POMORSKIE CENTRUM MECZOWE - SPRAWDŹ KTO DZISIAJ GRA MECZ

Puchar Polski Kobiet na szczeblu centralnym - sezon 2023/2024



   Finał [szczegóły] Komentarze (0)




   1/2 finału - 24. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (0)
SMS Łódź - GKS Katowice 24 kwietnia 2024 - 16:00
Orlen Gdańsk - Śląsk Wrocław 24 kwietnia 2024 - 17:00




   1/4 finału - 27. marca 2024 [szczegóły] Komentarze (0)
Resovia Rzeszów 0 - 3 Śląsk Wrocław 27 marca 2024 - 13:30
SMS Łódź 0 - 0 Stomil Olsztyn KKP 27 marca 2024 - 14:00
po dogrywce, karne 4-1
Bielawianka Bielawa 0 - 1 Orlen Gdańsk 27 marca 2024 - 15:00
GKS Katowice 2 - 1 Górnik Łęczna 27 marca 2024 - 17:00




   1/8 finału - 17/18. lutego 2024 [szczegóły] Komentarze (0)
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0 - 7 Orlen Gdańsk 17 lutego 2024 - 15:00
SMS Łódź 4 - 0 Czarni Sosnowiec 17 lutego 2024 - 12:00
Juna-Trans Stare Oborzyska 0 - 7 Śląsk Wrocław 17 lutego 2024 - 12:00
Victoria Niemcz 0 - 13 Górnik Łęczna 17 lutego 2024 - 18:00
Resovia II Rzeszów 1 - 2 Bielawianka Bielawa 17 lutego 2024 - 12:30
Rekord Bielsko-Biała 1 - 5 GKS Katowice 18 lutego 2024 - 14:00
Orlen Gdańsk U18 0 - 7 Stomil Olsztyn KKP 14 lutego 2024 - 14:00
Zorza Pęgów 0 - 1 Resovia Rzeszów 17 lutego 2024 - 12:30


   1/16 finału - 25/26. listopada 2023 [szczegóły] Komentarze (0)
Lech/UAM Poznań 1 - 2 Orlen Gdańsk 25 listopada 2023 - 11:00
ROW 1964 Rybnik 0 - 3 SMS Łódź 25 listopada 2023 - 12:00
Victoria Niemcz 8 - 1 SWD Wodzisław Śląski 25 listopada 2023 - 12:00
Sportowa Czwórka Radom 0 - 3 Śląsk Wrocław 25 listopada 2023 - 12:00
Resovia Rzeszów 3 - 1 Checz Gdynia 25 listopada 2023 - 12:00
po dogrywce
Medyk Konin 2 - 5 Górnik Łęczna 25 listopada 2023 - 12:00
GKS Katowice 4 - 1 Pogoń Szczecin 25 listopada 2023 - 13:00
Zorza Pęgów 1 - 1 Sportis Bydgoszcz 3 lutego 2024 - 12:00
po dogrywce, karne 3-1
Praga Warszawa 0 - 17 Czarni Sosnowiec 25 listopada 2023 - 14:00
Lech/UAM II Poznań 2 - 4 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 25 listopada 2023 - 14:30
po dogrywce
Resovia II Rzeszów 3 - 2 PTC II Pabianice 25 listopada 2023 - 16:00
MKS Myszków 1 - 3 Bielawianka Bielawa 25 listopada 2023 - 17:00
UKS 3 II Staszkówka Jelna 0 - 3 Rekord Bielsko-Biała 26 listopada 2023 - 12:00
Orlen Gdańsk U18 2 - 1 Unia Lublin 26 listopada 2023 - 12:00
Juna-Trans Stare Oborzyska 3 - 2 Skra Częstochowa 26 listopada 2023 - 12:30
Wanda Kraków 2 - 11 Stomil Olsztyn KKP 26 listopada 2023 - 13:30


   1/32 finału - 8. listopada 2023 [szczegóły] Komentarze (0)
LFA Szczecin 0 - 3 Medyk Konin 25 października 2023 - 20:00
PTC Pabianice 0 - 15 Checz Gdynia 7 listopada 2023 - 14:00
Resovia Rzeszów 2 - 2 AZS UJ Kraków 8 listopada 2023 - 11:00
po dogrywce, karne 3-2
Rolnik Biedrzychowice 0 - 3 Pogoń Szczecin 8 listopada 2023 - 12:00
Nowy Świt Górzno 0 - 2 Stomil Olsztyn KKP 8 listopada 2023 - 12:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 8 - 0 UKS 3 Staszkówka Jelna 8 listopada 2023 - 12:30
Dąb Zabierzów Bocheński 0 - 2 Juna-Trans Stare Oborzyska 8 listopada 2023 - 12:30
PTC II Pabianice 2 - 0 Legia Soccer Schools Warszawa 8 listopada 2023 - 12:30
KSP Kielce 0 - 3 Unia Lublin 8 listopada 2023 - 12:30
UKS 3 II Staszkówka Jelna 7 - 1 Medyk II Konin 8 listopada 2023 - 12:30
Iskra Krzemień 0 - 12 Sportis Bydgoszcz 8 listopada 2023 - 12:30
Czarni II Sosnowiec 1 - 3 Śląsk Wrocław 8 listopada 2023 - 12:30
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 2 Rekord Bielsko-Biała 8 listopada 2023 - 12:30
Pogoń Tczew 0 - 6 SMS Łódź 8 listopada 2023 - 13:00
Stomil Olsztyn AS 1 - 5 Skra Częstochowa 8 listopada 2023 - 13:00
MUKS Kostrzyn nad Odrą 0 - 2 Bielawianka Bielawa 8 listopada 2023 - 14:00
Włókniarz Białystok 0 - 14 Górnik Łęczna 8 listopada 2023 - 15:00
Resovia II Rzeszów 1 - 0 MOSiR Lubartów 8 listopada 2023 - 15:00
Respekt Myślenice 0 - 2 Sportowa Czwórka Radom 8 listopada 2023 - 16:30
Victoria Niemcz 2 - 1 AZS UW Warszawa 8 listopada 2023 - 17:00
Orlen Gdańsk U18 4 - 3 Rolnik II Głogówek 8 listopada 2023 - 17:00
po dogrywce
Lech/UAM II Poznań 3 - 0 GSS Grodzisk Wielkopolski 8 listopada 2023 - 17:45
Zorza Pęgów 3 - 0 Sokół Kolbuszowa Dolna 8 listopada 2023 - 18:00
Ślęza Wrocław 1 - 4 GKS Katowice 8 listopada 2023 - 18:00
WAP Włocławek 0 - 6 Lech/UAM Poznań 8 listopada 2023 - 18:00
GKS II Katowice 0 - 5 Orlen Gdańsk 8 listopada 2023 - 18:00
Forty Piątnica 0 - 15 Czarni Sosnowiec 8 listopada 2023 - 18:00
MKS Myszków 4 - 2 Ząbkovia Ząbki 8 listopada 2023 - 18:00
Loczki Wyszków 1 - 2 SWD Wodzisław Śląski 8 listopada 2023 - 18:00
AZS UJ II Kraków 3 - 5 ROW 1964 Rybnik 8 listopada 2023 - 18:30
Praga Warszawa 4 - 1 Wisła Płock 8 listopada 2023 - 20:00


© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE