V liga - pomorska - grupa Gdańsk II - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pomezania Malbork 7 21 7 0 0 34 - 3
2. Powiśle Dzierzgoń 7 16 5 1 1 21 - 6
3. Kolejarz Chojnice 7 15 5 0 2 18 - 8
4. Orzeł Subkowy 7 15 5 0 2 18 - 13
5. Wietcisa Skarszewy 6 13 4 1 1 18 - 6 1 3 1 0 0 3 - 0
6. Błękitni Stare Pole 7 13 4 1 2 16 - 8 1 0 0 0 1 0 - 3
7. Radunia II Stężyca 7 12 4 0 3 17 - 9
8. Gwiazda Karsin 7 12 4 0 3 12 - 9
9. Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 11 3 2 2 10 - 10
10. Wisła Korzeniewo 7 9 3 0 4 14 - 23
11. Wisła Tczew 7 9 3 0 4 12 - 22
12. Styna Godziszewo 7 8 2 2 3 11 - 17
13. Beniaminek 03 Starogard Gdański 7 7 2 1 4 9 - 8
14. Meteor Pinczyn 6 6 2 0 4 6 - 8
15. Olimpia Sztum 7 5 1 2 4 5 - 20
16. Tęcza Brusy 7 4 1 1 5 8 - 20
17. Spójnia Sadlinki 7 3 1 0 6 6 - 27
18. Victoria Kaliska 7 1 0 1 6 10 - 28
Ostatni komentarz dodał Mocnyy 18.09.2021, 18:11:12


Kolejka 1 - 7/8. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (33) 
Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Victoria Kaliska 7 sierpnia 2021 - 17:00
Pomezania Malbork 3 - 0 Radunia II Stężyca 7 sierpnia 2021 - 18:00
Wisła Korzeniewo 2 - 4 Wietcisa Skarszewy 7 sierpnia 2021 - 15:00
Tęcza Brusy 0 - 3 Olimpia Sztum 7 sierpnia 2021 - 17:00
vo, na boisku 4-2
Wisła Tczew 2 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 7 sierpnia 2021 - 12:00
Styna Godziszewo 1 - 0 Gwiazda Karsin 7 sierpnia 2021 - 14:00
Błękitni Stare Pole 5 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 sierpnia 2021 - 14:00
Kolejarz Chojnice 2 - 0 Spójnia Sadlinki 7 sierpnia 2021 - 13:00
Orzeł Subkowy 2 - 0 Meteor Pinczyn 7 sierpnia 2021 - 16:00
Kolejka 2 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (15) 
Olimpia Sztum 0 - 4 Meteor Pinczyn 14 sierpnia 2021 - 15:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2 Orzeł Subkowy 14 sierpnia 2021 - 17:00
Gwiazda Karsin 1 - 2 Błękitni Stare Pole 14 sierpnia 2021 - 15:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 2 Styna Godziszewo 14 sierpnia 2021 - 18:00
Wietcisa Skarszewy 6 - 1 Wisła Tczew 14 sierpnia 2021 - 17:00
Radunia II Stężyca 6 - 0 Wisła Korzeniewo 14 sierpnia 2021 - 13:00
Victoria Kaliska 1 - 7 Pomezania Malbork 14 sierpnia 2021 - 16:00
Spójnia Sadlinki 1 - 3 Powiśle Dzierzgoń 14 sierpnia 2021 - 12:00
Tęcza Brusy 0 - 2 Kolejarz Chojnice 14 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 3 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (24) 
Powiśle Dzierzgoń 8 - 0 Tęcza Brusy 21 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejarz Chojnice 2 - 0 Olimpia Sztum 22 sierpnia 2021 - 12:00
Pomezania Malbork 8 - 0 Spójnia Sadlinki 20 sierpnia 2021 - 18:00
Wisła Korzeniewo 6 - 1 Victoria Kaliska 21 sierpnia 2021 - 12:00
Wisła Tczew 0 - 4 Radunia II Stężyca 21 sierpnia 2021 - 12:00
vo, na boisku 1-4
Styna Godziszewo 0 - 4 Wietcisa Skarszewy 22 sierpnia 2021 - 18:00
Błękitni Stare Pole 0 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 21 sierpnia 2021 - 17:00
Orzeł Subkowy 2 - 3 Gwiazda Karsin 21 sierpnia 2021 - 16:00
Meteor Pinczyn 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 21 sierpnia 2021 - 14:00
Kolejka 4 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (15) 
Olimpia Sztum 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 28 sierpnia 2021 - 17:00
Gwiazda Karsin 2 - 0 Meteor Pinczyn 29 sierpnia 2021 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 0 Orzeł Subkowy 1 września 2021 - 18:00
Wietcisa Skarszewy 3 - 0 Błękitni Stare Pole 28 sierpnia 2021 - 17:00
Radunia II Stężyca 4 - 1 Styna Godziszewo 28 sierpnia 2021 - 13:00
Victoria Kaliska 2 - 4 Wisła Tczew 28 sierpnia 2021 - 16:00
Spójnia Sadlinki 0 - 2 Wisła Korzeniewo 28 sierpnia 2021 - 16:30
Tęcza Brusy 0 - 1 Pomezania Malbork 28 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejarz Chojnice 2 - 3 Powiśle Dzierzgoń 28 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 5 - 4/5. września 2021 [szczegóły] Komentarze (14) 
Powiśle Dzierzgoń 0 - 0 Olimpia Sztum 4 września 2021 - 17:00
Kolejarz Chojnice 0 - 3 Pomezania Malbork 4 września 2021 - 17:00
Wisła Korzeniewo 2 - 1 Tęcza Brusy 4 września 2021 - 15:00
Wisła Tczew 3 - 2 Spójnia Sadlinki 4 września 2021 - 16:00
Styna Godziszewo 3 - 2 Victoria Kaliska 4 września 2021 - 17:00
Błękitni Stare Pole 1 - 0 Radunia II Stężyca 5 września 2021 - 16:00
Orzeł Subkowy 3 - 1 Wietcisa Skarszewy 4 września 2021 - 17:00
Meteor Pinczyn 1 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 września 2021 - 12:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 1 Gwiazda Karsin 4 września 2021 - 16:00
Kolejka 6 - 11/12. września 2021 [szczegóły] Komentarze (16) 
Powiśle Dzierzgoń 2 - 3 Pomezania Malbork 11 września 2021 - 17:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 14 września 2021 - 17:00
Wietcisa Skarszewy - Meteor Pinczyn 11 września 2021 - 16:00
Radunia II Stężyca 2 - 4 Orzeł Subkowy 11 września 2021 - 11:00
Victoria Kaliska 1 - 1 Błękitni Stare Pole 11 września 2021 - 16:00
Spójnia Sadlinki 3 - 2 Styna Godziszewo 11 września 2021 - 12:00
Tęcza Brusy 5 - 2 Wisła Tczew 12 września 2021 - 17:00
Kolejarz Chojnice 8 - 2 Wisła Korzeniewo 11 września 2021 - 17:00
Olimpia Sztum 1 - 4 Gwiazda Karsin 11 września 2021 - 15:00
Kolejka 7 - 18/19. września 2021 [szczegóły] Komentarze (9) 
Pomezania Malbork 9 - 0 Olimpia Sztum 17 września 2021 - 19:00
Wisła Korzeniewo 0 - 3 Powiśle Dzierzgoń 18 września 2021 - 14:30
Wisła Tczew 0 - 2 Kolejarz Chojnice 18 września 2021 - 12:00
Styna Godziszewo 2 - 2 Tęcza Brusy 19 września 2021 - 15:00
Błękitni Stare Pole 7 - 0 Spójnia Sadlinki 18 września 2021 - 15:00
Orzeł Subkowy 5 - 3 Victoria Kaliska 18 września 2021 - 16:00
Meteor Pinczyn 0 - 1 Radunia II Stężyca 18 września 2021 - 12:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 0 Wietcisa Skarszewy 18 września 2021 - 12:00
Gwiazda Karsin 1 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 19 września 2021 - 15:00
Kolejka 8 - 25/26. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Powiśle Dzierzgoń - Wisła Tczew 25 września 2021 - 16:00
Wietcisa Skarszewy - Gwiazda Karsin 25 września 2021 - 16:00
Radunia II Stężyca - Żuławy Nowy Dwór Gdański 25 września 2021 - 15:00
Victoria Kaliska - Meteor Pinczyn 25 września 2021 - 16:00
Spójnia Sadlinki - Orzeł Subkowy 25 września 2021 - 12:00
Tęcza Brusy - Błękitni Stare Pole 25 września 2021 - 16:00
Kolejarz Chojnice - Styna Godziszewo 25 września 2021 - 16:00
Olimpia Sztum - Beniaminek 03 Starogard Gdański 25 września 2021 - 15:00
Pomezania Malbork - Wisła Korzeniewo 24 września 2021 - 19:00
Kolejka 9 - 2/3. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orzeł Subkowy - Tęcza Brusy 2 października 2021 - 16:00
Wisła Korzeniewo - Olimpia Sztum 2 października 2021 - 14:00
Wisła Tczew - Pomezania Malbork 2 października 2021 - 12:00
Styna Godziszewo - Powiśle Dzierzgoń 2 października 2021 - 14:00
Błękitni Stare Pole - Kolejarz Chojnice 2 października 2021 - 15:00
Meteor Pinczyn - Spójnia Sadlinki 2 października 2021 - 15:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Victoria Kaliska 2 października 2021 - 15:00
Gwiazda Karsin - Radunia II Stężyca 2 października 2021 - 14:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Wietcisa Skarszewy 3 października 2021 - 11:00
Kolejka 10 - 9/10. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Powiśle Dzierzgoń - Błękitni Stare Pole 9 października 2021 - 15:00
Tęcza Brusy - Meteor Pinczyn 9 października 2021 - 16:00
Kolejarz Chojnice - Orzeł Subkowy 10 października 2021 - 15:00
Pomezania Malbork - Styna Godziszewo 9 października 2021 - 16:00
Wisła Korzeniewo - Wisła Tczew 9 października 2021 - 14:00
Spójnia Sadlinki - Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 października 2021 - 12:00
Radunia II Stężyca - Beniaminek 03 Starogard Gdański 9 października 2021 - 13:00
Victoria Kaliska - Gwiazda Karsin 9 października 2021 - 15:00
Olimpia Sztum - Wietcisa Skarszewy 9 października 2021 - 15:00
Kolejka 11 - 16/17. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Styna Godziszewo - Wisła Korzeniewo 16 października 2021 - 15:00
Błękitni Stare Pole - Pomezania Malbork 16 października 2021 - 15:00
Orzeł Subkowy - Powiśle Dzierzgoń 16 października 2021 - 15:30
Meteor Pinczyn - Kolejarz Chojnice 16 października 2021 - 15:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Tęcza Brusy 16 października 2021 - 15:00
Gwiazda Karsin - Spójnia Sadlinki
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Victoria Kaliska 16 października 2021 - 15:00
Wietcisa Skarszewy - Radunia II Stężyca 16 października 2021 - 15:00
Wisła Tczew - Olimpia Sztum 16 października 2021 - 12:00
Kolejka 12 - 23/24. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Powiśle Dzierzgoń - Meteor Pinczyn 23 października 2021 - 15:00
Spójnia Sadlinki - Beniaminek 03 Starogard Gdański 23 października 2021 - 12:00
Tęcza Brusy - Gwiazda Karsin
Kolejarz Chojnice - Żuławy Nowy Dwór Gdański 23 października 2021 - 14:00
Pomezania Malbork - Orzeł Subkowy 22 października 2021 - 19:00
Wisła Korzeniewo - Błękitni Stare Pole 23 października 2021 - 13:00
Wisła Tczew - Styna Godziszewo 23 października 2021 - 12:00
Victoria Kaliska - Wietcisa Skarszewy
Olimpia Sztum - Radunia II Stężyca 23 października 2021 - 14:00
Kolejka 13 - 27. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stare Pole - Wisła Tczew 30 października 2021 - 14:00
Meteor Pinczyn - Pomezania Malbork 30 października 2021 - 14:30
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Powiśle Dzierzgoń 30 października 2021 - 13:00
Gwiazda Karsin - Kolejarz Chojnice
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Tęcza Brusy 27 października 2021 - 17:00
Wietcisa Skarszewy - Spójnia Sadlinki 30 października 2021 - 14:00
Radunia II Stężyca - Victoria Kaliska 27 października 2021 - 18:00
Styna Godziszewo - Olimpia Sztum 27 października 2021 - 15:00
Orzeł Subkowy - Wisła Korzeniewo 27 października 2021 - 15:30
Kolejka 14 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Powiśle Dzierzgoń - Gwiazda Karsin 6 listopada 2021 - 14:00
Tęcza Brusy - Wietcisa Skarszewy 6 listopada 2021 - 15:00
Olimpia Sztum - Victoria Kaliska 6 listopada 2021 - 13:00
Spójnia Sadlinki - Radunia II Stężyca 6 listopada 2021 - 12:00
Kolejarz Chojnice - Beniaminek 03 Starogard Gdański 6 listopada 2021 - 14:00
Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 listopada 2021 - 18:00
Wisła Korzeniewo - Meteor Pinczyn 6 listopada 2021 - 13:00
Wisła Tczew - Orzeł Subkowy 6 listopada 2021 - 12:00
Styna Godziszewo - Błękitni Stare Pole 6 listopada 2021 - 14:00
Kolejka 15 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orzeł Subkowy - Styna Godziszewo 13 listopada 2021 - 14:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Wisła Korzeniewo 13 listopada 2021 - 12:00
Gwiazda Karsin - Pomezania Malbork
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Powiśle Dzierzgoń 13 listopada 2021 - 14:00
Wietcisa Skarszewy - Kolejarz Chojnice 13 listopada 2021 - 13:00
Radunia II Stężyca - Tęcza Brusy 13 listopada 2021 - 13:00
Victoria Kaliska - Spójnia Sadlinki
Meteor Pinczyn - Wisła Tczew 13 listopada 2021 - 14:00
Błękitni Stare Pole - Olimpia Sztum 13 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 16 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Powiśle Dzierzgoń - Wietcisa Skarszewy 20 listopada 2021 - 14:00
Pomezania Malbork - Beniaminek 03 Starogard Gdański 20 listopada 2021 - 16:00
Wisła Korzeniewo - Gwiazda Karsin 20 listopada 2021 - 12:00
Wisła Tczew - Żuławy Nowy Dwór Gdański 20 listopada 2021 - 12:00
Styna Godziszewo - Meteor Pinczyn 20 listopada 2021 - 13:00
Błękitni Stare Pole - Orzeł Subkowy 20 listopada 2021 - 13:00
Kolejarz Chojnice - Radunia II Stężyca 20 listopada 2021 - 14:00
Tęcza Brusy - Victoria Kaliska 20 listopada 2021 - 14:00
Olimpia Sztum - Spójnia Sadlinki 20 listopada 2021 - 12:00
Kolejka 17 - 27/28. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gwiazda Karsin - Wisła Tczew
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Wisła Korzeniewo 27 listopada 2021 - 13:00
Wietcisa Skarszewy - Pomezania Malbork 27 listopada 2021 - 12:00
Radunia II Stężyca - Powiśle Dzierzgoń 27 listopada 2021 - 13:00
Victoria Kaliska - Kolejarz Chojnice
Spójnia Sadlinki - Tęcza Brusy 27 listopada 2021 - 12:00
Orzeł Subkowy - Olimpia Sztum 27 listopada 2021 - 14:00
Meteor Pinczyn - Błękitni Stare Pole 27 listopada 2021 - 13:30
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Styna Godziszewo 27 listopada 2021 - 12:00
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Victoria Kaliska - Powiśle Dzierzgoń
Radunia II Stężyca - Pomezania Malbork
Wietcisa Skarszewy - Wisła Korzeniewo
Olimpia Sztum - Tęcza Brusy
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Wisła Tczew
Gwiazda Karsin - Styna Godziszewo
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Błękitni Stare Pole
Spójnia Sadlinki - Kolejarz Chojnice
Meteor Pinczyn - Orzeł Subkowy
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
Meteor Pinczyn - Olimpia Sztum
Orzeł Subkowy - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Błękitni Stare Pole - Gwiazda Karsin
Styna Godziszewo - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Wisła Tczew - Wietcisa Skarszewy
Wisła Korzeniewo - Radunia II Stężyca
Pomezania Malbork - Victoria Kaliska
Powiśle Dzierzgoń - Spójnia Sadlinki
Kolejarz Chojnice - Tęcza Brusy
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
Tęcza Brusy - Powiśle Dzierzgoń
Olimpia Sztum - Kolejarz Chojnice
Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork
Victoria Kaliska - Wisła Korzeniewo
Radunia II Stężyca - Wisła Tczew
Wietcisa Skarszewy - Styna Godziszewo
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Błękitni Stare Pole
Gwiazda Karsin - Orzeł Subkowy
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Meteor Pinczyn
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Olimpia Sztum
Meteor Pinczyn - Gwiazda Karsin
Orzeł Subkowy - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Błękitni Stare Pole - Wietcisa Skarszewy
Styna Godziszewo - Radunia II Stężyca
Wisła Tczew - Victoria Kaliska
Wisła Korzeniewo - Spójnia Sadlinki
Pomezania Malbork - Tęcza Brusy
Powiśle Dzierzgoń - Kolejarz Chojnice
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Sztum - Powiśle Dzierzgoń
Kolejarz Chojnice - Pomezania Malbork
Tęcza Brusy - Wisła Korzeniewo
Spójnia Sadlinki - Wisła Tczew
Victoria Kaliska - Styna Godziszewo
Radunia II Stężyca - Błękitni Stare Pole
Wietcisa Skarszewy - Orzeł Subkowy
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Meteor Pinczyn
Gwiazda Karsin - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork - Powiśle Dzierzgoń
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Meteor Pinczyn - Wietcisa Skarszewy
Orzeł Subkowy - Radunia II Stężyca
Błękitni Stare Pole - Victoria Kaliska
Styna Godziszewo - Spójnia Sadlinki
Wisła Tczew - Tęcza Brusy
Wisła Korzeniewo - Kolejarz Chojnice
Gwiazda Karsin - Olimpia Sztum
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Sztum - Pomezania Malbork
Powiśle Dzierzgoń - Wisła Korzeniewo
Kolejarz Chojnice - Wisła Tczew
Tęcza Brusy - Styna Godziszewo
Spójnia Sadlinki - Błękitni Stare Pole
Victoria Kaliska - Orzeł Subkowy
Radunia II Stężyca - Meteor Pinczyn
Wietcisa Skarszewy - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Gwiazda Karsin
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wisła Tczew - Powiśle Dzierzgoń
Gwiazda Karsin - Wietcisa Skarszewy
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Radunia II Stężyca
Meteor Pinczyn - Victoria Kaliska
Orzeł Subkowy - Spójnia Sadlinki
Błękitni Stare Pole - Tęcza Brusy
Styna Godziszewo - Kolejarz Chojnice
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Olimpia Sztum
Wisła Korzeniewo - Pomezania Malbork
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
Tęcza Brusy - Orzeł Subkowy
Olimpia Sztum - Wisła Korzeniewo
Pomezania Malbork - Wisła Tczew
Powiśle Dzierzgoń - Styna Godziszewo
Kolejarz Chojnice - Błękitni Stare Pole
Spójnia Sadlinki - Meteor Pinczyn
Victoria Kaliska - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Radunia II Stężyca - Gwiazda Karsin
Wietcisa Skarszewy - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Stare Pole - Powiśle Dzierzgoń
Meteor Pinczyn - Tęcza Brusy
Orzeł Subkowy - Kolejarz Chojnice
Styna Godziszewo - Pomezania Malbork
Wisła Tczew - Wisła Korzeniewo
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Spójnia Sadlinki
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Radunia II Stężyca
Gwiazda Karsin - Victoria Kaliska
Wietcisa Skarszewy - Olimpia Sztum
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wisła Korzeniewo - Styna Godziszewo
Pomezania Malbork - Błękitni Stare Pole
Powiśle Dzierzgoń - Orzeł Subkowy
Kolejarz Chojnice - Meteor Pinczyn
Tęcza Brusy - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Spójnia Sadlinki - Gwiazda Karsin
Victoria Kaliska - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Radunia II Stężyca - Wietcisa Skarszewy
Olimpia Sztum - Wisła Tczew
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
Meteor Pinczyn - Powiśle Dzierzgoń
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Spójnia Sadlinki
Gwiazda Karsin - Tęcza Brusy
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Kolejarz Chojnice
Orzeł Subkowy - Pomezania Malbork
Błękitni Stare Pole - Wisła Korzeniewo
Styna Godziszewo - Wisła Tczew
Wietcisa Skarszewy - Victoria Kaliska
Radunia II Stężyca - Olimpia Sztum
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wisła Tczew - Błękitni Stare Pole
Pomezania Malbork - Meteor Pinczyn
Powiśle Dzierzgoń - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejarz Chojnice - Gwiazda Karsin
Tęcza Brusy - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Spójnia Sadlinki - Wietcisa Skarszewy
Victoria Kaliska - Radunia II Stężyca
Olimpia Sztum - Styna Godziszewo
Wisła Korzeniewo - Orzeł Subkowy
Kolejka 31 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gwiazda Karsin - Powiśle Dzierzgoń
Wietcisa Skarszewy - Tęcza Brusy
Victoria Kaliska - Olimpia Sztum
Radunia II Stężyca - Spójnia Sadlinki
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Kolejarz Chojnice
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Pomezania Malbork
Meteor Pinczyn - Wisła Korzeniewo
Orzeł Subkowy - Wisła Tczew
Błękitni Stare Pole - Styna Godziszewo
Kolejka 32 [szczegóły] Komentarze (0) 
Styna Godziszewo - Orzeł Subkowy
Wisła Korzeniewo - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pomezania Malbork - Gwiazda Karsin
Powiśle Dzierzgoń - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejarz Chojnice - Wietcisa Skarszewy
Tęcza Brusy - Radunia II Stężyca
Spójnia Sadlinki - Victoria Kaliska
Wisła Tczew - Meteor Pinczyn
Olimpia Sztum - Błękitni Stare Pole
Kolejka 33 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wietcisa Skarszewy - Powiśle Dzierzgoń
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Pomezania Malbork
Gwiazda Karsin - Wisła Korzeniewo
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Wisła Tczew
Meteor Pinczyn - Styna Godziszewo
Orzeł Subkowy - Błękitni Stare Pole
Radunia II Stężyca - Kolejarz Chojnice
Victoria Kaliska - Tęcza Brusy
Spójnia Sadlinki - Olimpia Sztum
Kolejka 34 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wisła Tczew - Gwiazda Karsin
Wisła Korzeniewo - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pomezania Malbork - Wietcisa Skarszewy
Powiśle Dzierzgoń - Radunia II Stężyca
Kolejarz Chojnice - Victoria Kaliska
Tęcza Brusy - Spójnia Sadlinki
Olimpia Sztum - Orzeł Subkowy
Błękitni Stare Pole - Meteor Pinczyn
Styna Godziszewo - Żuławy Nowy Dwór Gdański


Pokaż ukryte kolejki od 18 do 34