Sapa Rumia Janowo 13 - 0 Chojniczanka Chojnice 30 maja 2010 - 11:00
Pomezania Malbork 1 - 1 Victoria Kaliska 29 maja 2010 - 18:30
Bałtyk Gdynia 1 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 30 maja 2010 - 13:00
Polonia Gdańsk 0 - 1 Arka Gdynia SI 29 maja 2010 - 11:00
FC Gowidlino 3 - 0 Arka II Gdynia SI 30 maja 2010 - 14:30
Cisowa Gdynia 6 - 0 Cartusia Kartuzy 30 maja 2010 - 11:00

Czy B03 ma zamiar stawic się na mecz z Bałtykiem ? :roll:
 boocik7   29.05.2010, 16:07:18
Pomezania 1:1 Victoria
 Alaanek   29.05.2010, 17:52:29
Od pierwszej minuty przeważała Polonia , miala trzy sytuacje 100 %-owe ale jednak Napastnik Gdańskiej Polonii niewykorzystal ich. Wszystkie przestrzelil , w 23 minucie po pięknym rajdzie Macka Koziary i perfekcyjnym Podaniu bramke zdobyl deyna , i gra do końca pierwszej polowy toczyla sie w srodku pola. W drogiej polowie to polonia naciskala caly czas , arka miala 2 sytuacje ale dobrze spisal sie bramkarz poloni gdansk , gdy zostalo 10 minut do konca meczu , to polonisci nie z chodzili z polowy przeciwnika , tylko byli nieskuteczni , i mecz zakonczyl sie wynikiem 0:1 dla Gdyńskiej Arki. Teraz Czeka nas Gowidlino. :) Głowy Do góry i gramy :] . Dziękujemy kolegom z gdyni za bardzo zacięty mecz. Pozdrawiam Napastnik Poloni , Alan Twardowski "6"
 rybka   29.05.2010, 17:58:32
Pomka - Victoria 1;1. Wymęczony remis z Pomezanią. Boisko super, kibice też, tylko nasza gra ciągle słaba!! Dziękujemy chłopakom z Malborka za grę! :blink:
 kalosz98   29.05.2010, 21:59:29
Oj alanek, myśle , że twoj komentarz nie jest do końca prawdziwy. Faktem jest że Polonia miala dwie doskonałe sytuacje w piewszej połowie i jedna w drugiej. Natomiast nieprawdą jest że Polonia posiadała przewagę. Arka była piłkarsko lepsza conajmniej o klasę. Zagrali słabiej, ale myślę że byli lepsi i te zwycięstwo było w pełni zasłużone. Nie można grać tylko lage do przodu.... chociaż dzisiaj ta laga sprawiła Arce duże problemy. Myślę że wynik byl sprawiedliwy bo nie wiem czy pamietasz to przeciwnicy mieli ok. 5-6 sytuacji bramkowych, niestety niewukorzystanych.
 rudzikag   30.05.2010, 15:46:41
pogrom cartusi xD thx za mecz . pozdro

number 2
 Rafcio_B-03   30.05.2010, 16:56:09
Beniaminek stawił się na mecz i przywiózł do domu 3 punkty.
Bałtyk Gdynia 1:2 Beniaminek 03 Starogard Gdański :idea:
 piotr13   30.05.2010, 18:36:00
rudzikag @ ;ej fajnie tylko ze macie trawe;d
 tenznany   30.05.2010, 21:41:06
Jak widac Baltykowi Beniaminek "nie lezy". Baltyk szybko wyszedl na prowadzenie po strzale z woleja, lecz potem B03 uruchomiło długą piłę i strzelili bramkę. Drugi gol to seria błędów obrony Bałtyku po dosrodkowaniu z wolnego.
 glavius10   30.05.2010, 21:46:42
Potem Bałtyk przycisnął. Szkoda, że nie mamy trzech dobrych napastników tylko jednego, bo na ostatnie 10min grało trzech z przodu. Bałtyk potem oddał z osiem strzałów, ale albo bronił bramkarz B03, albo piłka minimalnie mijała słupek lub poprzeczkę.
 rudzikag   31.05.2010, 17:24:09
piotr13 : dla kazdego boisko takie same .
bylo wmiare rowne xD
 Adam_Bałtyk   31.05.2010, 21:47:55
Niestety przy 2 bramce dla B03 zawinił bramkarz , ponieważ wyskoczył do piłki i schował szybko ręce (prawdopodobnie przestraszył się wysokiego napastnika z nr 77)