Puchar Polski - Gdańsk - sezon 2022/2023



   V runda - 12. października 2022 [szczegóły] Komentarze (1)
Jaguar Gdańsk 4 - 2 Akademia Sportu Kolbudy 12 października 2022 - 15:15
Portowiec Gdańsk 0 - 10 KP Starogard Gdański 12 października 2022 - 16:30
Borowiak Czersk 1 - 4 Chojniczanka II Chojnice 12 października 2022 - 15:00
Centrum Pelplin 6 - 1 Orlęta Reda 12 października 2022 - 16:00
Wierzyca Pelplin 1 - 4 Cartusia Kartuzy 11 października 2022 - 15:00
Bałtyk II Gdynia 0 - 4 Wikęd Luzino 12 października 2022 - 16:00
Start Mrzezino 0 - 2 Bałtyk Gdynia 11 października 2022 - 15:30
Stoczniowiec II Gdańsk 0 - 2 Gedania Gdańsk 12 października 2022 - 15:30
Gryf Wejherowo 5 - 0 MKS Władysławowo 11 października 2022 - 16:00
Wietcisa Skarszewy 0 - 4 Stolem Gniewino 12 października 2022 - 15:30




   IV runda - 28. września 2022 [szczegóły] Komentarze (4)
Centrum Pelplin 5 - 0 Styna Godziszewo 28 września 2022 - 16:30
Kaszubia Kościerzyna 0 - 4 Gryf Wejherowo 28 września 2022 - 16:30
Zenit Łęczyce 1 - 8 Chojniczanka II Chojnice 28 września 2022 - 16:00
Wikęd Luzino 4 - 1 Arka II Gdynia 28 września 2022 - 15:00
Gedania II Gdańsk 1 - 2 Akademia Sportu Kolbudy 28 września 2022 - 15:00
Stoczniowiec II Gdańsk 3 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 28 września 2022 - 15:30
Kolegium Sędziów Pomorskiego ZPN 0 - 6 Portowiec Gdańsk 28 września 2022 - 16:30
Wietcisa Skarszewy 4 - 2 Kolejarz Chojnice 27 września 2022 - 16:00
GTS Mokry Dwór 1 - 4 Jaguar Gdańsk 27 września 2022 - 17:00
Wierzyca Pelplin 4 - 1 GKS Kowale 27 września 2022 - 16:30
Bałtyk II Gdynia 1 - 0 Cartusia II Kartuzy 28 września 2022 - 16:00
Orlęta Reda 5 - 4 Radunia II Stężyca 5 października 2022 - 18:00
Start Mrzezino 4 - 2 KS Skorzewo 28 września 2022 - 16:30
Kaszuby Połchowo 0 - 11 Borowiak Czersk 28 września 2022 - 16:00
Pomorzanin Gdynia 0 - 6 MKS Władysławowo 27 września 2022 - 20:30




   III runda - 14. września 2022 [szczegóły] Komentarze (0)
Feniks Mechowo 1 - 6 Zenit Łęczyce 14 września 2022 - 17:00
Kaszuby Połchowo 4 - 2 Stolem II Gniewino 14 września 2022 - 17:00
Start Mrzezino 5 - 0 Sztorm Kosakowo 14 września 2022 - 17:00
Kolegium Sędziów Pomorskiego ZPN 4 - 0 Zatoka Puck 13 września 2022 - 17:30
Celtic Reda 3 - 3 Orlęta Reda 14 września 2022 - 17:00
po dogrywce, karne 2-4
Czarni II Pruszcz Gdański 1 - 7 Gedania II Gdańsk 14 września 2022 - 16:30
KP Gdynia 2 - 4 GTS Mokry Dwór 13 września 2022 - 20:30
Pomerania Gdańsk 1 - 6 Portowiec Gdańsk 13 września 2022 - 20:00
Osiczanka Osice 4 - 6 Akademia Sportu Kolbudy 14 września 2022 - 17:00
Jaguar II Gdańsk 3 - 3 Bałtyk II Gdynia 14 września 2022 - 17:00
po dogrywce, karne 1-4
KS Sulmin 1 - 7 Stoczniowiec II Gdańsk 14 września 2022 - 17:00
Pomorzanin Gdynia 5 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 13 września 2022 - 20:30
Cartusia II Kartuzy 3 - 0 Wda Lipusz 14 września 2022 - 17:00
Remus Mirachowo 2 - 4 KS Skorzewo 14 września 2022 - 17:00
KS Mściszewice 2 - 6 Radunia II Stężyca 14 września 2022 - 17:00
Kaszubia Kościerzyna 4 - 0 LKP Nowa Karczma 14 września 2022 - 17:00
Gryf Tczew KP 2 - 7 Centrum Pelplin 14 września 2022 - 17:00
Brda Rytel 1 - 4 Styna Godziszewo 14 września 2022 - 17:00
Meteor Pinczyn 2 - 4 Kolejarz Chojnice 13 września 2022 - 17:00
MKP Szlachta 1 - 4 Wietcisa Skarszewy 14 września 2022 - 17:00




   II runda - 31. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (4)
Dragon Bojano 1 - 6 Sztorm Kosakowo 31 sierpnia 2022 - 17:30
Gryf II Wejherowo 1 - 2 Orlęta Reda 1 września 2022 - 17:30
Arka Prusewo 2 - 11 Stolem II Gniewino 31 sierpnia 2022 - 18:00
Zatoka Puck 3 - 2 Barca Bolszewo 30 sierpnia 2022 - 18:00
Norda Karwia 1 - 3 Feniks Mechowo 31 sierpnia 2022 - 17:30
Huragan Smolno 1 - 5 Celtic Reda 31 sierpnia 2022 - 17:00
GOSRiT II Luzino 1 - 3 Zenit Łęczyce 31 sierpnia 2022 - 17:30
Kaszuby Połchowo 2 - 2 Orkan Rumia MKS 31 sierpnia 2022 - 17:45
po dogrywce, karne 5-4
Start Mrzezino 3 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 31 sierpnia 2022 - 17:30
KP Gdynia AP 1 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 31 sierpnia 2022 - 20:30
Pomerania Gdańsk 5 - 3 Wisła Długie Pole 30 sierpnia 2022 - 20:15
Gedania III Gdańsk 0 - 1 Osiczanka Osice 24 sierpnia 2022 - 18:30
KP Gdynia 3 - 2 GTS Pruszcz Gdański 30 sierpnia 2022 - 20:30
Respect Przejazdowo 2 - 4 GTS Mokry Dwór 31 sierpnia 2022 - 17:30
Czarni II Pruszcz Gdański 5 - 2 GLKS Różyny 31 sierpnia 2022 - 17:30
Stowarzyszenie Sędziów Pomorskiego ZPN 7 - 1 Wisła Steblewo 30 sierpnia 2022 - 18:00
Stoczniowiec Gdańsk 0 - 3 Gedania II Gdańsk 31 sierpnia 2022 - 17:00
GTS Rokitnica 1 - 6 Pomorzanin Gdynia 31 sierpnia 2022 - 17:30
Orzeł Straszyn 1 - 4 Jaguar II Gdańsk 31 sierpnia 2022 - 19:00
Stoczniowiec II Gdańsk 6 - 0 KP II Gdynia AP 7 września 2022 - 16:00
Bałtyk Gdynia AP 1 - 4 Portowiec Gdańsk 7 września 2022 - 16:00
wolny los - Bałtyk II Gdynia
Sobieski Gniew 0 - 9 Styna Godziszewo 31 sierpnia 2022 - 18:00
Pomorzanka Skórcz 0 - 1 MKP Szlachta 31 sierpnia 2022 - 17:30
GKS Bobowo 2 - 5 Gryf Tczew KP 31 sierpnia 2022 - 18:00
Sokół Lubichowo 2 - 5 Meteor Pinczyn 31 sierpnia 2022 - 17:30
Victoria Kaliska 1 - 2 Wietcisa Skarszewy 31 sierpnia 2022 - 17:30
Wisła Tczew 0 - 3 Centrum Pelplin
LKP Nowa Karczma 2 - 1 Amator Kiełpino 30 sierpnia 2022 - 18:30
KS Mściszewice 0 - 3 Beniaminek 03 II Starogard Gdański
Kaszubia Kościerzyna 4 - 1 Tęcza Brusy 31 sierpnia 2022 - 17:30
Remus Mirachowo 3 - 0 Gwiazda Karsin 31 sierpnia 2022 - 17:30
Brda Rytel 3 - 0 GKS Sierakowice 31 sierpnia 2022 - 17:30
Unia Klawkowo 2 - 4 Wda Lipusz 31 sierpnia 2022 - 17:30
KS Sulmin 5 - 4 KS Chwaszczyno 31 sierpnia 2022 - 17:30
Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 6 Cartusia II Kartuzy 31 sierpnia 2022 - 17:30
Chojniczanka Chojnice (juniorzy) 1 - 3 Radunia II Stężyca 31 sierpnia 2022 - 17:30
Pomorzanin Banino 3 - 4 KS Skorzewo 31 sierpnia 2022 - 17:30
Perła Czyczkowy 0 - 6 Kolejarz Chojnice 31 sierpnia 2022 - 17:30


   I runda - 13/14. sierpnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0)
GO ROPES Gdańsk 0 - 3 Gedania III Gdańsk
EX Siedlce Gdańsk Oldboys 0 - 3 Bałtyk Gdynia AP
Marynarka Wojenna RP 0 - 4 Chojniczanka Chojnice (juniorzy) 16 sierpnia 2022 - 19:00
Stowarzyszenie Sędziów Pomorskiego ZPN 3 - 0 Unia Tczew 14 sierpnia 2022 - 16:00


© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE