 - 0 GLKS Różyny 23 września 2023 - 15:00
Bałtyk II Gdynia 4 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 24 września 2023 - 11:00
Sporting Leźno 0 - 1 KS Chwaszczyno 23 września 2023 - 15:00
Sokół Bożepole Wielkie 3 - 3 Orkan Rumia MKS 23 września 2023 - 16:00
Stoczniowiec Gdańsk 4 - 0 Gryf II Wejherowo 23 września 2023 - 11:00
Orlęta Reda 6 - 0 Cartusia II Kartuzy 23 września 2023 - 13:00
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 GKS Sierakowice 23 września 2023 - 11:00
Pauza: Portowiec Gdańsk,
Kolejka 10 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk 2 - 3 GKS Sierakowice 30 września 2023 - 13:15
Cartusia II Kartuzy 2 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 1 października 2023 - 11:00
Gryf II Wejherowo 1 - 2 Orlęta Reda 1 października 2023 - 12:00
Orkan Rumia MKS 3 - 4 Stoczniowiec Gdańsk 1 października 2023 - 16:00
KS Chwaszczyno 1 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 30 września 2023 - 15:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 2 Sporting Leźno 1 października 2023 - 16:00
GLKS Różyny 3 - 0 Bałtyk II Gdynia 30 września 2023 - 12:00
Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 1 Portowiec Gdańsk 30 września 2023 - 15:00
Pauza: Osiczanka Osice,
Kolejka 11 - 7/8. października 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Portowiec Gdańsk 2 - 5 Jaguar II Gdańsk 7 października 2023 - 13:00
Osiczanka Osice 1 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 7 października 2023 - 14:00
Sporting Leźno 3 - 2 GLKS Różyny 7 października 2023 - 16:00
Sokół Bożepole Wielkie 1 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 7 października 2023 - 15:00
Stoczniowiec Gdańsk 3 - 0 KS Chwaszczyno 7 października 2023 - 11:00
Orlęta Reda 2 - 1 Orkan Rumia MKS 8 października 2023 - 13:00
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Gryf II Wejherowo 7 października 2023 - 11:00
GKS Sierakowice 0 - 1 Cartusia II Kartuzy 8 października 2023 - 12:00
Pauza: Bałtyk II Gdynia,
Kolejka 12 - 14/15. października 2023 [szczegóły] Komentarze (1) 
Jaguar II Gdańsk 4 - 0 Cartusia II Kartuzy 14 października 2023 - 13:15
Gryf II Wejherowo 1 - 1 GKS Sierakowice 15 października 2023 - 12:00
Orkan Rumia MKS 0 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 15 października 2023 - 11:00
KS Chwaszczyno 1 - 2 Orlęta Reda 14 października 2023 - 11:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 5 Stoczniowiec Gdańsk 14 października 2023 - 11:00
GLKS Różyny 1 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 14 października 2023 - 12:00
Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 0 Bałtyk II Gdynia 14 października 2023 - 11:00
Portowiec Gdańsk 0 - 3 Osiczanka Osice 14 października 2023 - 13:00
Pauza: Sporting Leźno,
Kolejka 13 - 21/22. października 2023 [szczegóły] Komentarze (1) 
Osiczanka Osice 2 - 3 Jaguar II Gdańsk 21 października 2023 - 14:00
Bałtyk II Gdynia 3 - 1 Portowiec Gdańsk 22 października 2023 - 19:30
Sporting Leźno 2 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 21 października 2023 - 15:30
Stoczniowiec Gdańsk 3 - 2 GLKS Różyny 21 października 2023 - 11:00
Orlęta Reda 1 - 5 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 22 października 2023 - 13:00
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 KS Chwaszczyno 21 października 2023 - 11:00
GKS Sierakowice 1 - 1 Orkan Rumia MKS 21 października 2023 - 15:00
Cartusia II Kartuzy 4 - 4 Gryf II Wejherowo 22 października 2023 - 12:00
Pauza: Sokół Bożepole Wielkie,
Kolejka 14 - 28/29. października 2023 [szczegóły] Komentarze (2) 
Jaguar II Gdańsk 4 - 1 Gryf II Wejherowo 28 października 2023 - 13:15
Orkan Rumia MKS 0 - 0 Cartusia II Kartuzy 29 października 2023 - 12:00
KS Chwaszczyno 2 - 2 GKS Sierakowice 28 października 2023 - 15:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 7 Czarni Pruszcz Gdański 28 października 2023 - 11:00
GLKS Różyny 3 - 0 Orlęta Reda 28 października 2023 - 12:00
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 28 października 2023 - 13:00
Portowiec Gdańsk 3 - 1 Sporting Leźno 28 października 2023 - 13:00
Osiczanka Osice 5 - 3 Bałtyk II Gdynia 28 października 2023 - 11:00
Pauza: Stoczniowiec Gdańsk,
Kolejka 15 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk II Gdynia 1 - 4 Jaguar II Gdańsk 5 listopada 2023 - 11:00
Sporting Leźno 1 - 2 Osiczanka Osice 4 listopada 2023 - 13:30
Sokół Bożepole Wielkie 6 - 1 Portowiec Gdańsk 4 listopada 2023 - 13:00
Stoczniowiec Gdańsk 0 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 4 listopada 2023 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 GLKS Różyny 4 listopada 2023 - 11:00
GKS Sierakowice 0 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 listopada 2023 - 13:30
Cartusia II Kartuzy 0 - 0 KS Chwaszczyno 2 grudnia 2023 - 13:00
Gryf II Wejherowo 1 - 3 Orkan Rumia MKS 5 listopada 2023 - 12:00
Pauza: Orlęta Reda,
Kolejka 16 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk 0 - 1 Orkan Rumia MKS 11 listopada 2023 - 13:15
KS Chwaszczyno 3 - 2 Gryf II Wejherowo 11 listopada 2023 - 11:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 7 - 2 Cartusia II Kartuzy 11 listopada 2023 - 11:00
GLKS Różyny 6 - 1 GKS Sierakowice 12 listopada 2023 - 14:00
Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 Orlęta Reda 11 listopada 2023 - 13:00
Portowiec Gdańsk 3 - 8 Stoczniowiec Gdańsk 11 listopada 2023 - 13:00
Osiczanka Osice 4 - 3 Sokół Bożepole Wielkie 11 listopada 2023 - 11:00
Bałtyk II Gdynia 1 - 3 Sporting Leźno 12 listopada 2023 - 11:00
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 17 - 18/19. listopada 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sporting Leźno 2 - 0 Jaguar II Gdańsk 18 listopada 2023 - 12:00
Sokół Bożepole Wielkie 1 - 1 Bałtyk II Gdynia 18 listopada 2023 - 13:00
Stoczniowiec Gdańsk 1 - 0 Osiczanka Osice 19 listopada 2023 - 11:00
Orlęta Reda 4 - 0 Portowiec Gdańsk 19 listopada 2023 - 13:00
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 15 listopada 2023 - 20:30
Cartusia II Kartuzy 1 - 1 GLKS Różyny 19 listopada 2023 - 11:00
Gryf II Wejherowo 0 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 19 listopada 2023 - 12:00
Orkan Rumia MKS 0 - 2 KS Chwaszczyno 19 listopada 2023 - 12:00
Pauza: GKS Sierakowice,
Kolejka 18 - 2/3. marca 2024 [szczegóły] Komentarze (3) 
Jaguar II Gdańsk 2 - 5 KS Chwaszczyno 2 marca 2024 - 13:15
Orkan Rumia MKS 3 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 marca 2024 - 15:00
Gryf II Wejherowo 0 - 1 GLKS Różyny 3 marca 2024 - 12:00
GKS Sierakowice - Orzeł Trąbki Wielkie 22 maja 2024 - 19:00
Czarni Pruszcz Gdański 5 - 1 Portowiec Gdańsk 2 marca 2024 - 11:00
Orlęta Reda 0 - 1 Osiczanka Osice 2 marca 2024 - 12:00
Stoczniowiec Gdańsk 6 - 0 Bałtyk II Gdynia 2 marca 2024 - 11:00
Sokół Bożepole Wielkie 1 - 1 Sporting Leźno 2 marca 2024 - 14:00
Pauza: Cartusia II Kartuzy,
Kolejka 19 - 9/10. marca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Bożepole Wielkie - Jaguar II Gdańsk 9 marca 2024 - 14:00
Sporting Leźno - Stoczniowiec Gdańsk 9 marca 2024 - 15:00
Bałtyk II Gdynia - Orlęta Reda 10 marca 2024 - 13:00
Osiczanka Osice - Czarni Pruszcz Gdański 9 marca 2024 - 15:00
Portowiec Gdańsk - GKS Sierakowice 9 marca 2024 - 15:00
Orzeł Trąbki Wielkie - Cartusia II Kartuzy 9 marca 2024 - 14:00
GLKS Różyny - Orkan Rumia MKS 9 marca 2024 - 13:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - KS Chwaszczyno 9 marca 2024 - 14:00
Pauza: Gryf II Wejherowo,
Kolejka 20 - 16/17. marca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 16 marca 2024 - 13:15
KS Chwaszczyno - GLKS Różyny 16 marca 2024 - 15:00
Gryf II Wejherowo - Orzeł Trąbki Wielkie 17 marca 2024 - 12:00
Cartusia II Kartuzy - Portowiec Gdańsk 17 marca 2024 - 16:00
GKS Sierakowice - Osiczanka Osice 17 marca 2024 - 13:00
Czarni Pruszcz Gdański - Bałtyk II Gdynia 16 marca 2024 - 11:00
Orlęta Reda - Sporting Leźno 17 marca 2024 - 13:00
Stoczniowiec Gdańsk - Sokół Bożepole Wielkie 16 marca 2024 - 17:30
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 21 - 23/24. marca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stoczniowiec Gdańsk - Jaguar II Gdańsk 23 marca 2024 - 17:30
Sokół Bożepole Wielkie - Orlęta Reda
Sporting Leźno - Czarni Pruszcz Gdański 23 marca 2024 - 15:00
Bałtyk II Gdynia - GKS Sierakowice 24 marca 2024 - 11:00
Osiczanka Osice - Cartusia II Kartuzy 23 marca 2024 - 15:00
Portowiec Gdańsk - Gryf II Wejherowo 23 marca 2024 - 12:30
Orzeł Trąbki Wielkie - Orkan Rumia MKS 23 marca 2024 - 14:00
GLKS Różyny - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Pauza: KS Chwaszczyno,
Kolejka 22 - 27. marca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk - GLKS Różyny 27 marca 2024 - 15:00
KS Chwaszczyno - Orzeł Trąbki Wielkie 27 marca 2024 - 16:30
Orkan Rumia MKS - Portowiec Gdańsk 27 marca 2024 - 16:30
Gryf II Wejherowo - Osiczanka Osice 27 marca 2024 - 15:30
Cartusia II Kartuzy - Bałtyk II Gdynia 27 marca 2024 - 17:00
GKS Sierakowice - Sporting Leźno 27 marca 2024 - 16:30
Czarni Pruszcz Gdański - Sokół Bożepole Wielkie 27 marca 2024 - 18:30
Orlęta Reda - Stoczniowiec Gdańsk 27 marca 2024 - 17:00
Pauza: Błyskawica Reda Rekowo Dolne,
Kolejka 23 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orlęta Reda - Jaguar II Gdańsk 6 kwietnia 2024 - 14:00
Stoczniowiec Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański
Sokół Bożepole Wielkie - GKS Sierakowice
Sporting Leźno - Cartusia II Kartuzy 6 kwietnia 2024 - 16:00
Bałtyk II Gdynia - Gryf II Wejherowo 7 kwietnia 2024 - 13:00
Osiczanka Osice - Orkan Rumia MKS 7 kwietnia 2024 - 11:00
Portowiec Gdańsk - KS Chwaszczyno 6 kwietnia 2024 - 13:00
Orzeł Trąbki Wielkie - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 6 kwietnia 2024 - 14:00
Pauza: GLKS Różyny,
Kolejka 24 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
GLKS Różyny - Orzeł Trąbki Wielkie
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Portowiec Gdańsk 13 kwietnia 2024 - 14:00
KS Chwaszczyno - Osiczanka Osice 13 kwietnia 2024 - 15:00
Orkan Rumia MKS - Bałtyk II Gdynia 13 kwietnia 2024 - 16:00
Gryf II Wejherowo - Sporting Leźno 13 kwietnia 2024 - 16:00
Cartusia II Kartuzy - Sokół Bożepole Wielkie
GKS Sierakowice - Stoczniowiec Gdańsk 14 kwietnia 2024 - 14:00
Czarni Pruszcz Gdański - Orlęta Reda 13 kwietnia 2024 - 11:00
Pauza: Jaguar II Gdańsk,
Kolejka 25 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Pruszcz Gdański - Jaguar II Gdańsk 20 kwietnia 2024 - 11:00
Orlęta Reda - GKS Sierakowice 21 kwietnia 2024 - 13:00
Stoczniowiec Gdańsk - Cartusia II Kartuzy
Sokół Bożepole Wielkie - Gryf II Wejherowo
Sporting Leźno - Orkan Rumia MKS 20 kwietnia 2024 - 16:00
KS Chwaszczyno - Bałtyk II Gdynia 20 kwietnia 2024 - 15:00
Osiczanka Osice - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 20 kwietnia 2024 - 15:00
Portowiec Gdańsk - GLKS Różyny 20 kwietnia 2024 - 15:00
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie,
Kolejka 26 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk - Orzeł Trąbki Wielkie
GLKS Różyny - Osiczanka Osice
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Bałtyk II Gdynia 27 kwietnia 2024 - 12:00
KS Chwaszczyno - Sporting Leźno 27 kwietnia 2024 - 15:00
Orkan Rumia MKS - Sokół Bożepole Wielkie 28 kwietnia 2024 - 12:00
Gryf II Wejherowo - Stoczniowiec Gdańsk 27 kwietnia 2024 - 16:00
Cartusia II Kartuzy - Orlęta Reda
GKS Sierakowice - Czarni Pruszcz Gdański 28 kwietnia 2024 - 14:00
Pauza: Portowiec Gdańsk,
Kolejka 27 - 1. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Sierakowice - Jaguar II Gdańsk 1 maja 2024 - 14:00
Czarni Pruszcz Gdański - Cartusia II Kartuzy
Orlęta Reda - Gryf II Wejherowo 1 maja 2024 - 17:00
Stoczniowiec Gdańsk - Orkan Rumia MKS
Sokół Bożepole Wielkie - KS Chwaszczyno
Sporting Leźno - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 maja 2024 - 16:00
Bałtyk II Gdynia - GLKS Różyny
Portowiec Gdańsk - Orzeł Trąbki Wielkie 1 maja 2024 - 15:00
Pauza: Osiczanka Osice,
Kolejka 28 - 4/5. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk - Portowiec Gdańsk
Orzeł Trąbki Wielkie - Osiczanka Osice 4 maja 2024 - 15:00
GLKS Różyny - Sporting Leźno
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Sokół Bożepole Wielkie 4 maja 2024 - 16:00
KS Chwaszczyno - Stoczniowiec Gdańsk 4 maja 2024 - 15:00
Orkan Rumia MKS - Orlęta Reda 4 maja 2024 - 16:00
Gryf II Wejherowo - Czarni Pruszcz Gdański 5 maja 2024 - 12:00
Cartusia II Kartuzy - GKS Sierakowice
Pauza: Bałtyk II Gdynia,
Kolejka 29 - 11/12. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cartusia II Kartuzy - Jaguar II Gdańsk
GKS Sierakowice - Gryf II Wejherowo 12 maja 2024 - 14:00
Czarni Pruszcz Gdański - Orkan Rumia MKS
Orlęta Reda - KS Chwaszczyno 12 maja 2024 - 12:00
Stoczniowiec Gdańsk - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Sokół Bożepole Wielkie - GLKS Różyny
Bałtyk II Gdynia - Orzeł Trąbki Wielkie 12 maja 2024 - 13:00
Osiczanka Osice - Portowiec Gdańsk 12 maja 2024 - 11:00
Pauza: Sporting Leźno,
Kolejka 30 - 18/19. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk - Osiczanka Osice
Portowiec Gdańsk - Bałtyk II Gdynia 18 maja 2024 - 12:30
Orzeł Trąbki Wielkie - Sporting Leźno 18 maja 2024 - 15:00
GLKS Różyny - Stoczniowiec Gdańsk
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Orlęta Reda 18 maja 2024 - 16:00
KS Chwaszczyno - Czarni Pruszcz Gdański 18 maja 2024 - 15:00
Orkan Rumia MKS - GKS Sierakowice 19 maja 2024 - 12:00
Gryf II Wejherowo - Cartusia II Kartuzy 19 maja 2024 - 12:00
Pauza: Sokół Bożepole Wielkie,
Kolejka 31 - 25/26. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf II Wejherowo - Jaguar II Gdańsk 25 maja 2024 - 16:00
Cartusia II Kartuzy - Orkan Rumia MKS
GKS Sierakowice - KS Chwaszczyno 26 maja 2024 - 14:00
Czarni Pruszcz Gdański - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Orlęta Reda - GLKS Różyny 26 maja 2024 - 13:00
Sokół Bożepole Wielkie - Orzeł Trąbki Wielkie
Sporting Leźno - Portowiec Gdańsk 25 maja 2024 - 16:00
Bałtyk II Gdynia - Osiczanka Osice 26 maja 2024 - 13:00
Pauza: Stoczniowiec Gdańsk,
Kolejka 32 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk - Bałtyk II Gdynia
Osiczanka Osice - Sporting Leźno 1 czerwca 2024 - 15:00
Portowiec Gdańsk - Sokół Bożepole Wielkie 1 czerwca 2024 - 13:00
Orzeł Trąbki Wielkie - Stoczniowiec Gdańsk
GLKS Różyny - Czarni Pruszcz Gdański
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - GKS Sierakowice 1 czerwca 2024 - 17:00
KS Chwaszczyno - Cartusia II Kartuzy 1 czerwca 2024 - 15:00
Orkan Rumia MKS - Gryf II Wejherowo 1 czerwca 2024 - 16:00
Pauza: Orlęta Reda,
Kolejka 33 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orkan Rumia MKS - Jaguar II Gdańsk 8 czerwca 2024 - 16:00
Gryf II Wejherowo - KS Chwaszczyno 9 czerwca 2024 - 12:00
Cartusia II Kartuzy - Błyskawica Reda Rekowo Dolne
GKS Sierakowice - GLKS Różyny 9 czerwca 2024 - 14:00
Orlęta Reda - Orzeł Trąbki Wielkie 9 czerwca 2024 - 13:00
Stoczniowiec Gdańsk - Portowiec Gdańsk
Sokół Bożepole Wielkie - Osiczanka Osice
Sporting Leźno - Bałtyk II Gdynia 8 czerwca 2024 - 16:00
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 34 - 15/16. czerwca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk - Sporting Leźno 15 czerwca 2024 - 15:00
Bałtyk II Gdynia - Sokół Bożepole Wielkie 15 czerwca 2024 - 15:00
Osiczanka Osice - Stoczniowiec Gdańsk 15 czerwca 2024 - 15:00
Portowiec Gdańsk - Orlęta Reda 15 czerwca 2024 - 15:00
Orzeł Trąbki Wielkie - Czarni Pruszcz Gdański 15 czerwca 2024 - 15:00
GLKS Różyny - Cartusia II Kartuzy 15 czerwca 2024 - 15:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Gryf II Wejherowo 15 czerwca 2024 - 15:00
KS Chwaszczyno - Orkan Rumia MKS 15 czerwca 2024 - 15:00
Pauza: GKS Sierakowice, .
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE