Pomezania Malbork 0 - 1 Grom Nowy Staw 31 sierpnia 2022 - 18:00
Gryf Słupsk 1 - 0 Jantar Ustka 31 sierpnia 2022 - 17:30

MKS Władysławowo 3-0 Czarni Pruszcz Gdański
 WikędKębłowo   31.08.2022, 19:26:16
As Kolbudy -Wikęd 2:6
 WikędKębłowo   31.08.2022, 19:28:06
Bramki dla Wikedu strzelali Kreft, Oplatkowski, Kostuch , Dąbrowski x 3 do Przerwy 1:1
 lkspogonlebork   31.08.2022, 19:37:33
Gryf S- Jantar 1:0 w ostatniej minucie.
Arka -Kowale 4:4

slupszczanin   31.08.2022, 19:55:49
W Słupsku w końcu się udało i młody zespół Gryfa wygrał. Gra fajna, szczególnie w I połowie, ale bramka Daniela Piechowskiego już w doliczonym czasie. 3 punkty w pełni zasłużone.
Pomezania - Grom 0:1 (0:0)

Na stadion dojeżdżamy 15 minut przed meczem, parking przy Dinoparku obładowany co mogłoby wskazywać że stadion pęknie w szwach, większość zaparkowanych aut to chyba jednak tych którzy woleli oglądać sztuczne plastikowe zwierzaki. Pierwszy strzał w kolano już na wejściu - 10 zł aby móc obejrzeć spotkanie na 5 szczeblu rozrywek gdzie grają chłopacy z którymi zarówno przed jak i po meczu strzelam sobie browara !!!? (Widać pazerność nie zna tu granic). Mimo to decydujemy się zainwestować owe 10 PLN. Zaraz po wejściu widać że na trybunach bieda ale niestety na boisku również. Oba zespoły nie rzuciły na kolana choć walki nie można było nikomu odmówić.
Większa kultura gry i jakość od początku po stronie Gromu choć to Pomezania mógł jako pierwsza zdobyć bramkę. Do przerwy beż goli a i sytuacji bramkowych jak na lekarstwo. Po przerwie zresztą podobnie , w Pomezanii duży haos na boisku , może i chcieli ale umiejętności nie pozwalały. Grom podobnie o ile jeszcze w budowaniu ataku radził sobie Ok to z wykończeniem już dużo słabiej, wyraźnie brakowało tam rasowego napastnika. Pomezania sytuacje stwarzała raczej z haosu mimo to mogła ponownie pokusić się o trafienie . Do poziomu piłkarskiego niestety dostosowali się też sędziowie którzy ewidentnie nie czuli grania a największy błąd popełnili nie uznając prawidlowej bramki dla Gości w momencie jak bramkarz Pomezanii wypuścił piłkę z rąk, słabe sedziwanie nadrabiali ilością kartek których sypało się co niemiara. W końcu Grom dopiął swego konstrujac sytuację swoją prawą stroną boiska gdzie ich zawodnik "objechał " 3 graczy Pomezanii jak dzieci a formalności dopiął Pan Gruszewski który udowodnił ze można przebywać na boisku 15 minut a zrobić więcej niż inni przez 90... . Podsumowując mecz na klasyczny remis , wygrała drużyna lepiej ułożona a nie jak w fejsbukowych komentarzach twierdzi brzuchaty kierownik gospodarzy mająca więcej szczęścia. Ogólnie raczej był to obraz biedy gdzie o zapadających ciemnościach nie zapalono nawet oświetlenia w końcówce a podobno w Malborku mówi się o 3 lidze.... a może to chodziło o 3 ligę kobiet , sam już nie wiem... Nie wiem nawet czy na spotkaniu był obecny prezes złoto-czarno-bialych czy nadal nie może nacieszyć się hulajnogami ktore od jakiegoś czasu są już w Malborku .