Jaguar Gdańsk 2 - 2 Centrum Pelplin 28 marca 2015 - 16:00
Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Start Miastko 28 marca 2015 - 16:00
Waga Szymon 64'

TYLKOPOGONLEBORK   22.03.2015, 16:17:22
POGOŃ LĘBORK tylko zwycięstwo ,Wszyscy na mecz
 marcin_s   22.03.2015, 18:23:50
najciekawszy mecz to bez wątpienia Gryf - KP wygrana gospodarzy da im większy komfort w walce o 3 ligę. Inny mecz który zasługuje na uwagę to derby ziemi lęborskiej moim zdaniem tym razem gospodarze będą się cieszyć z pełnej puli choć jak wiadomo derby rządzą się własnymi prawami :-)
 WikędKębłowo   22.03.2015, 21:58:57
mam nadzieje ze pogoda dopisze :D
 slupszczanin   23.03.2015, 09:50:30
Mecz kolejki, to starcie 2 i 3 drużyny w tabeli. Bezpośrednia walka o III ligę na Zielonej w Słupsku. Nie ma faworyta. Wszystko się może zdarzyć. KP zdaje sobie sprawę, że ewentualna porażźka pozbawi klub szans na walkę do końca. Bo wtedy 11 punktów straty praktycznie jest nie do odrobienia, więc nie podda się i będzie gra na całego.
 bercikk   23.03.2015, 20:22:37
Wikęd do boju! :love:
 MP7780   23.03.2015, 20:49:19
Mam nadzieje ze Pogon Lebork dokopie tej zbieraninie Aniola.
 Baurus   24.03.2015, 09:01:32
No to chociaż raz pokibicuję drużynie ze Starogardu :D
 lkspogonlebork   24.03.2015, 16:45:55
Kazdy mecz jest wazny ale Nas interesuje ten nasz i oby grajki wystukali kierunkowy na złomowiec w Garczegorzu.
Do boju POGOŃ, liczy sie tylko zwyciestwo.
 slupszczanin   24.03.2015, 21:00:16
Baurus przyjacielu, widzę że wreszcie zaczęła ciebie interesować piłka nożna :D
Ale czemu pokibicujesz dla KP Starogard? To nasi przyjaciele, więc lepiej już skup się na Gryfie i nie ustawaj w dopingowaniu jego. Wiesz co, jak ty kibicujesz dla rywali Gryfa, to w większości Gryf wygrywa. Może to dobry sposób? Jak teraz się to sprawdzi, to proszę ciebie, kibicuj już tak do końca ligi, a wtedy będzie awans.
 Baurus   25.03.2015, 08:37:59
slupszczanin-czemu ty taki debil jesteś?
 slupszczanin   25.03.2015, 08:52:00
Baurus a zapytaj się lepiej siebie, czemu ty jesteś taki debil anty – Gryf. Ja nie ukrywam komu kibicuje, a ty nawet nie masz odwagi się przyznać, tylko twoim kółkiem zainteresowań jest obrażanie Gryfa i jego kibiców. Oj musiałeś kiedyś chyba nieźle oberwać, skoro pałasz aż taką nienawiścią. I kto tu jest debil?
 WikędKębłowo   25.03.2015, 11:45:23
ludzie uspokujcie się 8)
 Baurus   25.03.2015, 14:35:39
slupszczanin vel m-gryf-Ja już dawno oznajmiłem komu kibicuje ale ciężko ci było to zajarzyć.Trudno,nie mój problem.To ,że jakiegoś klubu się nie lubi,nienawidzi wcale nie musi oznaczać,że się oberwało czy coś w tym stylu.No chyba,że ty od każdego nielubianego klubu oberwałeś?Ale to też twój problem.Jak dla mnie gryf jest tylko jeden-Pomorski.Tak w ogóle co ty taki drażliwy jesteś na obrażanie gryfa i jego kibiców?Bo ty czy inni ze słupska nie obrażają innych?I kto tu jest debil?
 WPMG54   25.03.2015, 18:52:41
A my swoje i Wierzyca gramy o3pkt :D :D :D
 wikedgosritluzino   25.03.2015, 21:12:15
Wikęd/GOSRiT Luzino - GKS Kolbudy
28.03.2015r. 15:00 Stadion GOSRiT Luzino
 arkowiec1990   27.03.2015, 12:59:49
Chciałbym przypomnieć,że Anioły zawsze słabo zaczynają w rundzie jesiennej dopiero na meczu z pogonią odpalili :D Miejmy nadzieję,że zawodnicy z lęborka znów się nie spalą i będziemy świadkami wyrównanego meczu :D
 Kumaty   28.03.2015, 07:55:13
A co ma arkowiec do tego meczu ? Żebyś Ty sie nie odpalił...
 Kumaty   28.03.2015, 07:56:11
Aha , baranie Pogonią się pisze z wielkiej litery , arkowiec możesz sobie pisać z małej
 virgo.   28.03.2015, 11:13:59
Tak to już jest jak ktoś się wyrwie z pola jak burak i nie potrafi pisać klubów i miejscowości z dużej litery nieznając poprawnej pisowni. Nieważne czy dany klub się lubi czy nie ale jakieś zasady są.
 marcin_s   28.03.2015, 12:37:44
No jak widać takich niestety jest więcej.
Czy z jakiś meczów będą relacje live, jeśli tak podawajcie linki, szczególnie interesują mnie derby ziemi lęborskiej?
 virgo.   28.03.2015, 12:56:06
Co we Władku słychać po pierwszej połowie ?
 virgo.   28.03.2015, 12:58:09
A sorki, pośpieszyłem się. Zegar już na jutro przestawiony :D
Ale jak będzie czas to meldować.
 pogonleborkfans   28.03.2015, 13:52:53
U nas na pewno ktoś na żywo wpisze wynik.

Tylko zwycięstwo !!
 mkswladek91   28.03.2015, 14:20:13
MKS prowadzi z Polonią 1-0 po bramce z rzutu karnego.
 mkswladek91   28.03.2015, 14:52:06
MKS Władysławowo - Polonia Gdańsk 1 : 1 (0 : 0)

Wikęd Luzino 1;0 GKS Kolbudy

55' Krystian Opłatkowski
 sebmaz   28.03.2015, 16:43:44
w tabeli wyników podano wynik koncowy Jantar-Amator 6:0 tymczasem mecz trwa i Jantar prowadzi 7:0
 Beria   28.03.2015, 16:45:11
Jaki wynik po pierwszej połowie Pogoni ze złomiarzami ?
 KSG   28.03.2015, 17:17:14
Wladek to chyba psychicznie pod koniec wysiada. W leborku remis jak zwykle ze wskazaniem?
 marcin_s   28.03.2015, 17:38:19
z tego co wyczytałem na 90 minut Wierzyca przegrała z Bytovią II 0-1
 Bailandoo   28.03.2015, 17:39:28
Wierzyca 0:1 Bytovia
Gwiazdy z pierwszego zespolu zrobili jedna akcje i bramka, szkoda niewykorzystanych sytuacji, ale gramy dalej!

WPMG54   28.03.2015, 18:01:03
Zawodnicy Bytowi b. dobrzy w kamuflażu fauli brawo,,,a siedzia (najsłapszy na boisku)dawał sie na to nabrac :@ :@ :@ Ale Wierzyca gramy dalej :D :D :D
 KSG   28.03.2015, 18:01:36
o to gruba radocha, no i dobrze, niech macie ;)
 start18   28.03.2015, 18:16:50
jak Start ? :D
 pogonleborkfans   28.03.2015, 18:19:11
Stadion wybuchł w doliczonym czasie, cała ławka także - wszyscy wybiegli na murawę :D

LKS! :idea:
 Sev22   28.03.2015, 18:47:39
Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Start Miastko
 slupszczanin   28.03.2015, 18:59:54
No to Bytovia II zrobila dla Wierzycy taki sam numer jak dla Gryfa, z taka roznica, ze teraz na wyjezdzie. robi sie ciekawie :D
 slawi.r   28.03.2015, 19:25:52
Małe sprostowanie.
Bramkę dla Pogoni strzelił Rekowski Maciej
 TYLKOPOGONLEBORK   28.03.2015, 19:40:14
Widzów ok 500 na pewno super TPL
 WikędKębłowo   28.03.2015, 19:48:04
W Luzinie mecz do jednej bramki Kolbudy mogły wyrównać ale w ostatniej minucie meczu białogrodzki wybil piłkę z lini, co do sędziego to jak można dopuścić takiego gościa do sędziowania nie podyktował 2 karnych.......
 Styl_Usteckich_Ulic   28.03.2015, 20:05:51
W Leborku derby gminy, widze sie udaly....
 lkspogonlebork   28.03.2015, 20:10:43
Styl_Ustecki -jakiej gminy.
Anioly sa z gm.Nowa Wies Leb. a Lebork ma wlasna gmine.
Powiatu to tak.
 KSG   28.03.2015, 22:16:53
Nie ze jakas zaloba ale wierzyce pacnela jak slysze pierwsza druzyna bytovii, a gryfa tam grajac po 15 minutach bylo wiadomo ze sedzia nie pozwoli wygrac tego meczu gryfowi, nie umniejszam bytovii ale sedzia byl tam mega stronniczy skurwiel
 Aguero   28.03.2015, 23:26:13
lkspogonlebork
Miał być kierunkowy, a tymczasem kierunkowy jest tylko wasz z jesieni
 PAUL-G   28.03.2015, 23:32:28
wierzycka padła oj oj kto by pomyślał ORKAN :idea:
 Styl_Usteckich_Ulic   29.03.2015, 08:28:18
lkspogonlebork - to byl taki slaby zarcik ;)
 Centrum07   29.03.2015, 10:23:02
Teraz kilka słów o meczu Jaguar -Centrum... Od pierwszych minut mamy optyczną przewagę, co przyczyniło się do szybkiego objęcia prowadzenia przez drużynę gości... Odrazu od tego momentu mecz należał do trójki sędziowskiej... Błędy jakie "popełniali " arbitrzy tego spotkania nie mieszczą się w głowie. Piłka odkopnieta po gwizdku dla jednej drużyny kończy się kartka natomiast dla drugiej tylko upomnieniem... Wiele do życzenia pozostawała również postawa dwóch pomocników "12zawdnika" Jaguara... opisać przykładów mógłbym co nie miarą...ale podam jeden, gdy zawodnik z drużyny gospodarzy uderza na bramkę piłka nie dotknięta prze żadnego naszego zawodnika opuszcza plac gry, sędzia dyktuje rzut rożny.. Zdziwienia nie kryli sami zawodnicy Jaguara... Mecz był ciekawym widowiskiem, szkoda jednak iż mamy takich sędziów którzy psują takie spotkania.
 marasking   29.03.2015, 10:29:21
Dla tłumaczących Wierzycę z porażki, zaznaczam nie byłem na meczu, pisanie że sędzia drukował jeszcze rozumię, ale pisanie o pierwszym składzie, gdy Bytovia gra w sobotę o 18.00 w Głogowie to już nie bardzo, grali jedynie Pietroń i Michalski bo są w kiepskiej formie, także Panowie trochę rzetelne komentarze, a może Wierzyca wygrała już mecz w szatni zanim wyszła na boisko???
 grkibic   29.03.2015, 13:23:15
Jak mecz KP - Słupsk?
 ~kibic   29.03.2015, 13:54:07
marasking, sędziowie jak sędziowie, byli ze Starogardu, więc..
co do zawodników Bytovii, wystąpili m.in Karol Piątek, Marcin Kikut, Piotr Kuklis, Mateusz Michalski, bramkarz, który chyba wybronil im mecz, Kowalczuk, strzelec bramki, Chojnacki Bartłomiej i chyba ich najlepszy zawodnik w tym meczu, Marko Bajić.. pomimo tylu zawodników z pierwszej drużyny, Wierzyca była przez cały mecz zespołem lepszym, ale skuteczność w tym meczu pozostawia wiele do życzenia. Pozdrawiam :)

Gryf – KP 2:2 (1:1)
Gryf rozpoczął ten mecz z takim impetem, że już w pierwszych kilku minutach miał 5 znakomitych sytuacji. Raz piłka nawet znalazła się w siatce, ale sędzia nie uznał. Wydawało się, że w tym deszczu Gryf spokojnie sobie poradzi. Ale z biegiem czasu gra się wyrównała. W końcu jednak KSG objął prowadzenie, po bramce Koziołka z rzutu karnego. (Łukasz Stasiak nie wykonuje karnych). Przed samom przerwom po rzucie rożnym i wielkim zamieszaniu pod bramką gołąbka KP wyrównuje. Na początku II połowy bezsensowne zachowanie Patryka Pytlaka i czerwona kartka. Gramy do końca w „10”. Na domiar złego sędzia chyba chciał się zrewanżować dla gości za wcześniejszą „11” przeciwko nim i gwizdnął teraz dla nich. Jednak z 11 metrów trzeba jeszcze umieć trafić w bramkę, a tej sztuki zabrakło dla piłkarza ze Starogardu. W końcu swoją bramkę zdobył Łukasz Stasiak i ponownie Gryf był wirtualnym liderem. Na kilka minut przed końcem jednak szczęście uśmiechnęło się do gości i zdołali wyrównać. Mecz walki z obu stron. Niesprzyjające, deszczowe warunki, ale Gryfici grający szczególnie w dziesięciu zostawili na boisku dzisiaj serce. Szkoda tej głupiej kartki i szkoda tych kilkunastu zmarnowanych sytuacji przez Gryfa, bo to KSG miał ich dużo więcej i to konkretnych. Jeszcze w ostatnich sekundach Stasiu miał lepiej niż setkę. Piłka poszybowała minimalnie nad poprzeczką. Ogólnie to Kp musiało ten mecz koniecznie wygrać, aby zniwelować różnice do Gryfa. Tak się nie stało i wszystko zostaje po staremu, z małą różnicą, że jeden mecz już mniej do końca rozgrywek.
 bercikk   29.03.2015, 18:25:58
Mecz zapowiadany jako hit kolejki chyba nie zawiódł :P szkoda tylko że przy takiej pogodzie...
I tak przy okazji:
"Przed samom przerwom..." :D
 virgo.   29.03.2015, 20:10:07
Czyli ogólnie mecze walki w Słupsku i Lęborku nie zawiodły.
 marcin_s   29.03.2015, 20:31:17
Jest niedosyt ale mecz rekompensuje wszystko.
Oby więcej takich widowisk jak dla mnie KP to zespół najlepiej wykonujący w tej lidze stałe fragmenty, może i po 20 minutach mogło być 3-0 dla Gryfa no ale jak się marnuje setki to tak jest. Było wszystko walka, dramaturgia technika czy gra z pomysłem nie było bezmyślnej kopaniny. Mnie cieszy jedno Gryici w 10 ale walczyli jak równy z równym chłopaki zostawili kawał serducha i i sporo zdrowia, bardzo się ciesze że jest drużyna której zależy