sam21   09.10.2012, 00:50:29
Szemud musi wygrać ten mecz ,
w mostach widzę remis -młodzież będzie walczyć o 1 pkt ,
Orkan wygrania tygodnia ;)
jedno jest pewne ktoś zdobędzie w Karwi pierwsze punkty hihi , w Sopocie remis ??
a derby będą pełne wrażeń ;)
 sam21   09.10.2012, 00:51:24
wygrana tygodnia *
 tomas911   09.10.2012, 23:27:16
Sopot jedzie po 3pkt i spokojne budowanie przewagi w tabeli
 sam21   10.10.2012, 12:01:11
ten Sopot jest gówniany , w tamtym sezonie grali naprawdę ładną piłkę a teraz ... ;/ i jeszcze są na 1 miejscu nie możliwe ;) ale Sopot spokojnie może jechać po 3pkt i sędzia też i sędzia tez przyjacielem Sopotu jest ;) hihi :love: KP !!! ;)
 kioto42   10.10.2012, 16:10:13
Sopot może jechać po trzy punkty ale te zostaną raczej we Władku.
 zdzichu55   10.10.2012, 16:20:50
Stawiałbym raczej na Władysławowo, nie dlatego że Sopot wygrał z Rumią, ale dlatego że u nich cieżko wygrać i mają chłopów jak konie... no i grają coś tam w piłke :p
 mckwak   10.10.2012, 20:17:17
Zawodnik Błyskawicy Łukasz Kreft sędziuje mecze w A-1. Sędziował Starzyno-Szemud, Karwia-Władek i jest wyznaczony na mecz Władek-Sopot. Nie rusza to nikogo?
 Jaa13   10.10.2012, 20:18:28
Konie z władka pewnie nie beda tak walczyc na sztucznej w Cetniewie ...
 kioto42   10.10.2012, 20:29:36
No, nie powinno być tak aby zawodnik jednej z drużyn sędziował jako arbiter w innym meczu tej samej ligi. Jest to korupcjogenne, choć nie wiem jak p. Łukasz K. sędziuje. Myślę, że w klasie A to liniowi tylko machają w tę stronę w jaką wcześniej wskaże główny - NIESTETY. Nie zmienia to faktu, że arbitrzy nie powinni być obsadzani w tych ligach w których grają jako zawodnicy. Niech ich obsadzają w innych grupach. Pozdrawiam.
 sam21   10.10.2012, 22:37:47
Witam! P.Łukasz jest na razie sędzią próbnym, oczywiście sędziował na linii mecz Starzyno-Szemud,był to jego pierwszy mecz.Meczu Karwia-Władek nie sędziował,ponieważ sam poprosił o zamianę, a jeżeli chodzi o mecz Władek-Sopot,to też nie będzie sędziował na linii,iż poprosił o zamianę.

ps; jak być o coś jeszcze pytał to pytaj misiek a nie piszesz bzdury ;))
przeczytaj sobie przepisy noobie Ty kochany ;))
 bmc   10.10.2012, 23:10:14
Nie znam P.Łukasza ale jak stwierdziłeś "sam21", że jest sędzią próbnym, to dopiero rozpoczyna zabawę. To Referent Obsad robi jaja. Albo nie zna swoich arbitrów. Dobrze, że poprosił o zmianę. Jeśli tak postąpił to dobrze o nim świadczy.
 Majdan   10.10.2012, 23:24:40
Karlikowo po mimo tego,że nie jest faworytem w tym spotkaniu na pewno nie powiedziało ostatniego słowa,jeżeli chodzi o tą rundę ;)!.
Więc w niedziele na pewno powalczymy o 3 punkty,a sam mecz zweryfikuje jaki będzie rezultat,chociaż na pewno Orkan ma przewagę,bo grają u siebie no i mają 12 zawodnika-Licznych kibiców,ale na pewno powalczymy...
 kibic-niezrzeszony   12.10.2012, 10:02:51
Panowie i panie w tej lidze sa tylko dwie druzyny ktore maja kibicow dopingujacych swoje druzyny a sa to Orkan Rumia i Sztorm Mosty a co do pozostalych druzyn tzn kibicow to jeszcze duzo wam brakuje do tych kibicow ktorych wymieniem powyzej :D
 Jaa13   12.10.2012, 11:42:47
Jezeli nazywasz 8 pajaców kibicami to niezły jesteś ( chodzi o Sztorm Mosty) - tyle ich na wyjazdy jezdzi :) !
 kioto42   12.10.2012, 13:43:39
coś mi się wydaje, że po dzisiejszym artykule o "kibolach" Orkana w "Echu Ziemi Puckiej" zasoby ludzkie rumian nieco się uszczuplą. Wolę ośmiu ze Sztormu, nie robią nikomu krzywdy i fajnie kibicują. Pozdrawiam zdrowo myślących.
 urbanek   12.10.2012, 15:54:55
Do kioto42:

Masz gdzieś link do tego artykułu ?
 kioto42   12.10.2012, 16:58:25
prasa24.pl/gazeta/dziennik-baltycki/

Wybierz dodatek "Echo Ziemi Puckiej", jest to niestety płatne za pomocą sms. Po jakimś czasie będzie ogólnodostępny.

kodeks87   12.10.2012, 19:11:16
Jaa13 - komu kibicujesz?
 łukasz   12.10.2012, 20:17:53
Kibice Orkana ... przecież to jakiś żart . Niech przyjadą na mecz Arki i zaśpiewają cwaniaczki Lechia,Lechia,to poznają swoje miejsce w szeregu . Kibole i tyle,lać i patrzeć czy równo puchnie
 Neymar_90   12.10.2012, 20:30:41
łukasz - ponad połowa CHRM to kibice Arki.. nie będą śpiewali takich rzeczy
 Jaa13   12.10.2012, 20:34:37
swojej drużynie :) !
 kodeks87   12.10.2012, 20:43:29
to robisz to słabo, skoro nie było was wogóle słychać:) a kibic z definicji dopinguje swoją drużynę i nie nazywa innych kibiców pajacami tylko dlatego, że są ze Swoimi na dobre i na złe. Pozdro dla KP Sopot. Hej SZTORM!
 łukasz   12.10.2012, 21:40:23
Neymar_90 tak właśnie śpiewali kolesie z Rumi Lechia,Lechia pytam się po co ... Myślę że prostu szukali zaczepki.
 Neymar_90   12.10.2012, 22:34:34
jeśli naprawdę tak było, to musiała być prowokacja. Nie byłem na tym meczu, więc się nie wypowiem
 łukasz   12.10.2012, 22:47:32
Inaczej bym tego bym tego nie ujął.
 nocnykoszmar   13.10.2012, 09:02:07
w dupkach panowie wam sie chyba pali
 tomas911   13.10.2012, 09:27:41
To jest klasaA wyluzujcie. Dziś ciekawy meczyk we Władku,byc moze pierwsza porazka Mks-u ;) KP SOPOT !
 misiek160   13.10.2012, 16:17:54
hehe no to faktycznie Kp ładnie buduję przewagę;)
 Andrzej_S   13.10.2012, 17:04:16
Sztorm Mosty - FC Gowidlino 6:2 (2:0)
 Andrzej_S   13.10.2012, 17:11:26
 zdzichu55   13.10.2012, 18:02:57
No, to lekcja pokory dla KP Sopotu. Włądek grał tak zajebiście czy tez KP totalną padaczkę ?
 Bezstronnnny   13.10.2012, 18:17:54
Bylem na meczu MKS-KP i uwazam ze mecz byl dosc wyrownany : ) Gdyby prawidlowie strzelona bramka przez KP na 3-1 zostala uznana kto wie jakby sie potoczyl ten mecz : ) Oczywisice Gratulacje Dla MKS za wygrany mecz i strzelenie 5 bramek rywala : )
 maka165   13.10.2012, 18:21:00
Norda : Kaszubia 2:5 Wicher : Eko 3:3
 pawlas25   13.10.2012, 18:44:18
co do meczu mks i kp , moim zdaniem władek po prostu zagrał dobry zespołowy mecz i wykorzystał swoje sytuacje bramkowe. a kp? chyba dwie dogodne sytuacje i nic więcej. obrona była nie do przejścia. pozdrawiam
 fanka85   13.10.2012, 20:50:01
brawo dla wierzchucina:) starzyno dzisiaj w karwi tez pokazoło,ze jednak umie dobrze zagrac:) za to Karwia z taka gra to nawet w Bklasie nic nie zdziała
 skater222333   13.10.2012, 21:00:20
Dziś o 16:00 w Brzynie rozegraliśmy wyjazdowy mecz 8 kolejki z zespołem Wicher Wierzchucino. Był to kolejny istotny mecz, jeśli chodzi o układ w tabeli, a dodatkowo zwyciestwo miałao być prezentem dla Naszego kapitana Łukasz Kleszczewskiego, który dzisiaj właśnie obchodzi urodziny. Wszystkiego Najlepszego Kapitanie!!!!!!!! :):):) Spotkanie od pierwszej minuty kontrolowali gospodarze, sporo faulowa...li, czasami bardzo ostro, dłużej utrzymywali się przy piłce i stwarzali groźne sytuacje, co udowodnili w 25 minucie meczu. Do dośrodkowanej w pole karne piłki, z którą minął się Nasz obrońca Janusz Wesserling dopadł gracz gospodarzy i strzelił obok bezradnego Mariusza Zielki. My w pierwszej połowie meczu stworzyliśmy zaledwie jedną klarowną sytuację, którą powinien zamienić na gola Kamil Sułkowski, ale futbolówka po jego strzale głową przeleciała tuż nad poprzeczką. Po 45 minutach wynik 1:0, a sędzia miał już pełny notes od pokazanych żółtych kartek, głównie dla graczy gospodarzy. W przerwie trener Janusz Magulski dał ostrą reprymendę wszystkim zawodnikom. To chyba poskutkowało, bo Nasz zespół wyglądał całkiem inaczej od 46 minuty. Przejęliśmy inicjatywę i teraz to myśmy naciskali rywala. Z jakim skutkiem?? W 47 minucie sędzia dyktuje rzut karny po faulu na Piotrze Tusku. Z 11 metrów bez problemów trafia do siatki Przemysław Parchem pełniący rolę kapitana Naszego zespołu pod nieobecność Łukasza Kleszczewskiego. Jest remis 1:1!!!!! To zmotywowało Nas i jeszcze mocniej naciskaliśmy rywala. W międzyczasie w 65 minucie pierwsza zmiana w Naszej ekipie. Za Marcina Ziemanna wchodzi Sławomir Wrzeszczyński. Determinacja Naszych zawodników przyniosła skutek w 73 minucie. Do wrzuconej z prawej strony Naszej połowy na lewą flankę połowy gospodarzy futbolówki wystartował Marcin Mariański oraz bramkarz Wierzchucina. Nasz napastnik okazał się szybszy i musnął piłkę tuż przed interweniującym poza polem karnym golkiperem, po czym szybko lewą nogą skierował piłkę z ostrego kąta do pustej siatki. Mamy 2:1!!!!!!!!! Mecz wydawał się być przez Nas kontrolowany. Nic bardziej mylnego!!!!!! Wicher rozpoczyna od środka, szybkie podanie na prawą stronę, wrzutka przed pole karne, mocny strzał i piłka między nogami Naszego obrońcy i obok golkipera wpada do bramki i jest niestety 2:2. Mecz przez cały czas obfitywał w spięcia i ostre faule, ale arbiter używał tylko żółtych kartoników. W 83 minucie waleczny i kilka razy ostro podcinany Radosław Kostuch prosi o zmianę. W jego miejsce w 86 minucie wchodzi Łukasz Bisewski. Po raz kolejny okazało się, że zmiana dokonana przez trenera przynosi rezultat bardzo szybko. Na gola dającego wynik 3:2 czekaliśmy zaledwie minutę, bo do dośrodkowanej w pole karne futbolówki dopada wpuszczony chwilę wcześniej napastnik i pewnym strzałem z 4 metrów trafai do siatki tuż przy prawym słupku. Na ławce EKO euforia i wiara w zwycięstwo coraz większa. NIESTETY!!!! Mecz kończy się remisem 3:3, bo już w doliczonym, a raczej po doliczonym czasie gry pada gol dla Wierzchucina po faulu z niczego. Niewiadomo co sędzia widział, że odgwizdał rzut wolny. Silny strzał na bramkę tuż obok muru, Mariusz Zielka interweniuje, ale niestety nikt go nie asekurował i gracz gospodarzy dopada i umieszcza piłkę w siatce. Wynik końcowy 3:3, zwycięstwo było na wyciągniecie ręki, ale znowu okazało się, że trzeba grać do końcowego gwizdka :( Straciliśmy kolejne punkty na własne życzenie!!!!

Wicher Wierzchucino - EKO-PROD Szemud 3:3 (1:0)
Bramki dla EKO-PROD Szemud: Parchem, Mariański, Bisewski

Skład EKO-PROD Szemud: Zielka, Wesserling, Sułkowski, Grubba, Parchem(c), Tusk, Fałkowski, Ziemann (Wrzeszczyński), Baranowski, Kostuch (Bisewski), Mariański - Labudda, Dampc, Prałat
 skater222333   13.10.2012, 21:01:37
 osstry3   14.10.2012, 09:09:33
CZYTALIŚCIE NA STRONIE POMORSKIEGO-ZPN - o wymogach badań lekarskich dla seniorów. Tylko lekarze sporowi - link do listy podany -w naszym województwie chyba dwóch lekarzy ma aktualne zezwolenie na wydawanie takich orzeczeń. Na forum V ligi jest wyliczenie że badanie takie na 6 miesięcy dla 25 zawodników to około 2000 zł czyli na rok 4000 zł. Które kluby z naszej ligi stać na taki wydatek? Mamy swojego lekarza - nie ma na dziś uprawnień sportowych ale jak złapie kontuzję to do kogo pójdę. Np. z nogą - skręcenie itp. do ortopedy, z rozcięciem czy złamaniem do chirurga. Lekarz sportowy co mi tu pomoże. Lekarz z uprawnieniami sportowymi badający juniorów to lekarz ogólny u nas. Panowie w związku ogarnijcie się - miało być lepiej. Jesteście tacy mądrzy to załatwcie nam takich lekarzy przez związek !!! W takim kierunku to nas dorżną i nie będzie komu grać w lidze.
 Piotr85   14.10.2012, 13:02:29
Orkan 3:1 Karlikowo 8)
 Majdan   14.10.2012, 14:16:42
Orkan Rumia MKS -Karlikowo Sopot 3:1 (0-0)
Bramkę dla Karlikowa strzelił Piotr Pietrowski.
 m.   14.10.2012, 15:07:41
 Bezstronnnny   14.10.2012, 17:23:14
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Dp_AqwgzbF8#! filmik z meczu MKS - KP ! Na powtorce widac ze zawodnik Kp nie byl na spalonym ( Bardzo ladna akcja Zawodnika ) |) Pozdro dla wszystkich Druzyn i powodzenia !
 urbanek   14.10.2012, 17:27:16
Derby dla Rekowa 4:3
 ja123   14.10.2012, 18:04:54
do osstry 3- masz racje! tylko co z tym zrobić? Jak sensownie zareagować? a kluby coraz biedniejsze..........
 kaszubzkaszub   14.10.2012, 21:06:39
Obejrzałem sobie skrócony mecz pomiędzy MKS Władysławowo a KP Sopot ale od strony poziomu sędziowania dla mnie: minuta 1:25 nie było pozycji spalonej błąd liniowego; dwa karne ewidentne ale odgwizdany karny nr 3 dla MKS od razu po karnym 2 błąd sędziego głównego dla mnie karnego nie było :) oraz minuta 4:10 spalonego także nie było :)