POMORSKIE CENTRUM MECZOWE - SPRAWDŹ KTO DZISIAJ GRA MECZ

Klasa A - pomorska - grupa Gdańsk II - sezon 2023/2024

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Amator Kiełpino 17 44 14 2 1 75 - 17
2. Czarni II Pruszcz Gdański 17 37 11 4 2 48 - 24
3. Orlik Przodkowo 17 32 10 2 5 57 - 36
4. GTS Mokry Dwór 17 30 9 3 5 40 - 30
5. GKS Żukowo 17 27 8 3 6 41 - 43 1 3 1 0 0 3 - 2
6. KS Sulmin 17 27 8 3 6 50 - 37 1 0 0 0 1 2 - 3
7. Potok Pszczółki 17 26 8 2 7 37 - 39
8. Orzeł Straszyn 17 25 8 1 8 28 - 30
9. Korona Cedry Małe 17 21 6 3 8 44 - 44 1 3 1 0 0 3 - 2
10. Gryf Goręczyno 17 21 6 3 8 28 - 37 1 0 0 0 1 2 - 3
11. Czarni Przemysław 17 19 6 1 10 40 - 57
12. GTS Rotmanka 17 15 5 0 12 27 - 45
13. Sokół Ełganowo 17 12 3 3 11 15 - 48
14. GTS Pruszcz Gdański 17 4 0 4 13 19 - 62
Ostatni komentarz dodał Kuffur10 14.04.2024, 18:00:56


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 13

Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (2) 
GTS Rotmanka 0 - 1 Sokół Ełganowo 20 sierpnia 2023 - 12:00
Orlik Przodkowo 3 - 1 Orzeł Straszyn 19 sierpnia 2023 - 11:00
KS Sulmin 1 - 2 Gryf Goręczyno 19 sierpnia 2023 - 16:00
Amator Kiełpino 9 - 0 GTS Pruszcz Gdański 19 sierpnia 2023 - 12:15
Czarni II Pruszcz Gdański 1 - 2 Czarni Przemysław 20 sierpnia 2023 - 11:00
Korona Cedry Małe 1 - 3 GKS Żukowo 19 sierpnia 2023 - 17:00
Potok Pszczółki 0 - 0 GTS Mokry Dwór 20 sierpnia 2023 - 15:00
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły] Komentarze (3) 
Korona Cedry Małe 3 - 5 Orlik Przodkowo 26 sierpnia 2023 - 17:00
Sokół Ełganowo 1 - 2 KS Sulmin 26 sierpnia 2023 - 15:00
Orzeł Straszyn 3 - 1 GTS Rotmanka 26 sierpnia 2023 - 11:00
Czarni Przemysław 2 - 3 Potok Pszczółki 27 sierpnia 2023 - 14:00
Gryf Goręczyno 0 - 2 Amator Kiełpino 26 sierpnia 2023 - 15:30
GTS Pruszcz Gdański 1 - 4 Czarni II Pruszcz Gdański 30 sierpnia 2023 - 19:00
GKS Żukowo 2 - 8 GTS Mokry Dwór 26 sierpnia 2023 - 14:30
Kolejka 3 - 2/3. września 2023 [szczegóły] Komentarze (9) 
Potok Pszczółki 2 - 1 GTS Pruszcz Gdański 3 września 2023 - 15:00
Amator Kiełpino 5 - 0 Sokół Ełganowo 2 września 2023 - 13:30
Orlik Przodkowo 2 - 2 GKS Żukowo 2 września 2023 - 15:00
GTS Mokry Dwór 6 - 3 Czarni Przemysław 2 września 2023 - 16:00
Czarni II Pruszcz Gdański 4 - 1 Gryf Goręczyno 3 września 2023 - 11:00
KS Sulmin 5 - 1 Orzeł Straszyn 2 września 2023 - 16:00
GTS Rotmanka 2 - 4 Korona Cedry Małe 3 września 2023 - 12:00
Kolejka 4 - 9/10. września 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Żukowo 3 - 0 Czarni Przemysław 9 września 2023 - 14:30
Gryf Goręczyno 5 - 3 Potok Pszczółki 9 września 2023 - 16:00
GTS Pruszcz Gdański 2 - 2 GTS Mokry Dwór 8 września 2023 - 19:30
Orlik Przodkowo 5 - 1 GTS Rotmanka 9 września 2023 - 13:00
Sokół Ełganowo 0 - 2 Czarni II Pruszcz Gdański 9 września 2023 - 13:30
Orzeł Straszyn 0 - 2 Amator Kiełpino 9 września 2023 - 11:00
Korona Cedry Małe 4 - 2 KS Sulmin 10 września 2023 - 11:00
Kolejka 5 - 16/17. września 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Potok Pszczółki 7 - 0 Sokół Ełganowo 17 września 2023 - 15:00
GTS Mokry Dwór 2 - 0 Gryf Goręczyno 16 września 2023 - 16:00
Czarni Przemysław 2 - 2 GTS Pruszcz Gdański 17 września 2023 - 16:30
Czarni II Pruszcz Gdański 3 - 1 Orzeł Straszyn 17 września 2023 - 11:00
GTS Rotmanka 2 - 5 GKS Żukowo 17 września 2023 - 12:00
Amator Kiełpino 2 - 2 Korona Cedry Małe 16 września 2023 - 13:30
KS Sulmin 4 - 6 Orlik Przodkowo 16 września 2023 - 16:00
Kolejka 6 - 23/24. września 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Ełganowo 1 - 0 GTS Mokry Dwór 23 września 2023 - 15:00
Orlik Przodkowo 4 - 5 Amator Kiełpino 23 września 2023 - 12:30
Orzeł Straszyn 2 - 3 Potok Pszczółki 23 września 2023 - 11:00
GTS Rotmanka 1 - 2 KS Sulmin 24 września 2023 - 12:00
GKS Żukowo 3 - 0 GTS Pruszcz Gdański 23 września 2023 - 14:30
Korona Cedry Małe 3 - 6 Czarni II Pruszcz Gdański 23 września 2023 - 14:00
Gryf Goręczyno 1 - 2 Czarni Przemysław 23 września 2023 - 16:00
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Sulmin 2 - 3 GKS Żukowo 30 września 2023 - 16:00
Czarni II Pruszcz Gdański 1 - 1 Orlik Przodkowo 1 października 2023 - 11:00
Potok Pszczółki 2 - 1 Korona Cedry Małe 1 października 2023 - 15:00
Czarni Przemysław 4 - 1 Sokół Ełganowo 30 września 2023 - 15:00
Amator Kiełpino 6 - 2 GTS Rotmanka 30 września 2023 - 14:00
GTS Pruszcz Gdański 2 - 2 Gryf Goręczyno 30 września 2023 - 11:00
GTS Mokry Dwór 3 - 0 Orzeł Straszyn 30 września 2023 - 16:00
Kolejka 8 - 7/8. października 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Sulmin 2 - 2 Amator Kiełpino 8 października 2023 - 16:00
GKS Żukowo 3 - 0 Gryf Goręczyno 7 października 2023 - 14:00
Sokół Ełganowo 0 - 0 GTS Pruszcz Gdański 7 października 2023 - 15:00
Orzeł Straszyn 4 - 2 Czarni Przemysław 7 października 2023 - 11:00
Korona Cedry Małe 3 - 1 GTS Mokry Dwór 7 października 2023 - 15:00
Orlik Przodkowo 1 - 3 Potok Pszczółki 7 października 2023 - 11:00
GTS Rotmanka 0 - 3 Czarni II Pruszcz Gdański 8 października 2023 - 12:00
Kolejka 9 - 14/15. października 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Przemysław 0 - 5 Korona Cedry Małe 14 października 2023 - 15:00
GTS Mokry Dwór 1 - 2 Orlik Przodkowo 14 października 2023 - 15:00
Czarni II Pruszcz Gdański 1 - 1 KS Sulmin 15 października 2023 - 11:00
Amator Kiełpino 6 - 0 GKS Żukowo 15 października 2023 - 11:00
GTS Pruszcz Gdański 0 - 2 Orzeł Straszyn 13 października 2023 - 19:00
Potok Pszczółki 3 - 1 GTS Rotmanka 15 października 2023 - 14:00
Gryf Goręczyno 3 - 2 Sokół Ełganowo 14 października 2023 - 16:00
Kolejka 10 - 21/22. października 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orzeł Straszyn 4 - 1 Gryf Goręczyno 21 października 2023 - 11:00
GKS Żukowo 4 - 0 Sokół Ełganowo 21 października 2023 - 14:00
GTS Rotmanka 0 - 1 GTS Mokry Dwór 22 października 2023 - 12:00
Orlik Przodkowo 10 - 2 Czarni Przemysław 21 października 2023 - 15:00
Korona Cedry Małe 3 - 2 GTS Pruszcz Gdański 21 października 2023 - 14:00
Amator Kiełpino 8 - 1 Czarni II Pruszcz Gdański 21 października 2023 - 13:00
KS Sulmin 6 - 1 Potok Pszczółki 22 października 2023 - 11:00
Kolejka 11 - 28/29. października 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Ełganowo 1 - 0 Orzeł Straszyn 28 października 2023 - 15:05
Czarni II Pruszcz Gdański 3 - 1 GKS Żukowo 29 października 2023 - 11:00
Gryf Goręczyno 2 - 3 Korona Cedry Małe 29 października 2023 - 14:00
Potok Pszczółki 1 - 6 Amator Kiełpino 29 października 2023 - 13:00
GTS Mokry Dwór 4 - 0 KS Sulmin 28 października 2023 - 14:45
Czarni Przemysław 2 - 5 GTS Rotmanka 29 października 2023 - 13:00
GTS Pruszcz Gdański 3 - 5 Orlik Przodkowo 27 października 2023 - 19:00
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły] Komentarze (1) 
Korona Cedry Małe 3 - 3 Sokół Ełganowo 5 listopada 2023 - 11:00
KS Sulmin 7 - 1 Czarni Przemysław 4 listopada 2023 - 15:00
GKS Żukowo 2 - 3 Orzeł Straszyn 4 listopada 2023 - 11:00
Czarni II Pruszcz Gdański 3 - 2 Potok Pszczółki 5 listopada 2023 - 11:00
Orlik Przodkowo 1 - 2 Gryf Goręczyno 4 listopada 2023 - 13:30
Amator Kiełpino 1 - 3 GTS Mokry Dwór 4 listopada 2023 - 13:30
GTS Rotmanka 4 - 0 GTS Pruszcz Gdański 5 listopada 2023 - 12:00
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Ełganowo 2 - 5 Orlik Przodkowo 11 listopada 2023 - 12:00
Potok Pszczółki 2 - 2 GKS Żukowo 11 listopada 2023 - 12:00
GTS Pruszcz Gdański 2 - 5 KS Sulmin 11 listopada 2023 - 11:00
Czarni Przemysław 1 - 3 Amator Kiełpino 12 listopada 2023 - 13:00
Orzeł Straszyn 0 - 0 Korona Cedry Małe 11 listopada 2023 - 11:00
GTS Mokry Dwór 0 - 5 Czarni II Pruszcz Gdański 11 listopada 2023 - 14:00
Gryf Goręczyno 5 - 1 GTS Rotmanka 11 listopada 2023 - 11:00
Kolejka 14 - 16/17. marca 2024 [szczegóły] Komentarze (1) 
Sokół Ełganowo 1 - 2 GTS Rotmanka 16 marca 2024 - 15:00
Orzeł Straszyn 2 - 1 Orlik Przodkowo 16 marca 2024 - 17:00
Gryf Goręczyno 2 - 2 KS Sulmin 17 marca 2024 - 16:00
GTS Pruszcz Gdański 0 - 6 Amator Kiełpino 16 marca 2024 - 13:30
Czarni Przemysław 1 - 2 Czarni II Pruszcz Gdański 16 marca 2024 - 14:15
GKS Żukowo 5 - 4 Korona Cedry Małe 17 marca 2024 - 14:30
GTS Mokry Dwór 2 - 0 Potok Pszczółki 16 marca 2024 - 18:30
Kolejka 15 - 23/24. marca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orlik Przodkowo 3 - 2 Korona Cedry Małe 23 marca 2024 - 15:00
KS Sulmin 6 - 1 Sokół Ełganowo 23 marca 2024 - 16:00
GTS Rotmanka 0 - 1 Orzeł Straszyn 23 marca 2024 - 15:00
Potok Pszczółki 3 - 5 Czarni Przemysław 24 marca 2024 - 15:00
Amator Kiełpino 4 - 0 Gryf Goręczyno 23 marca 2024 - 13:00
Czarni II Pruszcz Gdański 8 - 1 GTS Pruszcz Gdański 24 marca 2024 - 11:00
GTS Mokry Dwór 3 - 3 GKS Żukowo 23 marca 2024 - 15:00
Kolejka 16 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (2) 
GTS Pruszcz Gdański 1 - 2 Potok Pszczółki 6 kwietnia 2024 - 11:00
Sokół Ełganowo 1 - 5 Amator Kiełpino 6 kwietnia 2024 - 15:00
GKS Żukowo 0 - 2 Orlik Przodkowo 7 kwietnia 2024 - 14:30
Czarni Przemysław 6 - 1 GTS Mokry Dwór 7 kwietnia 2024 - 13:00
Gryf Goręczyno 1 - 1 Czarni II Pruszcz Gdański 6 kwietnia 2024 - 16:00
Orzeł Straszyn 4 - 0 KS Sulmin 6 kwietnia 2024 - 18:00
Korona Cedry Małe 2 - 3 GTS Rotmanka 6 kwietnia 2024 - 16:00
Kolejka 17 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (2) 
Czarni Przemysław 5 - 0 GKS Żukowo 14 kwietnia 2024 - 16:00
Potok Pszczółki 0 - 1 Gryf Goręczyno 14 kwietnia 2024 - 15:00
GTS Mokry Dwór 3 - 2 GTS Pruszcz Gdański 12 kwietnia 2024 - 19:30
GTS Rotmanka 2 - 1 Orlik Przodkowo 13 kwietnia 2024 - 15:00
Czarni II Pruszcz Gdański 0 - 0 Sokół Ełganowo 13 kwietnia 2024 - 14:00
Amator Kiełpino 3 - 0 Orzeł Straszyn 13 kwietnia 2024 - 13:30
KS Sulmin 3 - 1 Korona Cedry Małe 13 kwietnia 2024 - 16:00
Kolejka 18 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Ełganowo - Potok Pszczółki 21 kwietnia 2024 - 15:00
Gryf Goręczyno - GTS Mokry Dwór 20 kwietnia 2024 - 16:00
GTS Pruszcz Gdański - Czarni Przemysław 20 kwietnia 2024 - 11:00
Orzeł Straszyn - Czarni II Pruszcz Gdański 20 kwietnia 2024 - 11:00
GKS Żukowo - GTS Rotmanka 21 kwietnia 2024 - 14:30
Korona Cedry Małe - Amator Kiełpino 20 kwietnia 2024 - 15:00
Orlik Przodkowo - KS Sulmin 20 kwietnia 2024 - 14:00
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Mokry Dwór - Sokół Ełganowo 27 kwietnia 2024 - 15:00
Amator Kiełpino - Orlik Przodkowo 27 kwietnia 2024 - 13:30
Potok Pszczółki - Orzeł Straszyn 27 kwietnia 2024 - 16:00
KS Sulmin - GTS Rotmanka 27 kwietnia 2024 - 16:00
GTS Pruszcz Gdański - GKS Żukowo 27 kwietnia 2024 - 11:00
Czarni II Pruszcz Gdański - Korona Cedry Małe 27 kwietnia 2024 - 11:00
Czarni Przemysław - Gryf Goręczyno
Kolejka 20 - 4/5. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Żukowo - KS Sulmin 5 maja 2024 - 17:00
Orlik Przodkowo - Czarni II Pruszcz Gdański 1 maja 2024 - 14:00
Korona Cedry Małe - Potok Pszczółki 4 maja 2024 - 16:00
Sokół Ełganowo - Czarni Przemysław 4 maja 2024 - 15:00
GTS Rotmanka - Amator Kiełpino 4 maja 2024 - 17:00
Gryf Goręczyno - GTS Pruszcz Gdański 4 maja 2024 - 16:00
Orzeł Straszyn - GTS Mokry Dwór 4 maja 2024 - 11:00
Kolejka 21 - 11/12. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amator Kiełpino - KS Sulmin 11 maja 2024 - 13:30
Gryf Goręczyno - GKS Żukowo 11 maja 2024 - 16:00
GTS Pruszcz Gdański - Sokół Ełganowo 11 maja 2024 - 11:00
Czarni Przemysław - Orzeł Straszyn
GTS Mokry Dwór - Korona Cedry Małe 11 maja 2024 - 15:00
Potok Pszczółki - Orlik Przodkowo 12 maja 2024 - 15:00
Czarni II Pruszcz Gdański - GTS Rotmanka 11 maja 2024 - 17:00
Kolejka 22 - 18/19. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Korona Cedry Małe - Czarni Przemysław 18 maja 2024 - 16:00
Orlik Przodkowo - GTS Mokry Dwór 18 maja 2024 - 16:00
KS Sulmin - Czarni II Pruszcz Gdański 18 maja 2024 - 16:00
GKS Żukowo - Amator Kiełpino 19 maja 2024 - 17:00
Orzeł Straszyn - GTS Pruszcz Gdański 18 maja 2024 - 11:00
GTS Rotmanka - Potok Pszczółki 18 maja 2024 - 17:00
Sokół Ełganowo - Gryf Goręczyno
Kolejka 23 - 25/26. maja 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Goręczyno - Orzeł Straszyn 25 maja 2024 - 16:00
Sokół Ełganowo - GKS Żukowo
GTS Mokry Dwór - GTS Rotmanka 25 maja 2024 - 15:00
Czarni Przemysław - Orlik Przodkowo
GTS Pruszcz Gdański - Korona Cedry Małe 25 maja 2024 - 11:00
Czarni II Pruszcz Gdański - Amator Kiełpino 26 maja 2024 - 11:00
Potok Pszczółki - KS Sulmin 26 maja 2024 - 15:00
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orzeł Straszyn - Sokół Ełganowo 1 czerwca 2024 - 11:00
GKS Żukowo - Czarni II Pruszcz Gdański 2 czerwca 2024 - 17:00
Korona Cedry Małe - Gryf Goręczyno 1 czerwca 2024 - 16:00
Amator Kiełpino - Potok Pszczółki 1 czerwca 2024 - 13:30
KS Sulmin - GTS Mokry Dwór 1 czerwca 2024 - 16:00
GTS Rotmanka - Czarni Przemysław 1 czerwca 2024 - 17:00
Orlik Przodkowo - GTS Pruszcz Gdański 1 czerwca 2024 - 17:00
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Ełganowo - Korona Cedry Małe
Czarni Przemysław - KS Sulmin
Orzeł Straszyn - GKS Żukowo 8 czerwca 2024 - 11:00
Potok Pszczółki - Czarni II Pruszcz Gdański 9 czerwca 2024 - 15:00
Gryf Goręczyno - Orlik Przodkowo 8 czerwca 2024 - 16:00
GTS Mokry Dwór - Amator Kiełpino 8 czerwca 2024 - 15:00
GTS Pruszcz Gdański - GTS Rotmanka 8 czerwca 2024 - 11:00
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2024 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orlik Przodkowo - Sokół Ełganowo 16 czerwca 2024 - 12:00
GKS Żukowo - Potok Pszczółki 16 czerwca 2024 - 12:00
KS Sulmin - GTS Pruszcz Gdański 16 czerwca 2024 - 12:00
Amator Kiełpino - Czarni Przemysław 16 czerwca 2024 - 12:00
Korona Cedry Małe - Orzeł Straszyn 16 czerwca 2024 - 12:00
Czarni II Pruszcz Gdański - GTS Mokry Dwór 16 czerwca 2024 - 12:00
GTS Rotmanka - Gryf Goręczyno 16 czerwca 2024 - 12:00
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE