STRONA GŁÓWNA
CENTRUM MECZOWE
ROZGRYWKI 2023/2024
VIDEO
SPARINGI
SZUKAJ
REKLAMA
POMORSKIE CENTRUM MECZOWE - SPRAWDŹ KTO DZISIAJ GRA MECZ
MENU
Strona Główna
Wyszukiwarka
Dodaj newsa
Logowanie
Rejestracja
ROZGRYWKI 23/24
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga - gr. II
IV liga
V liga Gdańsk I
V liga Gdańsk II
V liga Słupsk
Klasa A
Klasa B
PP - Pomorski ZPN
PP - Gdańsk
PP - Słupsk
PP - Malbork
Makro U-19
CLJ
CLJ U-17
CLJ U-15
Juniorzy
Kobiety
Futsal
Sparingi
ARCHIWUM
Sezon 2023/2024
Sezon 2022/2023
Sezon 2021/2022
Sezon 2020/2021
Sezon 2019/2020
Sezon 2018/2019
Sezon 2017/2018
Sezon 2016/2017
Sezon 2015/2016
Sezon 2014/2015
Sezon 2013/2014
Sezon 2012/2013
Sezon 2011/2012
Sezon 2010/2011
Sezon 2009/2010
Sezon 2008/2009
Sezon 2007/2008
Sezon 2006/2007
Sezon 2005/2006
Sezon 2004/2005
Sezon 2003/2004
Sezon 2002/2003
Sezon 2001/2002
Sezon 2000/2001
1970 - 2000
Relacje LIVE
Newsy
POMORZE
Mapa
Linki
ROZRYWKA
Sondy
SERWIS
Kontakt
Reklama
REKLAMA
III liga - grupa II - sezon 2019/2020
Video - skróty meczów
Tabela i terminarz
U siebie
Na wyjeździe
Statystyki
Tabela krzyżowa
Strzelcy
Drużyny
Skróty meczów (33)
Mecze bezpośrednie
Drukuj
Linki
Sparingi
Kolejka 18
07.03.2020 18:00 KKS Kalisz - Grom Nowy Staw 3-0
06.03.2020 19:30 Bałtyk Gdynia - Unia Janikowo 0-5
Kolejka 17
17.11.2019 13:30 Jarota Jarocin - Grom Nowy Staw 1-1
16.11.2019 18:00 KKS Kalisz - Nielba Wągrowiec 5-0
Kolejka 16
09.11.2019 17:00 Bałtyk Gdynia - Świt Skolwin (Szczecin) 0-3
09.11.2019 14:00 Polonia Środa Wielkopolska - KP Starogard Gdański 1-1
Kolejka 15
02.11.2019 18:00 KKS Kalisz - Polonia Środa Wielkopolska 2-0
Kolejka 14
26.10.2019 15:00 Polonia Środa Wielkopolska - Jarota Jarocin 1-1
25.10.2019 17:00 Bałtyk Gdynia - Bałtyk Koszalin 0-0
Kolejka 13
19.10.2019 18:00 KKS Kalisz - Sokół Kleczew 2-1
19.10.2019 15:30 Jarota Jarocin - Radunia Stężyca 0-0
Kolejka 12
12.10.2019 15:00 Polonia Środa Wielkopolska - Grom Nowy Staw 4-1
12.10.2019 17:00 Bałtyk Gdynia - Górnik Konin 3-4
Kolejka 11
06.10.2019 11:00 Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia 3-0
05.10.2019 11:00 KP Starogard Gdański - Świt Skolwin (Szczecin) 1-1
Kolejka 10
28.09.2019 19:00 Bałtyk Gdynia - Mieszko Gniezno 0-1
28.09.2019 16:00 Sokół Kleczew - Grom Nowy Staw 1-1
Kolejka 9
21.09.2019 15:00 Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Gdynia 1-2
Kolejka 8
15.09.2019 17:00 Górnik Konin - KKS Kalisz 0-1
15.09.2019 16:00 Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin 0-2
Kolejka 7
07.09.2019 16:00 KP Starogard Gdański - Gwardia Koszalin 3-0
Kolejka 6
31.08.2019 17:00 Sokół Kleczew - Radunia Stężyca 0-2
31.08.2019 17:00 Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 1-0
Kolejka 5
24.08.2019 17:00 Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia 2-0
24.08.2019 17:00 Polonia Środa Wielkopolska - Unia Janikowo 6-0
24.08.2019 18:00 KKS Kalisz - KP Starogard Gdański 1-0
Kolejka 4
18.08.2019 17:00 Bałtyk Gdynia - KKS Kalisz 1-2
18.08.2019 16:00 KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin 0-1
Kolejka 3
15.08.2019 18:00 Jarota Jarocin - KKS Kalisz 3-3
Kolejka 2
10.08.2019 17:00 KP Starogard Gdański - Grom Nowy Staw 1-0
09.08.2019 17:00 Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 0-4
Kolejka 1
02.08.2019 18:00 Polonia Środa Wielkopolska - Mieszko Gniezno 0-1
03.08.2019 16:00 Grom Nowy Staw - KKS Kalisz 0-4
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE