V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2014/2015
Sparingi



Wyślij informację o sparingu

DZISIEJSZE SPARINGI

POPRZEDNIE WYNIKI
15. marca 2015 (niedziela):
Olimpia Osowa - Czarni Przemysław
14. marca 2015 (sobota):
Grom Nowy Staw 4-0 Wisła Steblewo (1)
Radunia Stężyca 1-0 GKS Sierakowice (2)
Sztorm Mosty - GKS Kowale
8. marca 2015 (niedziela):
Gryf 2009 Tczew 0-0 Orzeł Trąbki Wielkie (2)
7. marca 2015 (sobota):
Czarni Pruszcz Gdański 3-0 Delta Miłoradz (12)
Portowiec Gdańsk 0-4 Czarni Przemysław (1)
Sztorm Mosty - Wicher Wierzchucino
1. marca 2015 (niedziela):
Czarni Pruszcz Gdański 1-1 Lechia Gdańsk (jun.) (2)
Delta Miłoradz 0-2 Orzeł Trąbki Wielkie (1)
28. lutego 2015 (sobota):
Pogoń Lębork 3-1 Gedania Gdańsk (2)
MKS Władysławowo 1-3 Orlęta Reda (1)
Anioły Garczegorze 2-0 Stolem Gniewino
Polonia Gdańsk 5-2 Portowiec Gdańsk
Grom Nowy Staw - GKS Kowale
Błękitni Stare Pole - Wisła Steblewo (1)
25. lutego 2015 (środa):
Pogoń Lębork 1-1 Stolem Gniewino (1)
Gedania Gdańsk 4-5 EX Siedlce
24. lutego 2015 (wtorek):
Czarni Pruszcz Gdański 4-1 Potok Pszczółki
22. lutego 2015 (niedziela):
Wikęd/GOSRiT Luzino 1-2 Orkan Rumia MKS (6)
Cartusia Kartuzy 5-0 KS Kamienica Królewska
Wisła Długie Pole 2-3 Portowiec Gdańsk
Sokół Ełganowo 5-3 Wisła Steblewo
21. lutego 2015 (sobota):
Czarni Pruszcz Gdański 2-3 Wierzyca Pelplin
Stolem Gniewino 3-0 Czarni Przemysław (1)
Anioły Garczegorze 2-2 KS Kamienica Królewska
Polonia Gdańsk - GKS Kowale
GKS Sierakowice 3-2 Amator Kiełpino
Huragan Smolno 3-2 Orkan Rumia MKS (1)
Meteor Pinczyn 0-3 Wietcisa Skarszewy
Sztorm Mosty - Latarnik Choczewo
18. lutego 2015 (środa):
GKS Sierakowice - Piaski Wąglikowice
17. lutego 2015 (wtorek):
GKS Przodkowo 3-1 KS Kamienica Królewska
15. lutego 2015 (niedziela):
Czarni Pruszcz Gdański 10-1 GTS Rusocin (2)
EX Siedlce 6-0 Wisła Steblewo
Stolem Gniewino 2-0 Orlęta Reda (1)
14. lutego 2015 (sobota):
MKS Władysławowo 4-0 Orkan Rumia MKS (7)
Radunia Stężyca 2-2 KS Kamienica Królewska
Wietcisa Skarszewy 3-2 Delta Miłoradz (1)
Sztorm Mosty 5-0 Dragon Bojano
Orzeł Trąbki Wielkie 4-0 Korona Cedry Małe
8. lutego 2015 (niedziela):
Stolem Gniewino 2-2 Wikęd/GOSRiT Luzino (3)
Orzeł Trąbki Wielkie 14-0 Olimp Mierzeszyn (1)
7. lutego 2015 (sobota):
Czarni Pruszcz Gdański 0-1 KP Sopot (2)
Pogoń Lębork 1-2 Orkan Rumia MKS (3)
GKS Kowale 4-1 Czarni Przemysław
Osiczanka Osice 1-4 Wietcisa Skarszewy
Sztorm Mosty - Sporting Leźno
1. lutego 2015 (niedziela):
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0-5 Wietcisa Skarszewy (1)
GKS Kowale 3-0 Olimpia Osowa
31. stycznia 2015 (sobota):
KS Kamienica Królewska 6-4 Czarni Przemysław
Czarni Pruszcz Gdański 5-0 Osiczanka Osice (1)
Stolem Gniewino 4-3 Zenit Łęczyce
25. stycznia 2015 (niedziela):
Czarni Pruszcz Gdański 3-2 Centrum Pelplin (1)
24. stycznia 2015 (sobota):
Gedania Gdańsk 2-2 Gryf Wejherowo
17. stycznia 2015 (sobota):
Gedania Gdańsk 3-5 Kaszubia Kościerzyna
19. lipca 2014 (sobota):
Wisła Steblewo 2-6 Orzeł Subkowy (2)
NASTĘPNE SPARINGI
Brak zaplanowanych meczów
Prześlij informację o sparingu

© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE