SPARINGI POMORSKICH DRUŻYN - ZIMA 2024

IV liga - pomorska - sezon 2022/2023
Sparingi



Wyślij informację o sparingu

DZISIEJSZE SPARINGI

POPRZEDNIE WYNIKI
1. marca 2023 (środa):
Akademia Sportu Kolbudy - Akademia Sportu Kolbudy (juniorzy)
25. lutego 2023 (sobota):
Borowiak Czersk 5-5 MKS Debrzno
Stolem Gniewino 7-0 Anioły Garczegorze
Grom Nowy Staw 3-2 Wda Świecie (1)
Orlęta Reda 3-7 Gryf Wejherowo
Czarni Pruszcz Gdański 8-2 GTS Mokry Dwór (1)
Bytovia Bytów 3-0 Start Miastko
Chojniczanka II Chojnice - Elana Toruń
Jaguar Gdańsk 2-4 Jeziorak Iława (1)
Czarni Pruszcz Gdański 0-3 Delta Miłoradz
Pogoń Lębork 6-0 Gryf II Słupsk
Gryf Słupsk 3-0 Wrzos Wrześnica
MKS Władysławowo 10-2 KS Chwaszczyno
Olimpia II Elbląg 0-2 Powiśle Dzierzgoń
24. lutego 2023 (piątek):
Pomezania Malbork 4-1 Polonia Lidzbark Warmiński
Centrum Pelplin 0-2 Akademia Sportu Kolbudy
22. lutego 2023 (środa):
Wierzyca Pelplin 3-3 Styna Godziszewo
Borowiak Czersk 4-2 Dolina Gałąźnia Wielka
19. lutego 2023 (niedziela):
Chojniczanka II Chojnice - Noteć Czarnków
18. lutego 2023 (sobota):
Bytovia Bytów 2-4 Wieża Postomino
Kotwica Kołobrzeg 6-0 Gryf Słupsk
Borowiak Czersk 4-4 Sportis Łochowo (2)
Czarni Pruszcz Gdański 1-3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Bałtyk Gdynia 5-1 Gryf Wejherowo
Radunia Stężyca 7-0 Chojniczanka II Chojnice
Grom Nowy Staw 2-1 Wietcisa Skarszewy
Czarni Pruszcz Gdański 2-1 Centrum Pelplin
Powiśle Dzierzgoń 4-1 Unia Susz
MKS Władysławowo 7-0 Sokół Bożepole Wielkie
Pogoń Lębork 3-1 Sparta Sycewice
Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Anioły Garczegorze
Akademia Sportu Kolbudy - Stoczniowiec Gdańsk
Jantar Ustka - Gryf II Słupsk
17. lutego 2023 (piątek):
Pomezania Malbork 3-1 Cartusia Kartuzy
Stolem Gniewino - Wikęd Luzino
15. lutego 2023 (środa):
Pomezania Malbork 2-0 Supra Kwidzyn (2)
Olimpia II Elbląg 1-4 Czarni Pruszcz Gdański (1)
Gryf Słupsk 0-0 Wieża Postomino
Sokół Bożepole Wielkie 1-7 Anioły Garczegorze
12. lutego 2023 (niedziela):
Olimpia II Elbląg 1-3 Grom Nowy Staw (2)
Gryf Słupsk 1-3 FC Wrocław Academy Wrocław
11. lutego 2023 (sobota):
Stolem Gniewino 2-0 Pomezania Malbork (3)
Borowiak Czersk 3-0 Brda Rytel (1)
Bałtyk Gdynia 5-0 Powiśle Dzierzgoń
Pogoń Lębork 1-2 Gryf Wejherowo
MKS Władysławowo 2-2 Anioły Garczegorze
Chojniczanka II Chojnice - Gwardia Koszalin
Czarni Pruszcz Gdański 2-0 Ogniwo Sopot
Arka II Gdynia - Stolem II Gniewino
Akademia Sportu Kolbudy 4-1 KS Chwaszczyno
Gryf Słupsk - Leśnik Manowo
10. lutego 2023 (piątek):
Bytovia Bytów 0-2 Kaszubia Kościerzyna
Czarni Pruszcz Gdański 4-1 Gedania II Gdańsk
8. lutego 2023 (środa):
Borowiak Czersk - Meteor Pinczyn
Bytovia Bytów 0-0 MKP Szczecinek
Gryf II Słupsk - Anioły Garczegorze
7. lutego 2023 (wtorek):
Pogoń Lębork 0-4 Stolem Gniewino
4. lutego 2023 (sobota):
Pogoń Lębork 12-0 Pomorze Potęgowo (1)
MKS Władysławowo 9-1 Solar Władysławowo (1)
Wikęd Luzino 3-5 Gedania Gdańsk
Grom Nowy Staw - Gwiazda Karsin
Arka Gdynia 8-0 Gryf Wejherowo
Bałtyk II Gdynia 2-1 Czarni Pruszcz Gdański
Powiśle Dzierzgoń 1-4 Supra Kwidzyn (1)
Gryf II Słupsk 0-6 Sparta Sycewice
Chojniczanka II Chojnice - Chemik Bydgoszcz
Akademia Sportu Kolbudy - Arka Gdynia (juniorzy)
1. lutego 2023 (środa):
Olimpia Elbląg 10-0 Jaguar Gdańsk
28. stycznia 2023 (sobota):
Jaguar Gdańsk 0-1 Cartusia Kartuzy (1)
Orkan Rumia MKS 0-0 MKS Władysławowo (2)
Lechia Gdańsk (CLJ) 1-4 Pomezania Malbork (1)
Gryf Słupsk 1-1 Bytovia Bytów
Zawisza Bydgoszcz 6-1 Gryf Wejherowo (1)
Grom Nowy Staw 3-3 Jeziorak Iława (1)
Czarni Pruszcz Gdański 3-0 Wietcisa Skarszewy
Czarni Pruszcz Gdański 4-1 Osiczanka Osice
Jaguar II Gdańsk 0-2 Powiśle Dzierzgoń (1)
GKS Kowale 3-1 Centrum Pelplin
Bałtyk Gdynia 1-3 Pogoń Lębork
Chojniczanka II Chojnice - MKP Szczecinek
Akademia Sportu Kolbudy - GTS Mokry Dwór
Wda Świecie 6-1 Jaguar Gdańsk
Supra Kwidzyn 3-0 Wierzyca Pelplin
Sparta Sycewice 5-5 Anioły Garczegorze
25. stycznia 2023 (środa):
Pomezania Malbork 8-1 Rodło Kwidzyn (1)
Grom Nowy Staw 0-1 Cartusia Kartuzy (1)
Jaguar Gdańsk 1-4 Gedania Gdańsk
21. stycznia 2023 (sobota):
Bałtyk Gdynia 1-1 Pomezania Malbork
Supra Kwidzyn 1-4 Grom Nowy Staw (1)
Jaguar Gdańsk 0-3 Stolem Gniewino
Czarni Pruszcz Gdański 0-5 Cartusia Kartuzy
Wikęd Luzino 3-0 Anioły Garczegorze
Powiśle Dzierzgoń 6-0 Olimpia Sztum
Pogoń Lębork 3-1 Pogoń Lębork (juniorzy)
20. stycznia 2023 (piątek):
MKS Władysławowo 1-5 Gryf Wejherowo
18. stycznia 2023 (środa):
Jaguar Gdańsk 3-3 Czarni Pruszcz Gdański (1)
14. stycznia 2023 (sobota):
Gryf Wejherowo 1-2 Cartusia Kartuzy
Bałtyk Gdynia 3-1 Czarni Pruszcz Gdański
8. stycznia 2023 (niedziela):
Olimpia II Elbląg 5-3 Jaguar Gdańsk
NASTĘPNE SPARINGI
Brak zaplanowanych meczów
Prześlij informację o sparingu

© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE