Klasa A - grupa Gdańsk II - sezon 2017/2018
Sparingi



Wyślij informację o sparingu

DZISIEJSZE SPARINGI

POPRZEDNIE WYNIKI
19. marca 2018 (poniedziałek):
FC Gowidlino 6-6 Amator Kiełpino (1)
18. marca 2018 (niedziela):
GTS Goszyn 2-0 KS Chwaszczyno (2)
Potok Pszczółki - Pomorzanin Gdynia
17. marca 2018 (sobota):
Amator Kiełpino 2-5 Amigo Przyjaźń (1)
Świt Radostowo - Potok Pszczółki
GDKiS Ostaszewo 4-0 Wybrzeże Gdańsk
14. marca 2018 (środa):
GTS Mokry Dwór 1-4 GDKiS Ostaszewo (2)
11. marca 2018 (niedziela):
KS Chwaszczyno 2-5 Amator Kiełpino (1)
10. marca 2018 (sobota):
Polonia Gdańsk 5-0 GTS Goszyn (2)
KS Sulmin - Wisła Steblewo (1)
Potok Pszczółki 11-1 Kamionka Sopot
6. marca 2018 (wtorek):
Polonia Gdańsk 4-3 Potok Pszczółki (1)
4. marca 2018 (niedziela):
GTS Goszyn 5-1 GKS Trąbki Wielkie (1)
3. marca 2018 (sobota):
Morena Gdańsk - Osiczanka Osice
KS Sulmin 12-1 GTS Rokitnica (1)
27. lutego 2018 (wtorek):
GKS Żukowo 3-2 Amator Kiełpino (1)
25. lutego 2018 (niedziela):
Karlikowo Sopot 7-4 Amator Kiełpino (1)
24. lutego 2018 (sobota):
GTS Goszyn 4-7 Sporting Leźno (5)
KS Sulmin 1-7 KS Mściszewice
Potok Pszczółki 7-0 Wisła Długie Pole
Wisła Tczew 5-0 Korona Cedry Małe
22. lutego 2018 (czwartek):
Korona Cedry Małe 3-2 Cartusia Kartuzy
20. lutego 2018 (wtorek):
KS Mściszewice 3-1 Amator Kiełpino (2)
Polonia Gdańsk 2-1 Korona Cedry Małe
18. lutego 2018 (niedziela):
Centrum Pelplin 2-8 Korona Cedry Małe
17. lutego 2018 (sobota):
GKS Sierakowice 6-6 Amator Kiełpino (1)
Portowiec Gdańsk 6-3 GTS Goszyn (3)
Polonia Gdańsk 4-2 Osiczanka Osice (1)
Morena Gdańsk - EX-Feniks Gdańsk (1)
KS Sulmin 4-3 GTS Rotmanka
Wisła Tczew 3-1 Potok Pszczółki
14. lutego 2018 (środa):
Portowiec Gdańsk 2-6 Potok Pszczółki
11. lutego 2018 (niedziela):
Pomorzanin Gdynia 2-3 Amator Kiełpino (2)
10. lutego 2018 (sobota):
Gedania II Gdańsk 3-4 GTS Goszyn (3)
Morena Gdańsk 2-7 GTS Mokry Dwór (1)
Korona Cedry Małe 3-2 Karlikowo Sopot
3. lutego 2018 (sobota):
GTS Goszyn 3-4 Wisła Długie Pole (2)
Radunia Stężyca - Osiczanka Osice
9. sierpnia 2017 (środa):
Amator Kiełpino 12-1 FC Gowidlino (2)
6. sierpnia 2017 (niedziela):
UKS Klukowo 0-9 Amator Kiełpino (2)
GDKiS Ostaszewo 5-0 GTS Mokry Dwór (1)
4. sierpnia 2017 (piątek):
GTS Goszyn 6-3 GKS Trąbki Wielkie (2)
3. sierpnia 2017 (czwartek):
Korona Cedry Małe 6-2 Czarni Przemysław
2. sierpnia 2017 (środa):
Amigo Przyjaźń 3-9 Amator Kiełpino (1)
29. lipca 2017 (sobota):
Pomorzanin Gdynia 3-4 Amator Kiełpino (3)
Potok Pszczółki 9-2 GTS Goszyn (3)
GDKiS Ostaszewo 14-0 Osiczanka Osice (1)
Polonia Gdańsk 1-3 Osiczanka Osice
Polonia II Gdańsk 7-1 KS Sulmin
26. lipca 2017 (środa):
KS Mściszewice 3-1 Amator Kiełpino (1)
22. lipca 2017 (sobota):
Portowiec Gdańsk 2-6 GTS Goszyn (2)
GKS Sierakowice 6-2 Amator Kiełpino (1)
16. lipca 2017 (niedziela):
GTS Goszyn 4-1 Osiczanka Osice (1)
NASTĘPNE SPARINGI
Brak zaplanowanych meczów
Prześlij informację o sparingu

© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE