SPARINGI POMORSKICH DRUŻYN - ZIMA 2024

Liga Juniorów C1 - grupa Słupsk - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bytovia Bytów 20 55 18 1 1 137 - 21
2. Byki Słupsk 20 49 16 1 3 99 - 23
3. Szarża Krojanty 20 46 15 1 4 102 - 51
4. Piast Człuchów 20 37 12 1 7 83 - 51
5. Garbarnia Kępice 20 34 11 1 8 55 - 54
6. Tęcza Brusy 20 30 10 0 10 77 - 54
7. Kolejarz Chojnice 20 20 6 2 12 46 - 89
8. Chojniczanka Chojnice 20 16 5 1 14 42 - 92
9. KS Damnica 20 13 4 1 15 51 - 127
10. GTS Czarna Dąbrówka 20 12 3 3 14 29 - 93
11. Jantaria Pobłocie 20 11 3 2 15 46 - 112


Kolejka 1 - 1. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Damnica 1 - 11 Jantaria Pobłocie 21 sierpnia 2021 - 12:00
GTS Czarna Dąbrówka 0 - 4 Byki Słupsk 22 sierpnia 2021 - 12:00
Szarża Krojanty 6 - 4 Piast Człuchów 1 września 2021 - 17:00
Garbarnia Kępice 4 - 3 Tęcza Brusy 1 września 2021 - 17:00
Kolejarz Chojnice 4 - 3 Chojniczanka Chojnice 1 września 2021 - 17:00
Pauza: Bytovia Bytów,
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Czarna Dąbrówka 4 - 4 Kolejarz Chojnice 28 sierpnia 2021 - 11:00
Piast Człuchów 10 - 1 Garbarnia Kępice 29 sierpnia 2021 - 11:00
Byki Słupsk 6 - 1 Tęcza Brusy 29 sierpnia 2021 - 15:00
Jantaria Pobłocie 0 - 8 Bytovia Bytów 29 sierpnia 2021 - 16:00
Chojniczanka Chojnice 6 - 8 KS Damnica 15 września 2021 - 17:00
Pauza: Szarża Krojanty,
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bytovia Bytów 11 - 0 Chojniczanka Chojnice 4 września 2021 - 11:00
KS Damnica 2 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 4 września 2021 - 12:00
Kolejarz Chojnice 0 - 5 Byki Słupsk 4 września 2021 - 14:00
Tęcza Brusy 1 - 3 Piast Człuchów 5 września 2021 - 11:00
Szarża Krojanty 11 - 4 Jantaria Pobłocie 5 września 2021 - 11:00
Pauza: Garbarnia Kępice,
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Czarna Dąbrówka 0 - 5 Bytovia Bytów 10 września 2021 - 18:00
Kolejarz Chojnice 2 - 5 KS Damnica 11 września 2021 - 12:00
Byki Słupsk 4 - 4 Piast Człuchów 11 września 2021 - 17:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 5 Szarża Krojanty 12 września 2021 - 14:00
Jantaria Pobłocie 1 - 3 Garbarnia Kępice 12 września 2021 - 16:00
Pauza: Tęcza Brusy,
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Garbarnia Kępice 5 - 0 Chojniczanka Chojnice 18 września 2021 - 11:00
Bytovia Bytów 12 - 1 Kolejarz Chojnice 18 września 2021 - 11:00
KS Damnica 0 - 9 Byki Słupsk 18 września 2021 - 15:00
Tęcza Brusy 7 - 3 Jantaria Pobłocie 19 września 2021 - 11:00
Szarża Krojanty 13 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 19 września 2021 - 11:00
Pauza: Piast Człuchów,
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kolejarz Chojnice 1 - 4 Szarża Krojanty 24 września 2021 - 16:00
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 0 Garbarnia Kępice 25 września 2021 - 11:00
KS Damnica 3 - 7 Bytovia Bytów 6 października 2021 - 16:00
Chojniczanka Chojnice 0 - 6 Tęcza Brusy 26 września 2021 - 11:00
Jantaria Pobłocie 2 - 4 Piast Człuchów 25 września 2021 - 14:00
Pauza: Byki Słupsk,
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Piast Człuchów 13 - 0 Chojniczanka Chojnice 3 października 2021 - 14:00
Garbarnia Kępice 7 - 1 Kolejarz Chojnice 2 października 2021 - 11:00
Bytovia Bytów 4 - 0 Byki Słupsk 2 października 2021 - 11:00
Szarża Krojanty 8 - 3 KS Damnica 3 października 2021 - 11:00
Tęcza Brusy 5 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 2 października 2021 - 11:00
Pauza: Jantaria Pobłocie,
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Damnica 1 - 5 Garbarnia Kępice 30 października 2021 - 11:00
Bytovia Bytów 4 - 4 Szarża Krojanty 9 października 2021 - 11:00
Kolejarz Chojnice 1 - 10 Tęcza Brusy 9 października 2021 - 13:00
Byki Słupsk 11 - 0 Jantaria Pobłocie 9 października 2021 - 16:00
GTS Czarna Dąbrówka 0 - 2 Piast Człuchów 10 października 2021 - 13:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Garbarnia Kępice 0 - 4 Bytovia Bytów 16 października 2021 - 11:00
Piast Człuchów 5 - 2 Kolejarz Chojnice 16 października 2021 - 11:00
Jantaria Pobłocie 3 - 3 Chojniczanka Chojnice 16 października 2021 - 11:00
Tęcza Brusy 13 - 1 KS Damnica 20 października 2021 - 16:00
Szarża Krojanty 4 - 1 Byki Słupsk 17 października 2021 - 11:00
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka,
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bytovia Bytów 6 - 2 Tęcza Brusy 2 listopada 2021 - 17:00
KS Damnica 3 - 8 Piast Człuchów 23 października 2021 - 12:00
Byki Słupsk 6 - 0 Chojniczanka Chojnice 23 października 2021 - 15:00
GTS Czarna Dąbrówka 3 - 3 Jantaria Pobłocie 24 października 2021 - 11:00
Szarża Krojanty 3 - 0 Garbarnia Kępice 24 października 2021 - 11:00
Pauza: Kolejarz Chojnice,
Kolejka 11 - 27. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Tęcza Brusy 1 - 6 Szarża Krojanty 8 listopada 2021 - 16:00
Piast Człuchów 0 - 3 Bytovia Bytów 27 października 2021 - 15:30
Jantaria Pobłocie 4 - 1 Kolejarz Chojnice 31 października 2021 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 1 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 29 października 2021 - 18:30
Garbarnia Kępice 0 - 1 Byki Słupsk 22 września 2021 - 17:30
Pauza: KS Damnica,
Kolejka 12 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantaria Pobłocie 6 - 2 KS Damnica 2 kwietnia 2022 - 12:00
Byki Słupsk 4 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 2 kwietnia 2022 - 15:00
Piast Człuchów 2 - 4 Szarża Krojanty 2 kwietnia 2022 - 11:00
Tęcza Brusy 1 - 3 Garbarnia Kępice 3 kwietnia 2022 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 5 - 3 Kolejarz Chojnice 2 kwietnia 2022 - 10:00
Pauza: Bytovia Bytów,
Kolejka 13 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kolejarz Chojnice 8 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 9 kwietnia 2022 - 11:00
Garbarnia Kępice 3 - 0 Piast Człuchów 20 kwietnia 2022 - 17:00
Tęcza Brusy 1 - 3 Byki Słupsk 9 kwietnia 2022 - 17:00
Bytovia Bytów 14 - 0 Jantaria Pobłocie 10 kwietnia 2022 - 15:00
KS Damnica 4 - 3 Chojniczanka Chojnice 8 czerwca 2022 - 18:00
Pauza: Szarża Krojanty,
Kolejka 14 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice 6 - 1 Bytovia Bytów 14 kwietnia 2022 - 17:00
GTS Czarna Dąbrówka 3 - 6 KS Damnica 20 kwietnia 2022 - 17:00
Byki Słupsk 6 - 0 Kolejarz Chojnice 13 kwietnia 2022 - 18:00
Piast Człuchów 3 - 0 Tęcza Brusy 27 kwietnia 2022 - 17:00
Jantaria Pobłocie 1 - 8 Szarża Krojanty 16 kwietnia 2022 - 11:00
Pauza: Garbarnia Kępice,
Kolejka 15 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bytovia Bytów 14 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 23 kwietnia 2022 - 10:00
KS Damnica 2 - 3 Kolejarz Chojnice 23 kwietnia 2022 - 12:00
Piast Człuchów 0 - 2 Byki Słupsk 23 kwietnia 2022 - 17:00
Szarża Krojanty 5 - 1 Chojniczanka Chojnice 24 kwietnia 2022 - 11:00
Garbarnia Kępice 7 - 0 Jantaria Pobłocie 23 kwietnia 2022 - 11:00
Pauza: Tęcza Brusy,
Kolejka 16 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Garbarnia Kępice 29 kwietnia 2022 - 18:30
Kolejarz Chojnice 0 - 3 Bytovia Bytów 30 kwietnia 2022 - 13:30
Byki Słupsk 6 - 1 KS Damnica 30 kwietnia 2022 - 17:00
Jantaria Pobłocie 1 - 3 Tęcza Brusy 1 maja 2022 - 11:00
GTS Czarna Dąbrówka 2 - 3 Szarża Krojanty 1 maja 2022 - 11:00
Pauza: Piast Człuchów,
Kolejka 17 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Szarża Krojanty 6 - 3 Kolejarz Chojnice 6 maja 2022 - 17:00
Garbarnia Kępice 4 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 5 maja 2022 - 18:30
Bytovia Bytów 3 - 0 KS Damnica 31 maja 2022 - 17:00
Tęcza Brusy 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 11 maja 2022 - 17:00
Piast Człuchów 3 - 0 Jantaria Pobłocie 8 maja 2022 - 11:00
Pauza: Byki Słupsk,
Kolejka 18 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Piast Człuchów 14 maja 2022 - 17:00
Kolejarz Chojnice 2 - 2 Garbarnia Kępice 14 maja 2022 - 13:00
Byki Słupsk 3 - 4 Bytovia Bytów 15 maja 2022 - 17:00
KS Damnica 4 - 9 Szarża Krojanty 18 maja 2022 - 17:00
GTS Czarna Dąbrówka 0 - 7 Tęcza Brusy 14 maja 2022 - 10:00
Pauza: Jantaria Pobłocie,
Kolejka 19 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Garbarnia Kępice 3 - 2 KS Damnica 21 maja 2022 - 11:00
Szarża Krojanty 0 - 4 Bytovia Bytów 22 maja 2022 - 16:00
Tęcza Brusy 1 - 2 Kolejarz Chojnice 22 maja 2022 - 13:00
Jantaria Pobłocie 2 - 9 Byki Słupsk 22 maja 2022 - 15:30
Piast Człuchów 5 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 21 maja 2022 - 11:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 20 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bytovia Bytów 11 - 1 Garbarnia Kępice 29 maja 2022 - 17:00
Kolejarz Chojnice 5 - 4 Piast Człuchów 28 maja 2022 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 6 - 2 Jantaria Pobłocie 28 maja 2022 - 17:00
KS Damnica 1 - 11 Tęcza Brusy 29 maja 2022 - 13:00
Byki Słupsk 5 - 1 Szarża Krojanty 28 maja 2022 - 17:00
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka,
Kolejka 21 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Tęcza Brusy 0 - 9 Bytovia Bytów 5 czerwca 2022 - 13:00
Piast Człuchów 9 - 2 KS Damnica 5 czerwca 2022 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 1 - 7 Byki Słupsk 4 czerwca 2022 - 17:00
Jantaria Pobłocie 3 - 5 GTS Czarna Dąbrówka 4 czerwca 2022 - 11:00
Garbarnia Kępice 6 - 2 Szarża Krojanty 5 czerwca 2022 - 16:00
Pauza: Kolejarz Chojnice,
Kolejka 22 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Szarża Krojanty 0 - 2 Tęcza Brusy 11 czerwca 2022 - 11:00
Bytovia Bytów 10 - 1 Piast Człuchów 11 czerwca 2022 - 11:00
Kolejarz Chojnice 3 - 0 Jantaria Pobłocie 11 czerwca 2022 - 11:00
GTS Czarna Dąbrówka 3 - 0 Chojniczanka Chojnice 11 czerwca 2022 - 11:00
Byki Słupsk 7 - 0 Garbarnia Kępice 11 czerwca 2022 - 09:30
Pauza: KS Damnica, .
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE