Wikęd Luzino 2 - 4 Jantar Ustka 9 sierpnia 2014 - 18:00
KP Starogard Gdański 1 - 1 Wierzyca Pelplin 9 sierpnia 2014 - 17:00
Dawidowski Mateusz 43'
Racki Łukasz 45'

WikędKębłowo   21.07.2014, 23:24:50
Wicki Wicon Bank Kenner odeszli z Wikędu do gryfa Wejherowa sponsor także odszedł trener odszedł teraz trenerem będzie kaczmarczyk(chyba) a przyszli 4 zawodników z Ligi sołeckej :)
 hallaa   22.07.2014, 11:28:47
Wszyscy to wiedzą, po co pisać to 5 raz :s
 WikędKębłowo   23.07.2014, 10:46:24
przyjdą pewnie jeszcze jacyś zawodnicy ;)
 kibic200   24.07.2014, 20:43:26
Sparing: Koral Dębnica 1-1 Sparta Złotów
 kibic200   26.07.2014, 14:19:40
Koral Dębnica 3-1 Bałtyk Koszalin
 bmc   26.07.2014, 21:22:51
MKS Władysławowo - Start Mrzezino 8-1 (3-1)
 WikędKębłowo   29.07.2014, 13:20:26
Luzino-Chwaszczyno 1:2 Luzino_anioły 2:2 Luzino Gedanie 2:3 Luzino_ Leechia 2 Gdańsk 0:1
 cristal   30.07.2014, 08:57:57
Powiśle Dzierzgoń -Jurand Lasowice 3;1 (1;0)
:love:
 joooker.1.   30.07.2014, 18:20:27
Amator Kiełpino mecze które rozgrywa u siebie grać będzie w niedziele o godzinie 14:00( wszystkie mecze domowe ). Info potwierdzone.
 marcin_s   03.08.2014, 21:41:23
Czas rozpocząć odliczanie, pierwsza kolejka tuż tuż ciężko wytypować najciekawszy mecz bo nie wiadomo kto co prezentuję. Ja jednak stawiam z sentymentu na spotkanie
Olimpia Sztum - Gryf Słupsk

Myślę że liga będzie ciekawsza nie ma zespołów typu Przodkowo i Chwaszczyno ale i raczej nie będzie typu Wietcisia czy Piast

Jak mam typować hmm o awans Gryf i Koral ciężki rywal dla wszystkich Anioły i zależnie kiedy będzie grał pierwszy zespół Bytovia wielkie niewiadome dla mnie to KP Starogard, Kolbudy i Władysławowo tu może być pozytywne zaskoczenie, ale wszystko zweryfikuje boisko.
 joooker.1.   07.08.2014, 21:21:39
Może niech admin się ruszy i uzupełni terminy meczy. Na pomorskim zpn jest wszystko a tu nic !

startowicz   09.08.2014, 11:04:41
Witam Was wszystkich. Jeśli będzie śledził ktoś mecz Start Miastko vs Anioły , proszę o podanie wyniku od razu po meczu i relacje z tego spotkania ( chociaż sam wynik ) |)
 Alexis   09.08.2014, 13:21:35
póki co Start 0:2 Anioły
 startowicz   09.08.2014, 13:37:23
Nic się wynik nie zmienia ? :O
 Sev22   09.08.2014, 15:00:43

"W ostatnim sparingu przed ligą zremisował z Victorią Kaliska 4:4."

KP wygrało 6:4.
 Sev22   09.08.2014, 15:01:21
 sentinel88   09.08.2014, 17:09:01
Jezeli ktos orientuje sie jaki jest wynik meczu Olimpia Sztum-Gryf Slupsk, to prosze podawac na biezaco :) z gory dzieki
 Obserwator   09.08.2014, 17:57:46
Jak tam Polonia w Kokoszkach po 1 polowie ?
 mkswladek91   09.08.2014, 18:09:28
MKS Władysławowo - Bytovia II Bytów 3:2 (3:1)
 marcinello83   09.08.2014, 19:07:03
Centrum Pelplin - Amator Kiełpino 6:1 (3:1)
 WikędKębłowo   09.08.2014, 19:29:04
kurde wyleciało mi z głowy że dziś mecze jak wikęd-Jantar?bo do przerwy wiem ze jantar od 2 minuty prowadził 0:1
 Twins   09.08.2014, 19:58:03
Jaguar 3:0 Polonia
Bramki Janik, Żołnowski, Słaby
 darek79793   09.08.2014, 20:13:44
GOSRIT Luzino - MZKS Jantar Ustka 2:4
 kogucik   09.08.2014, 20:34:50
Brawo Władysławowo za zwycięstwo z bardzo wymagającym przeciwnikiem jakim jest Bytowia . Władek podszedł do meczu bez kompleksów zagrał pewnie i to zaowocowało . TAK TRZYMAĆ
 MKSJantarUstka   10.08.2014, 12:48:31
Relacja ze spotkania GOSRiT Luzino - MKS Jantar Ustka 2:4

Relacja i galeria zdjęć z meczu Pogoń - Kolbudy 0:0

marcin_s   10.08.2014, 19:09:14
Krótko o meczu Olimpia - Gryf
Jak wiadomo zawsze boisko w Sztumie powodowało że trudno się grało na tym terenie nie inaczej było tym razem trzeba powiedzieć uczciwie że jest to jedno z najgorszych boisk w tej lidze, ale podobno już niebawem mają ruszyć prace nad modernizacją obiektu i oby szybko bo miejscowi na to zasługują.

Początek dość nerwowy jak to w pierwszej kolejce Gryf od początku prezentował się lepiej ale miejscowi także stwarzali sytuacje. bramkę w 45 minucie z karnego strzela Stasiak, chwile po przerwie także z karnego podwyższa na 2-0 od tego momentu Gryf dominował trafienie Solczaka na 3-0 miało być ostatnim gwoździem niestety od około 80 minuty to miejscowi rządzili na boski stwarzając bardzo groźne sytuacje potwierdzając to jednym trafieniem. Ogólnie w całym spotkaniu Gryf był lepszym zespołem, ale przede wszystkim trzeba podkreślić tragiczne sędziowanie w obie strony.
 waldus   11.08.2014, 12:47:05
Dwa karne z kapelusza i dwie nie uznane bramki dla gospodarzy. Sędziowie żenada !!! zwłaszcza liniowy który dwóch bramek nie widział ale z taka waga jak mógł to widzieć jak ciągle nie nadążał!
 Styl_Usteckich_Ulic   11.08.2014, 16:16:56
 Styl_Usteckich_Ulic   11.08.2014, 16:18:30
Olimpia - Gryf *"Pardon
 marcin_s   11.08.2014, 17:26:41
Pierwszy karny ewidentny drugiego nie widziałem a film odpowiedzi nie daje zawodnik Olimpii sam przyznał że dostał w rękę tłumaczył się że ruchu nie zrobił. Co do spornych sytuacji z bramkami ciężko mi stwierdzić śledząc mecz ze środka ale przyznam koledze racje że sędzia nie nadążał. Mimo iż Gryf był lepszym zespołem niestety sędziowie zepsuli widowisko w/w dwie sytuacje czy akcja Gryfa zawodnik wybiega na czystą pozycje obrońca zgarnia piłkę ręką, niestety sędziowie byli najsłabsi tego dnia.
 pogonleborkfans   12.08.2014, 14:29:34
Przeciwko Gryfowi karnych nikt nie widzi, a dla nich to byle reka nabita i wapno. Na koniec sezonu pewnie będą mieć 20 bramek z 11m.
 slupszczanin   12.08.2014, 22:07:36
pogonleborkfans:
widzisz, szczęście zawsze sprzyja lepszym. Rzut karny, to także jeden z elementów gry w piłkę nożną. Nie moja wina, że inni nie nadążają za naszymi piłkarzami i muszą powstrzymywać ich faulami lub zagrywać ręką w polu karnym. Jakiś nowy kompleks? Gryf jest ok. to i wygrywa. Wszystko w temacie. Martw się o swój klub, a Gryfka zostaw w spokoju.
Pozdrawiam zakompleksionego z Lęborka.
 MKSJantarUstka   13.08.2014, 10:44:08
 pogonleborkfans   13.08.2014, 12:23:45
Filmik pokazuje jaki to karny z kapelusza, jeszcze trener niech podkręci krzyki bo i tak drze się w niebogłosy to przestraszony sędzia da wam karne po faulach z połowy boiska.

slupszczanin   13.08.2014, 12:55:20
MKSJantarUstka:

Naliczyłem chyba z 14 eks - Gryfitów ze Słupska! Od i wzmocnienie składu. :D
 slupszczanin   13.08.2014, 12:58:08

No i sędziowie boją się naszego trenera. Wow! To wasz niech sobie kupi tubę i wtedy będzie go lepiej słychać na całym boisku. Będziecie mieli karne.
Wyluzuj dzieciaku i przesteń pisać już te zakompleksione bzdury?
:D :D :D
 marcin_s   13.08.2014, 17:15:06
a niech się boją Bednego i sędziowie i rywale a przecież to niespotykanie spokojny człowiek :D
pogonleborkfans
taka ciekawostka w zeszłym sezonie Gryf na 100 bramek 7 strzelił z karnych Pogoń z 76- 4 czyli różnicy zbyt dużej nie ma :)
 Gryfita34   13.08.2014, 17:32:16
Ta Oni to zawsze wszystko widzą inaczej ..... zresztą po tylu latach można się do tego przyzwyczaić 8)
 pogonleborkfans   13.08.2014, 18:01:54
Słupszczanin przecież ta ręka gracza Olimpii to beka na maksa, no ale na MŚ też dawali karne z kapelusza, brawo dla sędziego.
i ucinam bo jak psy tu się zwaliliście, i gdzie do mnie dzieciaku piszesz.. pewnie sam jesteś wiele młodszy.

marcin_s   13.08.2014, 20:18:24
kontrowersji było wiele i to w jedną czy w drugą stronę
przyznam uczciwie że dawno nie widziałem tak słabego sędziowania
boczny nie nadążał za akcjami i słuszne pretensje mają kibice Sztumu o karnym drugim wypowiadać się nie będę bo nawet powtórka nic nie wyjaśnia
w drugą stronę nie było lepiej, czerwona kartka obowiązkowo za zatrzymanie piłki ręką gdy zawodnik wychodził na czystą pozycję stałem 5m od akcji i było to doskonale widać, nieuznana bramka Stasiaka
Gryf był lepszą drużyną i wygrał zasłużenie sędzia popsuł widowisko i tyle, zresztą sędziowianie jest coraz słabsze i to nie tylko w naszej lidze, Olimpia nie jednym napsuje krwi szczególnie u siebie na tym trudnym boisku. Aha trzeba podkreślić kilka świetnych interwencji brakarza Gryfa Szuciło chłopak mocno się rozwinął szkoda że brakuje mu kilku centymetrów
 Stach   26.08.2014, 16:21:10

GOSRIT Luzino - Jantar Ustka 2:4 (0:1)

Bramki: Poliitowski Paweł 46, 50 - Piechowski Daniel 1, Wójcik Wojciech 58, 73, Siarnecki Robert +75 .