Baner

IV liga - pomorska - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gedania Gdańsk 29 73 23 4 2 92 - 29
2. Jaguar Gdańsk 29 56 16 8 5 68 - 40
3. Wikęd Luzino 29 55 17 4 8 58 - 37
4. Gryf Wejherowo 29 50 16 2 11 54 - 41
5. Lechia II Gdańsk 29 45 14 3 12 72 - 56 4 6 2 0 2 12 - 10
6. Kaszubia Kościerzyna 29 45 14 3 12 55 - 58 4 6 2 0 2 10 - 9
7. Gryf Słupsk 29 45 13 6 10 63 - 56 4 6 2 0 2 10 - 13
8. Bytovia Bytów 29 42 11 9 9 41 - 41 2 6 2 0 0 3 - 1
9. Grom Nowy Staw 29 42 13 3 13 50 - 42 2 0 0 0 2 1 - 3
10. Arka II Gdynia 29 38 11 5 13 49 - 55

11. Chojniczanka II Chojnice 30 41 11 8 11 66 - 43
12. Wierzyca Pelplin 30 40 11 7 12 40 - 46
13. MKS Władysławowo 30 38 12 2 16 46 - 72 2 6 2 0 0 5 - 2
14. Pogoń Lębork 30 38 11 5 14 51 - 51 2 0 0 0 2 2 - 5
15. Anioły Garczegorze 30 37 10 7 13 34 - 57
16. GKS Kowale 30 36 10 6 14 57 - 60
17. Czarni Pruszcz Gdański 30 34 9 7 14 47 - 54
18. Sparta Sycewice 30 33 9 6 15 45 - 64
19. Borowiak Czersk 30 32 9 5 16 44 - 69
20. Jantar Ustka 30 29 8 5 17 38 - 71
21. Orkan Rumia MKS 30 26 7 5 18 47 - 75
Ostatni komentarz dodał Bandzirr 04.07.2022, 17:14:34


Kolejka 1 - 7/8. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (21) 
Sparta Sycewice 3 - 1 Chojniczanka II Chojnice 7 sierpnia 2021 - 14:00
Arka II Gdynia 2 - 2 Jaguar Gdańsk 8 sierpnia 2021 - 17:00
Wierzyca Pelplin 4 - 2 Gryf Słupsk 7 sierpnia 2021 - 17:00
Wikęd Luzino 2 - 1 Gryf Wejherowo 7 sierpnia 2021 - 17:00
Borowiak Czersk 0 - 2 Gedania Gdańsk 8 sierpnia 2021 - 17:00
Pogoń Lębork 1 - 2 MKS Władysławowo 7 sierpnia 2021 - 17:00
Orkan Rumia MKS 2 - 0 Anioły Garczegorze 8 sierpnia 2021 - 12:00
Kaszubia Kościerzyna 0 - 5 GKS Kowale 6 sierpnia 2021 - 18:00
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Bytovia Bytów 7 sierpnia 2021 - 13:00
Grom Nowy Staw 3 - 2 Lechia II Gdańsk 7 sierpnia 2021 - 14:00
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 2 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (21) 
Bytovia Bytów 1 - 0 Grom Nowy Staw 14 sierpnia 2021 - 17:00
GKS Kowale 3 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 14 sierpnia 2021 - 11:00
Anioły Garczegorze 0 - 3 Kaszubia Kościerzyna 14 sierpnia 2021 - 11:00
MKS Władysławowo 1 - 2 Orkan Rumia MKS 14 sierpnia 2021 - 17:00
Gedania Gdańsk 4 - 2 Pogoń Lębork 15 sierpnia 2021 - 11:00
Gryf Wejherowo 2 - 1 Borowiak Czersk 14 sierpnia 2021 - 17:00
Gryf Słupsk 4 - 2 Wikęd Luzino 14 sierpnia 2021 - 17:00
Jaguar Gdańsk 2 - 1 Wierzyca Pelplin 14 sierpnia 2021 - 11:00
Chojniczanka II Chojnice 2 - 0 Arka II Gdynia 15 sierpnia 2021 - 17:00
Jantar Ustka 1 - 0 Sparta Sycewice 13 sierpnia 2021 - 20:00
Pauza: Lechia II Gdańsk,
Kolejka 3 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (26) 
Arka II Gdynia 4 - 1 Jantar Ustka 22 sierpnia 2021 - 11:00
Wierzyca Pelplin 4 - 1 Chojniczanka II Chojnice 21 sierpnia 2021 - 11:00
Wikęd Luzino 0 - 2 Jaguar Gdańsk 21 sierpnia 2021 - 17:00
Borowiak Czersk 1 - 4 Gryf Słupsk 22 sierpnia 2021 - 14:00
Pogoń Lębork 4 - 2 Gryf Wejherowo 21 sierpnia 2021 - 18:00
Orkan Rumia MKS 0 - 4 Gedania Gdańsk 22 sierpnia 2021 - 12:00
Kaszubia Kościerzyna 3 - 1 MKS Władysławowo 21 sierpnia 2021 - 13:00
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 Anioły Garczegorze 21 sierpnia 2021 - 14:00
Grom Nowy Staw 2 - 2 GKS Kowale 21 sierpnia 2021 - 14:00
Lechia II Gdańsk 4 - 1 Bytovia Bytów 21 sierpnia 2021 - 11:00
Pauza: Sparta Sycewice,
Kolejka 4 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (35) 
GKS Kowale 0 - 2 Lechia II Gdańsk 28 sierpnia 2021 - 11:00
Anioły Garczegorze 1 - 4 Grom Nowy Staw 28 sierpnia 2021 - 16:00
MKS Władysławowo 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 28 sierpnia 2021 - 11:00
Gedania Gdańsk 4 - 4 Kaszubia Kościerzyna 28 sierpnia 2021 - 11:00
Gryf Wejherowo 6 - 3 Orkan Rumia MKS 28 sierpnia 2021 - 17:00
Gryf Słupsk 2 - 3 Pogoń Lębork 27 sierpnia 2021 - 18:00
Jaguar Gdańsk 0 - 0 Borowiak Czersk 28 sierpnia 2021 - 11:00
Chojniczanka II Chojnice 2 - 2 Wikęd Luzino 29 sierpnia 2021 - 11:00
Jantar Ustka 2 - 2 Wierzyca Pelplin 28 sierpnia 2021 - 16:00
Sparta Sycewice 0 - 0 Arka II Gdynia 28 sierpnia 2021 - 17:00
Pauza: Bytovia Bytów,
Kolejka 5 - 4/5. września 2021 [szczegóły] Komentarze (10) 
Wierzyca Pelplin 1 - 0 Sparta Sycewice 4 września 2021 - 17:00
Wikęd Luzino 1 - 2 Jantar Ustka 3 września 2021 - 17:00
Borowiak Czersk 1 - 0 Chojniczanka II Chojnice 4 września 2021 - 11:00
Pogoń Lębork 0 - 2 Jaguar Gdańsk 4 września 2021 - 17:00
Orkan Rumia MKS 1 - 2 Gryf Słupsk 4 września 2021 - 17:00
Kaszubia Kościerzyna 3 - 2 Gryf Wejherowo 5 września 2021 - 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 3 Gedania Gdańsk 4 września 2021 - 11:00
Grom Nowy Staw 5 - 0 MKS Władysławowo 5 września 2021 - 11:00
Lechia II Gdańsk 1 - 1 Anioły Garczegorze 4 września 2021 - 11:00
Bytovia Bytów 3 - 1 GKS Kowale 4 września 2021 - 16:00
Pauza: Arka II Gdynia,
Kolejka 6 - 11/12. września 2021 [szczegóły] Komentarze (17) 
Anioły Garczegorze 1 - 2 Bytovia Bytów 12 września 2021 - 14:00
MKS Władysławowo 1 - 6 Lechia II Gdańsk 12 września 2021 - 11:00
Gedania Gdańsk 3 - 2 Grom Nowy Staw 11 września 2021 - 11:00
Gryf Wejherowo 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 11 września 2021 - 17:00
Gryf Słupsk 3 - 2 Kaszubia Kościerzyna 11 września 2021 - 16:00
Jaguar Gdańsk 3 - 1 Orkan Rumia MKS 11 września 2021 - 11:00
Chojniczanka II Chojnice 5 - 1 Pogoń Lębork 12 września 2021 - 11:00
Jantar Ustka 3 - 2 Borowiak Czersk 11 września 2021 - 14:00
Sparta Sycewice 1 - 0 Wikęd Luzino 10 września 2021 - 19:00
Arka II Gdynia 3 - 1 Wierzyca Pelplin 12 września 2021 - 17:00
Pauza: GKS Kowale,
Kolejka 7 - 18/19. września 2021 [szczegóły] Komentarze (17) 
Wikęd Luzino 0 - 3 Arka II Gdynia 18 września 2021 - 16:00
Borowiak Czersk 3 - 2 Sparta Sycewice 19 września 2021 - 12:00
Pogoń Lębork 4 - 0 Jantar Ustka 18 września 2021 - 16:00
Orkan Rumia MKS 1 - 3 Chojniczanka II Chojnice 19 września 2021 - 12:00
Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 Jaguar Gdańsk 19 września 2021 - 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 2 Gryf Słupsk 18 września 2021 - 11:00
Grom Nowy Staw 0 - 1 Gryf Wejherowo 18 września 2021 - 14:00
Lechia II Gdańsk 0 - 1 Gedania Gdańsk 19 września 2021 - 11:00
Bytovia Bytów 3 - 2 MKS Władysławowo 18 września 2021 - 16:00
GKS Kowale 0 - 1 Anioły Garczegorze 19 września 2021 - 13:00
Pauza: Wierzyca Pelplin,
Kolejka 8 - 25/26. września 2021 [szczegóły] Komentarze (5) 
MKS Władysławowo 0 - 4 GKS Kowale 25 września 2021 - 14:00
Gedania Gdańsk 4 - 4 Bytovia Bytów 25 września 2021 - 11:00
Gryf Wejherowo 1 - 3 Lechia II Gdańsk 25 września 2021 - 16:00
Gryf Słupsk 4 - 1 Grom Nowy Staw 25 września 2021 - 15:00
Jaguar Gdańsk 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 25 września 2021 - 11:00
Chojniczanka II Chojnice 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna 25 września 2021 - 11:00
Jantar Ustka 2 - 3 Orkan Rumia MKS 25 września 2021 - 17:00
Sparta Sycewice 2 - 1 Pogoń Lębork 25 września 2021 - 17:00
Arka II Gdynia 4 - 2 Borowiak Czersk 26 września 2021 - 11:00
Wierzyca Pelplin 0 - 3 Wikęd Luzino 25 września 2021 - 15:00
Pauza: Anioły Garczegorze,
Kolejka 9 - 2/3. października 2021 [szczegóły] Komentarze (7) 
Borowiak Czersk 2 - 0 Wierzyca Pelplin 3 października 2021 - 14:00
Pogoń Lębork 4 - 1 Arka II Gdynia 2 października 2021 - 16:00
Orkan Rumia MKS 1 - 0 Sparta Sycewice 3 października 2021 - 12:00
Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Jantar Ustka 2 października 2021 - 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Chojniczanka II Chojnice 2 października 2021 - 11:00
Grom Nowy Staw 0 - 2 Jaguar Gdańsk 2 października 2021 - 13:00
Lechia II Gdańsk 3 - 1 Gryf Słupsk 2 października 2021 - 11:00
Bytovia Bytów 2 - 0 Gryf Wejherowo 2 października 2021 - 19:00
GKS Kowale 1 - 5 Gedania Gdańsk 3 października 2021 - 13:00
Anioły Garczegorze 2 - 1 MKS Władysławowo 2 października 2021 - 15:00
Pauza: Wikęd Luzino,
Kolejka 10 - 9/10. października 2021 [szczegóły] Komentarze (13) 
Gedania Gdańsk 8 - 0 Anioły Garczegorze 9 października 2021 - 11:00
Gryf Wejherowo 1 - 0 GKS Kowale 9 października 2021 - 15:00
Gryf Słupsk 1 - 1 Bytovia Bytów 9 października 2021 - 11:00
Jaguar Gdańsk 3 - 1 Lechia II Gdańsk 9 października 2021 - 11:00
Chojniczanka II Chojnice 6 - 1 Grom Nowy Staw 10 października 2021 - 11:00
Jantar Ustka 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 9 października 2021 - 17:00
Sparta Sycewice 1 - 3 Kaszubia Kościerzyna 9 października 2021 - 17:00
Arka II Gdynia 2 - 1 Orkan Rumia MKS 10 października 2021 - 11:00
Wierzyca Pelplin 1 - 0 Pogoń Lębork 9 października 2021 - 15:00
Wikęd Luzino 5 - 2 Borowiak Czersk 9 października 2021 - 11:00
Pauza: MKS Władysławowo,
Kolejka 11 - 16/17. października 2021 [szczegóły] Komentarze (8) 
Pogoń Lębork 1 - 1 Wikęd Luzino 16 października 2021 - 14:00
Orkan Rumia MKS 1 - 2 Wierzyca Pelplin 17 października 2021 - 12:00
Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Arka II Gdynia 16 października 2021 - 14:00
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 0 Sparta Sycewice 16 października 2021 - 11:00
Grom Nowy Staw 3 - 0 Jantar Ustka 16 października 2021 - 13:00
Lechia II Gdańsk 4 - 3 Chojniczanka II Chojnice 17 października 2021 - 15:00
Bytovia Bytów 0 - 0 Jaguar Gdańsk 16 października 2021 - 18:15
GKS Kowale 2 - 1 Gryf Słupsk 17 października 2021 - 13:00
Anioły Garczegorze 1 - 0 Gryf Wejherowo 17 października 2021 - 15:00
MKS Władysławowo 0 - 0 Gedania Gdańsk 16 października 2021 - 13:00
Pauza: Borowiak Czersk,
Kolejka 12 - 23/24. października 2021 [szczegóły] Komentarze (13) 
Gryf Wejherowo 1 - 0 MKS Władysławowo 23 października 2021 - 14:00
Gryf Słupsk 1 - 1 Anioły Garczegorze 23 października 2021 - 11:00
Jaguar Gdańsk 2 - 2 GKS Kowale 23 października 2021 - 11:00
Chojniczanka II Chojnice 1 - 1 Bytovia Bytów 24 października 2021 - 11:00
Jantar Ustka 1 - 0 Lechia II Gdańsk 23 października 2021 - 11:00
Sparta Sycewice 2 - 3 Grom Nowy Staw 23 października 2021 - 17:00
Arka II Gdynia 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 24 października 2021 - 11:00
Wierzyca Pelplin 2 - 0 Kaszubia Kościerzyna 23 października 2021 - 13:00
Wikęd Luzino 1 - 1 Orkan Rumia MKS 23 października 2021 - 11:00
Borowiak Czersk 0 - 1 Pogoń Lębork 23 października 2021 - 14:30
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 13 - 27. października 2021 [szczegóły] Komentarze (8) 
Orkan Rumia MKS 0 - 3 Borowiak Czersk 30 października 2021 - 12:00
Kaszubia Kościerzyna 2 - 5 Wikęd Luzino 27 października 2021 - 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 1 Wierzyca Pelplin 27 października 2021 - 15:00
Grom Nowy Staw 0 - 1 Arka II Gdynia 27 października 2021 - 15:00
Lechia II Gdańsk 6 - 2 Sparta Sycewice 27 października 2021 - 15:00
Bytovia Bytów 4 - 2 Jantar Ustka 30 października 2021 - 18:00
GKS Kowale 0 - 0 Chojniczanka II Chojnice 30 października 2021 - 11:00
Anioły Garczegorze 1 - 4 Jaguar Gdańsk 30 października 2021 - 11:00
MKS Władysławowo 0 - 7 Gryf Słupsk 27 października 2021 - 15:00
Gedania Gdańsk 3 - 0 Gryf Wejherowo 30 października 2021 - 11:00
Pauza: Pogoń Lębork,
Kolejka 14 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (11) 
Gryf Słupsk 2 - 1 Gedania Gdańsk 6 listopada 2021 - 11:00
Jaguar Gdańsk 6 - 0 MKS Władysławowo 6 listopada 2021 - 11:00
Chojniczanka II Chojnice 4 - 0 Anioły Garczegorze 7 listopada 2021 - 11:00
Jantar Ustka 2 - 4 GKS Kowale 6 listopada 2021 - 17:00
Sparta Sycewice 1 - 1 Bytovia Bytów 6 listopada 2021 - 17:00
Arka II Gdynia 2 - 0 Lechia II Gdańsk 6 listopada 2021 - 19:30
Wierzyca Pelplin 0 - 1 Grom Nowy Staw 6 listopada 2021 - 14:00
Wikęd Luzino 4 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 6 listopada 2021 - 11:00
Borowiak Czersk 0 - 5 Kaszubia Kościerzyna 7 listopada 2021 - 13:00
Pogoń Lębork 3 - 0 Orkan Rumia MKS 6 listopada 2021 - 11:00
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 15 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (6) 
Kaszubia Kościerzyna 4 - 2 Pogoń Lębork 13 listopada 2021 - 13:00
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 2 Borowiak Czersk 13 listopada 2021 - 11:00
Grom Nowy Staw 1 - 2 Wikęd Luzino 13 listopada 2021 - 11:00
Lechia II Gdańsk 2 - 2 Wierzyca Pelplin 13 listopada 2021 - 11:00
Bytovia Bytów 3 - 3 Arka II Gdynia 13 listopada 2021 - 18:00
GKS Kowale 1 - 3 Sparta Sycewice 14 listopada 2021 - 13:00
Anioły Garczegorze 1 - 1 Jantar Ustka 14 listopada 2021 - 12:00
MKS Władysławowo 2 - 0 Chojniczanka II Chojnice 13 listopada 2021 - 13:00
Gedania Gdańsk 3 - 0 Jaguar Gdańsk 13 listopada 2021 - 11:00
Gryf Wejherowo 0 - 1 Gryf Słupsk 14 listopada 2021 - 13:00
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 16 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (20) 
Jaguar Gdańsk 5 - 4 Gryf Wejherowo 20 listopada 2021 - 11:00
Chojniczanka II Chojnice 0 - 2 Gedania Gdańsk 21 listopada 2021 - 11:00
Jantar Ustka 1 - 2 MKS Władysławowo 19 listopada 2021 - 19:00
Sparta Sycewice 1 - 1 Anioły Garczegorze 21 listopada 2021 - 18:00
Arka II Gdynia 4 - 0 GKS Kowale 21 listopada 2021 - 17:00
Wierzyca Pelplin 0 - 0 Bytovia Bytów 20 listopada 2021 - 11:00
Wikęd Luzino 3 - 1 Lechia II Gdańsk 20 listopada 2021 - 11:00
Borowiak Czersk 1 - 1 Grom Nowy Staw 20 listopada 2021 - 11:00
Pogoń Lębork 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 20 listopada 2021 - 11:00
Orkan Rumia MKS 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna 21 listopada 2021 - 12:00
Pauza: Gryf Słupsk,
Kolejka 17 - 5/6. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (3) 
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Orkan Rumia MKS 6 marca 2022 - 12:00
Grom Nowy Staw 3 - 0 Pogoń Lębork 5 marca 2022 - 12:00
Lechia II Gdańsk 8 - 1 Borowiak Czersk 6 marca 2022 - 11:00
Bytovia Bytów 0 - 1 Wikęd Luzino 5 marca 2022 - 18:00
GKS Kowale 1 - 2 Wierzyca Pelplin 5 marca 2022 - 14:00
Anioły Garczegorze 1 - 1 Arka II Gdynia 5 marca 2022 - 12:00
MKS Władysławowo 3 - 2 Sparta Sycewice 5 marca 2022 - 14:00
Gedania Gdańsk 6 - 1 Jantar Ustka 5 marca 2022 - 11:00
Gryf Wejherowo 3 - 2 Chojniczanka II Chojnice 5 marca 2022 - 14:00
Gryf Słupsk 2 - 2 Jaguar Gdańsk 6 marca 2022 - 11:00
Pauza: Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 18 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (5) 
Chojniczanka II Chojnice 4 - 0 Gryf Słupsk 12 marca 2022 - 11:00
Jantar Ustka 1 - 4 Gryf Wejherowo 12 marca 2022 - 15:00
Sparta Sycewice 2 - 6 Gedania Gdańsk 12 marca 2022 - 17:00
Arka II Gdynia 6 - 1 MKS Władysławowo 13 marca 2022 - 13:00
Wierzyca Pelplin 1 - 3 Anioły Garczegorze 12 marca 2022 - 15:00
Wikęd Luzino 3 - 2 GKS Kowale 12 marca 2022 - 15:00
Borowiak Czersk 2 - 1 Bytovia Bytów 12 marca 2022 - 15:00
Pogoń Lębork 1 - 2 Lechia II Gdańsk 12 marca 2022 - 11:00
Orkan Rumia MKS 2 - 5 Grom Nowy Staw 13 marca 2022 - 12:00
Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 12 marca 2022 - 15:00
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 19 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (10) 
Grom Nowy Staw 3 - 1 Kaszubia Kościerzyna 19 marca 2022 - 13:00
Lechia II Gdańsk 6 - 2 Orkan Rumia MKS 20 marca 2022 - 11:00
Bytovia Bytów 1 - 0 Pogoń Lębork 20 marca 2022 - 12:00
GKS Kowale 2 - 1 Borowiak Czersk 19 marca 2022 - 14:00
Anioły Garczegorze 0 - 2 Wikęd Luzino 20 marca 2022 - 13:00
MKS Władysławowo 3 - 1 Wierzyca Pelplin 19 marca 2022 - 14:00
Gedania Gdańsk 4 - 1 Arka II Gdynia 19 marca 2022 - 11:00
Gryf Wejherowo 1 - 0 Sparta Sycewice 19 marca 2022 - 15:00
Gryf Słupsk 2 - 2 Jantar Ustka 19 marca 2022 - 15:00
Jaguar Gdańsk 1 - 1 Chojniczanka II Chojnice 20 marca 2022 - 15:30
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 20 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (13) 
Jantar Ustka 3 - 6 Jaguar Gdańsk 26 marca 2022 - 15:00
Sparta Sycewice 0 - 2 Gryf Słupsk 27 marca 2022 - 15:00
Arka II Gdynia 1 - 3 Gryf Wejherowo 26 marca 2022 - 13:00
Wierzyca Pelplin 0 - 2 Gedania Gdańsk 26 marca 2022 - 15:00
Wikęd Luzino 3 - 0 MKS Władysławowo 26 marca 2022 - 11:00
Borowiak Czersk 2 - 1 Anioły Garczegorze 26 marca 2022 - 16:00
Pogoń Lębork 3 - 1 GKS Kowale 26 marca 2022 - 11:00
Orkan Rumia MKS 1 - 2 Bytovia Bytów 27 marca 2022 - 12:00
Kaszubia Kościerzyna 1 - 3 Lechia II Gdańsk 25 marca 2022 - 16:00
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 3 Grom Nowy Staw 26 marca 2022 - 15:00
Pauza: Chojniczanka II Chojnice,
Kolejka 21 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (12) 
Lechia II Gdańsk 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 2 kwietnia 2022 - 13:00
Bytovia Bytów 2 - 0 Kaszubia Kościerzyna 2 kwietnia 2022 - 18:00
GKS Kowale 1 - 3 Orkan Rumia MKS 2 kwietnia 2022 - 13:00
Anioły Garczegorze 2 - 2 Pogoń Lębork 2 kwietnia 2022 - 13:00
MKS Władysławowo 4 - 2 Borowiak Czersk 2 kwietnia 2022 - 13:00
Gedania Gdańsk 6 - 0 Wikęd Luzino 2 kwietnia 2022 - 13:00
Gryf Wejherowo 3 - 1 Wierzyca Pelplin 2 kwietnia 2022 - 13:00
Gryf Słupsk 2 - 3 Arka II Gdynia 2 kwietnia 2022 - 13:00
Jaguar Gdańsk 3 - 3 Sparta Sycewice 2 kwietnia 2022 - 13:00
Chojniczanka II Chojnice 1 - 1 Jantar Ustka 2 kwietnia 2022 - 13:00
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 22 - 13/16. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (18) 
Gedania Gdańsk 4 - 1 Kaszubia Kościerzyna 16 kwietnia 2022 - 12:00
Jaguar Gdańsk 0 - 2 Gryf Wejherowo 14 kwietnia 2022 - 16:00
Lechia II Gdańsk 1 - 1 Grom Nowy Staw 13 kwietnia 2022 - 15:00
Wikęd Luzino 3 - 0 Gryf Słupsk 13 kwietnia 2022 - 17:00
Arka II Gdynia 0 - 0 Bytovia Bytów 13 kwietnia 2022 - 16:00
Pogoń Lębork 3 - 0 Sparta Sycewice 14 kwietnia 2022 - 18:00
Chojniczanka II Chojnice 7 - 0 Orkan Rumia MKS 10 kwietnia 2022 - 17:00
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 3 MKS Władysławowo 13 kwietnia 2022 - 16:00
Anioły Garczegorze 0 - 2 Jantar Ustka 14 kwietnia 2022 - 17:30
Borowiak Czersk 0 - 3 GKS Kowale 12 kwietnia 2022 - 17:30
Pauza: Wierzyca Pelplin,
Kolejka 23 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (10) 
Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 Bytovia Bytów 23 kwietnia 2022 - 15:00
Gryf Słupsk 4 - 0 Arka II Gdynia 23 kwietnia 2022 - 17:00
Grom Nowy Staw 1 - 0 Wikęd Luzino 23 kwietnia 2022 - 15:00
Gryf Wejherowo 0 - 1 Lechia II Gdańsk 24 kwietnia 2022 - 14:00
Gedania Gdańsk 3 - 0 Jaguar Gdańsk 23 kwietnia 2022 - 11:00
Jantar Ustka 1 - 3 Borowiak Czersk 23 kwietnia 2022 - 17:00
MKS Władysławowo 4 - 2 Anioły Garczegorze 23 kwietnia 2022 - 13:00
Orkan Rumia MKS 4 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 24 kwietnia 2022 - 12:00
Sparta Sycewice 1 - 1 Chojniczanka II Chojnice 23 kwietnia 2022 - 17:00
Wierzyca Pelplin 3 - 2 Pogoń Lębork 23 kwietnia 2022 - 11:00
Pauza: GKS Kowale,
Kolejka 24 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (11) 
Jaguar Gdańsk 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna 30 kwietnia 2022 - 11:00
Lechia II Gdańsk 1 - 4 Gedania Gdańsk 30 kwietnia 2022 - 11:00
Wikęd Luzino 2 - 2 Gryf Wejherowo 30 kwietnia 2022 - 14:00
Arka II Gdynia 1 - 2 Grom Nowy Staw 1 maja 2022 - 17:30
Bytovia Bytów 1 - 2 Gryf Słupsk 30 kwietnia 2022 - 18:00
Chojniczanka II Chojnice 2 - 0 Wierzyca Pelplin 30 kwietnia 2022 - 14:00
Czarni Pruszcz Gdański 7 - 2 Sparta Sycewice 30 kwietnia 2022 - 11:00
Anioły Garczegorze 1 - 0 Orkan Rumia MKS 30 kwietnia 2022 - 11:00
Borowiak Czersk 0 - 1 MKS Władysławowo 29 kwietnia 2022 - 17:30
GKS Kowale 2 - 0 Jantar Ustka 30 kwietnia 2022 - 15:00
Pauza: Pogoń Lębork,
Kolejka 25 - 3. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (6) 
MKS Władysławowo 3 - 2 GKS Kowale 3 maja 2022 - 13:00
Orkan Rumia MKS 4 - 2 Borowiak Czersk 3 maja 2022 - 12:00
Sparta Sycewice 1 - 2 Anioły Garczegorze 3 maja 2022 - 17:00
Wierzyca Pelplin 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 3 maja 2022 - 15:00
Pogoń Lębork 2 - 1 Chojniczanka II Chojnice 3 maja 2022 - 11:00
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 26 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (18) 
Kaszubia Kościerzyna 4 - 1 Gryf Słupsk 7 maja 2022 - 15:00
Grom Nowy Staw 1 - 2 Bytovia Bytów 7 maja 2022 - 14:00
Gryf Wejherowo 3 - 1 Arka II Gdynia 7 maja 2022 - 17:00
Gedania Gdańsk 1 - 0 Wikęd Luzino 7 maja 2022 - 11:00
Jaguar Gdańsk 4 - 2 Lechia II Gdańsk 6 maja 2022 - 17:30
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 2 Pogoń Lębork 8 maja 2022 - 11:00
Anioły Garczegorze 1 - 0 Wierzyca Pelplin 8 maja 2022 - 16:00
Borowiak Czersk 5 - 5 Sparta Sycewice 6 maja 2022 - 18:00
GKS Kowale 4 - 4 Orkan Rumia MKS 7 maja 2022 - 15:00
Jantar Ustka 2 - 1 MKS Władysławowo 8 maja 2022 - 15:00
Pauza: Chojniczanka II Chojnice,
Kolejka 27 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (3) 
Lechia II Gdańsk 2 - 3 Kaszubia Kościerzyna 15 maja 2022 - 17:00
Wikęd Luzino 2 - 0 Jaguar Gdańsk 14 maja 2022 - 11:00
Arka II Gdynia 1 - 3 Gedania Gdańsk 14 maja 2022 - 17:00
Bytovia Bytów 0 - 2 Gryf Wejherowo 14 maja 2022 - 18:00
Gryf Słupsk 1 - 0 Grom Nowy Staw 14 maja 2022 - 16:00
Orkan Rumia MKS 1 - 2 Jantar Ustka 14 maja 2022 - 16:00
Sparta Sycewice 2 - 1 GKS Kowale 14 maja 2022 - 17:00
Wierzyca Pelplin 1 - 1 Borowiak Czersk 14 maja 2022 - 15:00
Pogoń Lębork 0 - 2 Anioły Garczegorze 14 maja 2022 - 17:00
Chojniczanka II Chojnice 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 15 maja 2022 - 11:00
Pauza: MKS Władysławowo,
Kolejka 28 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (9) 
Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Grom Nowy Staw 21 maja 2022 - 12:00
Gryf Wejherowo 3 - 0 Gryf Słupsk 21 maja 2022 - 13:00
Gedania Gdańsk 0 - 0 Bytovia Bytów 21 maja 2022 - 11:00
Jaguar Gdańsk 5 - 0 Arka II Gdynia 21 maja 2022 - 11:00
Lechia II Gdańsk 0 - 3 Wikęd Luzino 21 maja 2022 - 11:00
Anioły Garczegorze 1 - 4 Chojniczanka II Chojnice 21 maja 2022 - 11:00
Borowiak Czersk 0 - 0 Pogoń Lębork 22 maja 2022 - 11:00
GKS Kowale 3 - 3 Wierzyca Pelplin 21 maja 2022 - 12:00
Jantar Ustka 0 - 2 Sparta Sycewice 21 maja 2022 - 17:00
MKS Władysławowo 2 - 2 Orkan Rumia MKS 20 maja 2022 - 19:00
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 29 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (12) 
Wikęd Luzino 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna 28 maja 2022 - 11:00
Arka II Gdynia 3 - 2 Lechia II Gdańsk 27 maja 2022 - 12:00
Bytovia Bytów 0 - 3 Jaguar Gdańsk 28 maja 2022 - 18:00
Gryf Słupsk 1 - 2 Gedania Gdańsk 28 maja 2022 - 16:00
Grom Nowy Staw 0 - 1 Gryf Wejherowo 28 maja 2022 - 13:00
Sparta Sycewice 4 - 3 MKS Władysławowo 28 maja 2022 - 17:00
Wierzyca Pelplin 3 - 1 Jantar Ustka 28 maja 2022 - 11:00
Pogoń Lębork 1 - 2 GKS Kowale 28 maja 2022 - 17:00
Chojniczanka II Chojnice 2 - 3 Borowiak Czersk 29 maja 2022 - 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 2 Anioły Garczegorze 28 maja 2022 - 11:00
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 30 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (11) 
Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Gryf Wejherowo 4 czerwca 2022 - 15:00
Gedania Gdańsk 3 - 1 Grom Nowy Staw 4 czerwca 2022 - 11:00
Jaguar Gdańsk 4 - 4 Gryf Słupsk 4 czerwca 2022 - 11:00
Lechia II Gdańsk 3 - 2 Bytovia Bytów 5 czerwca 2022 - 11:00
Wikęd Luzino 3 - 0 Arka II Gdynia 4 czerwca 2022 - 11:00
Borowiak Czersk 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 4 czerwca 2022 - 11:00
GKS Kowale 2 - 5 Chojniczanka II Chojnice 4 czerwca 2022 - 15:00
Jantar Ustka 1 - 1 Pogoń Lębork 4 czerwca 2022 - 18:00
MKS Władysławowo 0 - 1 Wierzyca Pelplin 3 czerwca 2022 - 19:00
Orkan Rumia MKS 0 - 1 Sparta Sycewice 5 czerwca 2022 - 15:00
Pauza: Anioły Garczegorze,
Kolejka 31 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (9) 
Arka II Gdynia 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna 10 czerwca 2022 - 19:00
Bytovia Bytów 1 - 2 Wikęd Luzino 11 czerwca 2022 - 15:00
Gryf Słupsk 5 - 4 Lechia II Gdańsk 11 czerwca 2022 - 15:00
Grom Nowy Staw 2 - 0 Jaguar Gdańsk 11 czerwca 2022 - 12:00
Gryf Wejherowo 4 - 1 Gedania Gdańsk 11 czerwca 2022 - 13:30
Wierzyca Pelplin 2 - 2 Orkan Rumia MKS 11 czerwca 2022 - 11:00
Pogoń Lębork 1 - 3 MKS Władysławowo 11 czerwca 2022 - 17:00
Chojniczanka II Chojnice 4 - 0 Jantar Ustka 12 czerwca 2022 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 3 GKS Kowale 9 czerwca 2022 - 18:15
Anioły Garczegorze 3 - 0 Borowiak Czersk 11 czerwca 2022 - 11:00
Pauza: Sparta Sycewice,
Kolejka 32 - 16. czerwca 2022 [szczegóły] Komentarze (45) 
GKS Kowale 3 - 0 Anioły Garczegorze 16 czerwca 2022 - 15:00
Jantar Ustka 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 16 czerwca 2022 - 15:00
MKS Władysławowo 2 - 1 Chojniczanka II Chojnice 16 czerwca 2022 - 13:00
Orkan Rumia MKS 2 - 4 Pogoń Lębork 16 czerwca 2022 - 15:00
Sparta Sycewice 2 - 0 Wierzyca Pelplin 16 czerwca 2022 - 15:00
Pauza: Borowiak Czersk, .
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE