DZISIEJSZE SPARINGI
POPRZEDNIE WYNIKI 15. marca 2009 (niedziela): KS Damnica 0-1 Echo Biesowice Iskra Dretyń 3-2 Płomień Jeżyczki (4)
14. marca 2009 (sobota): Karol Pęplino 3-1 Gryf Polan?w (1)
7. marca 2009 (sobota): Gryf 95 S?upsk (j. st) 0-5 Karol Pęplino (2) Echo Biesowice 1-1 Gryf Polan?w (2) Czarni Czarne - W??kniarz Okonek
4. marca 2009 (środa): Czarni Czarne 4-2 Koral Dębnica
1. marca 2009 (niedziela): Brda Przechlewo 5-4 Echo Biesowice (4) Granit Kończewo 0-3 Polonez Bobrowniki (1) Czarni Czarne 7-1 Orze? ?ubowo (2) Karol Pęplino 3-1 Płomień Jeżyczki (1)
28. lutego 2009 (sobota): Start Mrzezino 1-0 Jantar Ustka (1) Chrobry Charbrowo 0-3 Pogoń Lębork Sokół Bożepole Wielkie 1-4 Pomorze Potęgowo
22. lutego 2009 (niedziela): Echo Biesowice 2-2 Polonez Bobrowniki Dar?ovia Dar?owo 1-4 Jantar Ustka (2) Stal Jezierzyce 2-2 Echo Biesowice (2) Karol Pęplino 7-0 Dąb Kusowo (2)
21. lutego 2009 (sobota): Granit Kończewo 8-6 Płomień Jeżyczki (6) Piast Człuchów - Sokół Wyczechy
19. lutego 2009 (czwartek): Jantar Ustka 3-4 Legia Chełmża
18. lutego 2009 (środa): Piast Człuchów 2-2 Czarni Ostrowite Pomorze Potęgowo 1-3 Darzbór Szczecinek Piast Człuchów - Krajna S?awianowo
15. lutego 2009 (niedziela): Jantar Ustka 10-1 Płomień Jeżyczki (6) Granit Kończewo 1-0 Dąb Kusowo (2)
14. lutego 2009 (sobota): Piast Człuchów 2-4 Krajna S?p?lno Kraje?skie (1) Sparta Sycewice 1-7 Karol Pęplino (1) Chrobry Charbrowo - Sokół Bożepole Wielkie
11. lutego 2009 (środa): Pomorze Potęgowo 2-6 Gryf 95 Słupsk (3) Czarni Czarne - Bałtyk Koszalin
10. lutego 2009 (wtorek): Bałtyk Koszalin 2-0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
8. lutego 2009 (niedziela): B??kitni Stary Jaros?aw 4-4 Echo Biesowice Jantar Pawłowo 1-3 Piast Człuchów Karol Pęplino 2-3 Dar?ovia Dar?owo (1) Granit Kończewo 2-1 Stal Jezierzyce (1)
7. lutego 2009 (sobota): Gwardia Koszalin 1-3 Jantar Ustka (1) MKS Debrzno 0-6 Piast Człuchów
4. lutego 2009 (środa): Drawa Drawsko Pomorskie 0-0 Czarni Czarne
1. lutego 2009 (niedziela): Stal Jezierzyce - Jantar Ustka
31. stycznia 2009 (sobota): Polonez Bobrowniki 0-2 Pomorze Potęgowo (4) Arkadia Malechowo 2-1 Echo Biesowice Karol Pęplino 2-2 Słupia Kobylnica (5)
24. stycznia 2009 (sobota): Piast Człuchów 1-1 Kolejarz Chojnice (253)
3. sierpnia 2008 (niedziela): Dąb Kusowo 2-6 Bytovia II Bytów
30. lipca 2008 (środa): Brda Przechlewo 0-2 Czarni Czarne Chrobry Charbrowo 3-1 Anioły Garczegorze (1)
27. lipca 2008 (niedziela): Echo Biesowice 1-3 Bytovia II Bytów
26. lipca 2008 (sobota): Stolem Gniewino 0-1 Chrobry Charbrowo
24. lipca 2008 (czwartek): Start Miastko 3-3 Echo Biesowice (1)
23. lipca 2008 (środa): Brda Przechlewo 0-0 Czarni Czarne (1) Chrobry Charbrowo 4-0 Eko-Prod Szemud
19. lipca 2008 (sobota): Echo Biesowice 7-2 Start Miastko Orzeł Choczewo 0-2 Chrobry Charbrowo Sparta Sycewice 1-5 Płomień Jeżyczki (2)
13. lipca 2008 (niedziela): Jantar Ustka 1-5 Gryf 95 Słupsk (6) Start Miastko 1-4 Iskra Dretyń
12. lipca 2008 (sobota): Chrobry Charbrowo 1-3 Pogoń Lębork (1)
|