1 |
Gryf 2009 Tczew |
3 - 0 |
Arka Gdynia |
+3 |
15 sierpnia 2009
15.08 - 11:00 (Sb) |
2 |
KS Sulmin |
0 - 9 |
Gryf 2009 Tczew |
+3 |
22 sierpnia 2009
22.08 - 11:00 (Sb) |
3 |
Gryf 2009 Tczew |
2 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
+1 |
29 sierpnia 2009
29.08 - 11:00 (Sb) |
4 |
Gryf 2009 Tczew |
4 - 3 |
Lechia II Gdańsk |
+3 |
5 września 2009
5.09 - 11:00 (Sb) |
5 |
Jantar Ustka |
1 - 4 |
Gryf 2009 Tczew |
+3 |
13 września 2009
13.09 - 11:00 (Nd) |
6 |
Gryf 2009 Tczew |
3 - 1 |
Gedania Gdańsk |
+3 |
19 września 2009
19.09 - 11:00 (Sb) |
7 |
Bałtyk Gdynia |
0 - 3 |
Gryf 2009 Tczew |
+3 |
27 września 2009
27.09 - 11:00 (Nd) |
8 |
Gryf 2009 Tczew |
5 - 2 |
Polonia Gdańsk |
+3 |
3 października 2009
3.10 - 11:00 (Sb) |
9 |
KP Starogard Gdański |
3 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
0 |
10 października 2009
10.10 - 11:00 (Sb) |
10 |
Gryf 2009 Tczew |
3 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
+3 |
17 października 2009
17.10 - 11:00 (Sb) |
11 |
Lechia Gdańsk |
6 - 3 |
Gryf 2009 Tczew |
0 |
24 października 2009
24.10 - 13:00 (Sb) |
12 |
Gryf 2009 Tczew |
5 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
+3 |
8 listopada 2009
8.11 - 11:00 (Nd) |
13 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
+3 |
14 listopada 2009
14.11 - 11:00 (Sb) |
14 |
Arka Gdynia |
3 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
0 |
28 kwietnia 2010
28.04 - 16:00 (Śr) |
15 |
Gryf 2009 Tczew |
6 - 0 |
KS Sulmin |
+3 |
3 kwietnia 2010
3.04 - 12:30 (Sb) |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 6:0 |
16 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 3 |
Gryf 2009 Tczew |
+3 |
12 maja 2010
12.05 - 16:00 (Śr) |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:2 |
17 |
Lechia II Gdańsk |
2 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
0 |
21 kwietnia 2010
21.04 - 17:30 (Śr) |
18 |
Gryf 2009 Tczew |
2 - 3 |
Jantar Ustka |
0 |
24 kwietnia 2010
24.04 - 11:00 (Sb) |
19 |
Gedania Gdańsk |
0 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
+1 |
1 maja 2010
1.05 - 13:30 (Sb) |
20 |
Gryf 2009 Tczew |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
+1 |
8 maja 2010
8.05 - 11:00 (Sb) |
21 |
Polonia Gdańsk |
0 - 8 |
Gryf 2009 Tczew |
+3 |
16 maja 2010
16.05 - 11:00 (Nd) |
22 |
Gryf 2009 Tczew |
1 - 1 |
KP Starogard Gdański |
+1 |
22 maja 2010
22.05 - 13:30 (Sb) |
23 |
Gryf 95 Słupsk |
0 - 3 |
Gryf 2009 Tczew |
+3 | 29/30. maja 2010 |
24 |
Gryf 2009 Tczew |
3 - 4 |
Lechia Gdańsk |
0 |
6 czerwca 2010
6.06 - 11:00 (Nd) |
25 |
Chojniczanka Chojnice |
4 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
0 |
13 czerwca 2010
13.06 - 13:00 (Nd) |
26 |
Gryf 2009 Tczew |
2 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
+1 |
9 czerwca 2010
9.06 - 17:30 (Śr) |