IV liga - pomorska - sezon 2021/2022
Sparingi



Wyślij informację o sparingu

DZISIEJSZE SPARINGI

POPRZEDNIE WYNIKI
5. marca 2022 (sobota):
KP Starogard Gdański 2-2 Kaszubia Kościerzyna (1)
26. lutego 2022 (sobota):
Borowiak Czersk 2-3 Styna Godziszewo (1)
Pomezania Malbork 0-0 Wierzyca Pelplin (1)
Pomezania Malbork 2-0 Gedania Gdańsk (1)
KP Starogard Gdański 2-0 GKS Kowale
Bytovia Bytów 5-2 Dolina Gałąźnia Wielka
Lechia II Gdańsk 2-3 Concordia Elbląg
Arka II Gdynia 1-2 Orlęta Reda
Pogoń Lębork 4-0 Sokół Bożepole Wielkie
MKS Władysławowo 1-1 Gryf Wejherowo
Czarni Pruszcz Gdański 1-7 Lechia Gdańsk (juniorzy)
Czarni Pruszcz Gdański 2-0 Radunia II Stężyca
Gryf Słupsk 1-0 Anioły Garczegorze
Jaguar Gdańsk 0-1 GKS Przodkowo
Gedania Gdańsk 3-0 Wierzyca Pelplin
25. lutego 2022 (piątek):
Gwiazda Karsin 0-8 Kaszubia Kościerzyna (1)
23. lutego 2022 (środa):
Borowiak Czersk 3-4 Zawisza Bydgoszcz (juniorzy) (2)
20. lutego 2022 (niedziela):
Gryf Słupsk 2-2 MKP Szczecinek
19. lutego 2022 (sobota):
Jaguar Gdańsk 5-1 Pomezania Malbork (1)
KP Starogard Gdański 4-1 Wierzyca Pelplin (2)
Akademia Sportu Kolbudy 1-2 Kaszubia Kościerzyna (2)
Stolem Gniewino 4-1 Gryf Wejherowo
Czarni Pruszcz Gdański 0-2 GTS Mokry Dwór (1)
Czarni Pruszcz Gdański 4-3 Wietcisa Skarszewy
Orkan Rumia MKS 5-5 MKS Władysławowo
Wda Świecie 0-1 Grom Nowy Staw
Anioły Garczegorze 1-2 Sparta Sycewice
Granica Kętrzyn 3-3 Gedania Gdańsk
Radunia II Stężyca 1-2 Bytovia Bytów
18. lutego 2022 (piątek):
Pogoń Lębork 3-1 Wikęd Luzino
Arka II Gdynia 0-3 GKS Przodkowo
16. lutego 2022 (środa):
Pomezania Malbork 4-2 GKS Kowale (1)
Mamry Giżycko 3-2 Gedania Gdańsk
12. lutego 2022 (sobota):
Gryf Słupsk 5-1 Wieża Postomino
Arka II Gdynia 2-1 Pomezania Malbork (1)
Wda Świecie 7-4 Wierzyca Pelplin (1)
Lechia II Gdańsk 2-1 Bałtyk Gdynia
Arka II Gdynia 1-2 Kaszubia Kościerzyna
Jantar Ustka 1-9 Stolem Gniewino
Start Pruszcz 3-2 Chojniczanka II Chojnice
Orkan Rumia MKS 3-0 Orlęta Reda (2)
MKS Władysławowo 2-2 KS Chwaszczyno
Anioły Garczegorze 1-0 Sokół Bożepole Wielkie
Pogoń Lębork 0-2 Gryf Wejherowo
Czarni Pruszcz Gdański 3-0 GTS Pruszcz Gdański
Bytovia Bytów 13-0 Jantaria Pobłocie
Grom Nowy Staw 1-1 GKS Przodkowo
9. lutego 2022 (środa):
KS Skorzewo 0-11 Kaszubia Kościerzyna (1)
KP Starogard Gdański 1-1 Chojniczanka II Chojnice
Bałtyk Gdynia 1-1 Gedania Gdańsk
Borowiak Czersk 7-6 Zawisza Bydgoszcz (juniorzy)
Orkan Rumia MKS 4-3 Solar Władysławowo
5. lutego 2022 (sobota):
Tucholanka Tuchola 0-3 Borowiak Czersk (1)
Wieża Postomino 1-2 Bytovia Bytów
GLKS Różyny 1-8 Kaszubia Kościerzyna
Grom Nowy Staw 2-0 Powiśle Dzierzgoń (1)
MKS Władysławowo 1-2 Bałtyk Gdynia
Pogoń Lębork 5-2 Start Miastko
Gryf Słupsk 5-1 Sparta Sycewice
Chojniczanka II Chojnice 4-4 MKP Szczecinek
Zawisza Bydgoszcz 2-2 Gedania Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański 3-0 Arka II Gdynia
Anioły Garczegorze 1-3 Gryf Wejherowo
Czarni Pruszcz Gdański 0-2 Gedania II Gdańsk
3. lutego 2022 (czwartek):
Jaguar Gdańsk 3-1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
1. lutego 2022 (wtorek):
Olimpia Elbląg (juniorzy) 3-3 Osiczanka Osice
29. stycznia 2022 (sobota):
Borowiak Czersk 3-1 Kolejarz Chojnice (1)
Bałtyk Gdynia 3-2 Wierzyca Pelplin
GTS Mokry Dwór 2-2 GKS Kowale (1)
Wda Świecie 1-3 Chojniczanka II Chojnice (1)
Jantar Ustka 1-1 Pogoń Lębork
Lechia II Gdańsk 1-2 Gedania Gdańsk
Orkan Rumia MKS 4-8 Gryf Wejherowo
Bytovia Bytów 1-2 Stolem Gniewino
Radunia II Stężyca 3-3 Wikęd Luzino
MKS Władysławowo 4-3 Orlęta Reda
Czarni Pruszcz Gdański 4-1 Zatoka Braniewo
Darłovia Darłowo 1-2 Gryf Słupsk
Gryf Słupsk KS 3-2 Anioły Garczegorze
Czarni Pruszcz Gdański 13-0 Pomorzanin Banino
Arka II Gdynia 3-3 Grom Nowy Staw
26. stycznia 2022 (środa):
Lechia II Gdańsk 12-0 Korona Wilkowice
25. stycznia 2022 (wtorek):
Anioły Garczegorze 8-2 Jantaria Pobłocie (1)
23. stycznia 2022 (niedziela):
Bytovia Bytów 0-1 Chojniczanka II Chojnice
Gryf Wejherowo 7-1 Korona Wilkowice
22. stycznia 2022 (sobota):
Lechia II Gdańsk 3-1 Pomezania Malbork (1)
Bałtyk Gdynia 9-0 Borowiak Czersk
Czarni Pruszcz Gdański 9-0 Olimpia Sztum (1)
Grom Nowy Staw 6-1 Wietcisa Skarszewy
KP Starogard Gdański 1-2 Gedania Gdańsk
Pogoń Lębork 0-6 GKS Przodkowo
Jantar Ustka 5-0 Sława Sławno
Czarni Pruszcz Gdański 3-1 GTS Rotmanka (1)
KS Chwaszczyno 0-4 Wikęd Luzino
Lechia Gdańsk 2-1 Achmat Grozny
21. stycznia 2022 (piątek):
GKS Kowale 1-2 Żuławy Nowy Dwór Gdański (2)
20. stycznia 2022 (czwartek):
Pomezania Malbork 2-0 Kaszubia Kościerzyna (1)
19. stycznia 2022 (środa):
Jaguar Gdańsk 6-1 Arka II Gdynia
18. stycznia 2022 (wtorek):
Lechia Gdańsk 0-2 Czernomorec Odessa
15. stycznia 2022 (sobota):
Gwiazda Karsin 5-3 Borowiak Czersk (1)
Czarni Pruszcz Gdański 1-2 Pomezania Malbork (2)
Gedania Gdańsk 3-1 GKS Przodkowo
Radunia Stężyca 4-2 Jaguar Gdańsk
Stolem Gniewino 3-1 Wikęd Luzino
Grom Nowy Staw 5-0 Błękitni Stare Pole
Chojniczanka II Chojnice 0-0 Elana Toruń
NASTĘPNE SPARINGI
Brak zaplanowanych meczów
Prześlij informację o sparingu

© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE