SPARINGI POMORSKICH DRUŻYN - ZIMA 2023

Sparingi

Wyślij informację o sparingu
DZISIEJSZE SPARINGI
4. lutego 2023:
MKS Władysławowo - Solar Władysławowo
Gryf Wejherowo - Arka II Gdynia
Grom Nowy Staw - Gwiazda Karsin
Akademia Sportu Kolbudy - Arka Gdynia (juniorzy)
KS Skorzewo - Kaszubia Studzienice
KP Starogard Gdański - Pomezania Malbork (11:00)
Chojniczanka II Chojnice - Chemik Bydgoszcz (11:00)
Wikęd Luzino - Gedania Gdańsk (11:00)
Radunia II Stężyca - Bytovia Bytów (11:00)
Gryf II Słupsk - Sparta Sycewice (11:00)
Sporting Leźno - KS Chwaszczyno (11:00)
Orzeł Straszyn - Mady Ostaszewo (11:00)
Arka Gdynia - Radunia Stężyca (11:00)
Borowiak Czersk - Start Pruszcz (12:00)
Powiśle Dzierzgoń - Supra Kwidzyn (12:00)
Pogoń Lębork - Pomorze Potęgowo (14:00)
Bałtyk Gdynia - Stolem Gniewino (15:00)
Amator Kiełpino - KP Gdynia (15:00)
Bałtyk II Gdynia - Czarni Pruszcz Gdański (17:00)

POPRZEDNIE SPARINGI
3. lutego 2023 (piątek):
Sokół Bożepole Wielkie - Anioły Garczegorze
2. lutego 2023 (czwartek):
Stolem II Gniewino - Gryf II Wejherowo
1. lutego 2023 (środa):
Radunia Stężyca 0-1 Cartusia Kartuzy
Olimpia Elbląg 10-0 Jaguar Gdańsk
29. stycznia 2023 (niedziela):
Ewingi Zalewo 1-4 Błękitni Stare Pole
28. stycznia 2023 (sobota):
Lechia Gdańsk (CLJ) 1-4 Pomezania Malbork (1)
Grom Nowy Staw 3-3 Jeziorak Iława (1)
Jaguar Gdańsk 0-1 Cartusia Kartuzy (1)
Orkan Rumia MKS 0-0 MKS Władysławowo (2)
Zawisza Bydgoszcz 6-1 Gryf Wejherowo (1)
KP Starogard Gdański 1-3 Concordia Elbląg (1)
Gryf Słupsk 1-1 Bytovia Bytów
Radunia Stężyca 7-1 Gedania Gdańsk
Jaguar II Gdańsk 0-2 Powiśle Dzierzgoń (1)
Górnik Łęczna 0-2 Chojniczanka Chojnice
Arka Gdynia (CLJ) - Stolem Gniewino
Zatoka Braniewo 1-3 Żuławy Nowy Dwór Gdański (1)
Czarni Pruszcz Gdański 3-0 Wietcisa Skarszewy
Czarni Pruszcz Gdański 4-1 Osiczanka Osice
Bałtyk Gdynia 1-3 Pogoń Lębork
Supra Kwidzyn 3-0 Wierzyca Pelplin
GKS Kowale 3-1 Centrum Pelplin
Akademia Sportu Kolbudy - GTS Mokry Dwór
Sparta Sycewice 5-5 Anioły Garczegorze
Chojniczanka II Chojnice - MKP Szczecinek
Kolejarz Chojnice 7-0 MKS Debrzno
Ogniwo Sopot - KS Chwaszczyno
Amator Kiełpino 4-4 GTS Pruszcz Gdański
Wda Świecie 6-1 Jaguar Gdańsk
Orzeł Straszyn 3-3 Orzeł Trąbki Wielkie
Czarni Rudzienice 2-2 Błyskawica Postolin
Orkan Gostkowo - Start Miastko
KS Skorzewo - Radunia Stężyca (juniorzy)
27. stycznia 2023 (piątek):
GKS Sierakowice 2-6 Kaszubia Studzienice
25. stycznia 2023 (środa):
Pomezania Malbork 8-1 Rodło Kwidzyn (1)
Grom Nowy Staw 0-1 Cartusia Kartuzy (1)
Pogoń Tczew 2-12 Mady Ostaszewo
Jaguar Gdańsk 1-4 Gedania Gdańsk
24. stycznia 2023 (wtorek):
Stolem II Gniewino - Barca Bolszewo
23. stycznia 2023 (poniedziałek):
Concordia Elbląg 10-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
21. stycznia 2023 (sobota):
Supra Kwidzyn 1-4 Grom Nowy Staw (1)
Bałtyk Gdynia 1-1 Pomezania Malbork
Chojniczanka Chojnice 5-0 Radunia Stężyca
Czarni Pruszcz Gdański 0-5 Cartusia Kartuzy
Jaguar Gdańsk 0-3 Stolem Gniewino
Wikęd Luzino 3-0 Anioły Garczegorze
Powiśle Dzierzgoń 6-0 Olimpia Sztum
KP Starogard Gdański - Radunia II Stężyca
Centrum Pelplin 3-3 Orzeł Trąbki Wielkie
Pogoń Lębork 3-1 Pogoń Lębork (juniorzy)
NASTĘPNE SPARINGI
5. lutego 2023 (niedziela):
Lechia Gdańsk - Chojniczanka Chojnice (Gdańsk)
Olimpia II Elbląg - Żuławy Nowy Dwór Gdański (Elbląg)
Centrum Pelplin - Gedania II Gdańsk
Olimpia Sztum - Błękitni Stare Miasto (11:00 Malbork)
Wietcisa Skarszewy - Wierzyca Pelplin (11:00 Starogard Gdański)
MKS Debrzno - Rawys Raciąż (12:00 Tuchola)
Sławek Borzechowo - Victoria Kaliska (13:00 )
Orkan Gostkowo - Brda Przechlewo (13:00 Bytów)
Pogoń Prabuty - Wisła Korzeniewo (15:30 )
7. lutego 2023 (wtorek):
Gryf Słupsk - FC Wrocław Academy Wrocław (Ustka)
8. lutego 2023 (środa):
Bytovia Bytów - MKP Szczecinek (Bytów)
Jaguar Gdańsk - Żuławy Nowy Dwór Gdański (Gdańsk)
Gryf II Słupsk - Anioły Garczegorze (18:00 Słupsk)
Borowiak Czersk - Meteor Pinczyn (18:30 Czersk)
11. lutego 2023 (sobota):
Stolem Gniewino - Pomezania Malbork (Gdańsk)
Chojniczanka Chojnice - Cartusia Kartuzy
Gedania Gdańsk - KP Starogard Gdański
Bytovia Bytów - Kaszubia Kościerzyna (Bytów)
Arka II Gdynia - Stolem II Gniewino
MKS Władysławowo - Anioły Garczegorze (Cetniewo)
Bałtyk Gdynia - Powiśle Dzierzgoń
Gryf Wejherowo - Pogoń Lębork
Gryf Słupsk - Leśnik Manowo (Słupsk)
Grom Nowy Staw - Olimpia Elbląg
Tęcza Miłomłyn - Żuławy Nowy Dwór Gdański (Ostróda)
GKS Żukowo - LKS Łebunia (Żukowo)
Tęcza Brusy - Kaszubia Studzienice (Bytów)
Zawisza Borzytuchom - Skotawia Dębnica Kaszubska
Diament Trzebielino - Sława Sławno
Korona Cedry Małe - Mady Ostaszewo (Straszyn)
Chojniczanka II Chojnice - Gwardia Koszalin (11:00 Chojnice)
Orzeł Straszyn - Centrum Pelplin (11:00 Straszyn)
Akademia Sportu Kolbudy - KS Chwaszczyno (11:00 Żukowo)
Borowiak Czersk - Wda Świecie (12:00 Czersk)
Sławek Borzechowo - Sokół Lubichowo (13:00 )
Pogoń Prabuty - Orzeł Ulnowo (14:00 )
Tarnovia Tarnówka - MKS Debrzno (14:30 )
Wybrzeże Objazda - Unison Machowino (14:30 Objazda)
Amator Kiełpino - Beniaminek 03 Starogard Gdański (juniorzy) (15:00 Kartuzy)
Błękitni Stare Miasto - Ruch Gościszewo (15:00 Malbork)
12. lutego 2023 (niedziela):
Czarni Pruszcz Gdański - Gedania II Gdańsk (Pruszcz Gdański)
Czarni Pruszcz Gdański - Ogniwo Sopot (Pruszcz Gdański)
Wietcisa Skarszewy - Orzeł Trąbki Wielkie (11:00 Starogard Gdański)
Sławek Borzechowo - Osiczanka Osice (13:00 )
Olimpia Sztum - Błękitni Stare Pole (15:00 Malbork)
Orkan Gostkowo - GTS Czarna Dąbrówka (15:00 Bytów)
Real Myszewo - Agat Jegłownik (15:00 Malbork)
14. lutego 2023 (wtorek):
Darłovia Darłowo - Gryf II Słupsk (19:00 Darłowo)
15. lutego 2023 (środa):
Olimpia II Elbląg - Czarni Pruszcz Gdański (Elbląg)
Gryf Słupsk - Wieża Postomino (Słupsk)
17. lutego 2023 (piątek):
Pomezania Malbork - Supra Kwidzyn
Stolem Gniewino - Wikęd Luzino (18:30 Gniewino)
18. lutego 2023 (sobota):
Pomezania Malbork - Cartusia Kartuzy
Bytovia Bytów - Wieża Postomino
Czarni Pruszcz Gdański - Żuławy Nowy Dwór Gdański (Pruszcz Gdański)
Czarni Pruszcz Gdański - Centrum Pelplin (Pruszcz Gdański)
MKS Władysławowo - Sokół Bożepole Wielkie (Cetniewo)
Bałtyk Gdynia - Gryf Wejherowo
Bałtyk Koszalin - Gryf Słupsk (Koszalin)
Grom Nowy Staw - Wietcisa Skarszewy (Tczew)
Concordia Elbląg - Cartusia Kartuzy (Elbląg)
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Anioły Garczegorze
Akademia Sportu Kolbudy - Stoczniowiec Gdańsk
Kolejarz Chojnice - Kaszubia Studzienice (Chojnice)
Powiśle Dzierzgoń - Unia Susz
LZS Zielenica - Diament Trzebielino
Meteor Pinczyn - Mady Ostaszewo
Kaszubia Kościerzyna - Dolina Gałąźnia Wielka
Chojniczanka II Chojnice - Gwiazda Karsin (11:00 Chojnice)
Jantar Ustka - Gryf II Słupsk (11:00 Ustka)
Gryf Wejherowo - KS Chwaszczyno (11:00 Żukowo)
Amator Kiełpino - AP Przywidz (11:00 Kartuzy)
Orzeł Straszyn - GTS Pruszcz Gdański (11:00 Straszyn)
Borowiak Czersk - Sportis Łochowo (12:00 Czersk)
Olimpia Elbląg - Gedania Gdańsk (12:00 Elbląg)
Pogoń Lębork - Sparta Sycewice (12:00 )
Nogat Malbork - Agat Jegłownik (13:00 Malbork)
MKS Debrzno - Sparta Złotów (14:00 Wałcz)
Orkan Gostkowo - Skotawia Dębnica Kaszubska (15:00 Bytów)
19. lutego 2023 (niedziela):
Arka II Gdynia - KP Starogard Gdański
Zawisza Borzytuchom - Myśliwiec Tuchomie
Chojniczanka II Chojnice - Noteć Czarnków (11:00 Chojnice)
Wybrzeże Objazda - KS Damnica (11:30 Ustka)
Olimpia Sztum - LKS Waplewo (15:00 Malbork)
Pogoń Prabuty - Rodło Trzciano (17:00 )
21. lutego 2023 (wtorek):
Amator Kiełpino - GKS Sierakowice (20:00 Kartuzy)
25. lutego 2023 (sobota):
Pomezania Malbork - Polonia Lidzbark Warmiński
Lechia Gdańsk - Cartusia Kartuzy
Bytovia Bytów - Start Miastko (Bytów)
Czarni Pruszcz Gdański - GTS Mokry Dwór (Pruszcz Gdański)
Czarni Pruszcz Gdański - Delta Miłoradz (Pruszcz Gdański)
Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze (Gniewino)
Stolem II Gniewino - Zenit Łęczyce
Bałtyk Gdynia - Concordia Elbląg
Gryf Wejherowo - Orlęta Reda
Gryf Słupsk - Wrzos Wrześnica (Słupsk)
Grom Nowy Staw - Wda Świecie
Dąb Kadyny - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Olimpia Sztum - Błyskawica Postolin
Centrum Pelplin - Akademia Sportu Kolbudy
Gryf Goręczyno - LKS Łebunia (Goręczyno)
Kaszubia Studzienice - Zawisza Borzytuchom
GKS Kołczygłowy - Diament Trzebielino
Jurand Lasowice - Mady Ostaszewo
Kaszubia Kościerzyna - Styna Godziszewo
Chojniczanka II Chojnice - Elana Toruń (11:00 Chojnice)
MKS Władysławowo - KS Chwaszczyno (11:00 Cetniewo)
KP Starogard Gdański - Unia Solec Kujawski (11:00 Starogard Gdański)
Orzeł Straszyn - Gedania II Gdańsk (11:00 Straszyn)
Borowiak Czersk - MKS Debrzno (12:00 Czersk)
Pogoń Lębork - Gryf II Słupsk (12:00 Lębork)
Orkan Gostkowo - KS Skorzewo (13:00 Bytów)
Amator Kiełpino - Pomorzanin Gdynia (15:00 Kartuzy)
26. lutego 2023 (niedziela):
Wybrzeże Objazda - Błękitni Główczyce (12:00 Ustka)
Wietcisa Skarszewy - Sławek Borzechowo (13:00 Starogard Gdański)
Pogoń Prabuty - Błękitni Stare Miasto (17:00 )
1. marca 2023 (środa):
Akademia Sportu Kolbudy - Akademia Sportu Kolbudy (juniorzy)
4. marca 2023 (sobota):
Błękitni Stare Miasto - Pama Powodowo
Skotawa Budowo - Diament Trzebielino
Barkas Tolkmicko - Mady Ostaszewo
Kaszubia Kościerzyna - Sporting Leźno
Amator Kiełpino - Victoria Kaliska (16:00 Kartuzy)
5. marca 2023 (niedziela):
Wybrzeże Objazda - KS Zaleskie (12:00 Objazda)
Orkan Gostkowo - Zawisza Borzytuchom (13:00 Bytów)
Pogoń Prabuty - Czarni Rudzienice (17:00 )
11. marca 2023 (sobota):
Zawisza Borzytuchom - Słupia Sulęczyno
Agat Jegłownik - Mady Ostaszewo
Kaszubia Kościerzyna - Gryf Goręczyno
Nogat Malbork - Błękitni Stare Miasto (13:00 Malbork)
Amator Kiełpino - Morena Gdańsk (15:00 Kartuzy)
MKS Debrzno - Pogoń Łobżenica (15:30 )
12. marca 2023 (niedziela):
Orkan Gostkowo - Skotawa Budowo (13:00 Bytów)
18. marca 2023 (sobota):
Zawisza Borzytuchom - KS Bytów
Barton Barcino - Diament Trzebielino
19. marca 2023 (niedziela):
Orkan Gostkowo - Lider Rychnowy (13:00 Bytów)
© Pomorski Futbol 2003-2023 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE