KP Sopot robi w tej rundzie za chłopaka do bicia. :O
 kibic1011   27.04.2013, 18:12:02
Brawo Wicher :idea:
 nocnykoszmar   27.04.2013, 18:21:30
Jak Władek wygra i Orkan to będzie już na 99% jasne komu zalezy i kto awansuje do okregowki

Neymar_90   28.04.2013, 16:52:33
Dla zawodników i kibiców z Rumi - śfierczyński z władka dostał czerwo, macie ułatwione zadanie.

Pozdrowienia - Sztorm MOSTY!

Władek, Władek awans spadek ...
 mksmisiaczek   28.04.2013, 17:14:19
UWAGA!!UWAGA!!
Informacja dla zespołów które bedą grały z MOSTAMI!!
UWAŻAJCIE NA SWOJE PIŁKI,BO ICH TRENER JE KRADNIE DO WORKA NA ŚMIECI!ŻAŁOSNE.biedaki
 Andrzej_S   28.04.2013, 17:34:33
MKS - Sztorm 3:1 (2:0)
Mecz na przeciętnym poziomie. Raczej więcej fauli, przerw w grze niż samej gry. Na pierwszy plan wysunęli się sędziowie.
2 czerwone kartki dla Sztormu i jedna dla Władysławowa.
Druga bramka dla MKS padła po spalonym. Na pozycji spalonej był podający w tej akcji zawodnik nr 22. Trzeci bramka bardzo ładna ale także padła bezpośrednio po strzele z rzutu wolnego, którego być nie powinno. Nie wiadomo co sędzia tam zauważył. Czyste wybicie piłki?
Ogólnie SĘDZIOWIE PORAŻKA. Mecz pierwszej drużyny z trzecią przyjeżdżają sędziowie młodzi z bardzo małym doświadczeniem. Do tego jeden z sędziów to zawodnik czwartej w tabeli (zaraz za Sztormem) Błyskawicy Reda Rekowo.
Sędzia główny bardzo późno reagował na wydarzenia. Gwizdek często był używany kilka sekund po przewinieniu. W drugiej części przerwa w grze wynosiła wynosiła dobrze około 10 minut, a arbiter doliczył tylko 3 minuty. Tylko zawodnik nr 22 z MKS po czerwonej kartce opuszczał boisko przez minutę i 50 sekund (tylko do linii bocznej boiska!) Bo przecież jego drużyna pewnie prowadziła.
Pretensje można mieć tylko do arbitra, który już na początku spotkania powinien sięgnąć kilkukrotnie po kartki (w obie strony).
To na pewno by sprawiło że mecz byłby po prostu ładniejszy dla widzów. A zamiast tego oglądaliśmy sędziów nie zawsze panujących nad tym co się dzieje na boisku i sporo fauli, przerw w grze.
Gratulacje dla gospodarzy. Kolejne zwycięstwo i coraz bliżej zapewnienia sobie awansu.
 robocop   28.04.2013, 17:57:18
Wszystko się zgadza tylko?????
- było po jednej kartce czerwonej ok. 75 minuty (niepotrzebne wyjaśnienie sobie pretensji przez dwóch zawodników). Osłabili w ten sposób swoje zespoły w następnych meczach;
- kartek bez liku (5 dla Sztormu i 3 dla MKS-u);
- druga bramka moim zdaniem prawidłowa, to była klasyczna kontra, zawodnik nr 22 wszedł ze środka na bok, dograł w pole karne do zawodnika nr 8, pod bramką był jeden obrońca a drugi nacierał na nr 22, gdzie tu spalony?
- odnośnie trzeciej bramki z wolnego a raczej podyktowania wolnego nie wypowiadam się bo nie widziałem samej sytuacji;
- fakt sędzia główny gwizdał wszystko, przerywał wszystko, stąd nerwy i atmosfera nie taka jak być powinna na meczu dwóch zespołów walczących o awans, był głównym aktorem meczu;
- inna mniej przyjemna sprawa to mało przyzwoite zachowanie trenera gości, nie można obrażać arbitrów, gospodarzy, i wszystkich w około no i ta nieszczęsna piłka. Fakt grając tamtą było 2-0 a grając inną było 1-1.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 Andrzej_S   28.04.2013, 18:14:11
Rzeczywiście. Sędzia pokazał drugą żółtą kartkę zawodnikowi na ławce rezerwowej ale w protokole ona się nie znalazła.
Spalony był w sytuacji gdy piłka była zagrana do przodu gdzie biegło aż trzech zawodników gospodarzy. Z tej trójki tylko właśnie zawodnik z numerem 22 był na spalonym. Pozostała dwójka nie. Przez chwilę myślałem, że wie, ze jest na spalonym i zostawi piłkę koledze biegnącego nieco bliżej linii bocznej tuż za nim ale sam przejął piłkę, pobiegł w kierunku pola karnego, a tam już dograł do kolegi.
Sądzę, ze spalony był ale takie sytuacje ciężko wychwycić czasem. Większych pretensji o to nie można mieć bo nawet w Lidze Mistrzów sędziowie nie zauważają większych spalonych.
Ten mecz to już historia, a liga gra dalej. Na tym trzeba się skupić.
Co do trenera i tej piłki o której tu piszą to sam ją oddał jeszcze na boisku. NIC NIE CHCIAŁ KRAŚĆ.
 robocop   28.04.2013, 18:22:38
Było minęło, nie psujmy tylko miłej do tej pory atmosfery w relacji obu klubów. Jeszcze raz życzę powodzenia a i Antoni zgrzewki pan nie przywiozłeś a szkoda bo my u Was mieliśmy (za przełożenie meczu.... a teraz susza...)
 mksmisiaczek   28.04.2013, 18:31:22
Schowanie piłki do torby i twierdzenie przez pół meczu, że jej sie nie ma, a potem przez przypadek wiatr odsłonił piłkę która była w środku worka.. Kradzież w biały dzień.
Co do trzeciej bramki to było podanie do zawodnika oddalonego o pół metra i strzał.CELNY.
Powodzenia Dalej.
MKS po co Wy gracie jak już i tak awans macie :P
 kodeks87   28.04.2013, 19:11:54
Czerwona kartka dla rezerwowego bramkarza Sztormu była po końcowym gwizdku..
 mckwak   28.04.2013, 20:13:45
Jô wama gôdôm, Władek bëł lepszi, ale zarô żebë bala krasc, tak sã nie robi. Kto rzek, że jeden bëł spalony, jak sã za nim nick nie kurzëło i ὸn pózni sóm z placu zeszed. Ale ten sãdza bëł do nicze. Jemù mùszi zabrać nã pipówkã na drëdżi rôz i zasztekac w szatni. Do ùzdrzeni. :D :D
 karli84   28.04.2013, 20:23:04
FC Gowidlino-Celtic Reda 1-0

fanka85   29.04.2013, 18:16:56
Tez bylam na meczu MKS-SZTORM i szczerze jak na mecz na sztycie tabeli,to nic ciekawego. spodziewalam sie lepszego widowiska.