4. Polonia Gdańsk 22 39 12 3 7 52 - 29 2 3 1 0 1 2 - 2
5. FC Gowidlino 22 39 12 3 7 52 - 30 2 3 1 0 1 2 - 2
6. Victoria Kaliska 22 30 9 3 10 36 - 47 2 4 1 1 0 6 - 4
7. Pomezania Malbork 22 30 8 6 8 45 - 41 2 1 0 1 1 4 - 6
8. Beniaminek 03 Starogard Gdański 22 28 9 1 12 37 - 52
9. Arka II Gdynia SI 22 26 7 5 10 31 - 38
11. Chojniczanka Chojnice 22 15 4 3 15 29 - 75
12. Cartusia Kartuzy 22 7 2 1 19 13 - 82
Ostatni komentarz dodał Matrix_MkS 18.07.2010, 19:59:56

Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009

Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 1 Chojniczanka Chojnice 29 sierpnia 2009 - 11:00
Arka Gdynia SI 9 - 1 Victoria Kaliska 28 sierpnia 2009 - 11:00
Arka II Gdynia SI 1 - 3 Sapa Rumia Janowo 29 sierpnia 2009 - 15:00
Cartusia Kartuzy 2 - 4 Pomezania Malbork 29 sierpnia 2009 - 11:00
Cisowa Gdynia 1 - 2 Bałtyk Gdynia 23 września 2009 - 17:00
FC Gowidlino 2 - 1 Polonia Gdańsk 30 sierpnia 2009 - 14:00

piotr13   26.08.2009, 07:56:11
jak myślicie gdzie będzie najciekawszy meczyk??
 zielak_kaliska   26.08.2009, 12:32:35
ja myśle że najciekawszy mecz będzie w kaliskach :D
:love: VICTORIA KALISKA :love:
 rybka   26.08.2009, 14:56:53
Mecz z Arką przełożony. Gramy w piątek(28.08.09-godz.11.00 w Kaliskach)! Pozdrawiamy Arkę. Do zobaczenia!
 piotr13   26.08.2009, 17:39:37
ooo..to chyba w kaliskach będzie ciekawy mecz]]??
 rybka   26.08.2009, 23:19:27
I tak trzymać chłopaki bez względu na to co będzie sie działo w lidze! Szanujmy się!!!
 KIBIC68   27.08.2009, 06:55:51
PROSZĘ O PODANIE TERMINU MECZU FC GOWIDLINO - POLONIA
 kotii96   27.08.2009, 22:09:43
POLONIA jest najlepsza. Mecz z Gowidlinem jest 30.08.09 o 14 piłka jest najważniejsza dla mnie.W Gowidlinie damy z siebie wszystko.KOTII POLONIA
 piotr13   27.08.2009, 22:41:35
do kotii96;no bardzo ciekawy będzie mecz w Gdańsku,ale kto wygra to sie okaże w niedziele po południu <pozdro
 piotr13   27.08.2009, 22:58:32
mecz ;Beniaminek 03 Starogard Gdański - Chojniczanka Chojnice 29/08/09/ godz.11-00

Arka II Gdynia SI - Sapa Rumia Janowo
29.08.2009 15:00

Cisowa Gdynia - Bałtyk Gdynia 29.08.2009 13:00
 piotr13   28.08.2009, 12:30:36
jak będziecie mogli ktoś z arki,albo z kalisk niech poda wynik meczu JAK MOŻECIE))))))))))
 zielak_kaliska   28.08.2009, 13:26:56
:( :( :( :( arka 9:1VICTORIA KALISKA :@ :@ :@
 piotr13   28.08.2009, 14:53:12
uUUUUUUUUU!!!TO ARKA SUPER ZACZEŁA,PEWNIE TRUDNO ICH BĘDZIE POWSTRZYMAĆ OD TYCH ZWYCIĘSTW,,,,,,,, <myśli>

pozdro!dla wszystkich!
 rybka   28.08.2009, 16:39:15
Arka zdecydowanie lepsza!! Pierwsze koty za płoty. Gratulujemy chłopakom z Arki(kurczę 9;1 trochę dużo), ale to nas nie podłamuje, odwrotnie mobilizuje do dalszej pracy. Za tydzień Arka II też w Kaliskach.
 Mazan   28.08.2009, 19:13:18
Victoria mimo dużo lepzych warunków fizycznych poległa- mogło być wyżej , ale nie o to chodzi. Jeszcze nie jednej drużynie w tej lidze zabiorą punkty- dokąd mieli siłę to stawiali opór później poszło z górki.
 piotr13   29.08.2009, 07:40:49
życze wam powodzenia w meczu z arką II .

POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH!!
 zielak-B03   29.08.2009, 14:33:02
B03-chojniczanka 4:1

Beniaminek :love:
 piotr13   29.08.2009, 18:02:16
łapie ktoś,moze wynik meczu bałtyk -cisowa,?albo sapa-arkaII???JAK TAAK TO BYM BARDZO PROSIŁ o podanie wyników
 Sebas   29.08.2009, 18:28:29
Sapa 3:1 Arka II
 morzestegna   29.08.2009, 21:40:11
Może nie na temat (bo nie ta grupa) ale skoro C2 to nasza strona www.morze.stegna.info (może kiedyś dołączymy ;) ) Zielak-B03 brawo chłopaki za 3pkt. Kaliska wysoko, jednak siła to nie wszystko. Na wyższym poziomie to już zanika a zaniknie bardziej w starszym wieku, mimo to trzymamy kciuki za utrzymanie...!!!
 piotr13   30.08.2009, 13:16:42
Cartusia-Pomezania 2-4 (0-3)

W pierwszej połowie zdecydowana przewaga gości no i był tego efekt ..bo po pierwszej połowie było aż 3-0 dla pomezanii!!Druga połowa była zdecydowanie lepsza dla nas ale pomezania dalej grała,!! póżniej wpadła bramka dlA CARTUSII z rzutu wolnegoo..pomezania dlaej atakowała,atakowała no i lipa! 4-1 dla pomezanii Potem gdy nasz napastnik biegła równa w tempie z obrońcom Z Pomezani.fauluje obrońca..i rzut wolny dla nas strzał bardzo ładny .nasz napastnik lobnął bramkarza..i goool]]]!!! ale to wyniku nie zmieniło..ogromne brava także dla kibiców zz MALBORKA którzy Pomezanie spierali dopingieem!!pozdro za tydzień z sapą będzie ciężko]]!!!