Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2012 [szczegóły] | Komentarze (56) |
Orkan Rumia MKS |
8 - 1 |
Wicher Wierzchucino |
25 sierpnia 2012
25.08 - 16:00 |
Norda Karwia |
1 - 3 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
25 sierpnia 2012
25.08 - 18:00 |
MKS Władysławowo |
3 - 1 |
Dragon Bojano |
25 sierpnia 2012
25.08 - 13:00 |
KP Sopot |
5 - 1 |
Celtic Reda |
25 sierpnia 2012
25.08 - 11:00 |
Kaszubia Starzyno |
2 - 4 |
Eko-Prod Szemud |
26 sierpnia 2012
26.08 - 14:00 |
Karlikowo Sopot |
4 - 1 |
FC Gowidlino |
26 sierpnia 2012
26.08 - 11:00 |
Pauza: Sztorm Mosty, |
Kolejka 2 - 1/2. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (44) |
Eko-Prod Szemud |
1 - 1 |
Karlikowo Sopot |
2 września 2012
2.09 - 11:00 |
Celtic Reda |
5 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
1 września 2012
1.09 - 17:00 |
Dragon Bojano |
2 - 4 |
KP Sopot |
1 września 2012
1.09 - 17:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 1 |
MKS Władysławowo |
2 września 2012
2.09 - 16:00 |
Wicher Wierzchucino |
4 - 2 |
Norda Karwia |
1 września 2012
1.09 - 16:00 |
Sztorm Mosty |
0 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
1 września 2012
1.09 - 16:00 |
Pauza: FC Gowidlino, |
Kolejka 3 - 8/9. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Norda Karwia |
2 - 7 |
Sztorm Mosty |
8 września 2012
8.09 - 17:00 |
MKS Władysławowo |
4 - 1 |
Wicher Wierzchucino |
8 września 2012
8.09 - 13:00 |
KP Sopot |
1 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
8 września 2012
8.09 - 11:00 |
Kaszubia Starzyno |
1 - 3 |
Dragon Bojano |
9 września 2012
9.09 - 14:00 |
Karlikowo Sopot |
3 - 1 |
Celtic Reda |
9 września 2012
9.09 - 11:00 |
FC Gowidlino |
2 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
9 września 2012
9.09 - 14:00 |
Pauza: Orkan Rumia MKS, |
Kolejka 4 - 15/16. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Celtic Reda |
0 - 4 |
FC Gowidlino |
16 września 2012
16.09 - 17:00 |
Dragon Bojano |
3 - 0 |
Karlikowo Sopot |
15 września 2012
15.09 - 17:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
3 - 2 |
Kaszubia Starzyno |
15 września 2012
15.09 - 16:00 |
Wicher Wierzchucino |
0 - 5 |
KP Sopot |
15 września 2012
15.09 - 16:00 |
Sztorm Mosty |
1 - 2 |
MKS Władysławowo |
5 września 2012
5.09 - 17:00 |
Orkan Rumia MKS |
10 - 0 |
Norda Karwia |
16 września 2012
16.09 - 11:00 |
Pauza: Eko-Prod Szemud, |
Kolejka 5 - 22/23. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (28) |
MKS Władysławowo |
3 - 3 |
Orkan Rumia MKS |
22 września 2012
22.09 - 13:00 |
KP Sopot |
0 - 2 |
Sztorm Mosty |
22 września 2012
22.09 - 11:00 |
Kaszubia Starzyno |
1 - 4 |
Wicher Wierzchucino |
23 września 2012
23.09 - 14:00 |
Karlikowo Sopot |
0 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
23 września 2012
23.09 - 11:00 |
FC Gowidlino |
2 - 5 |
Dragon Bojano |
23 września 2012
23.09 - 14:00 |
Eko-Prod Szemud |
4 - 2 |
Celtic Reda |
23 września 2012
23.09 - 11:00 |
Pauza: Norda Karwia, |
Kolejka 6 - 29/30. września 2012 [szczegóły] | Komentarze (57) |
Dragon Bojano |
1 - 4 |
Eko-Prod Szemud |
29 września 2012
29.09 - 16:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
0 - 0 |
FC Gowidlino |
29 września 2012
29.09 - 16:00 |
Wicher Wierzchucino |
4 - 2 |
Karlikowo Sopot |
29 września 2012
29.09 - 16:00 |
Sztorm Mosty |
3 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
29 września 2012
29.09 - 15:00 |
goście nie przyjechali |
Orkan Rumia MKS |
2 - 4 |
KP Sopot |
30 września 2012
30.09 - 11:00 |
Norda Karwia |
1 - 3 |
MKS Władysławowo |
29 września 2012
29.09 - 17:00 |
Pauza: Celtic Reda, |
Kolejka 7 - 6/7. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (45) |
KP Sopot |
7 - 2 |
Norda Karwia |
6 października 2012
6.10 - 11:00 |
Kaszubia Starzyno |
0 - 7 |
Orkan Rumia MKS |
7 października 2012
7.10 - 14:00 |
Karlikowo Sopot |
2 - 2 |
Sztorm Mosty |
7 października 2012
7.10 - 11:00 |
FC Gowidlino |
1 - 4 |
Wicher Wierzchucino |
7 października 2012
7.10 - 16:00 |
Eko-Prod Szemud |
3 - 4 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
7 października 2012
7.10 - 11:00 |
Celtic Reda |
3 - 3 |
Dragon Bojano |
6 października 2012
6.10 - 15:00 |
Pauza: MKS Władysławowo, |
Kolejka 8 - 13/14. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (61) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
4 - 3 |
Celtic Reda |
14 października 2012
14.10 - 15:00 |
Wicher Wierzchucino |
3 - 3 |
Eko-Prod Szemud |
13 października 2012
13.10 - 16:00 |
Sztorm Mosty |
6 - 2 |
FC Gowidlino |
13 października 2012
13.10 - 13:00 |
Orkan Rumia MKS |
3 - 1 |
Karlikowo Sopot |
14 października 2012
14.10 - 11:00 |
Norda Karwia |
2 - 5 |
Kaszubia Starzyno |
13 października 2012
13.10 - 16:00 |
MKS Władysławowo |
5 - 0 |
KP Sopot |
13 października 2012
13.10 - 13:00 |
Pauza: Dragon Bojano, |
Kolejka 9 - 20/21. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Kaszubia Starzyno |
0 - 3 |
MKS Władysławowo |
21 października 2012
21.10 - 14:00 |
gospodarze nie stawili się na mecz |
Karlikowo Sopot |
0 - 1 |
Norda Karwia |
21 października 2012
21.10 - 11:00 |
FC Gowidlino |
0 - 5 |
Orkan Rumia MKS |
21 października 2012
21.10 - 15:00 |
Eko-Prod Szemud |
1 - 2 |
Sztorm Mosty |
21 października 2012
21.10 - 11:00 |
Celtic Reda |
2 - 0 |
Wicher Wierzchucino |
20 października 2012
20.10 - 15:00 |
Dragon Bojano |
2 - 4 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
20 października 2012
20.10 - 15:00 |
Pauza: KP Sopot, |
Kolejka 10 - 27/28. października 2012 [szczegóły] | Komentarze (52) |
Wicher Wierzchucino |
2 - 2 |
Dragon Bojano |
27 października 2012
27.10 - 11:00 |
Sztorm Mosty |
3 - 0 |
Celtic Reda |
27 października 2012
27.10 - 13:00 |
Orkan Rumia MKS |
3 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
28 października 2012
28.10 - 11:00 |
Norda Karwia |
4 - 1 |
FC Gowidlino |
27 października 2012
27.10 - 15:00 |
MKS Władysławowo |
7 - 0 |
Karlikowo Sopot |
27 października 2012
27.10 - 13:00 |
KP Sopot |
2 - 5 |
Kaszubia Starzyno |
27 października 2012
27.10 - 11:00 |
Pauza: Błyskawica Reda Rekowo Dolne, |
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Karlikowo Sopot |
0 - 6 |
KP Sopot |
3 listopada 2012
3.11 - 11:00 |
FC Gowidlino |
1 - 4 |
MKS Władysławowo |
4 listopada 2012
4.11 - 14:00 |
Eko-Prod Szemud |
5 - 2 |
Norda Karwia |
4 listopada 2012
4.11 - 11:00 |
Celtic Reda |
0 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
3 listopada 2012
3.11 - 14:00 |
Dragon Bojano |
1 - 5 |
Sztorm Mosty |
3 listopada 2012
3.11 - 14:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 2 |
Wicher Wierzchucino |
4 listopada 2012
4.11 - 14:00 |
Pauza: Kaszubia Starzyno, |
Kolejka 12 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Sztorm Mosty |
5 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
10 listopada 2012
10.11 - 12:00 |
Orkan Rumia MKS |
2 - 0 |
Dragon Bojano |
11 listopada 2012
11.11 - 11:00 |
Norda Karwia |
5 - 3 |
Celtic Reda |
10 listopada 2012
10.11 - 14:00 |
MKS Władysławowo |
3 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
10 listopada 2012
10.11 - 13:00 |
KP Sopot |
5 - 2 |
FC Gowidlino |
10 listopada 2012
10.11 - 11:00 |
Kaszubia Starzyno |
1 - 3 |
Karlikowo Sopot |
11 listopada 2012
11.11 - 14:00 |
Pauza: Wicher Wierzchucino, |
Kolejka 13 - 17/18. listopada 2012 [szczegóły] | Komentarze (79) |
FC Gowidlino |
1 - 3 |
Kaszubia Starzyno |
18 listopada 2012
18.11 - 13:00 |
Eko-Prod Szemud |
2 - 4 |
KP Sopot |
18 listopada 2012
18.11 - 11:00 |
Celtic Reda |
0 - 5 |
MKS Władysławowo |
17 listopada 2012
17.11 - 14:00 |
Dragon Bojano |
7 - 2 |
Norda Karwia |
17 listopada 2012
17.11 - 14:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
2 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
18 listopada 2012
18.11 - 11:00 |
Wicher Wierzchucino |
1 - 2 |
Sztorm Mosty |
17 listopada 2012
17.11 - 14:00 |
Pauza: Karlikowo Sopot, |
Kolejka 14 - 22. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (44) |
Wicher Wierzchucino |
0 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
22 maja 2013
22.05 - 18:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 4 |
Norda Karwia |
29 maja 2013
29.05 - 18:00 |
Dragon Bojano |
1 - 4 |
MKS Władysławowo |
6 kwietnia 2013
6.04 - 13:00 |
Celtic Reda |
2 - 3 |
KP Sopot |
22 maja 2013
22.05 - 18:00 |
Eko-Prod Szemud |
4 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
22 maja 2013
22.05 - 18:00 |
FC Gowidlino |
6 - 0 |
Karlikowo Sopot |
7 kwietnia 2013
7.04 - 17:00 |
Pauza: Sztorm Mosty, |
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Karlikowo Sopot |
0 - 3 |
Eko-Prod Szemud |
14 kwietnia 2013
14.04 - 11:00 |
Kaszubia Starzyno |
0 - 3 |
Celtic Reda |
13 kwietnia 2013
13.04 - 17:00 |
KP Sopot |
2 - 2 |
Dragon Bojano |
13 kwietnia 2013
13.04 - 14:00 |
MKS Władysławowo |
6 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
13 kwietnia 2013
13.04 - 13:00 |
Norda Karwia |
1 - 2 |
Wicher Wierzchucino |
13 kwietnia 2013
13.04 - 17:00 |
Orkan Rumia MKS |
4 - 1 |
Sztorm Mosty |
14 kwietnia 2013
14.04 - 11:00 |
Pauza: FC Gowidlino, |
Kolejka 16 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Sztorm Mosty |
6 - 1 |
Norda Karwia |
20 kwietnia 2013
20.04 - 16:00 |
Wicher Wierzchucino |
0 - 1 |
MKS Władysławowo |
20 kwietnia 2013
20.04 - 15:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
2 - 0 |
KP Sopot |
21 kwietnia 2013
21.04 - 13:30 |
Dragon Bojano |
2 - 3 |
Kaszubia Starzyno |
20 kwietnia 2013
20.04 - 17:00 |
Celtic Reda |
7 - 0 |
Karlikowo Sopot |
20 kwietnia 2013
20.04 - 17:00 |
Eko-Prod Szemud |
1 - 1 |
FC Gowidlino |
21 kwietnia 2013
21.04 - 11:00 |
Pauza: Orkan Rumia MKS, |
Kolejka 17 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] | Komentarze (22) |
FC Gowidlino |
1 - 0 |
Celtic Reda |
28 kwietnia 2013
28.04 - 17:00 |
Karlikowo Sopot |
1 - 3 |
Dragon Bojano |
28 kwietnia 2013
28.04 - 11:00 |
Kaszubia Starzyno |
2 - 6 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
27 kwietnia 2013
27.04 - 17:00 |
KP Sopot |
0 - 2 |
Wicher Wierzchucino |
27 kwietnia 2013
27.04 - 15:00 |
MKS Władysławowo |
3 - 1 |
Sztorm Mosty |
28 kwietnia 2013
28.04 - 13:30 |
Norda Karwia |
1 - 5 |
Orkan Rumia MKS |
27 kwietnia 2013
27.04 - 17:00 |
Pauza: Eko-Prod Szemud, |
Kolejka 18 - 30 kwietnia /1. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Orkan Rumia MKS |
0 - 1 |
MKS Władysławowo |
1 maja 2013
1.05 - 17:00 |
Sztorm Mosty |
4 - 1 |
KP Sopot |
1 maja 2013
1.05 - 17:00 |
Wicher Wierzchucino |
2 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
1 maja 2013
1.05 - 16:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
6 - 1 |
Karlikowo Sopot |
1 maja 2013
1.05 - 14:00 |
Dragon Bojano |
0 - 0 |
FC Gowidlino |
30 kwietnia 2013
30.04 - 17:30 |
Celtic Reda |
0 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
1 maja 2013
1.05 - 18:00 |
Pauza: Norda Karwia, |
Kolejka 19 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Eko-Prod Szemud |
1 - 1 |
Dragon Bojano |
5 maja 2013
5.05 - 11:00 |
FC Gowidlino |
0 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
5 maja 2013
5.05 - 17:00 |
Karlikowo Sopot |
0 - 3 |
Wicher Wierzchucino |
4 maja 2013
4.05 - 15:00 |
odwołany |
Kaszubia Starzyno |
1 - 5 |
Sztorm Mosty |
4 maja 2013
4.05 - 17:00 |
KP Sopot |
4 - 5 |
Orkan Rumia MKS |
4 maja 2013
4.05 - 15:00 |
MKS Władysławowo |
6 - 1 |
Norda Karwia |
4 maja 2013
4.05 - 13:00 |
Pauza: Celtic Reda, |
Kolejka 20 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Norda Karwia |
4 - 2 |
KP Sopot |
11 maja 2013
11.05 - 17:00 |
Orkan Rumia MKS |
4 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
12 maja 2013
12.05 - 11:00 |
Sztorm Mosty |
6 - 0 |
Karlikowo Sopot |
11 maja 2013
11.05 - 16:00 |
Wicher Wierzchucino |
0 - 1 |
FC Gowidlino |
11 maja 2013
11.05 - 16:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
11 maja 2013
11.05 - 17:00 |
Dragon Bojano |
2 - 1 |
Celtic Reda |
11 maja 2013
11.05 - 17:00 |
Pauza: MKS Władysławowo, |
Kolejka 21 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Celtic Reda |
1 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
19 maja 2013
19.05 - 15:00 |
Eko-Prod Szemud |
2 - 1 |
Wicher Wierzchucino |
19 maja 2013
19.05 - 11:00 |
FC Gowidlino |
1 - 1 |
Sztorm Mosty |
19 maja 2013
19.05 - 17:00 |
Karlikowo Sopot |
0 - 3 |
Orkan Rumia MKS |
19 maja 2013
19.05 - 11:00 |
Kaszubia Starzyno |
2 - 0 |
Norda Karwia |
18 maja 2013
18.05 - 17:30 |
KP Sopot |
0 - 2 |
MKS Władysławowo |
18 maja 2013
18.05 - 16:00 |
Pauza: Dragon Bojano, |
Kolejka 22 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] | Komentarze (23) |
MKS Władysławowo |
7 - 6 |
Kaszubia Starzyno |
25 maja 2013
25.05 - 13:00 |
Norda Karwia |
1 - 1 |
Karlikowo Sopot |
25 maja 2013
25.05 - 17:00 |
Orkan Rumia MKS |
7 - 0 |
FC Gowidlino |
26 maja 2013
26.05 - 11:00 |
Sztorm Mosty |
2 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
25 maja 2013
25.05 - 16:00 |
Wicher Wierzchucino |
1 - 5 |
Celtic Reda |
25 maja 2013
25.05 - 16:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 1 |
Dragon Bojano |
25 maja 2013
25.05 - 17:00 |
Pauza: KP Sopot, |
Kolejka 23 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (66) |
Dragon Bojano |
4 - 1 |
Wicher Wierzchucino |
2 czerwca 2013
2.06 - 11:00 |
Celtic Reda |
0 - 7 |
Sztorm Mosty |
1 czerwca 2013
1.06 - 17:00 |
Eko-Prod Szemud |
1 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
2 czerwca 2013
2.06 - 11:00 |
FC Gowidlino |
5 - 1 |
Norda Karwia |
2 czerwca 2013
2.06 - 17:00 |
Karlikowo Sopot |
0 - 3 |
MKS Władysławowo |
1 czerwca 2013
1.06 - 13:00 |
nie odbył się, gospodarze nie skompletowali składu |
Kaszubia Starzyno |
1 - 3 |
KP Sopot |
1 czerwca 2013
1.06 - 18:00 |
Pauza: Błyskawica Reda Rekowo Dolne, |
Kolejka 24 - 5. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (28) |
KP Sopot |
5 - 0 |
Karlikowo Sopot |
5 czerwca 2013
5.06 - 16:00 |
MKS Władysławowo |
1 - 1 |
FC Gowidlino |
5 czerwca 2013
5.06 - 17:00 |
Norda Karwia |
2 - 2 |
Eko-Prod Szemud |
5 czerwca 2013
5.06 - 17:00 |
Orkan Rumia MKS |
6 - 1 |
Celtic Reda |
5 czerwca 2013
5.06 - 18:00 |
Sztorm Mosty |
2 - 1 |
Dragon Bojano |
5 czerwca 2013
5.06 - 17:30 |
Wicher Wierzchucino |
0 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
5 czerwca 2013
5.06 - 17:00 |
Pauza: Kaszubia Starzyno, |
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
5 - 2 |
Sztorm Mosty |
8 czerwca 2013
8.06 - 18:00 |
Dragon Bojano |
0 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
8 czerwca 2013
8.06 - 17:00 |
Celtic Reda |
1 - 0 |
Norda Karwia |
8 czerwca 2013
8.06 - 17:00 |
Eko-Prod Szemud |
1 - 3 |
MKS Władysławowo |
9 czerwca 2013
9.06 - 11:00 |
FC Gowidlino |
5 - 0 |
KP Sopot |
9 czerwca 2013
9.06 - 17:00 |
Karlikowo Sopot |
1 - 6 |
Kaszubia Starzyno |
8 czerwca 2013
8.06 - 11:00 |
Pauza: Wicher Wierzchucino, |
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2013 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Kaszubia Starzyno |
6 - 2 |
FC Gowidlino |
16 czerwca 2013
16.06 - 17:00 |
KP Sopot |
2 - 4 |
Eko-Prod Szemud |
16 czerwca 2013
16.06 - 17:00 |
MKS Władysławowo |
4 - 0 |
Celtic Reda |
16 czerwca 2013
16.06 - 17:00 |
Norda Karwia |
2 - 1 |
Dragon Bojano |
16 czerwca 2013
16.06 - 17:00 |
Orkan Rumia MKS |
1 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
16 czerwca 2013
16.06 - 17:00 |
Sztorm Mosty |
0 - 0 |
Wicher Wierzchucino |
16 czerwca 2013
16.06 - 17:00 |
Pauza: Karlikowo Sopot, . |
|