Puchar Polski - Słupsk - sezon 2022/2023



   V runda - 12. października 2022 [szczegóły] Komentarze (9)
Gryf II Słupsk 0 - 3 Sparta Sycewice 12 października 2022 - 15:00
MKS Debrzno 0 - 10 Gryf Słupsk 12 października 2022 - 15:00
Pogoń Lębork 1 - 3 Bytovia Bytów 12 października 2022 - 15:00
Garbarnia Kępice 0 - 8 Anioły Garczegorze 12 października 2022 - 15:00




   IV runda - 28. września 2022 [szczegóły] Komentarze (7)
Gryf II Słupsk 6 - 1 Jantar Ustka 28 września 2022 - 16:00
Pomorze Potęgowo 2 - 3 Sparta Sycewice 28 września 2022 - 15:00
Czarni Czarne 0 - 3 MKS Debrzno 28 września 2022 - 15:30
Myśliwiec Tuchomie 3 - 7 Gryf Słupsk 28 września 2022 - 15:00
Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 4 Bytovia Bytów 28 września 2022 - 15:00
Start Miastko 0 - 3 Pogoń Lębork 28 września 2022 - 15:00
KS Damnica 3 - 9 Anioły Garczegorze 28 września 2022 - 16:00
Garbarnia Kępice 3 - 0 Sokół Wyczechy 28 września 2022 - 15:00




   III runda - 14. września 2022 [szczegóły] Komentarze (3)
Kaszubia II Studzienice 0 - 4 Skotawia Dębnica Kaszubska 14 września 2022 - 16:00
Błękitni Motarzyno 1 - 3 Myśliwiec Tuchomie 14 września 2022 - 16:00
Granit Kończewo 1 - 4 Gryf II Słupsk 14 września 2022 - 17:00
KS Damnica 6 - 1 KS Włynkówko 14 września 2022 - 16:00
Pomorze Potęgowo 3 - 0 Jantaria Pobłocie 14 września 2022 - 16:00
Garbarnia Kępice 3 - 1 Kaszubia Studzienice 14 września 2022 - 16:00




   II runda - 31. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (3)
Kaszubia II Studzienice 2 - 1 Piast Człuchów 31 sierpnia 2022 - 17:30
Brda Przechlewo 1 - 7 Kaszubia Studzienice 31 sierpnia 2022 - 17:30
Granit Kończewo 5 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka 31 sierpnia 2022 - 17:30
Słupia Kobylnica 1 - 3 Garbarnia Kępice 31 sierpnia 2022 - 17:30
KS Damnica 8 - 2 Leśnik Cewice 1 września 2022 - 17:30
Diament Trzebielino 4 - 6 Myśliwiec Tuchomie 31 sierpnia 2022 - 17:30
Lew Lębork 2 - 7 Pomorze Potęgowo 1 września 2022 - 17:30
Stal Jezierzyce 0 - 1 KS Włynkówko 31 sierpnia 2022 - 17:30
Unison Machowino 0 - 8 Gryf II Słupsk 31 sierpnia 2022 - 17:30
Błękitni Motarzyno 3 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 31 sierpnia 2022 - 17:30


   I runda - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (2)
Skra Bińcze 0 - 6 Kaszubia II Studzienice 14 sierpnia 2022 - 14:00
Błękitni Motarzyno 3 - 1 Granit Koczała 14 sierpnia 2022 - 17:30
GKS Kołczygłowy 1 - 6 Granit Kończewo 13 sierpnia 2022 - 16:00
KS Zaleskie 1 - 6 Słupia Kobylnica 14 sierpnia 2022 - 17:00
Szansa Siemianice 0 - 1 KS Damnica 14 sierpnia 2022 - 15:00
Diament Trzebielino 3 - 2 Echo Biesowice 13 sierpnia 2022 - 16:00


© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE