1 |
Jaguar III Gdańsk |
7 - 1 |
Sokół II Ełganowo |
0 |
19 sierpnia 2023
19.08 - 15:00 (Sb) |
2 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
6 - 0 |
Sokół II Ełganowo |
0 |
27 sierpnia 2023
27.08 - 17:00 (Nd) |
3 |
Sokół II Ełganowo |
0 - 8 |
Respect Przejazdowo |
0 |
3 września 2023
3.09 - 17:00 (Nd) |
4 |
Morena Gdańsk |
3 - 0 |
Sokół II Ełganowo |
0 |
9 września 2023
9.09 - 11:00 (Sb) |
vo, na boisku 2-0 |
5 |
Sokół II Ełganowo |
1 - 9 |
Stoczniowiec II Gdańsk |
0 |
17 września 2023
17.09 - 17:00 (Nd) |
6 |
Wisła Długie Pole |
9 - 2 |
Sokół II Ełganowo |
0 |
23 września 2023
23.09 - 16:00 (Sb) |
7 |
Sokół II Ełganowo |
2 - 1 |
Wisła Steblewo |
+3 |
1 października 2023
1.10 - 16:00 (Nd) |
8 |
UKS Klukowo |
3 - 3 |
Sokół II Ełganowo |
+1 |
8 października 2023
8.10 - 11:00 (Nd) |
9 |
Sokół II Ełganowo |
1 - 1 |
GTS Juszkowo |
+1 |
14 października 2023
14.10 - 15:00 (Sb) |
10 |
Olimpia Osowa |
5 - 1 |
Sokół II Ełganowo |
0 |
21 października 2023
21.10 - 17:00 (Sb) |
11 |
Sokół II Ełganowo |
1 - 6 |
Motława Suchy Dąb |
0 |
29 października 2023
29.10 - 11:00 (Nd) |
12 |
KS Grabiny Zameczek |
2 - 2 |
Sokół II Ełganowo |
+1 |
5 listopada 2023
5.11 - 13:00 (Nd) |
13 |
Sokół II Ełganowo |
1 - 6 |
TLG Baltia Gdańsk |
0 |
12 listopada 2023
12.11 - 12:00 (Nd) |
14 |
Sokół II Ełganowo |
1 - 5 |
Jaguar III Gdańsk |
0 |
17 marca 2024
17.03 - 12:00 (Nd) |
15 |
Sokół II Ełganowo |
0 - 3 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
0 |
24 marca 2024
24.03 - 11:00 (Nd) |
16 |
Respect Przejazdowo |
3 - 0 |
Sokół II Ełganowo |
0 |
6 kwietnia 2024
6.04 - 16:00 (Sb) |
17 |
Sokół II Ełganowo |
1 - 2 |
Morena Gdańsk |
0 |
13 kwietnia 2024
13.04 - 11:00 (Sb) |
18 |
Stoczniowiec II Gdańsk |
8 - 0 |
Sokół II Ełganowo |
0 |
21 kwietnia 2024
21.04 - 15:00 (Nd) |
19 |
Sokół II Ełganowo |
1 - 6 |
Wisła Długie Pole |
0 |
28 kwietnia 2024
28.04 - 15:00 (Nd) |
20 |
Wisła Steblewo |
7 - 4 |
Sokół II Ełganowo |
0 |
4 maja 2024
4.05 - 17:00 (Sb) |
21 |
Sokół II Ełganowo |
6 - 5 |
UKS Klukowo |
+3 |
12 maja 2024
12.05 - 11:00 (Nd) |
22 |
GTS Juszkowo |
- |
Sokół II Ełganowo |
|
19 maja 2024
19.05 - 12:00 (Nd) |
23 |
Sokół II Ełganowo |
- |
Olimpia Osowa |
|
26 maja 2024
26.05 - 17:30 (Nd) |
24 |
Motława Suchy Dąb |
- |
Sokół II Ełganowo |
|
29 maja 2024
29.05 - 18:00 (Śr) |
25 |
Sokół II Ełganowo |
- |
KS Grabiny Zameczek |
|
1 czerwca 2024
1.06 - 15:00 (Sb) |
26 |
TLG Baltia Gdańsk |
- |
Sokół II Ełganowo |
|
9 czerwca 2024
9.06 - 11:00 (Nd) |