Powodzenia wszystkim :)
 BIG-BLUEE   20.09.2012, 21:59:03
1. pierwsza przegrana Władysławowa [1-4]
2. Sztormy mocniejszy zespół ale Kp wywalczy remis [2-2]
3. Kaszubia na ostatni mecz sie spięła i prawie sie udało zdobyć jakieś pkt , wiec tym razem im sie uda [4-2]
4. zobaczymy czy stać Karlikowo na wygraną z średnim przeciwnikiem [2-1]
5. Gowidlino młody, kumaty i waleczny zespół [2-0]
6.Reda powalczy to wiemy ale Szemud u siebie mocny [1-1]
 karli84   21.09.2012, 21:21:19
FC Gowidlino- Dragon Bojano rozgrywa mecz w niedzielę 23 wrzesień o 16.30
 czarno-złoty   21.09.2012, 21:52:19
Trzymam kciuki za W-wo, mimo tego że Sikor na ich stronie głupio próbuje piłkę w naszą stronę odbijać... Nie było go na naszych wspólnych sparingach. Może by mu się wtedy tak jadaczka bezsensownie nie otwierała...
 sikorek1986   22.09.2012, 10:18:40
Co ja próbuje???nic nie mam do Jantara i wam kibicuje bo mam w waszej drużynie kilku kolegów!!!to co napisałem na stronie skierowane było tylko i wyłącznie na temat gościa o którym pisałem... a wspomniałem o Jantarze bo wszyscy dobrze wiemy żę jest on waszym kibicem!!!A z tą jadaczką to nie wiem jak twoi rodzice nauczyli cie mówić na usta!!!bez niepotrzebnej spinki pozdro
 gonzales   22.09.2012, 13:39:39
Sopot 0-2 Mosty. Mogło paść więcej bramek w tym meczu, ale oba zespoły marnowały 100% sytuacje.
 gonzales   22.09.2012, 13:40:42
 Pacinho90   22.09.2012, 14:14:12
*Orkana nie Orkanu 8) :P
 czarno-złoty   22.09.2012, 14:18:29
sikor - Mylisz się. On nie jest naszym kibicem. Raz może był u nas na meczu i darł się tak samo głupio jak u Was. To co ma wspólnego z Jantarem, to jedynie to, że był jego trenerem kilka lat temu. Dobra, niech będą "usta". Pozdro
 mkswladek91   22.09.2012, 15:25:44
MKS Władysławowo - MKS Orkan Rumia 3:3 (0:2)
 ktos_inny   22.09.2012, 15:35:44
zauważmy, że MKS grał w końcówce jednego mniej i strzelił dwie bramki ;)

robocop   22.09.2012, 22:34:12
Hrynaszkiewicz Zbigniew - arbiter meczu we Władysławowie - co ten gość robi w klasie A - On powinien sędziować już trzecią ligę. I mówię to w pełni odpowiedzialności, w takim meczu nie dał się sprowokować, gwizdał pewnie i miał kontakt z zawodnikami. Powinien ktoś ze sprawiedliwych go pchnąć wyżej, chłop ma jaja i nie straszni mu są grajkowie i trybuny. Nadmieniam, że wyrzucił mi zawodnika z boiska ale słusznie.
 urbanek   23.09.2012, 13:45:25
Karlikowo Sopot - Błyskawica Reda Rekowo 0-2 (0-0)
 skater222333   23.09.2012, 14:56:58
EKO-PROD Szemud - Celtic Reda 4:2 (3:0)
 endru1   23.09.2012, 16:11:31
Starzyno - Wierzchucino 1-4
 Alves   23.09.2012, 16:28:15
Kto by pomyślał, że Starzyno do spadku bedzie ..
 wwl56   23.09.2012, 16:52:36
z taką grą każdy punkt ugrany przez Kaszubie bedzie sukcesem
 marek79gb   23.09.2012, 18:40:58
Gowidlino - Bojano 2:5 (1:3)
 Valencianistas   23.09.2012, 20:58:15
Jaki był przebieg meczu Celticu? Czy Redzianie grają aż taki piach?
 skater222333   23.09.2012, 21:29:38
Początek meczu nie wskazywał na taki wynik, choć do 15 minuty bramkarz Celtiku 4 razy musiał interweniować i powinno być już przynajmniej 2-0. W 13 minucie stracili gola i jedynego bramkarza - kontuzja, chyba kolana. W bramce stanął napastnik i do przerwy 3:0. Potem EKO trochę przysnęło, a powinno wpakować z 5 razy do siatki w drugiej połowie, ale udało sie tylko raz i skończyło sie 4:2. A od 75 Celtic w 10 - kolejna kontuzja i brak rezerwowych.
 skater222333   23.09.2012, 21:33:45
Bramki dla EKO - Kostuch, Kleszczewski x 2, Sułkowski.
 celtikowiec   23.09.2012, 21:44:41
No to "średniak" z Redy Rekowo pokazał, że trzeba się z nim liczyć :)
 BIG-BLUEE   23.09.2012, 22:26:09
Błyskawica to średniak , Karlikowo nie grało pełnym składzie , ale Błyskawica potrafi grac i to widać że o czołówkę tabeli bedzie walczyła ... Chłopaki z Celticu mają dużego pecha jak narazie ale trzeba na nich uważać panowie ... jednak mocniejszy zespół z Mostów tak jak przeczuwałem , mają znane nazwiska w zespole ... Starzyno szkoda gadać chyba nie chcą Panowie kopać sie w czoło ??? znowu stracili pkt ;/ ...niespodzianka dla mnie Bojano zwyciężyło trudny mecz z Gowidlinem , musze stawiać na Bojano jednak to silny zespół , który urwie pkt nie jednej drużynie ;) ... powodzenia w następnej kolejce Panowie !!
 Radecki   30.09.2012, 00:26:50
Ale na EKO PROD szemud sie przejechali!!!!!!!i im nie urwie!!!!i nie urwali 4:1 dla eko!!!