SPARINGI POMORSKICH DRUŻYN - ZIMA 2024

V liga - pomorska - grupa Gdańsk II - sezon 2023/2024
Sparingi



Wyślij informację o sparingu

DZISIEJSZE SPARINGI

POPRZEDNIE WYNIKI
3. marca 2024 (niedziela):
Pogoń Prabuty - Orzeł Ulnowo
2. marca 2024 (sobota):
Korona Cedry Małe - Wierzyca Pelplin (1)
Centrum Pelplin - Sławek Borzechowo
Rodło Kwidzyn - Mady Ostaszewo
29. lutego 2024 (czwartek):
Wda Lipusz - Tęcza Brusy
25. lutego 2024 (niedziela):
Olimpia Sztum 4-0 Pogoń Prabuty
Kolejarz Chojnice - Krajna Sępólno Krajeńskie
KS Skorzewo 8-0 Huragan Nowe Polaszki
24. lutego 2024 (sobota):
Jaguar Gdańsk 0-2 Wierzyca Pelplin (1)
Jaguar Gdańsk 5-2 Centrum Pelplin (1)
Czarni Rudzienice - Rodło Kwidzyn
Gedania II Gdańsk - Styna Godziszewo
22. lutego 2024 (czwartek):
Kaszubia Kościerzyna 5-2 KS Mściszewice
21. lutego 2024 (środa):
KS Skorzewo 2-0 Radunia II Stężyca
17. lutego 2024 (sobota):
Centrum Pelplin - Jaguar Gdańsk
Rodło Kwidzyn 3-0 Olimpia Sztum
Amator Kiełpino 6-3 Tęcza Brusy
Kolejarz Chojnice - Piast Człuchów
Pogoń Prabuty 0-3 Czarni Rudzienice
Jaguar II Gdańsk 2-1 Kaszubia Kościerzyna
16. lutego 2024 (piątek):
Mady Ostaszewo 4-4 Błękitni Stare Pole
15. lutego 2024 (czwartek):
Gryf Tczew KP 1-3 Wierzyca Pelplin (2)
13. lutego 2024 (wtorek):
Radunia Stężyca (juniorzy) 0-7 Kaszubia Kościerzyna
11. lutego 2024 (niedziela):
Delta Miłoradz 5-1 Olimpia Sztum
Kaszubia Studzienice 6-3 KS Skorzewo
Kolejarz Chojnice 5-2 Sokół Wyczechy
Pogoń Prabuty 3-1 Oldboys Kwidzyn
10. lutego 2024 (sobota):
Stoczniowiec Gdańsk 7-0 Rodło Kwidzyn
Centrum Pelplin - Orzeł Trąbki Wielkie
Bałtyk Gdynia 8-1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Błękitni Stare Pole 2-0 Osiczanka Osice
9. lutego 2024 (piątek):
Wierzyca Pelplin 2-7 Grom Nowy Staw
7. lutego 2024 (środa):
Bytovia Bytów 5-3 Gwiazda Karsin
4. lutego 2024 (niedziela):
Pogoń Prabuty 2-1 Błyskawica Postolin
Brda II Rytel - Tęcza Brusy
KS Skorzewo 4-3 GKS Sierakowice
3. lutego 2024 (sobota):
Centrum Pelplin - Victoria Kaliska
Olimpia II Grudziądz 9-1 Rodło Kwidzyn
Orzeł Straszyn - Styna Godziszewo
Olimpia Sztum 0-9 Błękitni Stare Pole
Kolejarz Chojnice 8-3 Kaszubia Studzienice
Lechia Gdańsk (juniorzy) 4-1 Kaszubia Kościerzyna
2. lutego 2024 (piątek):
Wierzyca Pelplin 4-0 Powiśle Dzierzgoń (2)
1. lutego 2024 (czwartek):
Gryf Tczew KP 9-0 Centrum Pelplin (10)
31. stycznia 2024 (środa):
Pomezania Malbork 4-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
28. stycznia 2024 (niedziela):
Gedania II Gdańsk 4-1 Kaszubia Kościerzyna
Orzeł Ulnowo 1-4 Rodło Kwidzyn
27. stycznia 2024 (sobota):
Powiśle Dzierzgoń 0-2 Wierzyca Pelplin
Jaguar II Gdańsk 1-5 Wietcisa Skarszewy
Pogoń Prabuty 0-2 Supra Kwidzyn
26. stycznia 2024 (piątek):
Radunia Stężyca (juniorzy) 2-1 KS Skorzewo
25. stycznia 2024 (czwartek):
Gryf Tczew KP 4-0 Styna Godziszewo
21. stycznia 2024 (niedziela):
Chojniczanka II Chojnice 7-0 Kolejarz Chojnice
20. stycznia 2024 (sobota):
Pomezania Malbork 5-3 Wierzyca Pelplin
Borowiak Czersk 4-3 MKP Szlachta
Jeziorak Iława 7-0 Rodło Kwidzyn
Błękitni Stare Pole 4-1 Nogat Malbork
Radunia II Stężyca 11-0 Kaszubia Kościerzyna
19. stycznia 2024 (piątek):
Wda Lipusz 2-5 KS Skorzewo
18. stycznia 2024 (czwartek):
Gryf Tczew KP 9-2 Delta Miłoradz
NASTĘPNE SPARINGI
9. marca 2024 (sobota):
Centrum Pelplin - Delta Miłoradz
10. marca 2024 (niedziela):
Pogoń Prabuty - Rodło Trzciano (13:00 )

© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE