SPARINGI POMORSKICH DRUŻYN - ZIMA 2024

V liga - pomorska - grupa Słupsk - sezon 2023/2024

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bytovia Bytów 17 49 16 1 0 87 - 17
2. Dolina Speranda Niepoględzie 17 40 13 1 3 58 - 16
3. Kaszubia Studzienice 17 37 12 1 4 66 - 27 1 3 1 0 0 2 - 1
4. Sokół Wyczechy 17 37 12 1 4 66 - 20 1 0 0 0 1 1 - 2
5. Pomorze Potęgowo 17 34 11 1 5 44 - 33 1 3 1 0 0 3 - 1
6. Jantar Ustka 17 34 10 4 3 53 - 23 1 0 0 0 1 1 - 3
7. Piast Człuchów 17 30 9 3 5 41 - 25
8. Gryf II Słupsk 17 28 9 1 7 54 - 43 1 3 1 0 0 5 - 0
9. Myśliwiec Tuchomie 17 28 8 4 5 43 - 29 1 0 0 0 1 0 - 5
10. Skotawia Dębnica Kaszubska 17 23 7 2 8 29 - 42
11. Unison Machowino 17 20 6 2 9 23 - 45
12. Czarni Czarne 17 16 5 1 11 25 - 56 1 3 1 0 0 3 - 2
13. MKS Debrzno 17 16 5 1 11 56 - 59 1 0 0 0 1 2 - 3
14. Polonez Bobrowniki 17 15 5 0 12 31 - 53
15. KS Damnica 17 10 2 4 11 24 - 58 1 3 1 0 0 9 - 3
16. Błękitni Motarzyno 17 10 3 1 13 19 - 75 1 0 0 0 1 3 - 9
17. Garbarnia Kępice 17 9 2 3 12 17 - 66
18. Grom Nakla 17 6 1 3 13 22 - 71
Ostatni komentarz dodał KSPCZW 25.11.2023, 14:22:12


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 17

Kolejka 1 - 5/6. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (52) 
Pomorze Potęgowo 1 - 4 Bytovia Bytów 5 sierpnia 2023 - 16:00
Piast Człuchów 2 - 1 Unison Machowino 5 sierpnia 2023 - 15:00
Grom Nakla 4 - 7 Gryf II Słupsk 6 sierpnia 2023 - 16:00
Sokół Wyczechy 3 - 4 Dolina Speranda Niepoględzie 5 sierpnia 2023 - 13:00
MKS Debrzno 0 - 5 Jantar Ustka 6 września 2023 - 17:00
Polonez Bobrowniki 1 - 2 Kaszubia Studzienice 6 sierpnia 2023 - 14:00
KS Damnica 2 - 2 Myśliwiec Tuchomie 6 sierpnia 2023 - 17:00
Błękitni Motarzyno 1 - 0 Czarni Czarne 5 sierpnia 2023 - 18:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 4 - 2 Garbarnia Kępice 5 sierpnia 2023 - 14:00
Kolejka 2 - 12/13. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (32) 
Bytovia Bytów 10 - 0 Garbarnia Kępice 12 sierpnia 2023 - 17:00
Czarni Czarne 6 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 12 sierpnia 2023 - 15:00
Myśliwiec Tuchomie 5 - 0 Błękitni Motarzyno 12 sierpnia 2023 - 18:00
Kaszubia Studzienice 3 - 0 KS Damnica 12 sierpnia 2023 - 11:00
Jantar Ustka 4 - 1 Polonez Bobrowniki 12 sierpnia 2023 - 14:00
Dolina Speranda Niepoględzie 1 - 1 MKS Debrzno 12 sierpnia 2023 - 12:00
Gryf II Słupsk 0 - 7 Sokół Wyczechy 12 sierpnia 2023 - 15:00
Unison Machowino 2 - 0 Grom Nakla 12 sierpnia 2023 - 18:00
Pomorze Potęgowo 1 - 1 Piast Człuchów 12 sierpnia 2023 - 16:00
Kolejka 3 - 15. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (28) 
Piast Człuchów 0 - 4 Bytovia Bytów 15 sierpnia 2023 - 18:00
Grom Nakla 0 - 2 Pomorze Potęgowo 15 sierpnia 2023 - 16:00
Sokół Wyczechy 10 - 0 Unison Machowino 15 sierpnia 2023 - 15:00
MKS Debrzno 5 - 4 Gryf II Słupsk 15 sierpnia 2023 - 17:00
Polonez Bobrowniki 0 - 5 Dolina Speranda Niepoględzie 15 sierpnia 2023 - 17:00
KS Damnica 2 - 2 Jantar Ustka 15 sierpnia 2023 - 17:00
Błękitni Motarzyno 0 - 6 Kaszubia Studzienice 15 sierpnia 2023 - 18:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 1 Myśliwiec Tuchomie 15 sierpnia 2023 - 12:00
Garbarnia Kępice 3 - 3 Czarni Czarne 15 sierpnia 2023 - 14:00
Kolejka 4 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (44) 
Bytovia Bytów 6 - 0 Czarni Czarne 19 sierpnia 2023 - 11:00
Myśliwiec Tuchomie 7 - 0 Garbarnia Kępice 20 sierpnia 2023 - 18:00
Kaszubia Studzienice 5 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska 19 sierpnia 2023 - 16:00
Jantar Ustka 7 - 0 Błękitni Motarzyno 20 sierpnia 2023 - 13:00
Dolina Speranda Niepoględzie 8 - 0 KS Damnica 19 sierpnia 2023 - 11:00
Gryf II Słupsk 4 - 2 Polonez Bobrowniki 20 sierpnia 2023 - 13:00
Unison Machowino 4 - 2 MKS Debrzno 19 sierpnia 2023 - 18:00
Pomorze Potęgowo 1 - 2 Sokół Wyczechy 20 sierpnia 2023 - 13:30
Piast Człuchów 2 - 2 Grom Nakla 19 sierpnia 2023 - 13:00
Kolejka 5 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (36) 
Grom Nakla 1 - 5 Bytovia Bytów 26 sierpnia 2023 - 12:30
Sokół Wyczechy 3 - 1 Piast Człuchów 26 sierpnia 2023 - 17:30
MKS Debrzno 2 - 5 Pomorze Potęgowo 27 sierpnia 2023 - 16:30
Polonez Bobrowniki 1 - 2 Unison Machowino 26 sierpnia 2023 - 16:00
KS Damnica 0 - 3 Gryf II Słupsk 27 sierpnia 2023 - 12:00
Błękitni Motarzyno 0 - 6 Dolina Speranda Niepoględzie 26 sierpnia 2023 - 13:30
Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 1 Jantar Ustka 26 sierpnia 2023 - 12:00
Garbarnia Kępice 2 - 1 Kaszubia Studzienice 26 sierpnia 2023 - 13:00
Czarni Czarne 0 - 2 Myśliwiec Tuchomie 26 sierpnia 2023 - 15:00
Kolejka 6 - 2/3. września 2023 [szczegóły] Komentarze (22) 
Bytovia Bytów 4 - 0 Myśliwiec Tuchomie 2 września 2023 - 15:00
Kaszubia Studzienice 8 - 1 Czarni Czarne 3 września 2023 - 14:30
Jantar Ustka 0 - 0 Garbarnia Kępice 3 września 2023 - 17:00
Dolina Speranda Niepoględzie 4 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 2 września 2023 - 11:00
Gryf II Słupsk 5 - 0 Błękitni Motarzyno 3 września 2023 - 13:00
Unison Machowino 3 - 0 KS Damnica 2 września 2023 - 16:00
Pomorze Potęgowo 2 - 1 Polonez Bobrowniki 2 września 2023 - 16:00
Piast Człuchów 4 - 2 MKS Debrzno 2 września 2023 - 15:00
Grom Nakla 1 - 4 Sokół Wyczechy 2 września 2023 - 16:00
Kolejka 7 - 9/10. września 2023 [szczegóły] Komentarze (24) 
Sokół Wyczechy 1 - 3 Bytovia Bytów 9 września 2023 - 11:00
MKS Debrzno 12 - 2 Grom Nakla 10 września 2023 - 16:00
Polonez Bobrowniki 1 - 3 Piast Człuchów 9 września 2023 - 16:00
KS Damnica 1 - 5 Pomorze Potęgowo 10 września 2023 - 17:00
Błękitni Motarzyno 1 - 0 Unison Machowino 9 września 2023 - 17:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 3 Gryf II Słupsk 9 września 2023 - 12:00
Garbarnia Kępice 0 - 2 Dolina Speranda Niepoględzie 9 września 2023 - 16:00
Czarni Czarne 2 - 3 Jantar Ustka 10 września 2023 - 15:00
Myśliwiec Tuchomie 3 - 3 Kaszubia Studzienice 9 września 2023 - 17:30
Kolejka 8 - 16/17. września 2023 [szczegóły] Komentarze (19) 
Bytovia Bytów 5 - 1 Kaszubia Studzienice 16 września 2023 - 17:00
Jantar Ustka 7 - 1 Myśliwiec Tuchomie 16 września 2023 - 17:00
Dolina Speranda Niepoględzie 2 - 1 Czarni Czarne 16 września 2023 - 11:00
Gryf II Słupsk 9 - 0 Garbarnia Kępice 17 września 2023 - 13:00
Unison Machowino 2 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 16 września 2023 - 17:00
Pomorze Potęgowo 5 - 3 Błękitni Motarzyno 16 września 2023 - 16:00
Piast Człuchów 6 - 0 KS Damnica 17 września 2023 - 16:30
Grom Nakla 3 - 7 Polonez Bobrowniki 16 września 2023 - 12:30
Sokół Wyczechy 4 - 1 MKS Debrzno 16 września 2023 - 15:00
Kolejka 9 - 23/24. września 2023 [szczegóły] Komentarze (24) 
MKS Debrzno 2 - 7 Bytovia Bytów 24 września 2023 - 16:00
Polonez Bobrowniki 1 - 4 Sokół Wyczechy 23 września 2023 - 14:00
KS Damnica 3 - 3 Grom Nakla 24 września 2023 - 16:00
Błękitni Motarzyno 0 - 2 Piast Człuchów 23 września 2023 - 16:30
Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 3 Pomorze Potęgowo 23 września 2023 - 14:00
Garbarnia Kępice 2 - 1 Unison Machowino 23 września 2023 - 12:00
Czarni Czarne 0 - 5 Gryf II Słupsk 23 września 2023 - 15:00
Myśliwiec Tuchomie 1 - 2 Dolina Speranda Niepoględzie 23 września 2023 - 16:00
Kaszubia Studzienice 2 - 4 Jantar Ustka 23 września 2023 - 16:00
Kolejka 10 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły] Komentarze (34) 
Bytovia Bytów 4 - 3 Jantar Ustka 30 września 2023 - 13:00
Dolina Speranda Niepoględzie 2 - 0 Kaszubia Studzienice 30 września 2023 - 11:00
Gryf II Słupsk 5 - 0 Myśliwiec Tuchomie 1 października 2023 - 13:00
Unison Machowino 3 - 1 Czarni Czarne 30 września 2023 - 16:00
Pomorze Potęgowo 4 - 1 Garbarnia Kępice 30 września 2023 - 15:00
Piast Człuchów 5 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 30 września 2023 - 15:00
Grom Nakla 2 - 2 Błękitni Motarzyno 30 września 2023 - 12:30
Sokół Wyczechy 5 - 0 KS Damnica 30 września 2023 - 14:00
MKS Debrzno 9 - 1 Polonez Bobrowniki 30 września 2023 - 15:30
Kolejka 11 - 7/8. października 2023 [szczegóły] Komentarze (22) 
Polonez Bobrowniki 0 - 6 Bytovia Bytów 7 października 2023 - 16:00
KS Damnica 4 - 1 MKS Debrzno 8 października 2023 - 16:00
Błękitni Motarzyno 0 - 5 Sokół Wyczechy 7 października 2023 - 16:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 3 - 0 Grom Nakla 7 października 2023 - 13:00
Garbarnia Kępice 1 - 3 Piast Człuchów 7 października 2023 - 14:30
Czarni Czarne 4 - 3 Pomorze Potęgowo 7 października 2023 - 16:00
Myśliwiec Tuchomie 6 - 2 Unison Machowino 7 października 2023 - 16:00
Kaszubia Studzienice 2 - 1 Gryf II Słupsk 7 października 2023 - 16:00
Jantar Ustka 4 - 2 Dolina Speranda Niepoględzie 7 października 2023 - 15:00
Kolejka 12 - 14/15. października 2023 [szczegóły] Komentarze (12) 
Bytovia Bytów 4 - 1 Dolina Speranda Niepoględzie 14 października 2023 - 15:00
Gryf II Słupsk 0 - 4 Jantar Ustka 14 października 2023 - 13:00
Unison Machowino 2 - 4 Kaszubia Studzienice 15 października 2023 - 14:00
Pomorze Potęgowo 2 - 1 Myśliwiec Tuchomie 14 października 2023 - 15:30
Piast Człuchów 9 - 0 Czarni Czarne 25 listopada 2023 - 12:00
Grom Nakla 3 - 1 Garbarnia Kępice 14 października 2023 - 12:00
Sokół Wyczechy 6 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 14 października 2023 - 14:00
MKS Debrzno 9 - 1 Błękitni Motarzyno 14 października 2023 - 15:00
Polonez Bobrowniki 3 - 1 KS Damnica 14 października 2023 - 16:00
Kolejka 13 - 21/22. października 2023 [szczegóły] Komentarze (12) 
KS Damnica 0 - 4 Bytovia Bytów 22 października 2023 - 15:00
Błękitni Motarzyno 1 - 6 Polonez Bobrowniki 21 października 2023 - 15:30
Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 1 MKS Debrzno 22 października 2023 - 13:00
Garbarnia Kępice 0 - 5 Sokół Wyczechy 21 października 2023 - 15:00
Czarni Czarne 1 - 0 Grom Nakla 21 października 2023 - 13:00
Myśliwiec Tuchomie 3 - 0 Piast Człuchów 21 października 2023 - 16:00
Kaszubia Studzienice 8 - 0 Pomorze Potęgowo 21 października 2023 - 15:30
Jantar Ustka 1 - 1 Unison Machowino 21 października 2023 - 15:00
Dolina Speranda Niepoględzie 5 - 1 Gryf II Słupsk 21 października 2023 - 12:00
Kolejka 14 - 28/29. października 2023 [szczegóły] Komentarze (10) 
Bytovia Bytów 10 - 3 Gryf II Słupsk 29 października 2023 - 14:00
Unison Machowino 0 - 6 Dolina Speranda Niepoględzie 29 października 2023 - 14:00
Pomorze Potęgowo 3 - 1 Jantar Ustka 29 października 2023 - 13:30
Piast Człuchów 1 - 4 Kaszubia Studzienice 28 października 2023 - 15:00
Grom Nakla 0 - 5 Myśliwiec Tuchomie 29 października 2023 - 14:00
Sokół Wyczechy 4 - 1 Czarni Czarne 28 października 2023 - 14:00
MKS Debrzno 6 - 2 Garbarnia Kępice 28 października 2023 - 14:30
Polonez Bobrowniki 0 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 28 października 2023 - 14:00
KS Damnica 9 - 3 Błękitni Motarzyno 29 października 2023 - 14:00
Kolejka 15 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły] Komentarze (30) 
Błękitni Motarzyno 2 - 5 Bytovia Bytów 4 listopada 2023 - 14:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 5 - 1 KS Damnica 4 listopada 2023 - 13:30
Garbarnia Kępice 1 - 2 Polonez Bobrowniki 4 listopada 2023 - 13:00
Czarni Czarne 3 - 2 MKS Debrzno 4 listopada 2023 - 14:00
Myśliwiec Tuchomie 1 - 1 Sokół Wyczechy 5 listopada 2023 - 12:00
Kaszubia Studzienice 6 - 0 Grom Nakla 4 listopada 2023 - 14:00
Jantar Ustka 1 - 1 Piast Człuchów 3 listopada 2023 - 18:00
Dolina Speranda Niepoględzie 1 - 0 Pomorze Potęgowo 4 listopada 2023 - 12:00
Gryf II Słupsk 0 - 0 Unison Machowino 5 listopada 2023 - 13:00
Kolejka 16 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły] Komentarze (17) 
Bytovia Bytów 4 - 0 Unison Machowino 11 listopada 2023 - 14:00
Pomorze Potęgowo 3 - 2 Gryf II Słupsk 11 listopada 2023 - 14:00
Piast Człuchów 1 - 0 Dolina Speranda Niepoględzie 11 listopada 2023 - 13:00
Grom Nakla 1 - 2 Jantar Ustka 12 listopada 2023 - 14:00
Sokół Wyczechy 1 - 2 Kaszubia Studzienice 11 listopada 2023 - 14:00
MKS Debrzno 0 - 1 Myśliwiec Tuchomie 12 listopada 2023 - 13:00
Polonez Bobrowniki 4 - 1 Czarni Czarne 11 listopada 2023 - 13:00
KS Damnica 1 - 1 Garbarnia Kępice 12 listopada 2023 - 14:00
Błękitni Motarzyno 0 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 11 listopada 2023 - 14:00
Kolejka 17 - 18/19. listopada 2023 [szczegóły] Komentarze (17) 
Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 2 Bytovia Bytów 18 listopada 2023 - 13:30
Garbarnia Kępice 1 - 5 Błękitni Motarzyno 18 listopada 2023 - 13:00
Czarni Czarne 1 - 0 KS Damnica 18 listopada 2023 - 14:00
Myśliwiec Tuchomie 4 - 0 Polonez Bobrowniki 18 listopada 2023 - 14:00
Kaszubia Studzienice 9 - 1 MKS Debrzno 18 listopada 2023 - 13:00
Jantar Ustka 4 - 1 Sokół Wyczechy 18 listopada 2023 - 15:00
Dolina Speranda Niepoględzie 7 - 0 Grom Nakla 18 listopada 2023 - 12:00
Gryf II Słupsk 2 - 0 Piast Człuchów 19 listopada 2023 - 13:00
Unison Machowino 0 - 4 Pomorze Potęgowo 19 listopada 2023 - 14:00
Kolejka 18 - 2/3. marca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bytovia Bytów - Pomorze Potęgowo 2 marca 2024 - 15:00
Unison Machowino - Piast Człuchów 3 marca 2024 - 13:00
Gryf II Słupsk - Grom Nakla 2 marca 2024 - 14:00
Dolina Speranda Niepoględzie - Sokół Wyczechy 2 marca 2024 - 12:00
Jantar Ustka - MKS Debrzno 2 marca 2024 - 11:00
Kaszubia Studzienice - Polonez Bobrowniki 2 marca 2024 - 15:00
Myśliwiec Tuchomie - KS Damnica 3 marca 2024 - 12:00
Czarni Czarne - Błękitni Motarzyno 2 marca 2024 - 14:00
Garbarnia Kępice - Skotawia Dębnica Kaszubska 2 marca 2024 - 14:00
Kolejka 19 - 9/10. marca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Garbarnia Kępice - Bytovia Bytów 9 marca 2024 - 14:00
Skotawia Dębnica Kaszubska - Czarni Czarne
Błękitni Motarzyno - Myśliwiec Tuchomie 10 marca 2024 - 14:30
KS Damnica - Kaszubia Studzienice 10 marca 2024 - 14:00
Polonez Bobrowniki - Jantar Ustka 10 marca 2024 - 15:00
MKS Debrzno - Dolina Speranda Niepoględzie 9 marca 2024 - 15:00
Sokół Wyczechy - Gryf II Słupsk 9 marca 2024 - 14:00
Grom Nakla - Unison Machowino 10 marca 2024 - 15:00
Piast Człuchów - Pomorze Potęgowo 10 marca 2024 - 13:00
Kolejka 20 - 16/17. marca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bytovia Bytów - Piast Człuchów 16 marca 2024 - 13:00
Pomorze Potęgowo - Grom Nakla 16 marca 2024 - 15:00
Unison Machowino - Sokół Wyczechy 17 marca 2024 - 13:00
Gryf II Słupsk - MKS Debrzno 17 marca 2024 - 13:00
Dolina Speranda Niepoględzie - Polonez Bobrowniki 16 marca 2024 - 12:00
Jantar Ustka - KS Damnica
Kaszubia Studzienice - Błękitni Motarzyno 16 marca 2024 - 15:00
Myśliwiec Tuchomie - Skotawia Dębnica Kaszubska 17 marca 2024 - 12:00
Czarni Czarne - Garbarnia Kępice 16 marca 2024 - 15:00
Kolejka 21 - 23/24. marca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Czarne - Bytovia Bytów 23 marca 2024 - 15:00
Garbarnia Kępice - Myśliwiec Tuchomie 23 marca 2024 - 15:00
Skotawia Dębnica Kaszubska - Kaszubia Studzienice
Błękitni Motarzyno - Jantar Ustka 23 marca 2024 - 16:00
KS Damnica - Dolina Speranda Niepoględzie 24 marca 2024 - 14:00
Polonez Bobrowniki - Gryf II Słupsk 23 marca 2024 - 15:00
MKS Debrzno - Unison Machowino 23 marca 2024 - 15:00
Sokół Wyczechy - Pomorze Potęgowo 24 marca 2024 - 15:00
Grom Nakla - Piast Człuchów 24 marca 2024 - 15:30
Kolejka 22 - 27. marca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bytovia Bytów - Grom Nakla 27 marca 2024 - 16:00
Piast Człuchów - Sokół Wyczechy 27 marca 2024 - 15:00
Pomorze Potęgowo - MKS Debrzno 27 marca 2024 - 15:00
Unison Machowino - Polonez Bobrowniki 27 marca 2024 - 15:00
Gryf II Słupsk - KS Damnica
Dolina Speranda Niepoględzie - Błękitni Motarzyno 27 marca 2024 - 16:00
Jantar Ustka - Skotawia Dębnica Kaszubska
Kaszubia Studzienice - Garbarnia Kępice 27 marca 2024 - 16:00
Myśliwiec Tuchomie - Czarni Czarne 30 marca 2024 - 14:00
Kolejka 23 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Myśliwiec Tuchomie - Bytovia Bytów 6 kwietnia 2024 - 16:00
Czarni Czarne - Kaszubia Studzienice 6 kwietnia 2024 - 15:00
Garbarnia Kępice - Jantar Ustka 6 kwietnia 2024 - 15:00
Skotawia Dębnica Kaszubska - Dolina Speranda Niepoględzie
Błękitni Motarzyno - Gryf II Słupsk 7 kwietnia 2024 - 17:00
KS Damnica - Unison Machowino 7 kwietnia 2024 - 14:00
Polonez Bobrowniki - Pomorze Potęgowo 6 kwietnia 2024 - 17:00
MKS Debrzno - Piast Człuchów 7 kwietnia 2024 - 16:00
Sokół Wyczechy - Grom Nakla 6 kwietnia 2024 - 15:00
Kolejka 24 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bytovia Bytów - Sokół Wyczechy 13 kwietnia 2024 - 17:30
Grom Nakla - MKS Debrzno 14 kwietnia 2024 - 16:00
Piast Człuchów - Polonez Bobrowniki 13 kwietnia 2024 - 15:00
Pomorze Potęgowo - KS Damnica 13 kwietnia 2024 - 16:00
Unison Machowino - Błękitni Motarzyno 14 kwietnia 2024 - 13:00
Gryf II Słupsk - Skotawia Dębnica Kaszubska 14 kwietnia 2024 - 13:00
Dolina Speranda Niepoględzie - Garbarnia Kępice 13 kwietnia 2024 - 12:00
Jantar Ustka - Czarni Czarne
Kaszubia Studzienice - Myśliwiec Tuchomie 13 kwietnia 2024 - 15:00
Kolejka 25 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kaszubia Studzienice - Bytovia Bytów 20 kwietnia 2024 - 17:00
Myśliwiec Tuchomie - Jantar Ustka 21 kwietnia 2024 - 13:00
Czarni Czarne - Dolina Speranda Niepoględzie 20 kwietnia 2024 - 15:00
Garbarnia Kępice - Gryf II Słupsk 20 kwietnia 2024 - 16:00
Skotawia Dębnica Kaszubska - Unison Machowino
Błękitni Motarzyno - Pomorze Potęgowo 21 kwietnia 2024 - 17:00
KS Damnica - Piast Człuchów 21 kwietnia 2024 - 14:00
Polonez Bobrowniki - Grom Nakla 20 kwietnia 2024 - 17:00
MKS Debrzno - Sokół Wyczechy 21 kwietnia 2024 - 16:30
Kolejka 26 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bytovia Bytów - MKS Debrzno 27 kwietnia 2024 - 18:00
Sokół Wyczechy - Polonez Bobrowniki 27 kwietnia 2024 - 14:00
Grom Nakla - KS Damnica 27 kwietnia 2024 - 17:30
Piast Człuchów - Błękitni Motarzyno 27 kwietnia 2024 - 15:00
Pomorze Potęgowo - Skotawia Dębnica Kaszubska 27 kwietnia 2024 - 16:00
Unison Machowino - Garbarnia Kępice 28 kwietnia 2024 - 13:00
Gryf II Słupsk - Czarni Czarne 28 kwietnia 2024 - 13:00
Dolina Speranda Niepoględzie - Myśliwiec Tuchomie 27 kwietnia 2024 - 12:00
Jantar Ustka - Kaszubia Studzienice
Kolejka 27 - 1. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantar Ustka - Bytovia Bytów
Kaszubia Studzienice - Dolina Speranda Niepoględzie 1 maja 2024 - 17:00
Myśliwiec Tuchomie - Gryf II Słupsk 1 maja 2024 - 18:00
Czarni Czarne - Unison Machowino 1 maja 2024 - 15:00
Garbarnia Kępice - Pomorze Potęgowo
Skotawia Dębnica Kaszubska - Piast Człuchów
Błękitni Motarzyno - Grom Nakla 1 maja 2024 - 17:30
KS Damnica - Sokół Wyczechy 1 maja 2024 - 17:00
Polonez Bobrowniki - MKS Debrzno 1 maja 2024 - 17:00
Kolejka 28 - 4/5. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bytovia Bytów - Polonez Bobrowniki 4 maja 2024 - 18:00
MKS Debrzno - KS Damnica 5 maja 2024 - 17:00
Sokół Wyczechy - Błękitni Motarzyno 4 maja 2024 - 15:00
Grom Nakla - Skotawia Dębnica Kaszubska 5 maja 2024 - 18:00
Piast Człuchów - Garbarnia Kępice 4 maja 2024 - 15:00
Pomorze Potęgowo - Czarni Czarne 4 maja 2024 - 16:00
Unison Machowino - Myśliwiec Tuchomie 4 maja 2024 - 17:00
Gryf II Słupsk - Kaszubia Studzienice 5 maja 2024 - 13:00
Dolina Speranda Niepoględzie - Jantar Ustka 4 maja 2024 - 12:00
Kolejka 29 - 11/12. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dolina Speranda Niepoględzie - Bytovia Bytów 11 maja 2024 - 12:00
Jantar Ustka - Gryf II Słupsk
Kaszubia Studzienice - Unison Machowino 11 maja 2024 - 15:00
Myśliwiec Tuchomie - Pomorze Potęgowo 11 maja 2024 - 18:00
Czarni Czarne - Piast Człuchów 11 maja 2024 - 15:00
Garbarnia Kępice - Grom Nakla
Skotawia Dębnica Kaszubska - Sokół Wyczechy
Błękitni Motarzyno - MKS Debrzno 12 maja 2024 - 17:30
KS Damnica - Polonez Bobrowniki 12 maja 2024 - 14:00
Kolejka 30 - 18/19. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bytovia Bytów - KS Damnica 18 maja 2024 - 18:00
Polonez Bobrowniki - Błękitni Motarzyno 18 maja 2024 - 17:00
MKS Debrzno - Skotawia Dębnica Kaszubska 19 maja 2024 - 17:00
Sokół Wyczechy - Garbarnia Kępice 18 maja 2024 - 15:00
Grom Nakla - Czarni Czarne 18 maja 2024 - 18:00
Piast Człuchów - Myśliwiec Tuchomie 18 maja 2024 - 15:00
Pomorze Potęgowo - Kaszubia Studzienice 18 maja 2024 - 16:00
Unison Machowino - Jantar Ustka 18 maja 2024 - 18:00
Gryf II Słupsk - Dolina Speranda Niepoględzie 19 maja 2024 - 13:00
Kolejka 31 - 25/26. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf II Słupsk - Bytovia Bytów 26 maja 2024 - 13:00
Dolina Speranda Niepoględzie - Unison Machowino 25 maja 2024 - 12:00
Jantar Ustka - Pomorze Potęgowo
Kaszubia Studzienice - Piast Człuchów 25 maja 2024 - 15:00
Myśliwiec Tuchomie - Grom Nakla 25 maja 2024 - 18:00
Czarni Czarne - Sokół Wyczechy 25 maja 2024 - 15:00
Garbarnia Kępice - MKS Debrzno
Skotawia Dębnica Kaszubska - Polonez Bobrowniki
Błękitni Motarzyno - KS Damnica 26 maja 2024 - 17:30
Kolejka 32 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bytovia Bytów - Błękitni Motarzyno 1 czerwca 2024 - 18:00
KS Damnica - Skotawia Dębnica Kaszubska 2 czerwca 2024 - 14:00
Polonez Bobrowniki - Garbarnia Kępice 1 czerwca 2024 - 17:00
MKS Debrzno - Czarni Czarne 2 czerwca 2024 - 17:00
Sokół Wyczechy - Myśliwiec Tuchomie 1 czerwca 2024 - 15:00
Grom Nakla - Kaszubia Studzienice 1 czerwca 2024 - 18:30
Piast Człuchów - Jantar Ustka 1 czerwca 2024 - 15:00
Pomorze Potęgowo - Dolina Speranda Niepoględzie 1 czerwca 2024 - 16:00
Unison Machowino - Gryf II Słupsk 1 czerwca 2024 - 18:00
Kolejka 33 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unison Machowino - Bytovia Bytów 8 czerwca 2024 - 18:00
Gryf II Słupsk - Pomorze Potęgowo 9 czerwca 2024 - 13:00
Dolina Speranda Niepoględzie - Piast Człuchów 8 czerwca 2024 - 12:00
Jantar Ustka - Grom Nakla
Kaszubia Studzienice - Sokół Wyczechy 8 czerwca 2024 - 15:00
Myśliwiec Tuchomie - MKS Debrzno 8 czerwca 2024 - 18:00
Czarni Czarne - Polonez Bobrowniki 8 czerwca 2024 - 15:00
Garbarnia Kępice - KS Damnica
Skotawia Dębnica Kaszubska - Błękitni Motarzyno
Kolejka 34 - 15/16. czerwca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bytovia Bytów - Skotawia Dębnica Kaszubska 15 czerwca 2024 - 15:00
Błękitni Motarzyno - Garbarnia Kępice 15 czerwca 2024 - 15:00
KS Damnica - Czarni Czarne 15 czerwca 2024 - 15:00
Polonez Bobrowniki - Myśliwiec Tuchomie 15 czerwca 2024 - 15:00
MKS Debrzno - Kaszubia Studzienice 15 czerwca 2024 - 15:00
Sokół Wyczechy - Jantar Ustka 15 czerwca 2024 - 15:00
Grom Nakla - Dolina Speranda Niepoględzie 15 czerwca 2024 - 15:00
Piast Człuchów - Gryf II Słupsk 15 czerwca 2024 - 15:00
Pomorze Potęgowo - Unison Machowino 15 czerwca 2024 - 15:00
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE