Jurand Lasowice 1 - 0 Victoria Kaliska 12 kwietnia 2014 - 14:00
Weber Szprudowo 3 - 3 Świt Radostowo 12 kwietnia 2014 - 15:00
Meteor Pinczyn 2 - 2 Spójnia Sadlinki 12 kwietnia 2014 - 16:00
Nogat Malbork 2 - 3 Sokół Lubichowo 12 kwietnia 2014 - 14:00
Orzeł Borkowo 0 - 3 Rodło II Kwidzyn 13 kwietnia 2014 - 14:00
Pogoń Smętowo 4 - 1 Powiśle Stary Targ 12 kwietnia 2014 - 17:00
Powiśle II Dzierzgoń 1 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec 12 kwietnia 2014 - 16:00

-riot-   07.04.2014, 22:53:59
zapowiada sie bardzo interesujacy mecz w las vegas :P

wierze ze Jurand tego nie przegra i nie zremisuje :D
 Buzała_20   08.04.2014, 10:16:24
Patrząc na zestaw par w 16 kolejce to z pewnością mecz na szczycie w Lasowicach , równie dobrze i ciekawie powinno być w starym mieście i gniewie.
Powodzenia dla wszystkich ekip. :D
 lol102   08.04.2014, 12:36:34
Mecz na szczycie w Lasowicach, drużyna która zainkasuje 3 punkty będzie jedną noga w 5 lidze.
 zboczek23   08.04.2014, 12:49:02
To będzie ciężki mecz atut swego boiska i mam nadzieje ze 3 punkty zostaną w L.W chociaż może być remis
 Adam_Kaliska   11.04.2014, 11:37:27
Victoria będzie WALCZYĆ o 3p. by umocnić się na fotelu lidera. :D remis jak i porażka nie wchodzą w grę :P
 lol102   12.04.2014, 17:34:01
Super Jurand,mecz pod dyktando gospodarzy.Zawodnicy z Kalisk w całym meczu jeden celny strzał,a gospodarze do przerwy powinni prowadzić przynajmniej 3 do 0(dwie niewykorzystane sytuacje sam na sam z bramkarzem)Co do zachowania zawodników z Kalisk..zostawię bez komentarza
 futbolowiec   12.04.2014, 17:39:47
zachowanie kalisk jak zwykle duzo krzyku przy kazdym faulu -nadaja sie na aktorow . pewnie raz w tygodniu cwicza krzyki ha ha .Jurand dzis naprawde zagral dobry mecz.
 JAKO_92   12.04.2014, 18:04:51
Powiem krótko liczę na derby powiatu w 5 lidze a mam tu na myśli Grom - Jurand

-riot-   12.04.2014, 18:24:51
na pewno pierwsza czesc spotkania w wykonaniu Juranda bardzo dobra (pomijajac setki niestrzelone). w drugiej jakby inicjatywa po stronie Victori w pewnym momencie. zawodnik ktory dostal czerwo do cyrku (nie ta dyscyplina facet :P sedzia i tak by Ci nie dal buzi :love: )
 Daniel55   12.04.2014, 18:29:35
Weber Szpurdowo 3-3 Świt Radostowo co za mecz co za emocje dzięki weber za mecz :) powodzenia dalej. Świt wrócił z dalekiej podróży pokazując wieki charakter

szymek05   12.04.2014, 19:45:16
Meteor Pinczyn- Spójnia 2-2. Sadlinki strzelily wyrownujaca bramke w doliczonym czasie gry.. Mimo wszystko podział punktow sprawiedliwy. powodzonka
 Sephora   12.04.2014, 19:46:29
Powiśle II Dzierzgoń:Powiśle Rakowiec Pawlice 1:1(1:0)
Bramka dla Powiśla II: Żalikowski Mateusz-karny
 TijomonO_WT   12.04.2014, 21:06:36
Po jaką cholerę na mecze przyjeżdżają obserwatorzy? Sędziowanie to nawet nie komediodramat bo to cholera wie czy się śmiać czy płakać, nie pierwszy raz sędzia robi z meczu pośmiewisko, a oni pojawiają się coraz częściej. Tylko na jaki chuj skoro nie ma z tego żadnych efektów? :@
 Kielonson   12.04.2014, 22:34:42
bramki dla Nogatu : Paweł Wilczewski x 2
 powierzchnietnace   13.04.2014, 09:21:41
Dla Sokola:
-Szymon Reimus x2
-Rafal Reimus
Dobra gra Sokola i walka do konca przyniosla 3pkt. Bramka na 3-2 w doliczonym czasie gry z rzutu wolnego. Pozostale bramki zdobyte glowa . Pozdro :idea:
 osstry3   13.04.2014, 10:26:27
Szprudowo - Radostowo - Weber przy stanie 3:1 ma karnego i nie wykorzystuje go (ok 70 min.), chwile potem poprzeczka, a potem samobój i karny i 3:3 - "Niewykorzystane sytuacje się mszczą" dzięki Świt
 Buzała_20   13.04.2014, 11:42:32
Bramki dla Radostowa: Marcin Kata x2 oraz jedno trafienie samobójcze.
Gratulacje dla chłopaków z Radostowa pokazali wielki charakter i zostawili sporo zdrowia na boisku. :)
Świt :love:
 Buzała_20   13.04.2014, 11:44:32
 Spójnia   13.04.2014, 12:42:01
Szkoda straty kolejnych punktow. Caly czas brakuje nam szczescia,oby to sie w koncu odwrocilo,bo 5 liga nam ucieka.
Brakujący strzelcy:
- Orzeł Borkowo 0 - 3 Rodło II Kwidzyn - Strzelcy gości (3)
- Meteor Pinczyn 2 - 2 Spójnia Sadlinki - Strzelcy gospodarzy (2), Strzelcy gości (2)

szymek05   14.04.2014, 21:31:10
Bramki dla Meteora: Maciej Woźniak, Radosław Migawski
 Spójnia   16.04.2014, 12:37:07
To nie chodzi o to że w Pinczynie jest czy też nie ma lekko. Jakoś pechowo rozpoczęliśmy tę rundę. Cóż trzeba walczyć dalej.
Dla Spójni w Pinczynie:
Grzegorz Jankowski
Aleksander Cybulski
 Maaarcinq   18.04.2014, 00:02:37
W Pinczynie nie ma lekko, to prawda, że gospodarze u siebie są mocni.. Ale pierwsza połowa mówiła co innego. Chyba 3 sytuacje sam na sam z bramkarzem niewykorzystane odbiły się w drugiej połowie :/
 STAROGARD1989   18.04.2014, 15:21:10
No prawda Maaarcinq przyjezdni pokazali ze nie na darmo zajmują wysoką pozycje w tabeli ... dzieki za meczyk Spójnia