MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Lipniczanka Lipnica | 26 | 71 | 23 | 2 | 1 | 111 - 15 | ||||||
2. | Chrobry Charbrowo | 26 | 65 | 21 | 2 | 3 | 107 - 30 | ||||||
3. | Arkonia Pomysk Wielki | 26 | 55 | 17 | 4 | 5 | 85 - 42 | ||||||
4. | GTS Czarna Dąbrówka | 26 | 48 | 15 | 3 | 8 | 74 - 39 | ||||||
5. | Sparta Konarzyny | 26 | 37 | 11 | 4 | 11 | 51 - 60 | ||||||
6. | Dolina Gałąźnia Wielka | 26 | 36 | 11 | 3 | 12 | 54 - 64 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 6 - 4 |
7. | Anioły II Garczegorze | 26 | 36 | 10 | 6 | 10 | 53 - 60 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 - 6 |
8. | Pogoń II Lębork | 26 | 31 | 9 | 4 | 13 | 50 - 49 | ||||||
9. | GKS Kołczygłowy | 26 | 27 | 8 | 3 | 15 | 45 - 77 | ||||||
10. | LKS Łebunia | 26 | 26 | 8 | 2 | 16 | 47 - 94 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4 - 3 |
11. | Magic Niezabyszewo | 26 | 26 | 7 | 5 | 14 | 45 - 70 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 - 4 |
12. | Skotawa Budowo | 26 | 24 | 7 | 3 | 16 | 46 - 83 | ||||||
13. | Granit Koczała | 26 | 17 | 5 | 2 | 19 | 32 - 86 | ||||||
14. | |
26 | 25 | 8 | 1 | 17 | 53 - 84 |
GTS Czarna Dąbrówka | 0 - 2 | Lipniczanka Lipnica | 9 czerwca 2018 - 16:00 | |
Skotawa Budowo | 3 - 2 | Granit Koczała | 9 czerwca 2018 - 16:00 | |
Sparta Konarzyny | 2 - 2 | GKS Kołczygłowy | 9 czerwca 2018 - 16:00 | |
Anioły II Garczegorze | 0 - 1 | Chrobry Charbrowo | 9 czerwca 2018 - 16:00 | |
Magic Niezabyszewo | 3 - 0 | |||
Stegna Parchowo wycofała się z rozgrywek | ||||
LKS Łebunia | 3 - 5 | Arkonia Pomysk Wielki | 9 czerwca 2018 - 16:00 | |
Pogoń II Lębork | 2 - 1 | Dolina Gałąźnia Wielka | 9 czerwca 2018 - 16:00 |
start11 | 06.06.2018, 20:55:17 |
mecz ANIOŁY-CHROBRY odbędzie się w Charbrowie | |
soltys16 | 09.06.2018, 17:58:58 |
Chrobry- Anioły II 1:0 , gratulacje AWANSU po wielu latach prób, w końcu | |
gostkowo1993 | 10.06.2018, 22:05:21 |
Na nowy Sezon 2018/2019 Klasa A będzie tak Wyglądać
1.Kaszubia Studzienice 2.Czarni Czarne 3.Arkonia Pomysk Wielki 4.GTS Czarna Dąbrówka 5.Sparta Konarzyny 6.Dolina Gałąźnia Wielka 7.Anioły II Garczegorze 8.Pogoń II Lębork 9.GKS Kołczygłowy 10.LKS Łebunia 11.Magic Niezabyszewo 12.Skotawia Budowo 13.Granit Koczała 14.Orkan Gostkowo | |
iberica | 11.06.2018, 02:10:53 |
Mylisz sie. Koczala spada, a Budowo nie jest pewne utrzymania, a wszystko zalezy od IV ligi, a konkretnie od utrzymania sie badz spadku Startu Miastko. | |
iberica | 11.06.2018, 14:30:37 |
Jeżeli Start Miastko się utrzyma w IV lidze - spadają po 2 drużyny z dwóch grup A. Natomiast, jeżli Start Miastko spadnie, wówczas trzecie drużyny od końca w tabelach grup A zagrają baraż o utrzymanie, a będą to: Rowokół Smołdzino (grupa 1) - Skotawa Budowoo (grupa 2). Oczywiście zawsze może to ulec zmianie w przypadku nie przystąpienia do rozgrywek jakiejś drużyny lub też innych okoliczności, w tym stolikowych :-) | |
Sokolnik123@interia. | 17.06.2018, 15:34:34 |
Dzisiaj już widomo.Z A.klasy spadają po 2-e drużyny.Skotawa Budowo będzie grała baraż obyt w A klasie.Znowu Granit Koczała ma pecha. | |
gostkowo1993 | 22.06.2018, 12:56:56 |
Na nowy Sezon 2018/2019 Klasa A będzie tak Wyglądać
1.Kaszubia Studzienice 2.Czarni Czarne 3.Arkonia Pomysk Wielki 4.GTS Czarna Dąbrówka 5.Sparta Konarzyny 6.Dolina Gałąźnia Wielka 7.Anioły II Garczegorze 8.Pogoń II Lębork 9.GKS Kołczygłowy 10.LKS Łebunia 11.Magic Niezabyszewo 12.Orkan Gostkowo 13.Start Łebień 14.Skotawa Budowo/Rowokół Smołdzino | |