1 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
1 - 2 |
Czarni Przemysław |
0 |
20 sierpnia 2023
20.08 - 11:00 (Nd) |
2 |
GTS Pruszcz Gdański |
1 - 4 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
+3 |
30 sierpnia 2023
30.08 - 19:00 (Śr) |
3 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
4 - 1 |
Gryf Goręczyno |
+3 |
3 września 2023
3.09 - 11:00 (Nd) |
4 |
Sokół Ełganowo |
0 - 2 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
+3 |
9 września 2023
9.09 - 13:30 (Sb) |
5 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
3 - 1 |
Orzeł Straszyn |
+3 |
17 września 2023
17.09 - 11:00 (Nd) |
6 |
Korona Cedry Małe |
3 - 6 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
+3 |
23 września 2023
23.09 - 14:00 (Sb) |
7 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
1 - 1 |
Orlik Przodkowo |
+1 |
1 października 2023
1.10 - 11:00 (Nd) |
8 |
GTS Rotmanka |
0 - 3 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
+3 |
8 października 2023
8.10 - 12:00 (Nd) |
9 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
1 - 1 |
KS Sulmin |
+1 |
15 października 2023
15.10 - 11:00 (Nd) |
10 |
Amator Kiełpino |
8 - 1 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
0 |
21 października 2023
21.10 - 13:00 (Sb) |
11 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
3 - 1 |
GKS Żukowo |
+3 |
29 października 2023
29.10 - 11:00 (Nd) |
12 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
3 - 2 |
Potok Pszczółki |
+3 |
5 listopada 2023
5.11 - 11:00 (Nd) |
13 |
GTS Mokry Dwór |
0 - 5 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
+3 |
11 listopada 2023
11.11 - 14:00 (Sb) |
14 |
Czarni Przemysław |
1 - 2 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
+3 |
16 marca 2024
16.03 - 14:15 (Sb) |
15 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
8 - 1 |
GTS Pruszcz Gdański |
+3 |
24 marca 2024
24.03 - 11:00 (Nd) |
16 |
Gryf Goręczyno |
1 - 1 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
+1 |
6 kwietnia 2024
6.04 - 16:00 (Sb) |
17 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
0 - 0 |
Sokół Ełganowo |
+1 |
13 kwietnia 2024
13.04 - 14:00 (Sb) |
18 |
Orzeł Straszyn |
1 - 1 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
+1 |
21 kwietnia 2024
21.04 - 14:00 (Nd) |
19 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
1 - 0 |
Korona Cedry Małe |
+3 |
27 kwietnia 2024
27.04 - 11:00 (Sb) |
20 |
Orlik Przodkowo |
0 - 2 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
+3 |
1 maja 2024
1.05 - 14:00 (Śr) |
21 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
3 - 1 |
GTS Rotmanka |
+3 |
11 maja 2024
11.05 - 17:00 (Sb) |
22 |
KS Sulmin |
- |
Czarni II Pruszcz Gdański |
|
18 maja 2024
18.05 - 16:00 (Sb) |
23 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
- |
Amator Kiełpino |
|
26 maja 2024
26.05 - 11:00 (Nd) |
24 |
GKS Żukowo |
- |
Czarni II Pruszcz Gdański |
|
2 czerwca 2024
2.06 - 17:00 (Nd) |
25 |
Potok Pszczółki |
- |
Czarni II Pruszcz Gdański |
|
9 czerwca 2024
9.06 - 15:00 (Nd) |
26 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
- |
GTS Mokry Dwór |
|
16 czerwca 2024
16.06 - 11:00 (Nd) |