13. Powiśle Stary Targ 26 19 6 1 19 52 - 88

Spójnia Sadlinki 3 - 0 Jurand Lasowice 6 października 2013 - 16:00
Sokół Lubichowo 0 - 1 Świt Radostowo 5 października 2013 - 14:00
Rodło II Kwidzyn 1 - 5 Victoria Kaliska 5 października 2013 - 15:00
Powiśle Stary Targ 2 - 3 Weber Szprudowo 5 października 2013 - 15:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 - 1 Meteor Pinczyn 5 października 2013 - 15:00
Powiśle II Dzierzgoń 1 - 1 Nogat Malbork 5 października 2013 - 16:00
Pogoń Smętowo 2 - 0 Orzeł Borkowo 5 października 2013 - 15:00

Wyniu   30.09.2013, 09:00:16
ta kolejka będzie arcy ciekawa!!! mecz Sadlinek z Lasowicami będzie wisienką na torcie.
 cristal   30.09.2013, 20:24:50
Ciekawy mecz zapowiada się równiez w Starym Miescie ktora druzyna sie oddali od strefy spadkowej DKS :love: :love: :love:
 Reokball   30.09.2013, 21:14:11
Moim zdaniem najciekawszym meczem będzie Rodło-Victora ;D Victoria ostatnio pokazuję że potrafi grać bardzo dobrze w piłkę i mają aspirację na V ligę. Rodło pokazuję także świetną grę (widząc po wynikach) :D Życzę powodzenia chłopakom z Rodła |) VICTORIA <33 :love: :love:
 Wyniu   05.10.2013, 13:20:53
co do meczu Sadlinek z Lasowicami to obstawiam skromną wygraną Sadlinek ewentualnie remis było by miło
 futbolowiec   05.10.2013, 13:45:00
no jesli jurand poprawi skutecznosc w strzalach to stawiam skromnie 3:1 dla juranda,tym bardziej ze nie wiedziec czemu chlopaki graja lepiej na wyjazdach.

Kielonson   05.10.2013, 18:23:09
powisle II dzierzgon - nogat malbork 1:1 (0:0)

Buzała_20   05.10.2013, 19:36:27
Sokół Lubichowo - Świt Radostowo 0:1 (0:0). Bardzo ciekawy i widowiskowy mecz mimo że oba zespoły grały bez kilku podstawowych zawodników to mecz pełen walki z wieloma sytuacjami podbramkowymi.W pierwszej połowie sokół strzelił bramkę jednak flaga liniowego słusznie powędrowała w górę. Kolejne minuty to akcja za akcje jednak to sokół grał więcej piłką stwarzając sobie dogodne sytuacje podbramkowe jednak bramkarz z Radostowa był numerem jeden w swoim zespole który fantastycznie spisywał się miedzy słupkami. Drugą połowę lepiej zaczęli goście którzy grali otwartą piłkę uzyskując szybkie prowadzenie wykorzystując tym samym błąd bramkarza który wyszedł zbyt daleko ułatwiając tym samym zdobycie bramki jednemu z napastników przyjezdnych. Kolejne minuty to walka i akcja za akcje sokół dąnżył do wyrównania jednak obrona z Radostowa brała bardzo czujnie bądź fantastycznie spisywał się w bramce bramkarz który zagrał fenomenalny mecz. Przyjezdni mogli podwyższyć swoje prowadzenie jednak zmarnowali kilka fantastycznych sytuacji m.in sam na sam z bramkarzem. W doliczonym czasie gry Gospodarze mogli doprowadzić do remisu gdyż mieli rzut karny jednak po raz kolejny fenomenalnie zachował się bramkarz z Radostowa który obronił rzut karny zapewniając swojemu zespołowi cenny komplet punktów.

No to Ciekawie.
Brawo Spójnia. Ciekawy wynik. Ktoś może opisać mecz? Jak to mniej więcej wyglądało?
 Zawi.kawa   06.10.2013, 21:19:12
I Tak różnice w tabeli są na tyle małe, że rotacja będzie po każdej kolejce.
 jablon1986   06.10.2013, 22:48:07
Jurand dosc dobrze rozpoczol mecz ale gospodarzy dwukrotnie uratowała poprzeczka w 10 min kontuzja obrnocy Lasowice jakiś 5 minut później spójności zdobywa bramke po sporym zamieszaniu w polu karnym. Chwilę później kontuzja drugiego obrońcy Lasowic niestety spora liczba kontuzji zmusiła nas do wprowadzenia w pole bramkarza a ten bałagan w obronie szybko wykorzystala spójności strzelając 2 bramki w pierwszej połowie swoj. Szanse mial zespół z Lasowice ale strzał głowa minimalnie minol bramkę gospodarzy. Druga połowa raczej nie pokrywała głównie walka w środku pola i sporo fauli plus niepotrzebne sporcie zawodników po jednym z nich a gdyby pan boczny miał jaja to powinien wspomóc głównego który nie widział zachowania 2 zawodników spójni a zakwalifikowały się one śmiało do pokazania czerwieni... Jeśli chodzi o sytuację bramkowe to po jednej dla każdej z drużyn porad kolejny spójności uratowała tego dnia konstrukcja bramki tym razem słupek a po drugiej stronie dobrze interweniowal bramkarz przy pierwszym strzale jak i przy dobitce to by było na tyle o meczu. Można jeszcze wwspomnieć że 3 trafienie spójni mogło się podobać
 jablon1986   06.10.2013, 22:52:06
Trochę błędów się wkradło pisałem na tel ale można zrozumieć co nieco
:
 maly82r   07.10.2013, 13:15:00
jestem mile zaskoczony wynikami rodla i powisla
na beniaminków radza sobie przyzwoicie i bede trzymal za was kciuki w walce o jak najwyzsza pozycje
pozdrowienia ze Straszewa
 Maaarcinq   07.10.2013, 15:16:58
Jablon troszeczkę podkolorowałeś. Dwie poprzeczki. W jednej sytuacji piłka spadła na poprzeczkę na "tylną krawędź". Wątpię, żeby bramkarz mógł to złapać, bo musiałby nad poprzeczkę dłonią sięgać. Druga faktycznie, poprzeczka po dobrym strzale z rzutu wolnego.
Podkolorowałeś sytuację z "sporcie" zawodników. Dwie czerwienie dla zawodników Spójni? Powiedz mi może, że ostre wejście nakładką to tylko żółtko? Później jeden czy dwóch graczy równie ostro "dyskutowało" z naszymi więc proszę Cię, następnym razem pisz mniej jednostronnie ;)
 Spójnia   07.10.2013, 16:28:14
Jablon z Twojego opisu wynika,jakbyście mieli przewage 8)
A opis pierwszej połowy wygląda tak,jakbyśmy z własnej połowy nie wychodzili,a po 45 minutach było przecież już 3-0. A sytuacja w której mielibyśmy dostać dwie czerwone kartki.. wasz zawodnik,mało brakowało a złamał by noge naszemu obrońcy,a jeśli chodzi o liniowego,to powiedział że on był za tym żeby wasz zawodnik dostał czerwoną kartke,ale główny się nie zdecydował.
Mniejsza o to,liczy się to gdzie zostały 3 pkt
Spójnia :love:
 jablon1986   07.10.2013, 16:40:35
Nie chodzi mi o dyskusje tylko o to co zrobili po tym faulu zawodnik z 21 który odrazu wbiegł ostro w naszego zawodnika po czym uciekł do swojego narożnika mu się upiekło i zawodnik z 15 który biegł z połowy boiska z łapami i nie wiem jakie przepisy znacie ale za sam zamiar uderzenia zawodnika jest czerwona kartka... Jeśli chodzi o nakładkę rozmawiałem z sędzią po meczu i powiedział że wachal się nad kartką ale stwierdził że zawodnik nie zrobił tego złośliwie dlatego żółta.