Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (62) |
KS Sulmin |
1 - 4 |
Cartusia Kartuzy |
15 sierpnia 2009
15.08 - 13:00 |
Gryf 2009 Tczew |
3 - 0 |
Arka Gdynia |
15 sierpnia 2009
15.08 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
5 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
15 sierpnia 2009
15.08 - 15:00 |
Jantar Ustka |
2 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
16 sierpnia 2009
16.08 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 4 |
Lechia Gdańsk |
15 sierpnia 2009
15.08 - 13:00 |
Bałtyk Gdynia |
3 - 2 |
Gryf 95 Słupsk |
16 sierpnia 2009
16.08 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
5 - 1 |
KP Starogard Gdański |
15 sierpnia 2009
15.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Cartusia Kartuzy |
3 - 3 |
KP Starogard Gdański |
23 sierpnia 2009
23.08 - 11:00 |
Gryf 95 Słupsk |
3 - 5 |
Polonia Gdańsk |
23 sierpnia 2009
23.08 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
1 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
22 sierpnia 2009
22.08 - 13:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 3 |
Gedania Gdańsk |
23 sierpnia 2009
23.08 - 15:30 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 2 |
Jantar Ustka |
22 sierpnia 2009
22.08 - 14:00 |
Arka Gdynia |
4 - 2 |
Lechia II Gdańsk |
22 sierpnia 2009
22.08 - 11:00 |
KS Sulmin |
0 - 9 |
Gryf 2009 Tczew |
22 sierpnia 2009
22.08 - 11:00 |
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Gryf 2009 Tczew |
2 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
29 sierpnia 2009
29.08 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
17 - 2 |
KS Sulmin |
30 sierpnia 2009
30.08 - 13:00 |
Jantar Ustka |
0 - 2 |
Arka Gdynia |
30 sierpnia 2009
30.08 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
29 sierpnia 2009
29.08 - 13:15 |
Bałtyk Gdynia |
3 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
30 sierpnia 2009
30.08 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
2 - 2 |
Lechia Gdańsk |
29 sierpnia 2009
29.08 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
2 - 2 |
Gryf 95 Słupsk |
30 sierpnia 2009
30.08 - 11:00 |
Kolejka 4 - 5/6. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Cartusia Kartuzy |
1 - 2 |
Gryf 95 Słupsk |
6 września 2009
6.09 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
8 - 2 |
KP Starogard Gdański |
6 września 2009
6.09 - 13:00 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 5 |
Polonia Gdańsk |
6 września 2009
6.09 - 17:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
5 września 2009
5.09 - 13:00 |
Arka Gdynia |
1 - 0 |
Gedania Gdańsk |
5 września 2009
5.09 - 11:00 |
KS Sulmin |
2 - 2 |
Jantar Ustka |
5 września 2009
5.09 - 11:00 |
Gryf 2009 Tczew |
4 - 3 |
Lechia II Gdańsk |
5 września 2009
5.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 12/13. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Lechia II Gdańsk |
11 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
12 września 2009
12.09 - 13:00 |
Jantar Ustka |
1 - 4 |
Gryf 2009 Tczew |
13 września 2009
13.09 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
7 - 0 |
KS Sulmin |
12 września 2009
12.09 - 13:15 |
Bałtyk Gdynia |
0 - 2 |
Arka Gdynia |
13 września 2009
13.09 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
8 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
13 września 2009
13.09 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
6 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
13 września 2009
13.09 - 11:00 |
Gryf 95 Słupsk |
0 - 2 |
Lechia Gdańsk |
13 września 2009
13.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 19/20. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (50) |
Cartusia Kartuzy |
2 - 3 |
Lechia Gdańsk |
20 września 2009
20.09 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
19 września 2009
19.09 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 1 |
KP Starogard Gdański |
19 września 2009
19.09 - 13:00 |
Arka Gdynia |
1 - 4 |
Polonia Gdańsk |
19 września 2009
19.09 - 11:00 |
KS Sulmin |
0 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
19 września 2009
19.09 - 11:00 |
Gryf 2009 Tczew |
3 - 1 |
Gedania Gdańsk |
19 września 2009
19.09 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
10 - 0 |
Jantar Ustka |
20 września 2009
20.09 - 13:00 |
Kolejka 7 - 26/27. września 2009 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Jantar Ustka |
5 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
27 września 2009
27.09 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 4 |
Lechia II Gdańsk |
26 września 2009
26.09 - 13:15 |
Bałtyk Gdynia |
0 - 3 |
Gryf 2009 Tczew |
27 września 2009
27.09 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
1 - 1 |
KS Sulmin |
26 września 2009
26.09 - 15:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 1 |
Arka Gdynia |
26 września 2009
26.09 - 11:00 |
Gryf 95 Słupsk |
3 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
27 września 2009
27.09 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
6 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
27 września 2009
27.09 - 13:00 |
Kolejka 8 - 3/4. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Cartusia Kartuzy |
3 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
4 października 2009
4.10 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 9 |
Lechia Gdańsk |
3 października 2009
3.10 - 11:00 |
Arka Gdynia |
6 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
3 października 2009
3.10 - 11:00 |
KS Sulmin |
1 - 4 |
KP Starogard Gdański |
3 października 2009
3.10 - 11:00 |
Gryf 2009 Tczew |
5 - 2 |
Polonia Gdańsk |
3 października 2009
3.10 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
9 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
4 października 2009
4.10 - 13:00 |
Jantar Ustka |
3 - 3 |
Gedania Gdańsk |
4 października 2009
4.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 10/11. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (37) |
Gedania Gdańsk |
2 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
10 października 2009
10.10 - 13:15 |
Bałtyk Gdynia |
1 - 0 |
Jantar Ustka |
11 października 2009
11.10 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
3 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
10 października 2009
10.10 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
3 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
10 października 2009
10.10 - 11:00 |
Gryf 95 Słupsk |
2 - 3 |
KS Sulmin |
11 października 2009
11.10 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
1 - 1 |
Arka Gdynia |
10 października 2009
10.10 - 13:00 |
Chojniczanka Chojnice |
6 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
11 października 2009
11.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 17/18. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Cartusia Kartuzy |
3 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
18 października 2009
18.10 - 11:00 |
Arka Gdynia |
8 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
17 października 2009
17.10 - 11:00 |
KS Sulmin |
1 - 13 |
Lechia Gdańsk |
17 października 2009
17.10 - 11:00 |
Gryf 2009 Tczew |
3 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
17 października 2009
17.10 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
7 - 1 |
KP Starogard Gdański |
18 października 2009
18.10 - 13:00 |
Jantar Ustka |
1 - 7 |
Polonia Gdańsk |
18 października 2009
18.10 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
17 października 2009
17.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 24/25. października 2009 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Bałtyk Gdynia |
1 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
25 października 2009
25.10 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
3 - 2 |
Gedania Gdańsk |
25 października 2009
25.10 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
0 - 1 |
Jantar Ustka |
24 października 2009
24.10 - 11:00 |
Gryf 95 Słupsk |
1 - 9 |
Lechia II Gdańsk |
25 października 2009
25.10 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
6 - 3 |
Gryf 2009 Tczew |
24 października 2009
24.10 - 13:00 |
Chojniczanka Chojnice |
5 - 0 |
KS Sulmin |
25 października 2009
25.10 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 5 |
Arka Gdynia |
24 października 2009
24.10 - 14:00 |
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Cartusia Kartuzy |
0 - 7 |
Arka Gdynia |
8 listopada 2009
8.11 - 11:00 |
KS Sulmin |
1 - 4 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
7 listopada 2009
7.11 - 11:00 |
Gryf 2009 Tczew |
5 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
8 listopada 2009
8.11 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
0 - 1 |
Lechia Gdańsk |
7 listopada 2009
7.11 - 11:00 |
Jantar Ustka |
1 - 1 |
Gryf 95 Słupsk |
8 listopada 2009
8.11 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 2 |
KP Starogard Gdański |
7 listopada 2009
7.11 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
4 - 2 |
Polonia Gdańsk |
8 listopada 2009
8.11 - 11:00 |
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Polonia Gdańsk |
3 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
14 listopada 2009
14.11 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 4 |
Bałtyk Gdynia |
14 listopada 2009
14.11 - 11:00 |
Gryf 95 Słupsk |
2 - 0 |
Gedania Gdańsk |
15 listopada 2009
15.11 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
8 - 1 |
Jantar Ustka |
14 listopada 2009
14.11 - 13:00 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 3 |
Lechia II Gdańsk |
14 listopada 2009
14.11 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
14 listopada 2009
14.11 - 11:00 |
Arka Gdynia |
12 - 0 |
KS Sulmin |
14 listopada 2009
14.11 - 11:00 |
Kolejka 14 - 27 marca /28. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (39) |
Cartusia Kartuzy |
3 - 0 |
KS Sulmin |
28 kwietnia 2010
28.04 - 16:00 |
Arka Gdynia |
3 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
28 kwietnia 2010
28.04 - 16:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 3 |
Lechia II Gdańsk |
28 kwietnia 2010
28.04 - 17:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 1 |
Jantar Ustka |
27 marca 2010
27.03 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
2 - 0 |
Gedania Gdańsk |
27 marca 2010
27.03 - 13:00 |
Gryf 95 Słupsk |
0 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
|
KP Starogard Gdański |
3 - 1 |
Polonia Gdańsk |
28 kwietnia 2010
28.04 - 15:00 |
Kolejka 15 - 3. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (25) |
KP Starogard Gdański |
1 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
3 kwietnia 2010
3.04 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
3 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Bałtyk Gdynia |
1 - 2 |
Lechia Gdańsk |
31 marca 2010
31.03 - 15:00 |
Gedania Gdańsk |
4 - 0 |
Chojniczanka Chojnice |
3 kwietnia 2010
3.04 - 10:30 |
Jantar Ustka |
0 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 kwietnia 2010
3.04 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
2 - 2 |
Arka Gdynia |
1 kwietnia 2010
1.04 - 17:30 |
Gryf 2009 Tczew |
6 - 0 |
KS Sulmin |
3 kwietnia 2010
3.04 - 12:30 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 6:0 |
Kolejka 16 - 12. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Cartusia Kartuzy |
0 - 3 |
Gryf 2009 Tczew |
12 maja 2010
12.05 - 16:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:2 |
KS Sulmin |
3 - 7 |
Lechia II Gdańsk |
2 czerwca 2010
2.06 - 18:00 |
Arka Gdynia |
3 - 0 |
Jantar Ustka |
12 maja 2010
12.05 - 14:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 - 5 |
Gedania Gdańsk |
12 maja 2010
12.05 - 17:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
12 maja 2010
12.05 - 18:30 |
Lechia Gdańsk |
7 - 1 |
Polonia Gdańsk |
12 maja 2010
12.05 - 16:00 |
Gryf 95 Słupsk |
0 - 3 |
KP Starogard Gdański |
|
Kolejka 17 - 21. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Gryf 95 Słupsk |
0 - 3 |
Cartusia Kartuzy |
|
KP Starogard Gdański |
0 - 4 |
Lechia Gdańsk |
21 kwietnia 2010
21.04 - 15:00 |
Polonia Gdańsk |
1 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
22 kwietnia 2010
22.04 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia |
3 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
21 kwietnia 2010
21.04 - 18:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 1 |
Arka Gdynia |
21 kwietnia 2010
21.04 - 14:00 |
Jantar Ustka |
3 - 0 |
KS Sulmin |
21 kwietnia 2010
21.04 - 16:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik, na boisku 0:2 |
Lechia II Gdańsk |
2 - 1 |
Gryf 2009 Tczew |
21 kwietnia 2010
21.04 - 17:30 |
Kolejka 18 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Cartusia Kartuzy |
1 - 3 |
Lechia II Gdańsk |
25 kwietnia 2010
25.04 - 11:00 |
Gryf 2009 Tczew |
2 - 3 |
Jantar Ustka |
24 kwietnia 2010
24.04 - 11:00 |
KS Sulmin |
3 - 3 |
Gedania Gdańsk |
24 kwietnia 2010
24.04 - 15:00 |
Arka Gdynia |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
24 kwietnia 2010
24.04 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 0 |
Polonia Gdańsk |
24 kwietnia 2010
24.04 - 15:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 1 |
KP Starogard Gdański |
25 kwietnia 2010
25.04 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
3 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Kolejka 19 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Lechia Gdańsk |
4 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
2 maja 2010
2.05 - 13:00 |
Gryf 95 Słupsk |
0 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
|
KP Starogard Gdański |
5 - 6 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 maja 2010
1.05 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 6 |
Arka Gdynia |
2 maja 2010
2.05 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 1 |
KS Sulmin |
2 maja 2010
2.05 - 13:00 |
Gedania Gdańsk |
0 - 0 |
Gryf 2009 Tczew |
1 maja 2010
1.05 - 13:30 |
Jantar Ustka |
1 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
2 maja 2010
2.05 - 11:00 |
Kolejka 20 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (54) |
Cartusia Kartuzy |
0 - 3 |
Jantar Ustka |
9 maja 2010
9.05 - 11:00 |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:1 |
Lechia II Gdańsk |
3 - 0 |
Gedania Gdańsk |
8 maja 2010
8.05 - 13:00 |
Gryf 2009 Tczew |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
8 maja 2010
8.05 - 11:00 |
KS Sulmin |
1 - 3 |
Polonia Gdańsk |
8 maja 2010
8.05 - 13:30 |
Arka Gdynia |
13 - 2 |
KP Starogard Gdański |
8 maja 2010
8.05 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Chojniczanka Chojnice |
0 - 4 |
Lechia Gdańsk |
8 maja 2010
8.05 - 11:00 |
Kolejka 21 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
15 maja 2010
15.05 - 11:00 |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:1 |
Lechia Gdańsk |
3 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
16 maja 2010
16.05 - 13:00 |
vo,niestawienie się na zawody |
Gryf 95 Słupsk |
0 - 3 |
Arka Gdynia |
|
KP Starogard Gdański |
7 - 2 |
KS Sulmin |
15 maja 2010
15.05 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 8 |
Gryf 2009 Tczew |
16 maja 2010
16.05 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
1 - 4 |
Lechia II Gdańsk |
16 maja 2010
16.05 - 13:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 2 |
Jantar Ustka |
15 maja 2010
15.05 - 13:30 |
Kolejka 22 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Cartusia Kartuzy |
0 - 1 |
Gedania Gdańsk |
23 maja 2010
23.05 - 11:00 |
Jantar Ustka |
1 - 4 |
Bałtyk Gdynia |
23 maja 2010
23.05 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
11 - 0 |
Polonia Gdańsk |
23 maja 2010
23.05 - 15:00 |
Gryf 2009 Tczew |
1 - 1 |
KP Starogard Gdański |
22 maja 2010
22.05 - 13:30 |
KS Sulmin |
3 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Arka Gdynia |
2 - 0 |
Lechia Gdańsk |
22 maja 2010
22.05 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
22 maja 2010
22.05 - 11:00 |
Kolejka 23 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
29 maja 2010
29.05 - 16:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 3 |
Arka Gdynia |
29 maja 2010
29.05 - 11:00 |
Lechia Gdańsk |
18 - 0 |
KS Sulmin |
29 maja 2010
29.05 - 13:00 |
Gryf 95 Słupsk |
0 - 3 |
Gryf 2009 Tczew |
|
KP Starogard Gdański |
0 - 5 |
Lechia II Gdańsk |
29 maja 2010
29.05 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 1 |
Jantar Ustka |
30 maja 2010
30.05 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
3 - 2 |
Gedania Gdańsk |
29 maja 2010
29.05 - 13:00 |
Kolejka 24 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Cartusia Kartuzy |
0 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
5 czerwca 2010
5.06 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
Polonia Gdańsk |
5 czerwca 2010
5.06 - 11:00 |
Jantar Ustka |
2 - 1 |
KP Starogard Gdański |
6 czerwca 2010
6.06 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
3 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
|
Gryf 2009 Tczew |
3 - 4 |
Lechia Gdańsk |
6 czerwca 2010
6.06 - 11:00 |
KS Sulmin |
2 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
6 czerwca 2010
6.06 - 14:30 |
Arka Gdynia |
7 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
5 czerwca 2010
5.06 - 11:00 |
Kolejka 25 - 13. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (70) |
Arka Gdynia |
0 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
13 czerwca 2010
13.06 - 13:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
9 - 0 |
KS Sulmin |
13 czerwca 2010
13.06 - 13:00 |
Chojniczanka Chojnice |
4 - 2 |
Gryf 2009 Tczew |
13 czerwca 2010
13.06 - 13:00 |
Lechia Gdańsk |
0 - 4 |
Lechia II Gdańsk |
11 czerwca 2010
11.06 - 12:00 |
Gryf 95 Słupsk |
0 - 3 |
Jantar Ustka |
13 czerwca 2010
13.06 - 13:00 |
KP Starogard Gdański |
1 - 2 |
Gedania Gdańsk |
13 czerwca 2010
13.06 - 13:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
13 czerwca 2010
13.06 - 13:00 |
Kolejka 26 - 9. czerwca 2010 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Cartusia Kartuzy |
7 - 0 |
Polonia Gdańsk |
9 czerwca 2010
9.06 - 17:30 |
Bałtyk Gdynia |
1 - 2 |
KP Starogard Gdański |
9 czerwca 2010
9.06 - 17:30 |
Gedania Gdańsk |
3 - 0 |
Gryf 95 Słupsk |
9 czerwca 2010
9.06 - 17:30 |
Jantar Ustka |
2 - 1 |
Lechia Gdańsk |
9 czerwca 2010
9.06 - 17:30 |
Lechia II Gdańsk |
15 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
9 czerwca 2010
9.06 - 17:30 |
Gryf 2009 Tczew |
2 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
9 czerwca 2010
9.06 - 17:30 |
KS Sulmin |
1 - 10 |
Arka Gdynia |
9 czerwca 2010
9.06 - 17:30 |
|