POMORSKIE CENTRUM MECZOWE - SPRAWDŹ KTO DZISIAJ GRA MECZ

Sparingi

Wyślij informację o sparingu
DZISIEJSZE SPARINGI

POPRZEDNIE SPARINGI
28. marca 2024 (czwartek):
Amator Kiełpino 7-2 Styna II Godziszewo (1)
17. marca 2024 (niedziela):
Brda II Rytel - Odrodzeni Mała Cerkwica
10. marca 2024 (niedziela):
Pogoń Prabuty - Rodło Trzciano
Olimpia Sztum - Osa Ząbrowo
Wda Lipusz 3-4 Ceramik Łubiana
Brda II Rytel 4-5 Centrum Obkas
Brda Rytel - Styna II Godziszewo
9. marca 2024 (sobota):
Centrum Pelplin - Delta Miłoradz
Amator Kiełpino 7-2 Wierzyca Stara Kiszewa
Korona Cedry Małe - TLG Baltia Gdańsk
Amator II Kiełpino 7-0 Wierzyca II Stara Kiszewa
LKS Waplewo 1-2 Ruch Gościszewo
7. marca 2024 (czwartek):
Gryf Tczew KP 6-0 Grom Kleszczewo
GKS Żukowo 3-1 Wda Lipusz
Orzeł Straszyn - Dragon Bojano
6. marca 2024 (środa):
Respect Przejazdowo 1-3 Mady Ostaszewo
5. marca 2024 (wtorek):
Stoczniowiec Gdańsk 6-1 Amator Kiełpino
3. marca 2024 (niedziela):
Pogoń Prabuty - Orzeł Ulnowo
Wda Lipusz 1-3 GTS Czarna Dąbrówka
Sokół Lubnia 3-4 Ceramik Łubiana
GKS Żukowo 0-5 Kaszubia Kościerzyna
Brda Rytel - Wda Czarna Woda
Brda II Rytel - Kolejarz II Chojnice
KS Sulmin 1-4 Olimpia Osowa
2. marca 2024 (sobota):
Korona Cedry Małe 11-1 Wierzyca Pelplin (1)
Olimpia Sztum - Amatorka Mikołajki Pomorskie
Amator II Kiełpino 7-0 Wisła Steblewo (1)
Centrum Pelplin - Sławek Borzechowo
Amator Kiełpino 5-2 Gedania Gdańsk (juniorzy)
Orzeł Straszyn - GKS Kowale AP
Ruch Gościszewo 1-2 Rodło Trzciano
Rodło Kwidzyn - Mady Ostaszewo
29. lutego 2024 (czwartek):
Gryf Tczew KP 5-2 Victoria Kaliska
Wda Lipusz - Tęcza Brusy
28. lutego 2024 (środa):
GKS II Żukowo 3-11 Amator II Kiełpino
26. lutego 2024 (poniedziałek):
Amator Kiełpino 4-1 Stolem II Gniewino
25. lutego 2024 (niedziela):
Olimpia Sztum 4-0 Pogoń Prabuty
Leśnik Manowo 1-3 Start Miastko
Wda Lipusz 1-0 Wierzyca Stara Kiszewa
Myśliwiec Tuchomie 1-2 Kaszubia Studzienice
Kolejarz Chojnice - Krajna Sępólno Krajeńskie
Spójnia Sadlinki 7-5 GKS Straszewo
KS Skorzewo 8-0 Huragan Nowe Polaszki
24. lutego 2024 (sobota):
Pomezania Malbork 1-0 Bytovia Bytów (1)
Cartusia Kartuzy 9-0 Powiśle Dzierzgoń
Pogoń Lębork 0-1 Wikęd Luzino
Jaguar Gdańsk 0-2 Wierzyca Pelplin (1)
Gedania Gdańsk - Stolem Gniewino
Anioły Garczegorze - Darłovia Darłowo
Sokół Bożepole Wielkie 5-1 GOSRiT II Luzino
NASTĘPNE SPARINGI
Brak zaplanowanych meczów
Prześlij informację o sparingu
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE