SPARINGI POMORSKICH DRUŻYN - ZIMA 2024

Klasa A - grupa Słupsk II - sezon 2017/2018

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lipniczanka Lipnica 26 71 23 2 1 111 - 15
2. Chrobry Charbrowo 26 65 21 2 3 107 - 30
3. Arkonia Pomysk Wielki 26 55 17 4 5 85 - 42
4. GTS Czarna Dąbrówka 26 48 15 3 8 74 - 39
5. Sparta Konarzyny 26 37 11 4 11 51 - 60
6. Dolina Gałąźnia Wielka 26 36 11 3 12 54 - 64 2 6 2 0 0 6 - 4
7. Anioły II Garczegorze 26 36 10 6 10 53 - 60 2 0 0 0 2 4 - 6
8. Pogoń II Lębork 26 31 9 4 13 50 - 49
9. GKS Kołczygłowy 26 27 8 3 15 45 - 77
10. LKS Łebunia 26 26 8 2 16 47 - 94 2 4 1 1 0 4 - 3
11. Magic Niezabyszewo 26 26 7 5 14 45 - 70 2 1 0 1 1 3 - 4
12. Skotawa Budowo 26 24 7 3 16 46 - 83
13. Granit Koczała 26 17 5 2 19 32 - 86
14. Stegna Parchowo (*) 26 25 8 1 17 53 - 84
Ostatni komentarz dodał gostkowo1993 22.06.2018, 12:56:56


Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (28) 
Pogoń II Lębork 1 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 19 sierpnia 2017 - 17:00
LKS Łebunia 1 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka 19 sierpnia 2017 - 17:00
Stegna Parchowo 2 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 20 sierpnia 2017 - 15:00
Anioły II Garczegorze 1 - 4 Magic Niezabyszewo 19 sierpnia 2017 - 16:10
Sparta Konarzyny 2 - 3 Chrobry Charbrowo 20 sierpnia 2017 - 13:00
Skotawa Budowo 0 - 2 GKS Kołczygłowy 20 sierpnia 2017 - 14:00
Lipniczanka Lipnica 6 - 1 Granit Koczała 20 sierpnia 2017 - 13:00
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (19) 
GTS Czarna Dąbrówka 3 - 0 Granit Koczała 26 sierpnia 2017 - 18:00
GKS Kołczygłowy 1 - 4 Lipniczanka Lipnica 26 sierpnia 2017 - 17:00
Chrobry Charbrowo 7 - 2 Skotawa Budowo 26 sierpnia 2017 - 17:00
Magic Niezabyszewo 1 - 1 Sparta Konarzyny 26 sierpnia 2017 - 16:30
Arkonia Pomysk Wielki 3 - 4 Anioły II Garczegorze 27 sierpnia 2017 - 15:00
Dolina Gałąźnia Wielka 2 - 5 Stegna Parchowo 27 sierpnia 2017 - 14:00
Pogoń II Lębork 3 - 1 LKS Łebunia 26 sierpnia 2017 - 17:00
Kolejka 3 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (15) 
LKS Łebunia 1 - 8 GTS Czarna Dąbrówka 2 września 2017 - 17:00
Stegna Parchowo 3 - 2 Pogoń II Lębork 3 września 2017 - 15:00
Anioły II Garczegorze 2 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka 3 września 2017 - 17:00
Sparta Konarzyny 2 - 3 Arkonia Pomysk Wielki 3 września 2017 - 13:00
Skotawa Budowo 4 - 3 Magic Niezabyszewo 3 września 2017 - 14:00
Lipniczanka Lipnica 2 - 0 Chrobry Charbrowo 18 listopada 2017 - 14:00
Granit Koczała 2 - 0 GKS Kołczygłowy 2 września 2017 - 16:30
Kolejka 4 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (16) 
GTS Czarna Dąbrówka 0 - 1 GKS Kołczygłowy 10 września 2017 - 13:00
Chrobry Charbrowo 7 - 2 Granit Koczała 9 września 2017 - 17:00
Lipniczanka Lipnica 5 - 1 Magic Niezabyszewo 10 września 2017 - 17:30
Arkonia Pomysk Wielki 5 - 2 Skotawa Budowo 10 września 2017 - 15:00
Dolina Gałąźnia Wielka 3 - 1 Sparta Konarzyny 10 września 2017 - 14:00
Pogoń II Lębork 0 - 0 Anioły II Garczegorze 10 września 2017 - 11:00
LKS Łebunia 3 - 2 Stegna Parchowo 9 września 2017 - 17:00
Kolejka 5 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (5) 
Stegna Parchowo 4 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 17 września 2017 - 15:00
Anioły II Garczegorze 8 - 1 LKS Łebunia 17 września 2017 - 16:30
Sparta Konarzyny 0 - 0 Pogoń II Lębork 17 września 2017 - 13:00
Skotawa Budowo 1 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka 17 września 2017 - 14:00
Lipniczanka Lipnica 1 - 2 Arkonia Pomysk Wielki 17 września 2017 - 13:00
Granit Koczała 1 - 2 Magic Niezabyszewo 17 września 2017 - 15:00
GKS Kołczygłowy 2 - 5 Chrobry Charbrowo 16 września 2017 - 17:00
Kolejka 6 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (12) 
GTS Czarna Dąbrówka 2 - 1 Chrobry Charbrowo 24 września 2017 - 13:00
Magic Niezabyszewo 0 - 2 GKS Kołczygłowy 23 września 2017 - 16:30
Arkonia Pomysk Wielki 5 - 1 Granit Koczała 23 września 2017 - 16:00
Dolina Gałąźnia Wielka 0 - 4 Lipniczanka Lipnica 24 września 2017 - 14:00
Pogoń II Lębork 5 - 2 Skotawa Budowo 24 września 2017 - 16:30
LKS Łebunia 1 - 5 Sparta Konarzyny 23 września 2017 - 17:00
Stegna Parchowo 5 - 1 Anioły II Garczegorze 24 września 2017 - 15:00
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (16) 
Anioły II Garczegorze 0 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 30 września 2017 - 11:00
Sparta Konarzyny 1 - 5 Stegna Parchowo 1 października 2017 - 13:00
Skotawa Budowo 5 - 1 LKS Łebunia 1 października 2017 - 14:00
Lipniczanka Lipnica 2 - 0 Pogoń II Lębork 1 października 2017 - 14:00
Granit Koczała 2 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 30 września 2017 - 16:00
GKS Kołczygłowy 3 - 8 Arkonia Pomysk Wielki 30 września 2017 - 17:00
Chrobry Charbrowo 6 - 0 Magic Niezabyszewo 1 października 2017 - 16:00
Kolejka 8 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (11) 
GTS Czarna Dąbrówka 6 - 1 Magic Niezabyszewo 8 października 2017 - 13:00
Arkonia Pomysk Wielki 2 - 0 Chrobry Charbrowo 8 października 2017 - 15:00
Dolina Gałąźnia Wielka 4 - 1 GKS Kołczygłowy 8 października 2017 - 14:00
Pogoń II Lębork 1 - 2 Granit Koczała 8 października 2017 - 16:00
LKS Łebunia 0 - 4 Lipniczanka Lipnica 7 października 2017 - 15:30
Stegna Parchowo 6 - 1 Skotawa Budowo 8 października 2017 - 15:00
Anioły II Garczegorze 0 - 3 Sparta Konarzyny 7 października 2017 - 11:00
vo, na boisku 0:0, gra nieuprawnionego zawodnika w zespole gospodarzy
Kolejka 9 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (13) 
Sparta Konarzyny 0 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 15 października 2017 - 13:00
Skotawa Budowo 2 - 3 Anioły II Garczegorze 15 października 2017 - 14:00
Lipniczanka Lipnica 4 - 1 Stegna Parchowo 15 października 2017 - 13:00
Granit Koczała 0 - 4 LKS Łebunia 14 października 2017 - 15:30
GKS Kołczygłowy 4 - 5 Pogoń II Lębork 14 października 2017 - 16:00
Chrobry Charbrowo 5 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 14 października 2017 - 15:00
Arkonia Pomysk Wielki 8 - 0 Magic Niezabyszewo 15 października 2017 - 15:00
Kolejka 10 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (6) 
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 2 Arkonia Pomysk Wielki 22 października 2017 - 13:00
Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 3 Magic Niezabyszewo 22 października 2017 - 14:00
Pogoń II Lębork 0 - 2 Chrobry Charbrowo 22 października 2017 - 15:00
LKS Łebunia 2 - 0 GKS Kołczygłowy 22 października 2017 - 11:00
Stegna Parchowo 3 - 3 Granit Koczała 22 października 2017 - 15:00
Anioły II Garczegorze 0 - 5 Lipniczanka Lipnica 21 października 2017 - 14:10
Sparta Konarzyny 3 - 0 Skotawa Budowo 22 października 2017 - 13:00
goście nie przyjechali
Kolejka 11 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
Skotawa Budowo 2 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 29 października 2017 - 14:00
Lipniczanka Lipnica 4 - 1 Sparta Konarzyny 28 października 2017 - 15:00
Granit Koczała 1 - 3 Anioły II Garczegorze 28 października 2017 - 15:00
GKS Kołczygłowy 4 - 0 Stegna Parchowo 28 października 2017 - 15:00
Chrobry Charbrowo 9 - 0 LKS Łebunia 28 października 2017 - 14:00
Pogoń II Lębork 2 - 2 Magic Niezabyszewo 28 października 2017 - 15:00
Arkonia Pomysk Wielki 5 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka 29 października 2017 - 15:00
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (13) 
GTS Czarna Dąbrówka 5 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 5 listopada 2017 - 13:00
Pogoń II Lębork 1 - 2 Arkonia Pomysk Wielki 5 listopada 2017 - 13:00
LKS Łebunia 2 - 1 Magic Niezabyszewo 5 listopada 2017 - 11:00
Stegna Parchowo 1 - 4 Chrobry Charbrowo 5 listopada 2017 - 14:00
Anioły II Garczegorze 2 - 2 GKS Kołczygłowy 4 listopada 2017 - 11:00
Sparta Konarzyny 4 - 2 Granit Koczała 5 listopada 2017 - 13:00
Skotawa Budowo 0 - 3 Lipniczanka Lipnica 5 listopada 2017 - 14:00
vo, mecz przerwany w 18 minucie ze względu na naruszenie nietykalności cielesnej Sędziego Głównego przez zawodnika KS „Skotawa” Budowo
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (14) 
Lipniczanka Lipnica 2 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 12 listopada 2017 - 13:00
Granit Koczała 0 - 4 Skotawa Budowo 18 marca 2018 - 12:00
przełożony na rundę wiosenną
GKS Kołczygłowy 2 - 3 Sparta Konarzyny 11 listopada 2017 - 14:00
Chrobry Charbrowo 9 - 0 Anioły II Garczegorze 11 listopada 2017 - 14:00
Stegna Parchowo 1 - 2 Magic Niezabyszewo 12 listopada 2017 - 14:00
Arkonia Pomysk Wielki 7 - 2 LKS Łebunia 11 listopada 2017 - 14:00
Dolina Gałąźnia Wielka 4 - 3 Pogoń II Lębork 19 listopada 2017 - 13:00
Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (19) 
GTS Czarna Dąbrówka 2 - 3 Pogoń II Lębork 25 marca 2018 - 14:00
Dolina Gałąźnia Wielka 0 - 3 LKS Łebunia 25 marca 2018 - 17:30
Arkonia Pomysk Wielki 3 - 1 Stegna Parchowo 25 marca 2018 - 15:00
Magic Niezabyszewo 2 - 6 Anioły II Garczegorze 24 marca 2018 - 13:15
Chrobry Charbrowo 5 - 1 Sparta Konarzyny 24 marca 2018 - 16:00
GKS Kołczygłowy 2 - 2 Skotawa Budowo 25 marca 2018 - 14:00
Granit Koczała 1 - 5 Lipniczanka Lipnica 25 marca 2018 - 14:00
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (12) 
Granit Koczała 3 - 4 GTS Czarna Dąbrówka 31 marca 2018 - 16:00
Lipniczanka Lipnica 10 - 0 GKS Kołczygłowy 28 marca 2018 - 17:00
Skotawa Budowo 0 - 3 Chrobry Charbrowo 31 marca 2018 - 14:00
Sparta Konarzyny 3 - 2 Magic Niezabyszewo 31 marca 2018 - 13:00
Anioły II Garczegorze 5 - 0 Arkonia Pomysk Wielki 28 marca 2018 - 16:00
Stegna Parchowo 1 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka 31 marca 2018 - 15:00
LKS Łebunia 1 - 4 Pogoń II Lębork 31 marca 2018 - 15:00
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (12) 
GTS Czarna Dąbrówka 7 - 2 LKS Łebunia 7 kwietnia 2018 - 16:00
Pogoń II Lębork 8 - 0 Stegna Parchowo 8 kwietnia 2018 - 17:00
Dolina Gałąźnia Wielka 3 - 2 Anioły II Garczegorze 8 kwietnia 2018 - 14:00
Arkonia Pomysk Wielki 3 - 4 Sparta Konarzyny 8 kwietnia 2018 - 15:00
Magic Niezabyszewo 6 - 2 Skotawa Budowo 8 kwietnia 2018 - 15:30
Chrobry Charbrowo 1 - 1 Lipniczanka Lipnica 7 kwietnia 2018 - 17:00
GKS Kołczygłowy 4 - 0 Granit Koczała 8 kwietnia 2018 - 14:00
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (4) 
GKS Kołczygłowy 1 - 4 GTS Czarna Dąbrówka 15 kwietnia 2018 - 14:00
Granit Koczała 0 - 4 Chrobry Charbrowo 14 kwietnia 2018 - 16:00
Magic Niezabyszewo 0 - 3 Lipniczanka Lipnica 15 kwietnia 2018 - 13:30
Skotawa Budowo 1 - 4 Arkonia Pomysk Wielki 15 kwietnia 2018 - 14:00
Sparta Konarzyny 3 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 15 kwietnia 2018 - 13:00
Anioły II Garczegorze 1 - 1 Pogoń II Lębork 14 kwietnia 2018 - 16:00
Stegna Parchowo 6 - 1 LKS Łebunia 15 kwietnia 2018 - 15:00
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (10) 
GTS Czarna Dąbrówka 4 - 1 Stegna Parchowo 21 kwietnia 2018 - 17:00
LKS Łebunia 1 - 1 Anioły II Garczegorze 21 kwietnia 2018 - 17:00
Pogoń II Lębork 0 - 1 Sparta Konarzyny 22 kwietnia 2018 - 17:00
Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 1 Skotawa Budowo 22 kwietnia 2018 - 14:00
Arkonia Pomysk Wielki 1 - 1 Lipniczanka Lipnica 22 kwietnia 2018 - 15:00
Magic Niezabyszewo 2 - 2 Granit Koczała 22 kwietnia 2018 - 15:30
Chrobry Charbrowo 7 - 1 GKS Kołczygłowy 21 kwietnia 2018 - 17:00
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
Chrobry Charbrowo 4 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 28 kwietnia 2018 - 17:00
GKS Kołczygłowy 2 - 0 Magic Niezabyszewo 29 kwietnia 2018 - 14:00
Granit Koczała 0 - 3 Arkonia Pomysk Wielki 29 kwietnia 2018 - 14:00
Lipniczanka Lipnica 4 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 29 kwietnia 2018 - 14:00
Skotawa Budowo 3 - 0 Pogoń II Lębork 29 kwietnia 2018 - 14:00
Sparta Konarzyny 2 - 1 LKS Łebunia 29 kwietnia 2018 - 13:00
Anioły II Garczegorze 5 - 0 Stegna Parchowo 28 kwietnia 2018 - 16:00
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (12) 
GTS Czarna Dąbrówka 2 - 3 Anioły II Garczegorze 5 maja 2018 - 17:00
Stegna Parchowo 3 - 4 Sparta Konarzyny 6 maja 2018 - 15:00
LKS Łebunia 3 - 0 Skotawa Budowo 5 maja 2018 - 17:00
vo, na boisku 0:2
Pogoń II Lębork 0 - 4 Lipniczanka Lipnica 6 maja 2018 - 17:00
Dolina Gałąźnia Wielka 7 - 1 Granit Koczała 6 maja 2018 - 14:00
Arkonia Pomysk Wielki 8 - 1 GKS Kołczygłowy 6 maja 2018 - 15:00
Magic Niezabyszewo 0 - 3 Chrobry Charbrowo 6 maja 2018 - 14:00
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (9) 
Magic Niezabyszewo 2 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 13 maja 2018 - 16:00
Chrobry Charbrowo 4 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 12 maja 2018 - 17:00
GKS Kołczygłowy 0 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka 13 maja 2018 - 14:00
Granit Koczała 0 - 4 Pogoń II Lębork 12 maja 2018 - 16:00
Lipniczanka Lipnica 5 - 1 LKS Łebunia 13 maja 2018 - 11:30
Skotawa Budowo 6 - 1 Stegna Parchowo 13 maja 2018 - 14:00
Sparta Konarzyny 3 - 3 Anioły II Garczegorze 12 maja 2018 - 16:30
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (4) 
GTS Czarna Dąbrówka 4 - 0 Sparta Konarzyny 19 maja 2018 - 17:00
Anioły II Garczegorze 1 - 0 Skotawa Budowo 20 maja 2018 - 14:30
Stegna Parchowo 2 - 10 Lipniczanka Lipnica 20 maja 2018 - 15:00
LKS Łebunia 4 - 0 Granit Koczała 20 maja 2018 - 11:00
vo, na boisku 4:1
Pogoń II Lębork 3 - 0 GKS Kołczygłowy 20 maja 2018 - 17:00
vo, na boisku 3:4
Dolina Gałąźnia Wielka 4 - 4 Chrobry Charbrowo 20 maja 2018 - 14:00
Magic Niezabyszewo 1 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 19 maja 2018 - 17:00
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (17) 
Arkonia Pomysk Wielki 1 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 27 maja 2018 - 17:00
Magic Niezabyszewo 2 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka 26 maja 2018 - 17:00
Chrobry Charbrowo 5 - 1 Pogoń II Lębork 26 maja 2018 - 15:00
GKS Kołczygłowy 2 - 3 LKS Łebunia 27 maja 2018 - 14:00
Granit Koczała 3 - 0 Stegna Parchowo
Stegna Parchowo wycofała się z rozgrywek
Lipniczanka Lipnica 5 - 0 Anioły II Garczegorze 26 maja 2018 - 17:30
Skotawa Budowo 3 - 1 Sparta Konarzyny 26 maja 2018 - 15:00
Kolejka 24 - 30/31. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
GTS Czarna Dąbrówka 7 - 0 Skotawa Budowo 30 maja 2018 - 17:30
Sparta Konarzyny 0 - 6 Lipniczanka Lipnica 30 maja 2018 - 17:00
Anioły II Garczegorze 2 - 1 Granit Koczała 30 maja 2018 - 16:00
Stegna Parchowo 0 - 3 GKS Kołczygłowy
Stegna Parchowo wycofała się z rozgrywek
LKS Łebunia 3 - 5 Chrobry Charbrowo 30 maja 2018 - 16:30
Magic Niezabyszewo 3 - 0 Pogoń II Lębork 30 maja 2018 - 17:00
Dolina Gałąźnia Wielka 0 - 0 Arkonia Pomysk Wielki 30 maja 2018 - 18:00
Kolejka 25 - 3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (4) 
Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 3 czerwca 2018 - 14:00
Arkonia Pomysk Wielki 2 - 1 Pogoń II Lębork 3 czerwca 2018 - 15:00
Magic Niezabyszewo 2 - 2 LKS Łebunia 3 czerwca 2018 - 13:00
Chrobry Charbrowo 3 - 0 Stegna Parchowo
Stegna Parchowo wycofała się z rozgrywek
GKS Kołczygłowy 3 - 0 Anioły II Garczegorze 3 czerwca 2018 - 17:00
vo, goście nie przyjechali
Granit Koczała 2 - 1 Sparta Konarzyny 3 czerwca 2018 - 13:00
Lipniczanka Lipnica 9 - 0 Skotawa Budowo 3 czerwca 2018 - 16:30
vo, zdekompletowanie drużyny gości
Kolejka 26 - 9. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (7) 
GTS Czarna Dąbrówka 0 - 2 Lipniczanka Lipnica 9 czerwca 2018 - 16:00
Skotawa Budowo 3 - 2 Granit Koczała 9 czerwca 2018 - 16:00
Sparta Konarzyny 2 - 2 GKS Kołczygłowy 9 czerwca 2018 - 16:00
Anioły II Garczegorze 0 - 1 Chrobry Charbrowo 9 czerwca 2018 - 16:00
Magic Niezabyszewo 3 - 0 Stegna Parchowo
Stegna Parchowo wycofała się z rozgrywek
LKS Łebunia 3 - 5 Arkonia Pomysk Wielki 9 czerwca 2018 - 16:00
Pogoń II Lębork 2 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 9 czerwca 2018 - 16:00
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE