POMORSKIE CENTRUM MECZOWE - SPRAWDŹ KTO DZISIAJ GRA MECZ

Klasa B - pomorska - grupa Gdańsk II - sezon 2023/2024

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. TLG Baltia Gdańsk 22 61 20 1 1 114 - 18
2. Respect Przejazdowo 22 55 17 4 1 119 - 26
3. Stoczniowiec II Gdańsk 22 52 16 4 2 77 - 25
4. Jaguar III Gdańsk 22 46 14 4 4 99 - 39
5. Sopocka Akademia Piłkarska 22 38 12 2 8 77 - 41
6. Wisła Długie Pole 22 36 11 3 8 63 - 53
7. Olimpia Osowa 22 29 8 5 9 50 - 53
8. KS Grabiny Zameczek 22 26 7 5 10 42 - 68
9. Morena Gdańsk 23 25 7 4 12 43 - 61
10. GTS Juszkowo 23 19 5 4 14 25 - 77
11. Motława Suchy Dąb 22 18 5 3 14 32 - 79
12. UKS Klukowo 22 15 4 3 15 37 - 104
13. Wisła Steblewo 22 12 3 3 16 37 - 90
14. Sokół II Ełganowo 22 9 2 3 17 27 - 108
Ostatni komentarz dodał kozak007 19.08.2023, 16:43:04


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 13

Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (1) 
UKS Klukowo 3 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska 20 sierpnia 2023 - 11:00
GTS Juszkowo 3 - 0 Wisła Steblewo 19 sierpnia 2023 - 16:00
Olimpia Osowa 2 - 4 Wisła Długie Pole 19 sierpnia 2023 - 13:00
Motława Suchy Dąb 1 - 3 Stoczniowiec II Gdańsk 19 sierpnia 2023 - 17:00
KS Grabiny Zameczek 2 - 0 Morena Gdańsk 20 sierpnia 2023 - 16:00
TLG Baltia Gdańsk 4 - 3 Respect Przejazdowo 19 sierpnia 2023 - 16:00
Jaguar III Gdańsk 7 - 1 Sokół II Ełganowo 19 sierpnia 2023 - 15:00
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sopocka Akademia Piłkarska 6 - 0 Sokół II Ełganowo 27 sierpnia 2023 - 17:00
Respect Przejazdowo 3 - 3 Jaguar III Gdańsk 26 sierpnia 2023 - 15:30
Morena Gdańsk 3 - 5 TLG Baltia Gdańsk 26 sierpnia 2023 - 11:00
Stoczniowiec II Gdańsk 3 - 2 KS Grabiny Zameczek 27 sierpnia 2023 - 11:00
Wisła Długie Pole 5 - 1 Motława Suchy Dąb 26 sierpnia 2023 - 16:00
Wisła Steblewo 1 - 1 Olimpia Osowa 27 sierpnia 2023 - 13:00
UKS Klukowo 6 - 1 GTS Juszkowo 27 sierpnia 2023 - 11:00
Kolejka 3 - 2/3. września 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Juszkowo 1 - 1 Sopocka Akademia Piłkarska 3 września 2023 - 16:00
Olimpia Osowa 3 - 2 UKS Klukowo 3 września 2023 - 11:00
Motława Suchy Dąb 4 - 4 Wisła Steblewo 2 września 2023 - 17:00
KS Grabiny Zameczek 2 - 2 Wisła Długie Pole 2 września 2023 - 13:00
TLG Baltia Gdańsk 2 - 3 Stoczniowiec II Gdańsk 3 września 2023 - 17:00
Jaguar III Gdańsk 4 - 2 Morena Gdańsk 2 września 2023 - 15:15
Sokół II Ełganowo 0 - 8 Respect Przejazdowo 3 września 2023 - 17:00
Kolejka 4 - 9/10. września 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 9 Respect Przejazdowo 9 września 2023 - 11:00
Morena Gdańsk 3 - 0 Sokół II Ełganowo 9 września 2023 - 11:00
vo, na boisku 2-0
Stoczniowiec II Gdańsk 4 - 4 Jaguar III Gdańsk 10 września 2023 - 11:00
Wisła Długie Pole 1 - 6 TLG Baltia Gdańsk 9 września 2023 - 17:00
Wisła Steblewo 0 - 1 KS Grabiny Zameczek 9 września 2023 - 17:00
UKS Klukowo 2 - 1 Motława Suchy Dąb 10 września 2023 - 11:00
GTS Juszkowo 0 - 0 Olimpia Osowa 9 września 2023 - 16:00
Kolejka 5 - 16/17. września 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Osowa 2 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska 16 września 2023 - 11:00
Motława Suchy Dąb 2 - 1 GTS Juszkowo 16 września 2023 - 17:00
KS Grabiny Zameczek 1 - 1 UKS Klukowo 17 września 2023 - 15:00
TLG Baltia Gdańsk 4 - 0 Wisła Steblewo 17 września 2023 - 19:00
Jaguar III Gdańsk 4 - 5 Wisła Długie Pole 16 września 2023 - 15:00
Sokół II Ełganowo 1 - 9 Stoczniowiec II Gdańsk 17 września 2023 - 17:00
Respect Przejazdowo 5 - 2 Morena Gdańsk 16 września 2023 - 16:00
Kolejka 6 - 23/24. września 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sopocka Akademia Piłkarska 5 - 0 Morena Gdańsk 24 września 2023 - 11:00
Stoczniowiec II Gdańsk 0 - 3 Respect Przejazdowo 24 września 2023 - 11:00
Wisła Długie Pole 9 - 2 Sokół II Ełganowo 23 września 2023 - 16:00
Wisła Steblewo 1 - 3 Jaguar III Gdańsk 23 września 2023 - 17:00
UKS Klukowo 0 - 4 TLG Baltia Gdańsk 24 września 2023 - 11:00
GTS Juszkowo 5 - 0 KS Grabiny Zameczek 24 września 2023 - 12:00
Olimpia Osowa 4 - 2 Motława Suchy Dąb 24 września 2023 - 19:00
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Motława Suchy Dąb 3 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska 30 września 2023 - 15:00
KS Grabiny Zameczek 0 - 1 Olimpia Osowa 1 października 2023 - 11:00
TLG Baltia Gdańsk 4 - 0 GTS Juszkowo 1 października 2023 - 19:00
Jaguar III Gdańsk 10 - 0 UKS Klukowo 30 września 2023 - 15:15
Sokół II Ełganowo 2 - 1 Wisła Steblewo 1 października 2023 - 16:00
Respect Przejazdowo 4 - 1 Wisła Długie Pole 30 września 2023 - 15:54
Morena Gdańsk 1 - 2 Stoczniowiec II Gdańsk 30 września 2023 - 11:00
Kolejka 8 - 7/8. października 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 3 Stoczniowiec II Gdańsk 8 października 2023 - 15:00
Wisła Długie Pole 4 - 0 Morena Gdańsk 7 października 2023 - 15:00
Wisła Steblewo 0 - 13 Respect Przejazdowo 7 października 2023 - 16:00
UKS Klukowo 3 - 3 Sokół II Ełganowo 8 października 2023 - 11:00
GTS Juszkowo 0 - 3 Jaguar III Gdańsk 7 października 2023 - 15:00
Olimpia Osowa 1 - 4 TLG Baltia Gdańsk 7 października 2023 - 17:00
Motława Suchy Dąb 0 - 3 KS Grabiny Zameczek 8 października 2023 - 15:00
Kolejka 9 - 14/15. października 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Grabiny Zameczek 1 - 7 Sopocka Akademia Piłkarska 15 października 2023 - 15:00
TLG Baltia Gdańsk 8 - 0 Motława Suchy Dąb 15 października 2023 - 19:00
Jaguar III Gdańsk 8 - 1 Olimpia Osowa 15 października 2023 - 15:00
Sokół II Ełganowo 1 - 1 GTS Juszkowo 14 października 2023 - 15:00
Respect Przejazdowo 7 - 1 UKS Klukowo 14 października 2023 - 13:00
Morena Gdańsk 4 - 6 Wisła Steblewo 14 października 2023 - 11:00
Stoczniowiec II Gdańsk 5 - 2 Wisła Długie Pole 15 października 2023 - 11:00
Kolejka 10 - 21/22. października 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 3 Wisła Długie Pole 22 października 2023 - 15:00
Wisła Steblewo 1 - 6 Stoczniowiec II Gdańsk 21 października 2023 - 16:00
UKS Klukowo 3 - 3 Morena Gdańsk 22 października 2023 - 11:00
GTS Juszkowo 0 - 5 Respect Przejazdowo 21 października 2023 - 15:00
Olimpia Osowa 5 - 1 Sokół II Ełganowo 21 października 2023 - 17:00
Motława Suchy Dąb 0 - 5 Jaguar III Gdańsk 21 października 2023 - 13:00
KS Grabiny Zameczek 0 - 5 TLG Baltia Gdańsk 22 października 2023 - 15:00
Kolejka 11 - 28/29. października 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
TLG Baltia Gdańsk 1 - 0 Sopocka Akademia Piłkarska 29 października 2023 - 19:00
Jaguar III Gdańsk 7 - 2 KS Grabiny Zameczek 28 października 2023 - 15:15
Sokół II Ełganowo 1 - 6 Motława Suchy Dąb 29 października 2023 - 11:00
Respect Przejazdowo 2 - 1 Olimpia Osowa 28 października 2023 - 15:00
Morena Gdańsk 4 - 0 GTS Juszkowo 28 października 2023 - 11:00
Stoczniowiec II Gdańsk 12 - 1 UKS Klukowo 28 października 2023 - 11:00
Wisła Długie Pole 4 - 4 Wisła Steblewo 29 października 2023 - 14:00
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sopocka Akademia Piłkarska 5 - 1 Wisła Steblewo 5 listopada 2023 - 14:00
UKS Klukowo 1 - 3 Wisła Długie Pole 5 listopada 2023 - 11:00
GTS Juszkowo 0 - 2 Stoczniowiec II Gdańsk 5 listopada 2023 - 12:00
Olimpia Osowa 3 - 3 Morena Gdańsk 4 listopada 2023 - 17:00
Motława Suchy Dąb 1 - 9 Respect Przejazdowo 4 listopada 2023 - 13:00
KS Grabiny Zameczek 2 - 2 Sokół II Ełganowo 5 listopada 2023 - 13:00
TLG Baltia Gdańsk 2 - 0 Jaguar III Gdańsk 4 listopada 2023 - 19:00
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar III Gdańsk 7 - 1 Sopocka Akademia Piłkarska 11 listopada 2023 - 15:15
Sokół II Ełganowo 1 - 6 TLG Baltia Gdańsk 12 listopada 2023 - 12:00
Respect Przejazdowo 9 - 4 KS Grabiny Zameczek 11 listopada 2023 - 12:00
Morena Gdańsk 4 - 0 Motława Suchy Dąb 11 listopada 2023 - 11:00
Stoczniowiec II Gdańsk 3 - 0 Olimpia Osowa 11 listopada 2023 - 15:30
Wisła Długie Pole 5 - 0 GTS Juszkowo 11 listopada 2023 - 13:00
Wisła Steblewo 0 - 3 UKS Klukowo 12 listopada 2023 - 13:00
vo, na boisku 4-2
Kolejka 14 - 16/17. marca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sopocka Akademia Piłkarska 7 - 0 UKS Klukowo 16 marca 2024 - 13:00
Wisła Steblewo 3 - 1 GTS Juszkowo 17 marca 2024 - 12:00
Wisła Długie Pole 1 - 1 Olimpia Osowa 16 marca 2024 - 15:00
Stoczniowiec II Gdańsk 1 - 1 Motława Suchy Dąb 16 marca 2024 - 11:00
Morena Gdańsk 2 - 2 KS Grabiny Zameczek 16 marca 2024 - 11:00
Respect Przejazdowo 1 - 1 TLG Baltia Gdańsk 13 marca 2024 - 19:45
Sokół II Ełganowo 1 - 5 Jaguar III Gdańsk 17 marca 2024 - 12:00
Kolejka 15 - 23/24. marca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół II Ełganowo 0 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska 24 marca 2024 - 11:00
Jaguar III Gdańsk 5 - 5 Respect Przejazdowo 24 marca 2024 - 13:00
TLG Baltia Gdańsk 8 - 0 Morena Gdańsk 24 marca 2024 - 19:00
KS Grabiny Zameczek 1 - 3 Stoczniowiec II Gdańsk 23 marca 2024 - 15:30
Motława Suchy Dąb 0 - 2 Wisła Długie Pole 24 marca 2024 - 15:00
Olimpia Osowa 6 - 1 Wisła Steblewo 23 marca 2024 - 19:30
GTS Juszkowo 1 - 0 UKS Klukowo 23 marca 2024 - 16:00
Kolejka 16 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sopocka Akademia Piłkarska 7 - 0 GTS Juszkowo 7 kwietnia 2024 - 12:00
UKS Klukowo 1 - 3 Olimpia Osowa 7 kwietnia 2024 - 11:00
Wisła Steblewo 0 - 1 Motława Suchy Dąb 6 kwietnia 2024 - 17:00
Wisła Długie Pole 4 - 1 KS Grabiny Zameczek 6 kwietnia 2024 - 16:00
Stoczniowiec II Gdańsk 0 - 1 TLG Baltia Gdańsk 7 kwietnia 2024 - 13:30
Morena Gdańsk 1 - 1 Jaguar III Gdańsk 6 kwietnia 2024 - 11:00
Respect Przejazdowo 3 - 0 Sokół II Ełganowo 6 kwietnia 2024 - 16:00
Kolejka 17 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Respect Przejazdowo 2 - 0 Sopocka Akademia Piłkarska 13 kwietnia 2024 - 16:00
Sokół II Ełganowo 1 - 2 Morena Gdańsk 13 kwietnia 2024 - 11:00
Jaguar III Gdańsk 0 - 2 Stoczniowiec II Gdańsk 13 kwietnia 2024 - 13:15
TLG Baltia Gdańsk 9 - 1 Wisła Długie Pole 14 kwietnia 2024 - 19:00
KS Grabiny Zameczek 3 - 2 Wisła Steblewo 14 kwietnia 2024 - 11:00
Motława Suchy Dąb 2 - 1 UKS Klukowo 14 kwietnia 2024 - 16:00
Olimpia Osowa 9 - 1 GTS Juszkowo 13 kwietnia 2024 - 19:30
Kolejka 18 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sopocka Akademia Piłkarska 5 - 1 Olimpia Osowa 21 kwietnia 2024 - 12:00
GTS Juszkowo 3 - 2 Motława Suchy Dąb 21 kwietnia 2024 - 12:30
UKS Klukowo 2 - 4 KS Grabiny Zameczek 21 kwietnia 2024 - 11:00
Wisła Steblewo 0 - 7 TLG Baltia Gdańsk 20 kwietnia 2024 - 17:00
Wisła Długie Pole 1 - 2 Jaguar III Gdańsk 20 kwietnia 2024 - 16:00
Stoczniowiec II Gdańsk 8 - 0 Sokół II Ełganowo 21 kwietnia 2024 - 15:00
Morena Gdańsk 0 - 4 Respect Przejazdowo 20 kwietnia 2024 - 11:00
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Morena Gdańsk 0 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska 27 kwietnia 2024 - 11:00
Respect Przejazdowo 1 - 1 Stoczniowiec II Gdańsk 27 kwietnia 2024 - 15:00
Sokół II Ełganowo 1 - 6 Wisła Długie Pole 28 kwietnia 2024 - 15:00
Jaguar III Gdańsk 4 - 2 Wisła Steblewo 27 kwietnia 2024 - 15:15
TLG Baltia Gdańsk 13 - 1 UKS Klukowo 28 kwietnia 2024 - 19:00
KS Grabiny Zameczek 2 - 2 GTS Juszkowo 28 kwietnia 2024 - 11:00
Motława Suchy Dąb 2 - 2 Olimpia Osowa 27 kwietnia 2024 - 11:00
Kolejka 20 - 4/5. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sopocka Akademia Piłkarska 5 - 1 Motława Suchy Dąb 4 maja 2024 - 12:00
Olimpia Osowa 0 - 3 KS Grabiny Zameczek 5 maja 2024 - 19:30
GTS Juszkowo 0 - 6 TLG Baltia Gdańsk 5 maja 2024 - 12:00
UKS Klukowo 2 - 4 Jaguar III Gdańsk 5 maja 2024 - 11:00
Wisła Steblewo 7 - 4 Sokół II Ełganowo 4 maja 2024 - 17:00
Wisła Długie Pole 0 - 1 Respect Przejazdowo 5 maja 2024 - 18:00
Stoczniowiec II Gdańsk 1 - 0 Morena Gdańsk 4 maja 2024 - 11:00
Kolejka 21 - 11/12. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stoczniowiec II Gdańsk 2 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska 12 maja 2024 - 11:00
Morena Gdańsk 2 - 0 Wisła Długie Pole 11 maja 2024 - 11:00
Respect Przejazdowo 7 - 1 Wisła Steblewo 11 maja 2024 - 17:00
Sokół II Ełganowo 5 - 4 UKS Klukowo 12 maja 2024 - 11:00
Jaguar III Gdańsk 12 - 1 GTS Juszkowo 11 maja 2024 - 13:15
TLG Baltia Gdańsk 5 - 2 Olimpia Osowa 12 maja 2024 - 19:00
KS Grabiny Zameczek 5 - 1 Motława Suchy Dąb 12 maja 2024 - 11:00
Kolejka 22 - 18/19. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sopocka Akademia Piłkarska 10 - 1 KS Grabiny Zameczek 19 maja 2024 - 12:00
Motława Suchy Dąb 1 - 9 TLG Baltia Gdańsk 18 maja 2024 - 17:00
Olimpia Osowa 2 - 1 Jaguar III Gdańsk 19 maja 2024 - 17:00
GTS Juszkowo 4 - 0 Sokół II Ełganowo 19 maja 2024 - 12:00
UKS Klukowo 0 - 15 Respect Przejazdowo 19 maja 2024 - 11:00
Wisła Steblewo 2 - 4 Morena Gdańsk 18 maja 2024 - 17:00
Wisła Długie Pole 0 - 4 Stoczniowiec II Gdańsk 18 maja 2024 - 11:30
Kolejka 23 - 25/26. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wisła Długie Pole - Sopocka Akademia Piłkarska 25 maja 2024 - 16:00
Stoczniowiec II Gdańsk - Wisła Steblewo 25 maja 2024 - 11:00
Morena Gdańsk - UKS Klukowo 25 maja 2024 - 11:00
Respect Przejazdowo - GTS Juszkowo 25 maja 2024 - 15:30
Sokół II Ełganowo - Olimpia Osowa 26 maja 2024 - 17:30
Jaguar III Gdańsk - Motława Suchy Dąb 25 maja 2024 - 13:00
TLG Baltia Gdańsk - KS Grabiny Zameczek 26 maja 2024 - 19:00
Kolejka 24 - 30. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sopocka Akademia Piłkarska - TLG Baltia Gdańsk 30 maja 2024 - 17:00
KS Grabiny Zameczek - Jaguar III Gdańsk 30 maja 2024 - 16:00
Motława Suchy Dąb - Sokół II Ełganowo 29 maja 2024 - 18:00
Olimpia Osowa - Respect Przejazdowo 30 maja 2024 - 20:30
GTS Juszkowo 0 - 3 Morena Gdańsk 30 marca 2024 - 13:00
UKS Klukowo - Stoczniowiec II Gdańsk 30 maja 2024 - 11:00
Wisła Steblewo - Wisła Długie Pole 29 maja 2024 - 18:30
Kolejka 25 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wisła Steblewo - Sopocka Akademia Piłkarska 1 czerwca 2024 - 17:00
Wisła Długie Pole - UKS Klukowo 1 czerwca 2024 - 16:00
Stoczniowiec II Gdańsk - GTS Juszkowo 1 czerwca 2024 - 11:00
Morena Gdańsk - Olimpia Osowa 1 czerwca 2024 - 11:00
Respect Przejazdowo - Motława Suchy Dąb 1 czerwca 2024 - 16:00
Sokół II Ełganowo - KS Grabiny Zameczek 1 czerwca 2024 - 17:30
Jaguar III Gdańsk - TLG Baltia Gdańsk 1 czerwca 2024 - 13:00
Kolejka 26 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sopocka Akademia Piłkarska - Jaguar III Gdańsk 9 czerwca 2024 - 11:00
TLG Baltia Gdańsk - Sokół II Ełganowo 9 czerwca 2024 - 11:00
KS Grabiny Zameczek - Respect Przejazdowo 9 czerwca 2024 - 11:00
Motława Suchy Dąb - Morena Gdańsk 9 czerwca 2024 - 17:00
Olimpia Osowa - Stoczniowiec II Gdańsk 9 czerwca 2024 - 11:00
GTS Juszkowo - Wisła Długie Pole 9 czerwca 2024 - 11:00
UKS Klukowo - Wisła Steblewo 9 czerwca 2024 - 11:00
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE