Baner

IV liga - pomorska - sezon 2022/2023

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Anioły Garczegorze 2 6 2 0 0 10 - 3
2. Arka II Gdynia 2 6 2 0 0 6 - 0
3. Chojniczanka II Chojnice 2 6 2 0 0 6 - 2
4. Wikęd Luzino 2 6 2 0 0 4 - 2
5. Pomezania Malbork 2 4 1 1 0 5 - 1 1 3 1 0 0 5 - 1
6. MKS Władysławowo 3 4 1 1 1 4 - 6 2 3 1 0 1 3 - 5
7. Jaguar Gdańsk 3 4 1 1 1 4 - 4 1 0 0 0 1 0 - 2
8. Sparta Sycewice 2 3 1 0 1 3 - 3 1 3 1 0 0 2 - 0
9. Pogoń Lębork 2 3 1 0 1 2 - 2
10. Borowiak Czersk 2 3 1 0 1 2 - 2
11. Gryf Słupsk 2 3 1 0 1 4 - 3 1 0 0 0 1 0 - 2
12. Grom Nowy Staw 2 2 0 2 0 2 - 2 2 2 0 2 0 2 - 2
13. Gryf Wejherowo 2 2 0 2 0 3 - 3 1 1 0 1 0 1 - 1
14. GKS Kowale 2 2 0 2 0 1 - 1 1 1 0 1 0 1 - 1
15. Powiśle Dzierzgoń 2 2 0 2 0 2 - 2
16. Akademia Sportu Kolbudy 2 1 0 1 1 2 - 5
17. Czarni Pruszcz Gdański 2 0 0 0 2 1 - 3
18. Wierzyca Pelplin 2 0 0 0 2 1 - 4
19. Bytovia Bytów 2 0 0 0 2 3 - 10
20. Jantar Ustka 2 0 0 0 2 1 - 8
Ostatni komentarz dodał hekla 18.08.2022, 12:22:32


Kolejka 1 - 6/7. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (49) 
Jaguar Gdańsk 2 - 0 Wierzyca Pelplin 5 sierpnia 2022 - 18:00
Wikęd Luzino 2 - 1 Pogoń Lębork 7 sierpnia 2022 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 Borowiak Czersk 6 sierpnia 2022 - 11:00
Akademia Sportu Kolbudy 1 - 4 Gryf Słupsk 6 sierpnia 2022 - 17:00
Arka II Gdynia 5 - 0 Jantar Ustka 6 sierpnia 2022 - 11:00
Pomezania Malbork 0 - 0 GKS Kowale 6 sierpnia 2022 - 17:00
Anioły Garczegorze 7 - 2 Bytovia Bytów 7 sierpnia 2022 - 13:00
Chojniczanka II Chojnice 3 - 1 Sparta Sycewice 6 sierpnia 2022 - 15:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 MKS Władysławowo 6 sierpnia 2022 - 16:00
Grom Nowy Staw 1 - 1 Gryf Wejherowo 6 sierpnia 2022 - 13:00
Kolejka 2 - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (19) 
Pogoń Lębork 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 13 sierpnia 2022 - 17:00
Borowiak Czersk 0 - 1 Arka II Gdynia 13 sierpnia 2022 - 11:00
Wierzyca Pelplin 1 - 2 Wikęd Luzino 13 sierpnia 2022 - 17:00
Gryf Wejherowo 2 - 2 Jaguar Gdańsk 12 sierpnia 2022 - 18:30
GKS Kowale 1 - 1 Grom Nowy Staw 13 sierpnia 2022 - 11:00
Jantar Ustka 1 - 3 Anioły Garczegorze 13 sierpnia 2022 - 15:00
MKS Władysławowo 1 - 5 Pomezania Malbork 14 sierpnia 2022 - 13:00
Akademia Sportu Kolbudy 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 13 sierpnia 2022 - 17:00
Bytovia Bytów 1 - 3 Chojniczanka II Chojnice 13 sierpnia 2022 - 18:00
Gryf Słupsk 0 - 2 Sparta Sycewice 13 sierpnia 2022 - 17:00
Kolejka 3 - 20/21. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka II Gdynia - Pogoń Lębork 21 sierpnia 2022 - 19:00
Powiśle Dzierzgoń - Gryf Słupsk 20 sierpnia 2022 - 16:00
Pomezania Malbork - Akademia Sportu Kolbudy 20 sierpnia 2022 - 17:00
Grom Nowy Staw - MKS Władysławowo 20 sierpnia 2022 - 11:00
Jaguar Gdańsk - GKS Kowale 20 sierpnia 2022 - 11:00
Wikęd Luzino - Gryf Wejherowo 21 sierpnia 2022 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański - Wierzyca Pelplin 20 sierpnia 2022 - 14:00
Anioły Garczegorze - Borowiak Czersk 20 sierpnia 2022 - 11:00
Chojniczanka II Chojnice - Jantar Ustka 20 sierpnia 2022 - 14:00
Sparta Sycewice - Bytovia Bytów 21 sierpnia 2022 - 17:30
Kolejka 4 - 24. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (4) 
Jantar Ustka - Sparta Sycewice 24 sierpnia 2022 - 19:15
Borowiak Czersk - Chojniczanka II Chojnice 24 sierpnia 2022 - 18:00
Pogoń Lębork - Anioły Garczegorze 24 sierpnia 2022 - 18:30
Wierzyca Pelplin - Arka II Gdynia 24 sierpnia 2022 - 18:00
Gryf Wejherowo - Czarni Pruszcz Gdański 24 sierpnia 2022 - 18:00
GKS Kowale - Wikęd Luzino 24 sierpnia 2022 - 18:00
MKS Władysławowo 2 - 0 Jaguar Gdańsk 17 sierpnia 2022 - 18:00
Akademia Sportu Kolbudy - Grom Nowy Staw 24 sierpnia 2022 - 18:00
Gryf Słupsk - Bytovia Bytów 24 sierpnia 2022 - 17:30
Powiśle Dzierzgoń - Pomezania Malbork 24 sierpnia 2022 - 18:00
Kolejka 5 - 27/28. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Anioły Garczegorze - Wierzyca Pelplin 28 sierpnia 2022 - 13:00
Pomezania Malbork - Gryf Słupsk 27 sierpnia 2022 - 17:00
Grom Nowy Staw - Powiśle Dzierzgoń 27 sierpnia 2022 - 11:00
Jaguar Gdańsk - Akademia Sportu Kolbudy 27 sierpnia 2022 - 11:00
Wikęd Luzino - MKS Władysławowo 28 sierpnia 2022 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański - GKS Kowale 27 sierpnia 2022 - 14:00
Arka II Gdynia - Gryf Wejherowo 28 sierpnia 2022 - 11:00
Chojniczanka II Chojnice - Pogoń Lębork 28 sierpnia 2022 - 12:00
Sparta Sycewice - Borowiak Czersk 27 sierpnia 2022 - 16:00
Bytovia Bytów - Jantar Ustka 27 sierpnia 2022 - 18:00
Kolejka 6 - 31. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Borowiak Czersk - Bytovia Bytów 31 sierpnia 2022 - 18:00
Pogoń Lębork - Sparta Sycewice 31 sierpnia 2022 - 18:30
Wierzyca Pelplin - Chojniczanka II Chojnice 31 sierpnia 2022 - 17:30
Gryf Wejherowo - Anioły Garczegorze 31 sierpnia 2022 - 18:00
GKS Kowale - Arka II Gdynia 31 sierpnia 2022 - 18:00
MKS Władysławowo - Czarni Pruszcz Gdański 31 sierpnia 2022 - 17:00
Akademia Sportu Kolbudy - Wikęd Luzino 31 sierpnia 2022 - 17:30
Powiśle Dzierzgoń - Jaguar Gdańsk 31 sierpnia 2022 - 18:00
Pomezania Malbork - Grom Nowy Staw 31 sierpnia 2022 - 18:00
Gryf Słupsk - Jantar Ustka 31 sierpnia 2022 - 17:30
Kolejka 7 - 3/4. września 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk - Pomezania Malbork 3 września 2022 - 11:00
Wikęd Luzino - Powiśle Dzierzgoń 4 września 2022 - 12:00
Czarni Pruszcz Gdański - Akademia Sportu Kolbudy 3 września 2022 - 14:00
Arka II Gdynia - MKS Władysławowo
Anioły Garczegorze - GKS Kowale 3 września 2022 - 11:00
Chojniczanka II Chojnice - Gryf Wejherowo 4 września 2022 - 17:00
Sparta Sycewice - Wierzyca Pelplin 3 września 2022 - 16:00
Bytovia Bytów - Pogoń Lębork 3 września 2022 - 18:00
Jantar Ustka - Borowiak Czersk
Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk 3 września 2022 - 12:00
Kolejka 8 - 10/11. września 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Lębork - Jantar Ustka 10 września 2022 - 17:00
Wierzyca Pelplin - Bytovia Bytów 10 września 2022 - 16:00
Gryf Wejherowo - Sparta Sycewice 10 września 2022 - 17:00
GKS Kowale - Chojniczanka II Chojnice
MKS Władysławowo - Anioły Garczegorze 10 września 2022 - 11:00
Akademia Sportu Kolbudy - Arka II Gdynia
Powiśle Dzierzgoń - Czarni Pruszcz Gdański 10 września 2022 - 12:00
Pomezania Malbork - Wikęd Luzino 10 września 2022 - 17:00
Grom Nowy Staw - Jaguar Gdańsk 10 września 2022 - 12:00
Gryf Słupsk - Borowiak Czersk 10 września 2022 - 17:00
Kolejka 9 - 17/18. września 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wikęd Luzino - Grom Nowy Staw 18 września 2022 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański - Pomezania Malbork 17 września 2022 - 11:00
Arka II Gdynia - Powiśle Dzierzgoń
Anioły Garczegorze - Akademia Sportu Kolbudy 17 września 2022 - 11:00
Chojniczanka II Chojnice - MKS Władysławowo
Sparta Sycewice - GKS Kowale 17 września 2022 - 16:00
Bytovia Bytów - Gryf Wejherowo 17 września 2022 - 18:00
Jantar Ustka - Wierzyca Pelplin
Borowiak Czersk - Pogoń Lębork 17 września 2022 - 11:00
Jaguar Gdańsk - Gryf Słupsk 17 września 2022 - 11:00
Kolejka 10 - 24/25. września 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Powiśle Dzierzgoń - Anioły Garczegorze 24 września 2022 - 16:00
Gryf Słupsk - Pogoń Lębork 24 września 2022 - 17:00
Wierzyca Pelplin - Borowiak Czersk 24 września 2022 - 16:00
Gryf Wejherowo - Jantar Ustka 24 września 2022 - 16:00
GKS Kowale - Bytovia Bytów
MKS Władysławowo - Sparta Sycewice 24 września 2022 - 13:00
Akademia Sportu Kolbudy - Chojniczanka II Chojnice
Pomezania Malbork - Arka II Gdynia 24 września 2022 - 18:00
Grom Nowy Staw - Czarni Pruszcz Gdański 24 września 2022 - 12:00
Jaguar Gdańsk - Wikęd Luzino 24 września 2022 - 11:00
Kolejka 11 - 1/2. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Anioły Garczegorze - Pomezania Malbork 1 października 2022 - 11:00
Chojniczanka II Chojnice - Powiśle Dzierzgoń
Sparta Sycewice - Akademia Sportu Kolbudy 1 października 2022 - 16:00
Bytovia Bytów - MKS Władysławowo 1 października 2022 - 18:00
Jantar Ustka - GKS Kowale
Czarni Pruszcz Gdański - Jaguar Gdańsk
Borowiak Czersk - Gryf Wejherowo 1 października 2022 - 11:00
Pogoń Lębork - Wierzyca Pelplin 1 października 2022 - 16:00
Wikęd Luzino - Gryf Słupsk 1 października 2022 - 12:00
Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw
Kolejka 12 - 8/9. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
MKS Władysławowo - Jantar Ustka 8 października 2022 - 13:00
Akademia Sportu Kolbudy - Bytovia Bytów
Powiśle Dzierzgoń - Sparta Sycewice 8 października 2022 - 15:00
Pomezania Malbork - Chojniczanka II Chojnice 8 października 2022 - 18:00
Grom Nowy Staw - Anioły Garczegorze 8 października 2022 - 12:00
Gryf Wejherowo - Pogoń Lębork 8 października 2022 - 15:00
Jaguar Gdańsk - Arka II Gdynia 8 października 2022 - 11:00
Wikęd Luzino - Czarni Pruszcz Gdański 8 października 2022 - 12:00
GKS Kowale - Borowiak Czersk
Gryf Słupsk - Wierzyca Pelplin 8 października 2022 - 16:00
Kolejka 13 - 15/16. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantar Ustka - Akademia Sportu Kolbudy
Czarni Pruszcz Gdański - Gryf Słupsk
Arka II Gdynia - Wikęd Luzino
Anioły Garczegorze - Jaguar Gdańsk 15 października 2022 - 11:00
Chojniczanka II Chojnice - Grom Nowy Staw
Sparta Sycewice - Pomezania Malbork 15 października 2022 - 16:00
Bytovia Bytów - Powiśle Dzierzgoń 15 października 2022 - 18:00
Borowiak Czersk - MKS Władysławowo 15 października 2022 - 11:00
Pogoń Lębork - GKS Kowale 15 października 2022 - 15:00
Wierzyca Pelplin - Gryf Wejherowo 15 października 2022 - 15:00
Kolejka 14 - 22/23. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kowale - Wierzyca Pelplin
MKS Władysławowo - Pogoń Lębork 22 października 2022 - 11:00
Akademia Sportu Kolbudy - Borowiak Czersk
Powiśle Dzierzgoń - Jantar Ustka 22 października 2022 - 15:00
Pomezania Malbork - Bytovia Bytów 22 października 2022 - 18:00
Grom Nowy Staw - Sparta Sycewice 22 października 2022 - 12:00
Jaguar Gdańsk - Chojniczanka II Chojnice 22 października 2022 - 11:00
Wikęd Luzino - Anioły Garczegorze 22 października 2022 - 12:00
Gryf Słupsk - Gryf Wejherowo 22 października 2022 - 15:30
Czarni Pruszcz Gdański - Arka II Gdynia
Kolejka 15 - 29/30. października 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Borowiak Czersk - Powiśle Dzierzgoń 29 października 2022 - 11:00
Arka II Gdynia - Gryf Słupsk
Anioły Garczegorze - Czarni Pruszcz Gdański 29 października 2022 - 11:00
Chojniczanka II Chojnice - Wikęd Luzino
Sparta Sycewice - Jaguar Gdańsk 29 października 2022 - 16:00
Bytovia Bytów - Grom Nowy Staw 29 października 2022 - 18:00
Jantar Ustka - Pomezania Malbork
Pogoń Lębork - Akademia Sportu Kolbudy 30 października 2022 - 12:00
Wierzyca Pelplin - MKS Władysławowo 29 października 2022 - 15:00
Gryf Wejherowo - GKS Kowale 29 października 2022 - 14:00
Kolejka 16 - 5/6. listopada 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
MKS Władysławowo - Gryf Wejherowo
Akademia Sportu Kolbudy - Wierzyca Pelplin
Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork 5 listopada 2022 - 14:00
Pomezania Malbork - Borowiak Czersk 5 listopada 2022 - 16:00
Grom Nowy Staw - Jantar Ustka 5 listopada 2022 - 12:00
Jaguar Gdańsk - Bytovia Bytów 5 listopada 2022 - 11:00
Wikęd Luzino - Sparta Sycewice 5 listopada 2022 - 12:00
Czarni Pruszcz Gdański - Chojniczanka II Chojnice
Arka II Gdynia - Anioły Garczegorze
Gryf Słupsk - GKS Kowale 5 listopada 2022 - 14:00
Kolejka 17 - 12/13. listopada 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka II Chojnice - Arka II Gdynia
Sparta Sycewice - Czarni Pruszcz Gdański 12 listopada 2022 - 16:00
Bytovia Bytów - Wikęd Luzino 12 listopada 2022 - 18:00
Jantar Ustka - Jaguar Gdańsk
Borowiak Czersk - Grom Nowy Staw 12 listopada 2022 - 11:00
Pogoń Lębork - Pomezania Malbork 13 listopada 2022 - 12:00
Wierzyca Pelplin - Powiśle Dzierzgoń 12 listopada 2022 - 14:00
Gryf Wejherowo - Akademia Sportu Kolbudy 13 listopada 2022 - 13:00
GKS Kowale - MKS Władysławowo
Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk 12 listopada 2022 - 11:00
Kolejka 18 - 19/20. listopada 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu Kolbudy - GKS Kowale
Powiśle Dzierzgoń - Gryf Wejherowo 19 listopada 2022 - 14:00
Pomezania Malbork - Wierzyca Pelplin 19 listopada 2022 - 15:00
Grom Nowy Staw - Pogoń Lębork 19 listopada 2022 - 12:00
Jaguar Gdańsk - Borowiak Czersk 19 listopada 2022 - 11:00
Wikęd Luzino - Jantar Ustka 19 listopada 2022 - 12:00
Czarni Pruszcz Gdański - Bytovia Bytów
Arka II Gdynia - Sparta Sycewice
Anioły Garczegorze - Chojniczanka II Chojnice 20 listopada 2022 - 11:00
Gryf Słupsk - MKS Władysławowo 19 listopada 2022 - 13:00
Kolejka 19 - 26/27. listopada 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sparta Sycewice - Anioły Garczegorze 26 listopada 2022 - 16:00
Bytovia Bytów - Arka II Gdynia 26 listopada 2022 - 18:00
Jantar Ustka - Czarni Pruszcz Gdański
Borowiak Czersk - Wikęd Luzino 14 września 2022 - 16:00
Pogoń Lębork - Jaguar Gdańsk 27 listopada 2022 - 12:00
Wierzyca Pelplin - Grom Nowy Staw 26 listopada 2022 - 13:00
Gryf Wejherowo - Pomezania Malbork 27 listopada 2022 - 13:00
GKS Kowale - Powiśle Dzierzgoń
MKS Władysławowo - Akademia Sportu Kolbudy
Chojniczanka II Chojnice - Gryf Słupsk
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Pelplin - Jaguar Gdańsk
Pogoń Lębork - Wikęd Luzino
Borowiak Czersk - Czarni Pruszcz Gdański
Gryf Słupsk - Akademia Sportu Kolbudy
Jantar Ustka - Arka II Gdynia
GKS Kowale - Pomezania Malbork
Bytovia Bytów - Anioły Garczegorze
Sparta Sycewice - Chojniczanka II Chojnice
MKS Władysławowo - Powiśle Dzierzgoń
Gryf Wejherowo - Grom Nowy Staw
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Pruszcz Gdański - Pogoń Lębork
Arka II Gdynia - Borowiak Czersk
Wikęd Luzino - Wierzyca Pelplin
Jaguar Gdańsk - Gryf Wejherowo
Grom Nowy Staw - GKS Kowale
Anioły Garczegorze - Jantar Ustka
Pomezania Malbork - MKS Władysławowo
Powiśle Dzierzgoń - Akademia Sportu Kolbudy
Chojniczanka II Chojnice - Bytovia Bytów
Sparta Sycewice - Gryf Słupsk
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Lębork - Arka II Gdynia
Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń
Akademia Sportu Kolbudy - Pomezania Malbork
MKS Władysławowo - Grom Nowy Staw
GKS Kowale - Jaguar Gdańsk
Gryf Wejherowo - Wikęd Luzino
Wierzyca Pelplin - Czarni Pruszcz Gdański
Borowiak Czersk - Anioły Garczegorze
Jantar Ustka - Chojniczanka II Chojnice
Bytovia Bytów - Sparta Sycewice
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sparta Sycewice - Jantar Ustka
Chojniczanka II Chojnice - Borowiak Czersk
Anioły Garczegorze - Pogoń Lębork
Arka II Gdynia - Wierzyca Pelplin
Czarni Pruszcz Gdański - Gryf Wejherowo
Wikęd Luzino - GKS Kowale
Jaguar Gdańsk - MKS Władysławowo
Grom Nowy Staw - Akademia Sportu Kolbudy
Bytovia Bytów - Gryf Słupsk
Pomezania Malbork - Powiśle Dzierzgoń
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Pelplin - Anioły Garczegorze
Gryf Słupsk - Pomezania Malbork
Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw
Akademia Sportu Kolbudy - Jaguar Gdańsk
MKS Władysławowo - Wikęd Luzino
GKS Kowale - Czarni Pruszcz Gdański
Gryf Wejherowo - Arka II Gdynia
Pogoń Lębork - Chojniczanka II Chojnice
Borowiak Czersk - Sparta Sycewice
Jantar Ustka - Bytovia Bytów
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bytovia Bytów - Borowiak Czersk
Sparta Sycewice - Pogoń Lębork
Chojniczanka II Chojnice - Wierzyca Pelplin
Anioły Garczegorze - Gryf Wejherowo
Arka II Gdynia - GKS Kowale
Czarni Pruszcz Gdański - MKS Władysławowo
Wikęd Luzino - Akademia Sportu Kolbudy
Jaguar Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń
Grom Nowy Staw - Pomezania Malbork
Jantar Ustka - Gryf Słupsk
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork - Jaguar Gdańsk
Powiśle Dzierzgoń - Wikęd Luzino
Akademia Sportu Kolbudy - Czarni Pruszcz Gdański
MKS Władysławowo - Arka II Gdynia
GKS Kowale - Anioły Garczegorze
Gryf Wejherowo - Chojniczanka II Chojnice
Wierzyca Pelplin - Sparta Sycewice
Pogoń Lębork - Bytovia Bytów
Borowiak Czersk - Jantar Ustka
Gryf Słupsk - Grom Nowy Staw
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantar Ustka - Pogoń Lębork
Bytovia Bytów - Wierzyca Pelplin
Sparta Sycewice - Gryf Wejherowo
Chojniczanka II Chojnice - GKS Kowale
Anioły Garczegorze - MKS Władysławowo
Arka II Gdynia - Akademia Sportu Kolbudy
Czarni Pruszcz Gdański - Powiśle Dzierzgoń
Wikęd Luzino - Pomezania Malbork
Jaguar Gdańsk - Grom Nowy Staw
Borowiak Czersk - Gryf Słupsk
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
Grom Nowy Staw - Wikęd Luzino
Pomezania Malbork - Czarni Pruszcz Gdański
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia
Akademia Sportu Kolbudy - Anioły Garczegorze
MKS Władysławowo - Chojniczanka II Chojnice
GKS Kowale - Sparta Sycewice
Gryf Wejherowo - Bytovia Bytów
Wierzyca Pelplin - Jantar Ustka
Pogoń Lębork - Borowiak Czersk
Gryf Słupsk - Jaguar Gdańsk
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń
Pogoń Lębork - Gryf Słupsk
Borowiak Czersk - Wierzyca Pelplin
Jantar Ustka - Gryf Wejherowo
Bytovia Bytów - GKS Kowale
Sparta Sycewice - MKS Władysławowo
Chojniczanka II Chojnice - Akademia Sportu Kolbudy
Arka II Gdynia - Pomezania Malbork
Czarni Pruszcz Gdański - Grom Nowy Staw
Wikęd Luzino - Jaguar Gdańsk
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork - Anioły Garczegorze
Powiśle Dzierzgoń - Chojniczanka II Chojnice
Akademia Sportu Kolbudy - Sparta Sycewice
MKS Władysławowo - Bytovia Bytów
GKS Kowale - Jantar Ustka
Jaguar Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański
Gryf Wejherowo - Borowiak Czersk
Wierzyca Pelplin - Pogoń Lębork
Gryf Słupsk - Wikęd Luzino
Grom Nowy Staw - Arka II Gdynia
Kolejka 31 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantar Ustka - MKS Władysławowo
Bytovia Bytów - Akademia Sportu Kolbudy
Sparta Sycewice - Powiśle Dzierzgoń
Chojniczanka II Chojnice - Pomezania Malbork
Anioły Garczegorze - Grom Nowy Staw
Pogoń Lębork - Gryf Wejherowo
Arka II Gdynia - Jaguar Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański - Wikęd Luzino
Borowiak Czersk - GKS Kowale
Wierzyca Pelplin - Gryf Słupsk
Kolejka 32 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportu Kolbudy - Jantar Ustka
Gryf Słupsk - Czarni Pruszcz Gdański
Wikęd Luzino - Arka II Gdynia
Jaguar Gdańsk - Anioły Garczegorze
Grom Nowy Staw - Chojniczanka II Chojnice
Pomezania Malbork - Sparta Sycewice
Powiśle Dzierzgoń - Bytovia Bytów
MKS Władysławowo - Borowiak Czersk
GKS Kowale - Pogoń Lębork
Gryf Wejherowo - Wierzyca Pelplin
Kolejka 33 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Pelplin - GKS Kowale
Pogoń Lębork - MKS Władysławowo
Borowiak Czersk - Akademia Sportu Kolbudy
Jantar Ustka - Powiśle Dzierzgoń
Bytovia Bytów - Pomezania Malbork
Sparta Sycewice - Grom Nowy Staw
Chojniczanka II Chojnice - Jaguar Gdańsk
Anioły Garczegorze - Wikęd Luzino
Gryf Wejherowo - Gryf Słupsk
Arka II Gdynia - Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 34 [szczegóły] Komentarze (0) 
Powiśle Dzierzgoń - Borowiak Czersk
Gryf Słupsk - Arka II Gdynia
Czarni Pruszcz Gdański - Anioły Garczegorze
Wikęd Luzino - Chojniczanka II Chojnice
Jaguar Gdańsk - Sparta Sycewice
Grom Nowy Staw - Bytovia Bytów
Pomezania Malbork - Jantar Ustka
Akademia Sportu Kolbudy - Pogoń Lębork
MKS Władysławowo - Wierzyca Pelplin
GKS Kowale - Gryf Wejherowo
Kolejka 35 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Wejherowo - MKS Władysławowo
Wierzyca Pelplin - Akademia Sportu Kolbudy
Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń
Borowiak Czersk - Pomezania Malbork
Jantar Ustka - Grom Nowy Staw
Bytovia Bytów - Jaguar Gdańsk
Sparta Sycewice - Wikęd Luzino
Chojniczanka II Chojnice - Czarni Pruszcz Gdański
Anioły Garczegorze - Arka II Gdynia
GKS Kowale - Gryf Słupsk
Kolejka 36 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka II Gdynia - Chojniczanka II Chojnice
Czarni Pruszcz Gdański - Sparta Sycewice
Wikęd Luzino - Bytovia Bytów
Jaguar Gdańsk - Jantar Ustka
Grom Nowy Staw - Borowiak Czersk
Pomezania Malbork - Pogoń Lębork
Powiśle Dzierzgoń - Wierzyca Pelplin
Akademia Sportu Kolbudy - Gryf Wejherowo
MKS Władysławowo - GKS Kowale
Gryf Słupsk - Anioły Garczegorze
Kolejka 37 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kowale - Akademia Sportu Kolbudy
Gryf Wejherowo - Powiśle Dzierzgoń
Wierzyca Pelplin - Pomezania Malbork
Pogoń Lębork - Grom Nowy Staw
Borowiak Czersk - Jaguar Gdańsk
Jantar Ustka - Wikęd Luzino
Bytovia Bytów - Czarni Pruszcz Gdański
Sparta Sycewice - Arka II Gdynia
Chojniczanka II Chojnice - Anioły Garczegorze
MKS Władysławowo - Gryf Słupsk
Kolejka 38 [szczegóły] Komentarze (0) 
Anioły Garczegorze - Sparta Sycewice
Arka II Gdynia - Bytovia Bytów
Czarni Pruszcz Gdański - Jantar Ustka
Wikęd Luzino - Borowiak Czersk
Jaguar Gdańsk - Pogoń Lębork
Grom Nowy Staw - Wierzyca Pelplin
Pomezania Malbork - Gryf Wejherowo
Powiśle Dzierzgoń - GKS Kowale
Akademia Sportu Kolbudy - MKS Władysławowo
Gryf Słupsk - Chojniczanka II Chojnice


Pokaż ukryte kolejki od 20 do 38

© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE