SPARINGI POMORSKICH DRUŻYN - ZIMA 2024

Puchar Polski - Słupsk - sezon 2023/2024



   V runda - 8. listopada 2023 [szczegóły] Komentarze (2)
Start Miastko 0 - 3 Sparta Sycewice 8 listopada 2023 - 13:00
Bytovia Bytów 3 - 2 Gryf Słupsk 8 listopada 2023 - 18:00
Piast Człuchów 1 - 2 Pogoń Lębork 8 listopada 2023 - 13:00
Czarni Czarne 1 - 7 Anioły Garczegorze 8 listopada 2023 - 13:00




   IV runda - 11. października 2023 [szczegóły] Komentarze (11)
Unison Machowino 0 - 2 Sparta Sycewice 11 października 2023 - 15:30
Słupia Kobylnica 2 - 4 Start Miastko 11 października 2023 - 15:30
Kaszubia Studzienice 2 - 3 Bytovia Bytów 10 października 2023 - 15:30
Dolina Speranda Niepoględzie 0 - 3 Gryf Słupsk 11 października 2023 - 15:30
MKS Debrzno 0 - 3 Piast Człuchów 11 października 2023 - 15:30
Pomorze Potęgowo 0 - 2 Pogoń Lębork 11 października 2023 - 15:30
Czarni Czarne 4 - 1 Myśliwiec Tuchomie 11 października 2023 - 15:30
Gryf II Słupsk 0 - 5 Anioły Garczegorze 11 października 2023 - 15:30




   III runda - 20. września 2023 [szczegóły] Komentarze (8)
Lider Rychnowy 2 - 5 MKS Debrzno 20 września 2023 - 16:30
Słupia Kobylnica 4 - 0 Garbarnia Kępice 20 września 2023 - 16:30
Orkan Gostkowo 2 - 5 Kaszubia Studzienice 20 września 2023 - 16:30
Lipniczanka Lipnica 3 - 4 Czarni Czarne 20 września 2023 - 16:30
KS Zaleskie 1 - 4 Unison Machowino 20 września 2023 - 16:30
Gryf II Słupsk 5 - 1 Jantar Ustka 20 września 2023 - 16:30
Błękitni Motarzyno 0 - 4 Pomorze Potęgowo 20 września 2023 - 17:00
Polonez Bobrowniki 1 - 9 Dolina Speranda Niepoględzie 20 września 2023 - 16:30
Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 3 Bytovia Bytów 20 września 2023 - 16:30
Piast Człuchów 3 - 0 Grom Nakla 20 września 2023 - 16:30
Myśliwiec Tuchomie 1 - 0 Sokół Wyczechy 20 września 2023 - 16:30




   II runda - 30. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (2)
Brda Przechlewo 1 - 7 Lider Rychnowy 30 sierpnia 2023 - 17:30
Słupia Kobylnica 10 - 0 Błękitni Główczyce 30 sierpnia 2023 - 18:00
Orkan Gostkowo 3 - 0 Lew Lębork 30 sierpnia 2023 - 17:30
GKS Kołczygłowy 0 - 1 Lipniczanka Lipnica 30 sierpnia 2023 - 17:30
KS Zaleskie 5 - 4 KS Damnica 30 sierpnia 2023 - 18:00


   I runda - 15. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (5)
Skra Bińcze 0 - 7 Brda Przechlewo 15 sierpnia 2023 - 15:00
Szansa Siemianice 2 - 3 Błękitni Główczyce 15 sierpnia 2023 - 17:00
Jantaria Pobłocie 2 - 3 Lew Lębork 15 sierpnia 2023 - 13:00
Orły Wierego Pęplino 2 - 5 Słupia Kobylnica 15 sierpnia 2023 - 17:00
Lipniczanka Lipnica 6 - 1 Granit Koczała 15 sierpnia 2023 - 18:00
KS Bytów 1 - 2 Orkan Gostkowo 15 sierpnia 2023 - 18:00
GKS Kołczygłowy 2 - 1 Sokół Kuleszewo 15 sierpnia 2023 - 17:30
KS Zaleskie 2 - 0 Stal Jezierzyce 15 sierpnia 2023 - 17:00
Sparta Konarzyny 2 - 3 Lider Rychnowy 15 sierpnia 2023 - 17:30


© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE