11. Chojniczanka Chojnice 22 15 4 3 15 29 - 75
12. Cartusia Kartuzy 22 7 2 1 19 13 - 82

Pomezania Malbork 4 - 2 Chojniczanka Chojnice 15 maja 2010 - 10:00
Bałtyk Gdynia 2 - 1 Sapa Rumia Janowo 22 czerwca 2010 - 17:00
Polonia Gdańsk 1 - 0 Victoria Kaliska 15 maja 2010 - 11:00
FC Gowidlino 4 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 16 maja 2010 - 14:30
Cisowa Gdynia 1 - 4 Arka Gdynia SI 15 maja 2010 - 12:00
Cartusia Kartuzy 0 - 1 Arka II Gdynia SI 15 maja 2010 - 17:00

Alaanek   11.05.2010, 21:09:11
Mam takie przeczucie, że mecz z Victorią Kaliską będzie bardzo wyrównany. Obawiamy się jednak dziecinnych błędów w obronie , ale mam nadzieje ze sobie poradzimy : ) . www.skspoloniagdansk96.futbolowo.pl zapraszam : } :)
 boocik7   15.05.2010, 12:00:23
pomeznia 4:2 chojniczanka :idea:
 polonia96   15.05.2010, 14:18:56
Polonia 1:0 Victoria
Ciężki mecz ale 3 pkt zostają w Gda ; ) :idea: :idea:
 rybka   15.05.2010, 15:18:41
Polonia wygrała(rzut karny w końcówce meczu)! Coś się "zacięło". Nie strzelamy bramek. Gratulujemy zwycięstwa chłopakom z Gdańska! W końcu karta się odmnieni i "coś" ugramy. Dziękujemy za grę! :(
 piotr13   15.05.2010, 20:23:04
Cartusia-Arka II 0-1

mecz w miare wyrównane tylko nasze boisko wyglądało jak bagno za duzo spadło deszczzu ]

pozdro
 Matrix_MkS   16.05.2010, 12:42:27
Pomka zagrała zdecydowanie lepszy mecz od nas :D tylko pod koniec sie pogubli i dzieki poprzecce, i bramkarzowi wygrali mecz:)

MKS :love:
 Alaanek   16.05.2010, 14:54:32
my tez dziekujemy za gre , i nie piszczie tutaj ze w koncowce meczu . Rzut karny zostal podyktowany przez sedziego , w 57 minucie spotkania . Jedenastke pewnie wykorzystal Robert " Cichy " Cichocki . Cala pierwsza polowe przewazalismy oni " Victoria " stworzyli sobie dwie sytuacje podbramkowe , napastnik wyszedl sam na sam z naszym bramkarzem , ale jednak gora nasz bramkarz, a drugie zagrozonie po rzucie wolnym. W drugiej polowie przewazalismy 25 minut dopoki nie stracili bramki, jak stracili bramke to sie od razu obudzili sedzia z kapelusza, dal im 5 wolnych z 16 metra , ale nasz bramkarz dobrze sie zachowal. Dziekuje za mecz chlopakom z Kaliski : ) . Pozdroo.. Teraz czeka nas Wyprawa do Starogardu mysle ze tam bedzie trudno, ale niestety jak chcesz grac w pilke muszisz walczyc. :blink:
 arkowiec97   16.05.2010, 21:30:37
Piotrek mecz Cartusia:Arka II nie był wyrównany Arka tyktowała warunki gry mogło być 3:0 to połowy i w drugiej połowie arka miała 2 sytuacje bramkowe