Baner

Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2013/2014

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jurand Lasowice 26 63 20 3 3 92 - 33
2. Spójnia Sadlinki 26 56 16 8 2 73 - 24
3. Victoria Kaliska 26 52 16 4 6 74 - 41
4. Pogoń Smętowo 26 44 14 2 10 61 - 43
5. Meteor Pinczyn 26 42 12 6 8 69 - 49
6. Świt Radostowo 26 41 13 2 11 60 - 56
7. Rodło II Kwidzyn 26 40 12 4 10 62 - 56
8. Weber Szprudowo 26 39 12 3 11 79 - 66
9. Sokół Lubichowo 26 36 11 3 12 53 - 53
10. Powiśle II Dzierzgoń 26 35 10 5 11 62 - 56
11. Powiśle Pawlice-Rakowiec 26 32 9 5 12 42 - 51
12. Nogat Malbork 26 21 6 3 17 34 - 72
13. Powiśle Stary Targ 26 19 6 1 19 52 - 88
14. Orzeł Borkowo 26 1 0 1 25 19 - 144
Ostatni komentarz dodał Gosc77 26.06.2014, 22:20:12


Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (56) 
Weber Szprudowo 1 - 3 Jurand Lasowice 24 sierpnia 2013 - 17:00
Victoria Kaliska 1 - 0 Meteor Pinczyn 24 sierpnia 2013 - 17:00
Świt Radostowo 3 - 0 Nogat Malbork 25 sierpnia 2013 - 16:00
Spójnia Sadlinki 4 - 1 Orzeł Borkowo 25 sierpnia 2013 - 16:30
Sokół Lubichowo 3 - 1 Pogoń Smętowo 24 sierpnia 2013 - 14:00
Rodło II Kwidzyn 3 - 0 Powiśle II Dzierzgoń 25 sierpnia 2013 - 11:00
Powiśle Stary Targ 1 - 2 Powiśle Pawlice-Rakowiec 24 sierpnia 2013 - 15:00
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (41) 
Jurand Lasowice 2 - 2 Powiśle Pawlice-Rakowiec 31 sierpnia 2013 - 11:00
Powiśle II Dzierzgoń 3 - 3 Powiśle Stary Targ 31 sierpnia 2013 - 17:00
Pogoń Smętowo 5 - 0 Rodło II Kwidzyn 31 sierpnia 2013 - 17:00
Orzeł Borkowo 0 - 2 Sokół Lubichowo 1 września 2013 - 14:00
Nogat Malbork 0 - 2 Spójnia Sadlinki 31 sierpnia 2013 - 17:00
Meteor Pinczyn 3 - 3 Świt Radostowo 31 sierpnia 2013 - 17:30
Weber Szprudowo 3 - 2 Victoria Kaliska 31 sierpnia 2013 - 17:00
Kolejka 3 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (27) 
Victoria Kaliska 2 - 2 Jurand Lasowice 7 września 2013 - 17:00
Świt Radostowo 6 - 1 Weber Szprudowo 8 września 2013 - 16:00
Spójnia Sadlinki 1 - 1 Meteor Pinczyn 8 września 2013 - 16:30
Sokół Lubichowo 5 - 3 Nogat Malbork 7 września 2013 - 13:00
Rodło II Kwidzyn 8 - 0 Orzeł Borkowo 7 września 2013 - 16:00
Powiśle Stary Targ 1 - 6 Pogoń Smętowo 7 września 2013 - 17:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 - 2 Powiśle II Dzierzgoń 7 września 2013 - 16:00
Kolejka 4 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (34) 
Jurand Lasowice 7 - 0 Powiśle II Dzierzgoń 14 września 2013 - 11:00
Pogoń Smętowo 5 - 2 Powiśle Pawlice-Rakowiec 14 września 2013 - 17:00
Orzeł Borkowo 1 - 5 Powiśle Stary Targ 15 września 2013 - 14:00
Nogat Malbork 0 - 3 Rodło II Kwidzyn 15 września 2013 - 17:00
Meteor Pinczyn 5 - 1 Sokół Lubichowo 14 września 2013 - 17:00
Weber Szprudowo 2 - 4 Spójnia Sadlinki 14 września 2013 - 16:00
Victoria Kaliska 3 - 1 Świt Radostowo 14 września 2013 - 17:00
Kolejka 5 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (32) 
Świt Radostowo 0 - 3 Jurand Lasowice 22 września 2013 - 14:00
Spójnia Sadlinki 0 - 0 Victoria Kaliska 22 września 2013 - 15:30
Sokół Lubichowo 0 - 2 Weber Szprudowo 21 września 2013 - 12:00
Rodło II Kwidzyn 4 - 0 Meteor Pinczyn 21 września 2013 - 15:00
Powiśle Stary Targ 1 - 2 Nogat Malbork 21 września 2013 - 13:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 4 - 0 Orzeł Borkowo 22 września 2013 - 16:00
Powiśle II Dzierzgoń 0 - 2 Pogoń Smętowo 21 września 2013 - 17:00
Kolejka 6 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (48) 
Jurand Lasowice 1 - 0 Pogoń Smętowo 28 września 2013 - 11:00
Orzeł Borkowo 0 - 3 Powiśle II Dzierzgoń 29 września 2013 - 14:00
Nogat Malbork 1 - 4 Powiśle Pawlice-Rakowiec 28 września 2013 - 17:00
Meteor Pinczyn 2 - 0 Powiśle Stary Targ 28 września 2013 - 17:00
Weber Szprudowo 3 - 3 Rodło II Kwidzyn 28 września 2013 - 16:00
Victoria Kaliska 4 - 1 Sokół Lubichowo 28 września 2013 - 16:00
Świt Radostowo 1 - 3 Spójnia Sadlinki 29 września 2013 - 14:00
Kolejka 7 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (30) 
Spójnia Sadlinki 3 - 0 Jurand Lasowice 6 października 2013 - 16:00
Sokół Lubichowo 0 - 1 Świt Radostowo 5 października 2013 - 14:00
Rodło II Kwidzyn 1 - 5 Victoria Kaliska 5 października 2013 - 15:00
Powiśle Stary Targ 2 - 3 Weber Szprudowo 5 października 2013 - 15:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 - 1 Meteor Pinczyn 5 października 2013 - 15:00
Powiśle II Dzierzgoń 1 - 1 Nogat Malbork 5 października 2013 - 16:00
Pogoń Smętowo 2 - 0 Orzeł Borkowo 5 października 2013 - 15:00
Kolejka 8 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (36) 
Jurand Lasowice 5 - 0 Orzeł Borkowo 12 października 2013 - 11:00
Nogat Malbork 0 - 1 Pogoń Smętowo 12 października 2013 - 16:00
Meteor Pinczyn 3 - 2 Powiśle II Dzierzgoń 12 października 2013 - 16:00
Weber Szprudowo 2 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec 12 października 2013 - 15:00
Victoria Kaliska 4 - 1 Powiśle Stary Targ 12 października 2013 - 16:00
Świt Radostowo 2 - 1 Rodło II Kwidzyn 13 października 2013 - 14:00
Spójnia Sadlinki 5 - 0 Sokół Lubichowo 13 października 2013 - 15:00
Kolejka 9 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (73) 
Sokół Lubichowo 1 - 4 Jurand Lasowice 19 października 2013 - 14:00
Rodło II Kwidzyn 2 - 2 Spójnia Sadlinki 20 października 2013 - 11:00
Powiśle Stary Targ 1 - 2 Świt Radostowo 19 października 2013 - 15:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 2 Victoria Kaliska 19 października 2013 - 15:00
Powiśle II Dzierzgoń 2 - 1 Weber Szprudowo 19 października 2013 - 16:00
Pogoń Smętowo 3 - 2 Meteor Pinczyn 19 października 2013 - 16:00
Orzeł Borkowo 0 - 2 Nogat Malbork 20 października 2013 - 14:00
Kolejka 10 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (63) 
Jurand Lasowice 2 - 1 Nogat Malbork 26 października 2013 - 11:00
Meteor Pinczyn 6 - 0 Orzeł Borkowo 26 października 2013 - 15:00
Weber Szprudowo 2 - 1 Pogoń Smętowo 26 października 2013 - 14:30
Victoria Kaliska 3 - 2 Powiśle II Dzierzgoń 26 października 2013 - 15:00
Świt Radostowo 2 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 27 października 2013 - 14:00
Spójnia Sadlinki 7 - 0 Powiśle Stary Targ 27 października 2013 - 15:00
Sokół Lubichowo 4 - 1 Rodło II Kwidzyn 26 października 2013 - 14:00
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (61) 
Rodło II Kwidzyn 3 - 2 Jurand Lasowice 2 listopada 2013 - 13:30
Powiśle Stary Targ 0 - 5 Sokół Lubichowo 2 listopada 2013 - 13:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 0 Spójnia Sadlinki 3 listopada 2013 - 14:00
Powiśle II Dzierzgoń 3 - 4 Świt Radostowo 2 listopada 2013 - 14:00
Pogoń Smętowo 1 - 2 Victoria Kaliska 2 listopada 2013 - 14:00
Orzeł Borkowo 2 - 3 Weber Szprudowo 3 listopada 2013 - 14:00
Nogat Malbork 0 - 2 Meteor Pinczyn 2 listopada 2013 - 11:00
Kolejka 12 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (50) 
Jurand Lasowice 6 - 3 Meteor Pinczyn 9 listopada 2013 - 11:00
Weber Szprudowo 1 - 4 Nogat Malbork 9 listopada 2013 - 14:00
Victoria Kaliska 3 - 0 Orzeł Borkowo 9 listopada 2013 - 14:00
goście nie przyjechali
Świt Radostowo 1 - 2 Pogoń Smętowo 10 listopada 2013 - 13:00
Spójnia Sadlinki 3 - 0 Powiśle II Dzierzgoń 10 listopada 2013 - 13:00
Sokół Lubichowo 4 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 9 listopada 2013 - 13:30
Rodło II Kwidzyn 2 - 1 Powiśle Stary Targ 9 listopada 2013 - 13:00
Kolejka 13 - 16/17. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (75) 
Powiśle Stary Targ 0 - 1 Jurand Lasowice 16 listopada 2013 - 13:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 3 Rodło II Kwidzyn 16 listopada 2013 - 14:00
Powiśle II Dzierzgoń 0 - 2 Sokół Lubichowo 16 listopada 2013 - 14:00
Pogoń Smętowo 2 - 0 Spójnia Sadlinki 16 listopada 2013 - 14:00
Orzeł Borkowo 0 - 4 Świt Radostowo 17 listopada 2013 - 14:00
vo, na boisku 3-4
Nogat Malbork 1 - 3 Victoria Kaliska 17 listopada 2013 - 14:00
Meteor Pinczyn 3 - 1 Weber Szprudowo 16 listopada 2013 - 13:30
Kolejka 14 - 29/30. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (99) 
Jurand Lasowice 3 - 1 Weber Szprudowo 29 marca 2014 - 14:00
Meteor Pinczyn 2 - 0 Victoria Kaliska 29 marca 2014 - 16:00
Nogat Malbork 2 - 1 Świt Radostowo 29 marca 2014 - 14:00
Orzeł Borkowo 0 - 4 Spójnia Sadlinki 30 marca 2014 - 14:00
Pogoń Smętowo 0 - 0 Sokół Lubichowo 30 marca 2014 - 16:00
Powiśle II Dzierzgoń 3 - 3 Rodło II Kwidzyn 29 marca 2014 - 15:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 2 Powiśle Stary Targ 29 marca 2014 - 16:00
Kolejka 15 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (26) 
Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 2 Jurand Lasowice 5 kwietnia 2014 - 16:00
Powiśle Stary Targ 3 - 2 Powiśle II Dzierzgoń 5 kwietnia 2014 - 16:00
Rodło II Kwidzyn 2 - 3 Pogoń Smętowo 6 kwietnia 2014 - 15:00
Sokół Lubichowo 5 - 0 Orzeł Borkowo 5 kwietnia 2014 - 15:00
Spójnia Sadlinki 0 - 0 Nogat Malbork 6 kwietnia 2014 - 16:00
Świt Radostowo 2 - 1 Meteor Pinczyn 6 kwietnia 2014 - 14:00
Victoria Kaliska 8 - 0 Weber Szprudowo 5 kwietnia 2014 - 16:00
Kolejka 16 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (37) 
Jurand Lasowice 1 - 0 Victoria Kaliska 12 kwietnia 2014 - 14:00
Weber Szprudowo 3 - 3 Świt Radostowo 12 kwietnia 2014 - 15:00
Meteor Pinczyn 2 - 2 Spójnia Sadlinki 12 kwietnia 2014 - 16:00
Nogat Malbork 2 - 3 Sokół Lubichowo 12 kwietnia 2014 - 14:00
Orzeł Borkowo 0 - 3 Rodło II Kwidzyn 13 kwietnia 2014 - 14:00
Pogoń Smętowo 4 - 1 Powiśle Stary Targ 12 kwietnia 2014 - 17:00
Powiśle II Dzierzgoń 1 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec 12 kwietnia 2014 - 16:00
Kolejka 17 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (29) 
Powiśle II Dzierzgoń 1 - 3 Jurand Lasowice 19 kwietnia 2014 - 12:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 2 - 2 Pogoń Smętowo 16 kwietnia 2014 - 16:30
Powiśle Stary Targ 6 - 5 Orzeł Borkowo 16 kwietnia 2014 - 17:00
Rodło II Kwidzyn 3 - 0 Nogat Malbork 16 kwietnia 2014 - 16:00
Sokół Lubichowo 1 - 2 Meteor Pinczyn 19 kwietnia 2014 - 15:00
Spójnia Sadlinki 2 - 0 Weber Szprudowo 19 kwietnia 2014 - 16:00
Świt Radostowo 3 - 1 Victoria Kaliska 19 kwietnia 2014 - 17:00
Kolejka 18 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (53) 
Jurand Lasowice 4 - 1 Świt Radostowo 26 kwietnia 2014 - 14:00
Victoria Kaliska 2 - 2 Spójnia Sadlinki 26 kwietnia 2014 - 16:00
Weber Szprudowo 3 - 1 Sokół Lubichowo 26 kwietnia 2014 - 15:00
Meteor Pinczyn 1 - 2 Rodło II Kwidzyn 26 kwietnia 2014 - 17:30
Nogat Malbork 3 - 2 Powiśle Stary Targ 26 kwietnia 2014 - 14:00
Orzeł Borkowo 2 - 5 Powiśle Pawlice-Rakowiec 27 kwietnia 2014 - 14:00
Pogoń Smętowo 0 - 3 Powiśle II Dzierzgoń 26 kwietnia 2014 - 17:00
Kolejka 19 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (46) 
Pogoń Smętowo 1 - 3 Jurand Lasowice 4 maja 2014 - 16:00
Powiśle II Dzierzgoń 8 - 2 Orzeł Borkowo 3 maja 2014 - 17:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 2 - 0 Nogat Malbork 3 maja 2014 - 16:00
Powiśle Stary Targ 3 - 5 Meteor Pinczyn 3 maja 2014 - 16:00
Rodło II Kwidzyn 1 - 1 Weber Szprudowo 3 maja 2014 - 15:00
Sokół Lubichowo 2 - 2 Victoria Kaliska 3 maja 2014 - 15:00
Spójnia Sadlinki 8 - 1 Świt Radostowo 4 maja 2014 - 16:00
Kolejka 20 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (44) 
Jurand Lasowice 2 - 4 Spójnia Sadlinki 10 maja 2014 - 13:00
Świt Radostowo 2 - 1 Sokół Lubichowo 11 maja 2014 - 14:00
Victoria Kaliska 3 - 2 Rodło II Kwidzyn 10 maja 2014 - 14:00
Weber Szprudowo 4 - 2 Powiśle Stary Targ 10 maja 2014 - 15:00
Meteor Pinczyn 3 - 3 Powiśle Pawlice-Rakowiec 10 maja 2014 - 16:30
Nogat Malbork 1 - 5 Powiśle II Dzierzgoń 10 maja 2014 - 14:00
Orzeł Borkowo 0 - 5 Pogoń Smętowo 11 maja 2014 - 14:00
Kolejka 21 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (24) 
Orzeł Borkowo 1 - 8 Jurand Lasowice 18 maja 2014 - 14:00
Pogoń Smętowo 4 - 1 Nogat Malbork 17 maja 2014 - 17:00
Powiśle II Dzierzgoń 2 - 2 Meteor Pinczyn 17 maja 2014 - 17:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 2 Weber Szprudowo 18 maja 2014 - 17:00
Powiśle Stary Targ 4 - 1 Victoria Kaliska 17 maja 2014 - 16:00
Rodło II Kwidzyn 2 - 1 Świt Radostowo 17 maja 2014 - 16:00
Sokół Lubichowo 2 - 2 Spójnia Sadlinki 17 maja 2014 - 15:00
Kolejka 22 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (30) 
Jurand Lasowice 7 - 1 Sokół Lubichowo 24 maja 2014 - 14:00
Spójnia Sadlinki 5 - 1 Rodło II Kwidzyn 25 maja 2014 - 16:00
Świt Radostowo 8 - 4 Powiśle Stary Targ 25 maja 2014 - 14:00
Victoria Kaliska 4 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec 24 maja 2014 - 16:00
Weber Szprudowo 2 - 6 Powiśle II Dzierzgoń 24 maja 2014 - 15:00
Meteor Pinczyn 2 - 1 Pogoń Smętowo 24 maja 2014 - 16:30
Nogat Malbork 3 - 3 Orzeł Borkowo 24 maja 2014 - 14:00
Kolejka 23 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (58) 
Nogat Malbork 0 - 8 Jurand Lasowice 31 maja 2014 - 14:00
Orzeł Borkowo 0 - 4 Meteor Pinczyn 1 czerwca 2014 - 14:00
Pogoń Smętowo 1 - 5 Weber Szprudowo 31 maja 2014 - 17:00
Powiśle II Dzierzgoń 4 - 1 Victoria Kaliska 31 maja 2014 - 17:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 4 - 2 Świt Radostowo 31 maja 2014 - 16:00
Powiśle Stary Targ 1 - 3 Spójnia Sadlinki 31 maja 2014 - 16:00
Rodło II Kwidzyn 1 - 4 Sokół Lubichowo 31 maja 2014 - 16:00
Kolejka 24 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (78) 
Jurand Lasowice 4 - 2 Rodło II Kwidzyn 7 czerwca 2014 - 14:00
Sokół Lubichowo 4 - 0 Powiśle Stary Targ 7 czerwca 2014 - 15:00
Spójnia Sadlinki 2 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 8 czerwca 2014 - 16:00
Świt Radostowo 1 - 2 Powiśle II Dzierzgoń 8 czerwca 2014 - 14:00
Victoria Kaliska 5 - 4 Pogoń Smętowo 7 czerwca 2014 - 16:00
Weber Szprudowo 29 - 0 Orzeł Borkowo 7 czerwca 2014 - 15:00
Meteor Pinczyn 9 - 1 Nogat Malbork 7 czerwca 2014 - 17:00
Kolejka 25 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (49) 
Meteor Pinczyn 3 - 3 Jurand Lasowice 14 czerwca 2014 - 17:00
Nogat Malbork 4 - 0 Weber Szprudowo 14 czerwca 2014 - 14:00
Orzeł Borkowo 1 - 9 Victoria Kaliska 15 czerwca 2014 - 14:00
Pogoń Smętowo 3 - 1 Świt Radostowo 14 czerwca 2014 - 17:00
Powiśle II Dzierzgoń 2 - 1 Spójnia Sadlinki 14 czerwca 2014 - 17:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 0 Sokół Lubichowo 14 czerwca 2014 - 16:00
Powiśle Stary Targ 6 - 2 Rodło II Kwidzyn 14 czerwca 2014 - 16:00
Kolejka 26 - 21. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (29) 
Jurand Lasowice 6 - 2 Powiśle Stary Targ 21 czerwca 2014 - 17:00
Rodło II Kwidzyn 4 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 21 czerwca 2014 - 17:00
Sokół Lubichowo 1 - 5 Powiśle II Dzierzgoń 21 czerwca 2014 - 17:00
Spójnia Sadlinki 4 - 2 Pogoń Smętowo 21 czerwca 2014 - 17:00
Świt Radostowo 4 - 1 Orzeł Borkowo 21 czerwca 2014 - 17:00
Victoria Kaliska 4 - 2 Nogat Malbork 21 czerwca 2014 - 17:00
Weber Szprudowo 4 - 2 Meteor Pinczyn 21 czerwca 2014 - 17:00
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE