SPARINGI POMORSKICH DRUŻYN - ZIMA 2024

III liga - grupa II - sezon 2023/2024

kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Świt Skolwin (Szczecin) 18 43 13 4 1 38 - 10
2. Elana Toruń 18 38 11 5 2 31 - 12
3. Zawisza Bydgoszcz 18 31 9 4 5 37 - 20
4. Vineta Wolin 17 30 9 3 5 28 - 28 1 3 1 0 0 2 - 1
5. Unia Swarzędz 18 30 9 3 6 34 - 31 1 0 0 0 1 1 - 2
6. Pogoń II Szczecin 18 29 9 2 7 42 - 31
7. Polonia Środa Wielkopolska 18 28 8 4 6 29 - 28 4 7 2 1 1 8 - 8
8. Cartusia Kartuzy 18 28 8 4 6 41 - 24 3 6 2 0 1 7 - 3
9. Pogoń Nowe Skalmierzyce 18 28 8 4 6 33 - 27 3 4 1 1 1 6 - 6
10. Gedania Gdańsk 18 28 9 1 8 34 - 33 4 3 1 0 3 5 - 9
11. Noteć Czarnków 17 26 8 2 7 41 - 33
12. Błękitni Stargard 18 24 7 3 8 32 - 33
13. Flota Świnoujście 18 23 7 2 9 24 - 32
14. Sokół Kleczew 18 22 6 4 8 28 - 34
15. Stolem Gniewino 17 15 4 3 10 18 - 37
16. Unia Solec Kujawski 17 10 3 1 13 24 - 47 2 4 1 1 0 6 - 3
17. Wikęd Luzino 18 10 3 1 14 24 - 52 2 3 1 0 1 3 - 3
18. KP Starogard Gdański 18 10 2 4 12 24 - 50 2 1 0 1 1 3 - 6
Ostatni komentarz dodał hallaa 11.11.2023, 17:19:53


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 18

Kolejka 1 - 5/6. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (7) 
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 2 Sokół Kleczew 4 sierpnia 2023 - 18:00
Gedania Gdańsk 2 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 5 sierpnia 2023 - 12:00
Noteć Czarnków 3 - 4 Vineta Wolin 5 sierpnia 2023 - 15:00
Wikęd Luzino 1 - 7 Zawisza Bydgoszcz 5 sierpnia 2023 - 15:00
Elana Toruń 3 - 0 Błękitni Stargard 5 sierpnia 2023 - 17:00
Unia Solec Kujawski 2 - 3 Stolem Gniewino 5 sierpnia 2023 - 14:00
Flota Świnoujście 0 - 3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 5 sierpnia 2023 - 17:00
Unia Swarzędz 2 - 2 KP Starogard Gdański 4 sierpnia 2023 - 18:00
Cartusia Kartuzy 2 - 1 Pogoń II Szczecin 5 sierpnia 2023 - 16:00
Kolejka 2 - 12/13. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Kleczew 3 - 2 Pogoń II Szczecin 12 sierpnia 2023 - 15:00
KP Starogard Gdański 2 - 2 Cartusia Kartuzy 12 sierpnia 2023 - 17:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 0 Unia Swarzędz 12 sierpnia 2023 - 16:00
Stolem Gniewino 0 - 0 Flota Świnoujście 11 sierpnia 2023 - 18:00
Błękitni Stargard 3 - 1 Unia Solec Kujawski 12 sierpnia 2023 - 15:00
Zawisza Bydgoszcz 0 - 0 Elana Toruń 12 sierpnia 2023 - 19:46
Vineta Wolin 2 - 1 Wikęd Luzino 11 sierpnia 2023 - 18:00
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 4 Noteć Czarnków 11 sierpnia 2023 - 18:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 0 Gedania Gdańsk 11 sierpnia 2023 - 18:00
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (2) 
Gedania Gdańsk 2 - 1 Sokół Kleczew 18 sierpnia 2023 - 18:00
Noteć Czarnków 1 - 5 Świt Skolwin (Szczecin) 19 sierpnia 2023 - 14:00
Wikęd Luzino 0 - 4 Polonia Środa Wielkopolska 19 sierpnia 2023 - 15:00
Elana Toruń 1 - 2 Vineta Wolin 19 sierpnia 2023 - 17:00
Unia Solec Kujawski 0 - 2 Zawisza Bydgoszcz 19 sierpnia 2023 - 14:00
Flota Świnoujście 0 - 3 Błękitni Stargard 19 sierpnia 2023 - 17:00
Unia Swarzędz 4 - 3 Stolem Gniewino 18 sierpnia 2023 - 18:00
Cartusia Kartuzy 1 - 3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 19 sierpnia 2023 - 16:00
Pogoń II Szczecin 2 - 3 KP Starogard Gdański 20 sierpnia 2023 - 12:00
Kolejka 4 - 23. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Kleczew 4 - 3 KP Starogard Gdański 23 sierpnia 2023 - 17:30
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 5 Pogoń II Szczecin 23 sierpnia 2023 - 18:00
Stolem Gniewino 0 - 0 Cartusia Kartuzy 23 sierpnia 2023 - 18:00
Błękitni Stargard 1 - 3 Unia Swarzędz 23 sierpnia 2023 - 17:00
Zawisza Bydgoszcz 2 - 0 Flota Świnoujście 23 sierpnia 2023 - 18:00
Vineta Wolin 2 - 1 Unia Solec Kujawski 23 sierpnia 2023 - 18:00
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 3 Elana Toruń 23 sierpnia 2023 - 17:30
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 0 Wikęd Luzino 23 sierpnia 2023 - 18:00
Gedania Gdańsk 1 - 1 Noteć Czarnków 23 sierpnia 2023 - 17:30
Kolejka 5 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (4) 
Noteć Czarnków 4 - 1 Sokół Kleczew 26 sierpnia 2023 - 16:00
Wikęd Luzino 1 - 2 Gedania Gdańsk 27 sierpnia 2023 - 11:00
Elana Toruń 0 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 27 sierpnia 2023 - 16:00
Unia Solec Kujawski 3 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 26 sierpnia 2023 - 14:00
Flota Świnoujście 2 - 0 Vineta Wolin 27 sierpnia 2023 - 17:00
Unia Swarzędz 2 - 1 Zawisza Bydgoszcz 26 sierpnia 2023 - 13:00
Cartusia Kartuzy 6 - 1 Błękitni Stargard 26 sierpnia 2023 - 16:00
Pogoń II Szczecin 2 - 0 Stolem Gniewino 27 sierpnia 2023 - 11:00
KP Starogard Gdański 0 - 2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 27 sierpnia 2023 - 14:00
Kolejka 6 - 2/3. września 2023 [szczegóły] Komentarze (1) 
Sokół Kleczew 1 - 4 Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 września 2023 - 14:00
Stolem Gniewino 2 - 3 KP Starogard Gdański 2 września 2023 - 16:00
Błękitni Stargard 2 - 4 Pogoń II Szczecin 2 września 2023 - 15:00
Zawisza Bydgoszcz 0 - 2 Cartusia Kartuzy 2 września 2023 - 17:00
Vineta Wolin 2 - 1 Unia Swarzędz 1 września 2023 - 17:30
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Flota Świnoujście 1 września 2023 - 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 1 Unia Solec Kujawski 1 września 2023 - 17:30
Gedania Gdańsk 0 - 2 Elana Toruń 1 września 2023 - 17:00
Noteć Czarnków 5 - 2 Wikęd Luzino 2 września 2023 - 15:00
Kolejka 7 - 9/10. września 2023 [szczegóły] Komentarze (1) 
Wikęd Luzino 0 - 0 Sokół Kleczew 8 września 2023 - 17:00
Elana Toruń 1 - 0 Noteć Czarnków 9 września 2023 - 16:00
Unia Solec Kujawski 3 - 6 Gedania Gdańsk 9 września 2023 - 12:00
Flota Świnoujście 1 - 3 Świt Skolwin (Szczecin) 9 września 2023 - 17:00
Unia Swarzędz 1 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 8 września 2023 - 17:00
Cartusia Kartuzy 1 - 2 Vineta Wolin 9 września 2023 - 14:00
Pogoń II Szczecin 1 - 1 Zawisza Bydgoszcz 10 września 2023 - 12:00
KP Starogard Gdański 1 - 2 Błękitni Stargard 9 września 2023 - 17:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 2 Stolem Gniewino 9 września 2023 - 15:00
Kolejka 8 - 16/17. września 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Kleczew 2 - 0 Stolem Gniewino 16 września 2023 - 16:00
Błękitni Stargard 1 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 16 września 2023 - 15:00
Zawisza Bydgoszcz 6 - 0 KP Starogard Gdański 16 września 2023 - 19:00
Vineta Wolin 1 - 1 Pogoń II Szczecin 16 września 2023 - 12:00
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 2 Cartusia Kartuzy 16 września 2023 - 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 1 Unia Swarzędz 15 września 2023 - 17:00
Gedania Gdańsk 4 - 1 Flota Świnoujście 16 września 2023 - 12:00
Noteć Czarnków 4 - 2 Unia Solec Kujawski 15 września 2023 - 17:00
Wikęd Luzino 1 - 2 Elana Toruń 16 września 2023 - 12:00
Kolejka 9 - 23/24. września 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Elana Toruń 1 - 0 Sokół Kleczew 23 września 2023 - 16:00
Unia Solec Kujawski 3 - 0 Wikęd Luzino 23 września 2023 - 14:30
vo, na boisku 0-2
Flota Świnoujście 1 - 3 Noteć Czarnków 23 września 2023 - 16:00
Unia Swarzędz 3 - 4 Gedania Gdańsk 22 września 2023 - 17:00
Cartusia Kartuzy 0 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 23 września 2023 - 14:00
Pogoń II Szczecin 3 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 22 września 2023 - 12:00
KP Starogard Gdański 2 - 3 Vineta Wolin 23 września 2023 - 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 - 2 Zawisza Bydgoszcz 23 września 2023 - 15:00
Stolem Gniewino 0 - 6 Błękitni Stargard 23 września 2023 - 16:00
Kolejka 10 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły] Komentarze (2) 
Sokół Kleczew 0 - 2 Błękitni Stargard 1 października 2023 - 15:00
Zawisza Bydgoszcz 3 - 1 Stolem Gniewino 1 października 2023 - 15:00
Vineta Wolin 0 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 września 2023 - 12:00
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 0 KP Starogard Gdański 30 września 2023 - 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 1 Pogoń II Szczecin 1 października 2023 - 14:30
Gedania Gdańsk 0 - 4 Cartusia Kartuzy 30 września 2023 - 12:00
Noteć Czarnków 3 - 1 Unia Swarzędz 30 września 2023 - 15:00
Wikęd Luzino 1 - 3 Flota Świnoujście 30 września 2023 - 13:00
Elana Toruń 4 - 0 Unia Solec Kujawski 1 października 2023 - 16:00
Kolejka 11 - 7/8. października 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Solec Kujawski 1 - 0 Sokół Kleczew 7 października 2023 - 12:00
Flota Świnoujście 3 - 0 Elana Toruń 7 października 2023 - 15:00
Unia Swarzędz 2 - 1 Wikęd Luzino 7 października 2023 - 13:00
Cartusia Kartuzy 4 - 0 Noteć Czarnków 7 października 2023 - 13:00
Pogoń II Szczecin 5 - 2 Gedania Gdańsk 7 października 2023 - 12:00
KP Starogard Gdański 0 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 6 października 2023 - 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 7 października 2023 - 14:00
Stolem Gniewino 2 - 3 Vineta Wolin 7 października 2023 - 15:00
Błękitni Stargard 0 - 1 Zawisza Bydgoszcz 6 października 2023 - 16:00
Kolejka 12 - 14/15. października 2023 [szczegóły] Komentarze (1) 
Sokół Kleczew 4 - 1 Zawisza Bydgoszcz 14 października 2023 - 14:00
Vineta Wolin 0 - 0 Błękitni Stargard 14 października 2023 - 14:00
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 Stolem Gniewino 15 października 2023 - 15:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 14 października 2023 - 15:00
Gedania Gdańsk 3 - 1 KP Starogard Gdański 14 października 2023 - 12:00
Noteć Czarnków 5 - 0 Pogoń II Szczecin 14 października 2023 - 15:00
Wikęd Luzino 3 - 1 Cartusia Kartuzy 14 października 2023 - 13:00
Unia Swarzędz 0 - 0 Elana Toruń 14 października 2023 - 13:00
Unia Solec Kujawski 0 - 1 Flota Świnoujście 14 października 2023 - 12:00
Kolejka 13 - 21/22. października 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Flota Świnoujście 1 - 2 Sokół Kleczew 21 października 2023 - 14:00
Unia Swarzędz 1 - 0 Unia Solec Kujawski 21 października 2023 - 13:00
Cartusia Kartuzy 2 - 2 Elana Toruń 31 października 2023 - 13:30
Pogoń II Szczecin 5 - 1 Wikęd Luzino 22 października 2023 - 12:00
KP Starogard Gdański 0 - 4 Noteć Czarnków 21 października 2023 - 15:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 - 2 Gedania Gdańsk 21 października 2023 - 14:00
Stolem Gniewino 0 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 20 października 2023 - 15:00
Błękitni Stargard 1 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 21 października 2023 - 12:00
Zawisza Bydgoszcz 2 - 2 Vineta Wolin 21 października 2023 - 14:00
Kolejka 14 - 28/29. października 2023 [szczegóły] Komentarze (1) 
Sokół Kleczew 2 - 1 Vineta Wolin 28 października 2023 - 14:00
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 2 Zawisza Bydgoszcz 28 października 2023 - 15:00
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 0 Błękitni Stargard 28 października 2023 - 12:00
Gedania Gdańsk 0 - 1 Stolem Gniewino 28 października 2023 - 12:00
Noteć Czarnków 1 - 1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 28 października 2023 - 14:00
Wikęd Luzino 3 - 0 KP Starogard Gdański 28 października 2023 - 14:30
Elana Toruń 1 - 0 Pogoń II Szczecin 28 października 2023 - 14:00
Unia Solec Kujawski 1 - 6 Cartusia Kartuzy 28 października 2023 - 12:00
Flota Świnoujście 2 - 4 Unia Swarzędz 28 października 2023 - 13:00
Kolejka 15 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły] Komentarze (1) 
Unia Swarzędz 3 - 1 Sokół Kleczew 4 listopada 2023 - 13:00
Cartusia Kartuzy 1 - 2 Flota Świnoujście 5 listopada 2023 - 13:00
Pogoń II Szczecin 2 - 1 Unia Solec Kujawski 3 listopada 2023 - 14:00
KP Starogard Gdański 0 - 4 Elana Toruń 4 listopada 2023 - 13:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 5 - 2 Wikęd Luzino 4 listopada 2023 - 12:00
Stolem Gniewino 2 - 1 Noteć Czarnków 4 listopada 2023 - 13:00
Błękitni Stargard 1 - 2 Gedania Gdańsk 4 listopada 2023 - 13:00
Zawisza Bydgoszcz 0 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 5 listopada 2023 - 13:00
Vineta Wolin 2 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 4 listopada 2023 - 12:00
Kolejka 16 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły] Komentarze (1) 
Sokół Kleczew 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 11 listopada 2023 - 13:00
Świt Skolwin (Szczecin) 4 - 0 Vineta Wolin 11 listopada 2023 - 13:00
Gedania Gdańsk 2 - 0 Zawisza Bydgoszcz 11 listopada 2023 - 12:00
Noteć Czarnków 1 - 4 Błękitni Stargard 11 listopada 2023 - 13:00
Wikęd Luzino 5 - 2 Stolem Gniewino 11 listopada 2023 - 12:00
Elana Toruń 1 - 0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 11 listopada 2023 - 13:00
Unia Solec Kujawski 3 - 3 KP Starogard Gdański 11 listopada 2023 - 13:00
Flota Świnoujście 1 - 3 Pogoń II Szczecin 11 listopada 2023 - 13:00
Unia Swarzędz 1 - 0 Cartusia Kartuzy 11 listopada 2023 - 13:00
Kolejka 17 - 18/19. listopada 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cartusia Kartuzy 3 - 3 Sokół Kleczew 18 listopada 2023 - 12:00
Pogoń II Szczecin 3 - 1 Unia Swarzędz 19 listopada 2023 - 12:00
KP Starogard Gdański 1 - 3 Flota Świnoujście 18 listopada 2023 - 13:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 5 - 2 Unia Solec Kujawski 18 listopada 2023 - 12:00
Elana Toruń 3 - 0 Stolem Gniewino 18 listopada 2023 - 13:00
Błękitni Stargard 2 - 1 Wikęd Luzino 18 listopada 2023 - 13:00
Zawisza Bydgoszcz 3 - 1 Noteć Czarnków 18 listopada 2023 - 13:00
Vineta Wolin 2 - 1 Gedania Gdańsk 18 listopada 2023 - 12:00
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 18 listopada 2023 - 13:00
Kolejka 18 - 25/26. listopada 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Kleczew 2 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 25 listopada 2023 - 13:00
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Gedania Gdańsk 25 listopada 2023 - 12:00
Vineta Wolin - Noteć Czarnków 20 marca 2024 - 14:00
Zawisza Bydgoszcz 4 - 1 Wikęd Luzino 25 listopada 2023 - 13:00
Błękitni Stargard 3 - 3 Elana Toruń 25 listopada 2023 - 13:00
Stolem Gniewino - Unia Solec Kujawski 20 marca 2024 - 14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 - 2 Flota Świnoujście 25 listopada 2023 - 12:00
KP Starogard Gdański 3 - 4 Unia Swarzędz 25 listopada 2023 - 13:00
Pogoń II Szczecin 2 - 4 Cartusia Kartuzy 26 listopada 2023 - 12:00
Kolejka 19 - 2/3. marca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew 2 marca 2024 - 12:00
Cartusia Kartuzy - KP Starogard Gdański 3 marca 2024 - 15:30
Unia Swarzędz - Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 marca 2024 - 15:00
Flota Świnoujście - Stolem Gniewino 2 marca 2024 - 13:00
Unia Solec Kujawski - Błękitni Stargard 2 marca 2024 - 12:00
Elana Toruń - Zawisza Bydgoszcz 2 marca 2024 - 17:00
Wikęd Luzino - Vineta Wolin 1 marca 2024 - 15:00
Noteć Czarnków - Polonia Środa Wielkopolska 2 marca 2024 - 14:00
Gedania Gdańsk - Świt Skolwin (Szczecin) 1 marca 2024 - 13:30
Kolejka 20 - 9/10. marca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Kleczew - Gedania Gdańsk 9 marca 2024 - 14:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Noteć Czarnków 9 marca 2024 - 14:00
Polonia Środa Wielkopolska - Wikęd Luzino 10 marca 2024 - 15:00
Vineta Wolin - Elana Toruń 9 marca 2024 - 12:00
Zawisza Bydgoszcz - Unia Solec Kujawski 9 marca 2024 - 13:00
Błękitni Stargard - Flota Świnoujście 9 marca 2024 - 13:00
Stolem Gniewino - Unia Swarzędz 9 marca 2024 - 14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Cartusia Kartuzy 9 marca 2024 - 12:00
KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin 9 marca 2024 - 14:00
Kolejka 21 - 16/17. marca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew 16 marca 2024 - 14:00
Pogoń II Szczecin - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Cartusia Kartuzy - Stolem Gniewino 16 marca 2024 - 16:00
Unia Swarzędz - Błękitni Stargard 16 marca 2024 - 15:00
Flota Świnoujście - Zawisza Bydgoszcz 16 marca 2024 - 13:00
Unia Solec Kujawski - Vineta Wolin
Elana Toruń - Polonia Środa Wielkopolska
Wikęd Luzino - Świt Skolwin (Szczecin) 16 marca 2024 - 12:00
Noteć Czarnków - Gedania Gdańsk 16 marca 2024 - 14:00
Kolejka 22 - 23/24. marca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Kleczew - Noteć Czarnków 23 marca 2024 - 14:00
Gedania Gdańsk - Wikęd Luzino 22 marca 2024 - 15:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Elana Toruń
Polonia Środa Wielkopolska - Unia Solec Kujawski 23 marca 2024 - 15:30
Vineta Wolin - Flota Świnoujście 24 marca 2024 - 12:00
Zawisza Bydgoszcz - Unia Swarzędz
Błękitni Stargard - Cartusia Kartuzy 23 marca 2024 - 13:00
Stolem Gniewino - Pogoń II Szczecin 23 marca 2024 - 14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce - KP Starogard Gdański 23 marca 2024 - 12:00
Kolejka 23 - 30. marca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Sokół Kleczew 30 marca 2024 - 12:00
KP Starogard Gdański - Stolem Gniewino 30 marca 2024 - 14:00
Pogoń II Szczecin - Błękitni Stargard
Cartusia Kartuzy - Zawisza Bydgoszcz
Unia Swarzędz - Vineta Wolin
Flota Świnoujście - Polonia Środa Wielkopolska 30 marca 2024 - 13:00
Unia Solec Kujawski - Świt Skolwin (Szczecin)
Elana Toruń - Gedania Gdańsk
Wikęd Luzino - Noteć Czarnków 29 marca 2024 - 14:00
Kolejka 24 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Kleczew - Wikęd Luzino 6 kwietnia 2024 - 16:00
Noteć Czarnków - Elana Toruń 6 kwietnia 2024 - 14:00
Gedania Gdańsk - Unia Solec Kujawski
Świt Skolwin (Szczecin) - Flota Świnoujście
Polonia Środa Wielkopolska - Unia Swarzędz 6 kwietnia 2024 - 16:00
Vineta Wolin - Cartusia Kartuzy 6 kwietnia 2024 - 14:00
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń II Szczecin
Błękitni Stargard - KP Starogard Gdański 6 kwietnia 2024 - 15:00
Stolem Gniewino - Pogoń Nowe Skalmierzyce 6 kwietnia 2024 - 16:00
Kolejka 25 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stolem Gniewino - Sokół Kleczew 13 kwietnia 2024 - 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Błękitni Stargard 13 kwietnia 2024 - 14:00
KP Starogard Gdański - Zawisza Bydgoszcz 13 kwietnia 2024 - 16:00
Pogoń II Szczecin - Vineta Wolin
Cartusia Kartuzy - Polonia Środa Wielkopolska
Unia Swarzędz - Świt Skolwin (Szczecin) 12 kwietnia 2024 - 17:00
Flota Świnoujście - Gedania Gdańsk 13 kwietnia 2024 - 15:00
Unia Solec Kujawski - Noteć Czarnków
Elana Toruń - Wikęd Luzino
Kolejka 26 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Kleczew - Elana Toruń 20 kwietnia 2024 - 16:00
Wikęd Luzino - Unia Solec Kujawski 20 kwietnia 2024 - 12:00
Noteć Czarnków - Flota Świnoujście
Gedania Gdańsk - Unia Swarzędz
Świt Skolwin (Szczecin) - Cartusia Kartuzy
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin 20 kwietnia 2024 - 16:00
Vineta Wolin - KP Starogard Gdański 20 kwietnia 2024 - 14:00
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Błękitni Stargard - Stolem Gniewino 20 kwietnia 2024 - 15:00
Kolejka 27 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stargard - Sokół Kleczew 27 kwietnia 2024 - 15:00
Stolem Gniewino - Zawisza Bydgoszcz 27 kwietnia 2024 - 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Vineta Wolin 27 kwietnia 2024 - 14:00
KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wielkopolska 27 kwietnia 2024 - 16:00
Pogoń II Szczecin - Świt Skolwin (Szczecin)
Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk
Unia Swarzędz - Noteć Czarnków 26 kwietnia 2024 - 17:00
Flota Świnoujście - Wikęd Luzino 27 kwietnia 2024 - 15:00
Unia Solec Kujawski - Elana Toruń
Kolejka 28 - 4/5. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Kleczew - Unia Solec Kujawski 4 maja 2024 - 17:00
Elana Toruń - Flota Świnoujście
Wikęd Luzino - Unia Swarzędz 3 maja 2024 - 12:00
Noteć Czarnków - Cartusia Kartuzy
Gedania Gdańsk - Pogoń II Szczecin
Świt Skolwin (Szczecin) - KP Starogard Gdański
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 maja 2024 - 15:00
Vineta Wolin - Stolem Gniewino 4 maja 2024 - 16:00
Zawisza Bydgoszcz - Błękitni Stargard
Kolejka 29 - 11/12. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Zawisza Bydgoszcz - Sokół Kleczew
Błękitni Stargard - Vineta Wolin 11 maja 2024 - 15:00
Stolem Gniewino - Polonia Środa Wielkopolska 11 maja 2024 - 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Świt Skolwin (Szczecin) 11 maja 2024 - 14:00
KP Starogard Gdański - Gedania Gdańsk 11 maja 2024 - 16:00
Pogoń II Szczecin - Noteć Czarnków
Cartusia Kartuzy - Wikęd Luzino
Elana Toruń - Unia Swarzędz
Flota Świnoujście - Unia Solec Kujawski 11 maja 2024 - 17:00
Kolejka 30 - 15. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Kleczew - Flota Świnoujście 15 maja 2024 - 17:00
Unia Solec Kujawski - Unia Swarzędz
Elana Toruń - Cartusia Kartuzy
Wikęd Luzino - Pogoń II Szczecin 15 maja 2024 - 17:00
Noteć Czarnków - KP Starogard Gdański
Gedania Gdańsk - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Świt Skolwin (Szczecin) - Stolem Gniewino
Polonia Środa Wielkopolska - Błękitni Stargard 15 maja 2024 - 17:00
Vineta Wolin - Zawisza Bydgoszcz 15 maja 2024 - 18:00
Kolejka 31 - 18/19. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Vineta Wolin - Sokół Kleczew 18 maja 2024 - 15:00
Zawisza Bydgoszcz - Polonia Środa Wielkopolska
Błękitni Stargard - Świt Skolwin (Szczecin) 19 maja 2024 - 15:00
Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk 18 maja 2024 - 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Noteć Czarnków 18 maja 2024 - 14:00
KP Starogard Gdański - Wikęd Luzino 18 maja 2024 - 16:00
Pogoń II Szczecin - Elana Toruń
Cartusia Kartuzy - Unia Solec Kujawski
Unia Swarzędz - Flota Świnoujście 18 maja 2024 - 15:00
Kolejka 32 - 25/26. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Kleczew - Unia Swarzędz 25 maja 2024 - 17:00
Flota Świnoujście - Cartusia Kartuzy 25 maja 2024 - 17:00
Unia Solec Kujawski - Pogoń II Szczecin
Elana Toruń - KP Starogard Gdański
Wikęd Luzino - Pogoń Nowe Skalmierzyce 25 maja 2024 - 16:00
Noteć Czarnków - Stolem Gniewino
Gedania Gdańsk - Błękitni Stargard
Świt Skolwin (Szczecin) - Zawisza Bydgoszcz
Polonia Środa Wielkopolska - Vineta Wolin 25 maja 2024 - 17:00
Kolejka 33 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Polonia Środa Wielkopolska - Sokół Kleczew 1 czerwca 2024 - 17:00
Vineta Wolin - Świt Skolwin (Szczecin) 1 czerwca 2024 - 17:00
Zawisza Bydgoszcz - Gedania Gdańsk
Błękitni Stargard - Noteć Czarnków 1 czerwca 2024 - 15:00
Stolem Gniewino - Wikęd Luzino 1 czerwca 2024 - 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Elana Toruń 1 czerwca 2024 - 16:00
KP Starogard Gdański - Unia Solec Kujawski 1 czerwca 2024 - 16:00
Pogoń II Szczecin - Flota Świnoujście
Cartusia Kartuzy - Unia Swarzędz
Kolejka 34 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Kleczew - Cartusia Kartuzy 8 czerwca 2024 - 17:00
Unia Swarzędz - Pogoń II Szczecin
Flota Świnoujście - KP Starogard Gdański 8 czerwca 2024 - 17:00
Unia Solec Kujawski - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Stolem Gniewino - Elana Toruń
Wikęd Luzino - Błękitni Stargard 8 czerwca 2024 - 16:00
Noteć Czarnków - Zawisza Bydgoszcz
Gedania Gdańsk - Vineta Wolin
Świt Skolwin (Szczecin) - Polonia Środa Wielkopolska
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE