V liga - pomorska - grupa Gdańsk II - sezon 2021/2022
Sparingi



Wyślij informację o sparingu

DZISIEJSZE SPARINGI

POPRZEDNIE WYNIKI
26. lutego 2022 (sobota):
Borowiak Czersk 2-3 Styna Godziszewo (1)
Pomezania Malbork 0-0 Wierzyca Pelplin (1)
Pomezania Malbork 2-0 Gedania Gdańsk (1)
Huragan Morąg 5-3 Powiśle Dzierzgoń
Czarni Pruszcz Gdański 2-0 Radunia II Stężyca
GLKS Różyny 4-4 Wietcisa Skarszewy
Wisła Korzeniewo 0-3 Pogoń Prabuty
25. lutego 2022 (piątek):
Gwiazda Karsin 0-8 Kaszubia Kościerzyna (1)
Osiczanka Osice 1-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
24. lutego 2022 (czwartek):
Błękitni Stare Pole 3-0 Mady Ostaszewo
23. lutego 2022 (środa):
MKS II Władysławowo 2-3 Radunia II Stężyca (2)
22. lutego 2022 (wtorek):
Styna Godziszewo 1-4 Akademia Sportu Kolbudy
20. lutego 2022 (niedziela):
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0-3 Centrum Pelplin
Czarni Przemysław 0-6 Powiśle Dzierzgoń
Wisła Tczew 1-2 Meteor Pinczyn
Victoria Kaliska 6-1 GKS Bobowo
19. lutego 2022 (sobota):
Jaguar Gdańsk 5-1 Pomezania Malbork (1)
Czarni Pruszcz Gdański 4-3 Wietcisa Skarszewy
Concordia Elbląg 3-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Radunia II Stężyca 1-2 Bytovia Bytów
16. lutego 2022 (środa):
Pomezania Malbork 4-2 GKS Kowale (1)
12. lutego 2022 (sobota):
Arka II Gdynia 2-1 Pomezania Malbork (1)
Centrum Pelplin 1-3 Wietcisa Skarszewy (1)
Błękitni Stare Miasto 5-4 Spójnia Sadlinki (1)
GTS Mokry Dwór 1-1 Meteor Pinczyn (1)
Olimpia II Elbląg 4-1 Powiśle Dzierzgoń (1)
Wisła Korzeniewo 4-4 Olimpia Sztum (1)
9. lutego 2022 (środa):
Wisła Tczew 3-1 Centrum Pelplin (2)
Olimpia II Elbląg 2-3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
6. lutego 2022 (niedziela):
Gwiazda Karsin 3-3 Rawys Raciąż (1)
Unia Susz 8-3 Olimpia Sztum
5. lutego 2022 (sobota):
KP Starogard Gdański 3-2 Pomezania Malbork (1)
Wisła Tczew 2-2 GTS Goszyn (1)
Grom Nowy Staw 2-0 Powiśle Dzierzgoń (1)
Błękitni Stare Miasto 4-1 Wisła Korzeniewo (1)
MKS Debrzno 3-6 Kolejarz Chojnice (1)
Osiczanka Osice 1-3 Styna Godziszewo
Radunia II Stężyca 3-1 Wietcisa Skarszewy
3. lutego 2022 (czwartek):
Jaguar Gdańsk 3-1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
2. lutego 2022 (środa):
Wisła Tczew 4-2 Sławek Borzechowo (1)
1. lutego 2022 (wtorek):
Meteor Pinczyn 10-3 Sokół Lubichowo
30. stycznia 2022 (niedziela):
Gwiazda Karsin 0-1 Meteor Pinczyn (1)
Spójnia Sadlinki 4-3 Olimpia Kisielice
Błękitni Stare Pole 3-8 Polonia Pasłęk
29. stycznia 2022 (sobota):
Borowiak Czersk 3-1 Kolejarz Chojnice (1)
Orzeł Trąbki Wielkie 2-1 Wietcisa Skarszewy
Radunia II Stężyca 3-3 Wikęd Luzino
Ossa Biskupiec Pomorski 1-1 Powiśle Dzierzgoń
LKS Waplewo 3-7 Olimpia Sztum
28. stycznia 2022 (piątek):
Pomezania Malbork 4-1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
23. stycznia 2022 (niedziela):
Korona Cedry Małe 7-5 Styna Godziszewo
Gwiazda Karsin 1-2 Tęcza Brusy
22. stycznia 2022 (sobota):
Lechia II Gdańsk 3-1 Pomezania Malbork (1)
Czarni Pruszcz Gdański 9-0 Olimpia Sztum (1)
Grom Nowy Staw 6-1 Wietcisa Skarszewy
Jeziorak Iława 3-1 Powiśle Dzierzgoń
Concordia Elbląg 8-2 Błękitni Stare Pole
Wisła Tczew 12-2 Lisovia Lisewo
21. stycznia 2022 (piątek):
GKS Kowale 1-2 Żuławy Nowy Dwór Gdański (2)
20. stycznia 2022 (czwartek):
Pomezania Malbork 2-0 Kaszubia Kościerzyna (1)
15. stycznia 2022 (sobota):
Gwiazda Karsin 5-3 Borowiak Czersk (1)
Czarni Pruszcz Gdański 1-2 Pomezania Malbork (2)
Grom Nowy Staw 5-0 Błękitni Stare Pole
NASTĘPNE SPARINGI
Brak zaplanowanych meczów
Prześlij informację o sparingu

© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE