SPARINGI POMORSKICH DRUŻYN - ZIMA 2024

V liga - pomorska - grupa Gdańsk II - sezon 2023/2024

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wierzyca Pelplin 14 35 11 2 1 54 - 12
2. Wietcisa Skarszewy 14 33 10 3 1 28 - 13 1 3 1 0 0 3 - 0
3. Kolejarz Chojnice 14 33 11 0 3 46 - 19 1 0 0 0 1 0 - 3
4. Borowiak Czersk 14 28 9 1 4 38 - 26
5. Centrum Pelplin 14 24 7 3 4 30 - 21
6. Kaszubia Kościerzyna 14 23 6 5 3 31 - 24
7. Styna Godziszewo 14 21 6 3 5 37 - 26
8. Błękitni Stare Pole 14 20 6 2 6 23 - 27
9. Gwiazda Karsin 14 19 6 1 7 17 - 25
10. Żuławy Nowy Dwór Gdański 14 17 5 2 7 30 - 32
11. Pogoń Prabuty 14 13 4 1 9 19 - 38 1 3 1 0 0 2 - 0
12. Rodło Kwidzyn 14 13 4 1 9 14 - 26 1 0 0 0 1 0 - 2
13. KS Skorzewo 14 10 2 4 8 29 - 44
14. Tęcza Brusy 14 9 2 3 9 11 - 33
15. Delta Miłoradz 14 1 0 1 13 13 - 54
Ostatni komentarz dodał ad-niem 01.03.2024, 19:15:38


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 15

Kolejka 1 - 5/6. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (27) 
Kolejarz Chojnice 3 - 0 Wierzyca Pelplin 5 sierpnia 2023 - 17:00
vo, na boisku 0-4
Rodło Kwidzyn 1 - 2 Borowiak Czersk 5 sierpnia 2023 - 11:00
Styna Godziszewo 7 - 1 Delta Miłoradz 6 sierpnia 2023 - 11:00
Kaszubia Kościerzyna 2 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 sierpnia 2023 - 15:00
Błękitni Stare Pole 0 - 0 Gwiazda Karsin 5 sierpnia 2023 - 16:00
KS Skorzewo 2 - 2 Tęcza Brusy 5 sierpnia 2023 - 15:30
Centrum Pelplin 0 - 2 Wietcisa Skarszewy 5 sierpnia 2023 - 16:00
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 2 - 12/13. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (31) 
Wierzyca Pelplin 4 - 0 Wietcisa Skarszewy 12 sierpnia 2023 - 16:00
Tęcza Brusy 1 - 1 Centrum Pelplin 12 sierpnia 2023 - 15:00
Gwiazda Karsin 5 - 1 KS Skorzewo 12 sierpnia 2023 - 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 2 Błękitni Stare Pole 12 sierpnia 2023 - 17:00
Pogoń Prabuty 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna 13 sierpnia 2023 - 15:00
Borowiak Czersk 2 - 1 Styna Godziszewo 12 sierpnia 2023 - 17:00
Kolejarz Chojnice 5 - 0 Rodło Kwidzyn 12 sierpnia 2023 - 14:00
Pauza: Delta Miłoradz,
Kolejka 3 - 15. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (14) 
Rodło Kwidzyn 0 - 3 Wierzyca Pelplin 15 sierpnia 2023 - 17:00
Styna Godziszewo 1 - 4 Kolejarz Chojnice 15 sierpnia 2023 - 11:00
Kaszubia Kościerzyna 3 - 1 Delta Miłoradz 16 sierpnia 2023 - 18:00
Błękitni Stare Pole 4 - 1 Pogoń Prabuty 15 sierpnia 2023 - 16:00
KS Skorzewo 3 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 15 sierpnia 2023 - 11:00
Centrum Pelplin 1 - 0 Gwiazda Karsin 15 sierpnia 2023 - 16:00
Wietcisa Skarszewy 2 - 0 Tęcza Brusy 15 sierpnia 2023 - 11:00
Pauza: Borowiak Czersk,
Kolejka 4 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (19) 
Wierzyca Pelplin 6 - 1 Tęcza Brusy 19 sierpnia 2023 - 15:00
Gwiazda Karsin 0 - 3 Wietcisa Skarszewy 19 sierpnia 2023 - 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 3 Centrum Pelplin 19 sierpnia 2023 - 11:00
Pogoń Prabuty 2 - 1 KS Skorzewo 19 sierpnia 2023 - 17:00
Delta Miłoradz 0 - 2 Błękitni Stare Pole 19 sierpnia 2023 - 15:00
Borowiak Czersk 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna 19 sierpnia 2023 - 17:00
Rodło Kwidzyn 2 - 2 Styna Godziszewo 19 sierpnia 2023 - 11:00
Pauza: Kolejarz Chojnice,
Kolejka 5 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (17) 
Styna Godziszewo 2 - 5 Wierzyca Pelplin 26 sierpnia 2023 - 11:00
Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 Kolejarz Chojnice 26 sierpnia 2023 - 13:00
Błękitni Stare Pole 3 - 2 Borowiak Czersk 26 sierpnia 2023 - 16:00
KS Skorzewo 5 - 2 Delta Miłoradz 26 sierpnia 2023 - 14:00
Centrum Pelplin 7 - 1 Pogoń Prabuty 26 sierpnia 2023 - 16:00
Wietcisa Skarszewy 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 27 sierpnia 2023 - 16:00
Tęcza Brusy 0 - 1 Gwiazda Karsin 25 sierpnia 2023 - 18:00
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 6 - 2/3. września 2023 [szczegóły] Komentarze (9) 
Wierzyca Pelplin 2 - 0 Gwiazda Karsin 3 września 2023 - 15:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Tęcza Brusy 2 września 2023 - 17:00
Pogoń Prabuty 0 - 2 Wietcisa Skarszewy 2 września 2023 - 17:00
Delta Miłoradz 2 - 4 Centrum Pelplin 3 września 2023 - 16:00
Borowiak Czersk 3 - 0 KS Skorzewo 2 września 2023 - 11:00
Kolejarz Chojnice 0 - 2 Błękitni Stare Pole 2 września 2023 - 16:00
Rodło Kwidzyn 3 - 1 Kaszubia Kościerzyna 2 września 2023 - 11:00
Pauza: Styna Godziszewo,
Kolejka 7 - 9/10. września 2023 [szczegóły] Komentarze (13) 
Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Styna Godziszewo 9 września 2023 - 15:00
Błękitni Stare Pole 1 - 0 Rodło Kwidzyn 9 września 2023 - 16:00
KS Skorzewo 1 - 4 Kolejarz Chojnice 9 września 2023 - 14:00
Centrum Pelplin 4 - 1 Borowiak Czersk 8 września 2023 - 17:30
Wietcisa Skarszewy 5 - 2 Delta Miłoradz 9 września 2023 - 16:00
Tęcza Brusy 0 - 5 Pogoń Prabuty 9 września 2023 - 15:00
Gwiazda Karsin 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 10 września 2023 - 17:00
Pauza: Wierzyca Pelplin,
Kolejka 8 - 16/17. września 2023 [szczegóły] Komentarze (11) 
Wierzyca Pelplin 4 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 16 września 2023 - 15:00
Pogoń Prabuty 0 - 1 Gwiazda Karsin 16 września 2023 - 15:00
Delta Miłoradz 1 - 2 Tęcza Brusy 16 września 2023 - 16:00
Borowiak Czersk 1 - 2 Wietcisa Skarszewy 17 września 2023 - 15:00
Kolejarz Chojnice 3 - 0 Centrum Pelplin 16 września 2023 - 14:00
Rodło Kwidzyn 2 - 1 KS Skorzewo 17 września 2023 - 11:00
Styna Godziszewo 2 - 0 Błękitni Stare Pole 16 września 2023 - 11:00
Pauza: Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 9 - 23/24. września 2023 [szczegóły] Komentarze (7) 
Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Wierzyca Pelplin 27 września 2023 - 16:30
KS Skorzewo 2 - 3 Styna Godziszewo 23 września 2023 - 11:00
Centrum Pelplin 2 - 0 Rodło Kwidzyn 23 września 2023 - 14:00
Wietcisa Skarszewy 3 - 0 Kolejarz Chojnice 23 września 2023 - 16:00
Tęcza Brusy 1 - 4 Borowiak Czersk 23 września 2023 - 15:00
Gwiazda Karsin 2 - 1 Delta Miłoradz 23 września 2023 - 11:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 0 Pogoń Prabuty 23 września 2023 - 16:00
Pauza: Błękitni Stare Pole,
Kolejka 10 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły] Komentarze (6) 
Wierzyca Pelplin 5 - 1 Pogoń Prabuty 30 września 2023 - 15:00
Delta Miłoradz 0 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 30 września 2023 - 11:00
Borowiak Czersk 1 - 0 Gwiazda Karsin 30 września 2023 - 15:00
Kolejarz Chojnice 5 - 2 Tęcza Brusy 30 września 2023 - 15:00
Rodło Kwidzyn 1 - 2 Wietcisa Skarszewy 30 września 2023 - 11:00
Styna Godziszewo 5 - 1 Centrum Pelplin 30 września 2023 - 11:00
Kaszubia Kościerzyna 3 - 3 Błękitni Stare Pole 30 września 2023 - 15:00
Pauza: KS Skorzewo,
Kolejka 11 - 7/8. października 2023 [szczegóły] Komentarze (6) 
Błękitni Stare Pole 1 - 6 Wierzyca Pelplin 7 października 2023 - 15:00
KS Skorzewo 6 - 4 Kaszubia Kościerzyna 7 października 2023 - 15:30
Wietcisa Skarszewy 2 - 2 Styna Godziszewo 8 października 2023 - 15:30
Tęcza Brusy 0 - 1 Rodło Kwidzyn 7 października 2023 - 14:00
Gwiazda Karsin 3 - 7 Kolejarz Chojnice 7 października 2023 - 11:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 6 Borowiak Czersk 7 października 2023 - 15:00
Pogoń Prabuty 2 - 2 Delta Miłoradz 7 października 2023 - 16:00
Pauza: Centrum Pelplin,
Kolejka 12 - 14/15. października 2023 [szczegóły] Komentarze (6) 
Wierzyca Pelplin 9 - 0 Delta Miłoradz 14 października 2023 - 14:00
Borowiak Czersk 5 - 0 Pogoń Prabuty 14 października 2023 - 14:00
Kolejarz Chojnice 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 14 października 2023 - 15:00
Rodło Kwidzyn 0 - 3 Gwiazda Karsin 14 października 2023 - 11:00
Styna Godziszewo 0 - 0 Tęcza Brusy 14 października 2023 - 11:00
Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Centrum Pelplin 14 października 2023 - 15:00
Błękitni Stare Pole 4 - 2 KS Skorzewo 14 października 2023 - 15:00
Pauza: Wietcisa Skarszewy,
Kolejka 13 - 21/22. października 2023 [szczegóły] Komentarze (12) 
KS Skorzewo 1 - 6 Wierzyca Pelplin 21 października 2023 - 15:00
Centrum Pelplin 3 - 0 Błękitni Stare Pole 21 października 2023 - 14:00
Wietcisa Skarszewy 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna 21 października 2023 - 15:00
Gwiazda Karsin 0 - 4 Styna Godziszewo 21 października 2023 - 13:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 1 Rodło Kwidzyn 21 października 2023 - 15:00
Pogoń Prabuty 1 - 5 Kolejarz Chojnice 21 października 2023 - 15:00
Delta Miłoradz 1 - 5 Borowiak Czersk 21 października 2023 - 11:00
Pauza: Tęcza Brusy,
Kolejka 14 - 28/29. października 2023 [szczegóły] Komentarze (9) 
Wierzyca Pelplin 3 - 0 Borowiak Czersk 28 października 2023 - 14:00
Kolejarz Chojnice 3 - 0 Delta Miłoradz 29 października 2023 - 14:30
Rodło Kwidzyn 0 - 2 Pogoń Prabuty 28 października 2023 - 11:00
Styna Godziszewo 6 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 28 października 2023 - 11:00
Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Tęcza Brusy 29 października 2023 - 12:30
Błękitni Stare Pole 1 - 2 Wietcisa Skarszewy 29 października 2023 - 14:00
KS Skorzewo 3 - 3 Centrum Pelplin 28 października 2023 - 15:30
Pauza: Gwiazda Karsin,
Kolejka 15 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły] Komentarze (10) 
Centrum Pelplin 0 - 0 Wierzyca Pelplin 4 listopada 2023 - 13:00
Wietcisa Skarszewy 1 - 1 KS Skorzewo 4 listopada 2023 - 14:00
Tęcza Brusy 1 - 0 Błękitni Stare Pole 4 listopada 2023 - 13:00
Gwiazda Karsin 0 - 4 Kaszubia Kościerzyna 4 listopada 2023 - 13:00
Pogoń Prabuty 3 - 2 Styna Godziszewo 4 listopada 2023 - 13:00
Delta Miłoradz 0 - 3 Rodło Kwidzyn 4 listopada 2023 - 12:00
Borowiak Czersk 4 - 3 Kolejarz Chojnice 4 listopada 2023 - 13:00
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 16 - 9/10. marca 2024 [szczegóły] Komentarze (3) 
Wierzyca Pelplin - Kolejarz Chojnice 9 marca 2024 - 14:00
Borowiak Czersk - Rodło Kwidzyn 10 marca 2024 - 11:00
Delta Miłoradz - Styna Godziszewo 10 marca 2024 - 15:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Kaszubia Kościerzyna 10 marca 2024 - 14:00
Gwiazda Karsin - Błękitni Stare Pole 9 marca 2024 - 11:00
Tęcza Brusy - KS Skorzewo 9 marca 2024 - 14:00
Wietcisa Skarszewy - Centrum Pelplin 9 marca 2024 - 15:00
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 17 - 16/17. marca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wietcisa Skarszewy - Wierzyca Pelplin 16 marca 2024 - 15:30
Centrum Pelplin - Tęcza Brusy
KS Skorzewo - Gwiazda Karsin 16 marca 2024 - 15:00
Błękitni Stare Pole - Żuławy Nowy Dwór Gdański 16 marca 2024 - 13:00
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Prabuty 16 marca 2024 - 11:00
Styna Godziszewo - Borowiak Czersk 16 marca 2024 - 11:00
Rodło Kwidzyn - Kolejarz Chojnice 16 marca 2024 - 11:00
Pauza: Delta Miłoradz,
Kolejka 18 - 23/24. marca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Pelplin - Rodło Kwidzyn
Kolejarz Chojnice - Styna Godziszewo 23 marca 2024 - 11:00
Delta Miłoradz - Kaszubia Kościerzyna
Pogoń Prabuty - Błękitni Stare Pole
Żuławy Nowy Dwór Gdański - KS Skorzewo 23 marca 2024 - 14:00
Gwiazda Karsin - Centrum Pelplin
Tęcza Brusy - Wietcisa Skarszewy 23 marca 2024 - 15:00
Pauza: Borowiak Czersk,
Kolejka 19 - 27. marca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Tęcza Brusy - Wierzyca Pelplin
Wietcisa Skarszewy - Gwiazda Karsin 30 marca 2024 - 13:00
Centrum Pelplin - Żuławy Nowy Dwór Gdański
KS Skorzewo - Pogoń Prabuty
Błękitni Stare Pole - Delta Miłoradz 30 marca 2024 - 12:00
Kaszubia Kościerzyna - Borowiak Czersk
Styna Godziszewo - Rodło Kwidzyn
Pauza: Kolejarz Chojnice,
Kolejka 20 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Pelplin - Styna Godziszewo
Kolejarz Chojnice - Kaszubia Kościerzyna 6 kwietnia 2024 - 17:00
Borowiak Czersk - Błękitni Stare Pole 6 kwietnia 2024 - 15:00
Delta Miłoradz - KS Skorzewo
Pogoń Prabuty - Centrum Pelplin
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Wietcisa Skarszewy 6 kwietnia 2024 - 14:00
Gwiazda Karsin - Tęcza Brusy
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 21 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gwiazda Karsin - Wierzyca Pelplin
Tęcza Brusy - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Wietcisa Skarszewy - Pogoń Prabuty 14 kwietnia 2024 - 13:00
Centrum Pelplin - Delta Miłoradz
KS Skorzewo - Borowiak Czersk
Błękitni Stare Pole - Kolejarz Chojnice 13 kwietnia 2024 - 15:00
Kaszubia Kościerzyna - Rodło Kwidzyn
Pauza: Styna Godziszewo,
Kolejka 22 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Styna Godziszewo - Kaszubia Kościerzyna
Rodło Kwidzyn - Błękitni Stare Pole 20 kwietnia 2024 - 14:00
Kolejarz Chojnice - KS Skorzewo 20 kwietnia 2024 - 17:00
Borowiak Czersk - Centrum Pelplin 20 kwietnia 2024 - 16:00
Delta Miłoradz - Wietcisa Skarszewy
Pogoń Prabuty - Tęcza Brusy
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Gwiazda Karsin 20 kwietnia 2024 - 14:00
Pauza: Wierzyca Pelplin,
Kolejka 23 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Wierzyca Pelplin 27 kwietnia 2024 - 15:00
Gwiazda Karsin - Pogoń Prabuty
Tęcza Brusy - Delta Miłoradz
Wietcisa Skarszewy - Borowiak Czersk 28 kwietnia 2024 - 13:00
Centrum Pelplin - Kolejarz Chojnice
KS Skorzewo - Rodło Kwidzyn
Błękitni Stare Pole - Styna Godziszewo 27 kwietnia 2024 - 15:00
Pauza: Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 24 - 4/5. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Pelplin - Kaszubia Kościerzyna
Styna Godziszewo - KS Skorzewo
Rodło Kwidzyn - Centrum Pelplin 4 maja 2024 - 14:00
Kolejarz Chojnice - Wietcisa Skarszewy
Borowiak Czersk - Tęcza Brusy
Delta Miłoradz - Gwiazda Karsin
Pogoń Prabuty - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pauza: Błękitni Stare Pole,
Kolejka 25 - 11/12. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Prabuty - Wierzyca Pelplin
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Delta Miłoradz 11 maja 2024 - 17:00
Gwiazda Karsin - Borowiak Czersk
Tęcza Brusy - Kolejarz Chojnice
Wietcisa Skarszewy - Rodło Kwidzyn 12 maja 2024 - 13:00
Centrum Pelplin - Styna Godziszewo
Błękitni Stare Pole - Kaszubia Kościerzyna 11 maja 2024 - 15:00
Pauza: KS Skorzewo,
Kolejka 26 - 18/19. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Pelplin - Błękitni Stare Pole
Kaszubia Kościerzyna - KS Skorzewo
Styna Godziszewo - Wietcisa Skarszewy
Rodło Kwidzyn - Tęcza Brusy 18 maja 2024 - 14:00
Kolejarz Chojnice - Gwiazda Karsin 18 maja 2024 - 17:00
Borowiak Czersk - Żuławy Nowy Dwór Gdański 18 maja 2024 - 16:00
Delta Miłoradz - Pogoń Prabuty
Pauza: Centrum Pelplin,
Kolejka 27 - 25/26. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Delta Miłoradz - Wierzyca Pelplin
Pogoń Prabuty - Borowiak Czersk
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Kolejarz Chojnice 25 maja 2024 - 17:00
Gwiazda Karsin - Rodło Kwidzyn
Tęcza Brusy - Styna Godziszewo
Centrum Pelplin - Kaszubia Kościerzyna
KS Skorzewo - Błękitni Stare Pole
Pauza: Wietcisa Skarszewy,
Kolejka 28 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Pelplin - KS Skorzewo
Błękitni Stare Pole - Centrum Pelplin 1 czerwca 2024 - 15:00
Kaszubia Kościerzyna - Wietcisa Skarszewy
Styna Godziszewo - Gwiazda Karsin
Rodło Kwidzyn - Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 czerwca 2024 - 11:00
Kolejarz Chojnice - Pogoń Prabuty 1 czerwca 2024 - 17:00
Borowiak Czersk - Delta Miłoradz 1 czerwca 2024 - 17:00
Pauza: Tęcza Brusy,
Kolejka 29 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Borowiak Czersk - Wierzyca Pelplin 8 czerwca 2024 - 17:00
Delta Miłoradz - Kolejarz Chojnice
Pogoń Prabuty - Rodło Kwidzyn
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Styna Godziszewo 8 czerwca 2024 - 17:00
Tęcza Brusy - Kaszubia Kościerzyna
Wietcisa Skarszewy - Błękitni Stare Pole 9 czerwca 2024 - 13:00
Centrum Pelplin - KS Skorzewo
Pauza: Gwiazda Karsin,
Kolejka 30 - 15/16. czerwca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Pelplin - Centrum Pelplin 15 czerwca 2024 - 11:00
KS Skorzewo - Wietcisa Skarszewy 15 czerwca 2024 - 11:00
Błękitni Stare Pole - Tęcza Brusy 15 czerwca 2024 - 11:00
Kaszubia Kościerzyna - Gwiazda Karsin 15 czerwca 2024 - 11:00
Styna Godziszewo - Pogoń Prabuty 15 czerwca 2024 - 11:00
Rodło Kwidzyn - Delta Miłoradz 15 czerwca 2024 - 11:00
Kolejarz Chojnice - Borowiak Czersk 15 czerwca 2024 - 11:00
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański, .
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE