POMORSKIE CENTRUM MECZOWE - SPRAWDŹ KTO DZISIAJ GRA MECZ

Liga Juniorów B - grupa Gdańsk I - sezon 2006/2007
Statystyki drużyn

Bałtyk II Gdynia

[informacje dodatkowe o klubie]


1 Bałtyk II Gdynia 1 - 5 Orkan Rumia 019/20. sierpnia 2006
2 Klif Chłapowo 5 - 2 Bałtyk II Gdynia 026/27. sierpnia 2006
3 Bałtyk II Gdynia 3 - 6 Lechia II Gdańsk 02/3. września 2006
4 Stolem Gniewino 6 - 0 Bałtyk II Gdynia 09/10. września 2006
5 Bałtyk II Gdynia 2 - 1 Iskra Gdynia +3 17 września 2006 (Nd)
6 Gryf Wejherowo 2 - 1 Bałtyk II Gdynia 023/24. września 2006
7 Bałtyk II Gdynia 1 - 2 Eko-Prod Szemud 030 września /1. października 2006
8 Sokół Bożepole Wielkie 7 - 0 Bałtyk II Gdynia 07/8. października 2006
9 Bałtyk II Gdynia 1 - 1 Polonia Gdańsk +114/15. października 2006
10 KP Sopot 6 - 1 Bałtyk II Gdynia 021/22. października 2006
11 Bałtyk II Gdynia 5 - 2 Celtic Reda +328/29. października 2006
12 Zatoka Puck 3 - 0 Bałtyk II Gdynia 04/5. listopada 2006
 vo
13 Bałtyk II Gdynia 2 - 5 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 011/12. listopada 2006
14 Orkan Rumia 2 - 1 Bałtyk II Gdynia 031 marca /1. kwietnia 2007
15 Bałtyk II Gdynia 2 - 4 Klif Chłapowo 07. kwietnia 2007
16 Lechia II Gdańsk 6 - 0 Bałtyk II Gdynia 014/15. kwietnia 2007
17 Bałtyk II Gdynia 3 - 5 Stolem Gniewino 021/22. kwietnia 2007
18 Iskra Gdynia 1 - 4 Bałtyk II Gdynia +328. kwietnia 2007
19 Bałtyk II Gdynia 0 - 2 Gryf Wejherowo 01. maja 2007
20 Eko-Prod Szemud 0 - 0 Bałtyk II Gdynia +15/6. maja 2007
21 Bałtyk II Gdynia 2 - 1 Sokół Bożepole Wielkie +312/13. maja 2007
22 Polonia Gdańsk 2 - 2 Bałtyk II Gdynia +119/20. maja 2007
23 Bałtyk II Gdynia 1 - 0 KP Sopot +326/27. maja 2007
24 Celtic Reda 3 - 0 Bałtyk II Gdynia 02/3. czerwca 2007
25 Bałtyk II Gdynia 0 - 7 Zatoka Puck 09/10. czerwca 2007
26 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 3 Bałtyk II Gdynia +316/17. czerwca 2007
 vo

Progresja wyników:


+3 - Zwycięstwo, +1 - Remis, 0 - Porażka
0
Kolejka 1: <b>Bałtyk II Gdynia</b> - Orkan Rumia 1 - 5
0
Kolejka 2: Klif Chłapowo - <b><b>Bałtyk II Gdynia</b></b> 5 - 2
0
Kolejka 3: <b><b><b>Bałtyk II Gdynia</b></b></b> - Lechia II Gdańsk 3 - 6
0
Kolejka 4: Stolem Gniewino - <b><b><b><b>Bałtyk II Gdynia</b></b></b></b> 6 - 0
3
Kolejka 5: <b><b><b><b><b>Bałtyk II Gdynia</b></b></b></b></b> - Iskra Gdynia 2 - 1
3
Kolejka 6: Gryf Wejherowo - <b><b><b><b><b><b>Bałtyk II Gdynia</b></b></b></b></b></b> 2 - 1
3
Kolejka 7: <b><b><b><b><b><b><b>Bałtyk II Gdynia</b></b></b></b></b></b></b> - Eko-Prod Szemud 1 - 2
3
Kolejka 8: Sokół Bożepole Wielkie - <b><b><b><b><b><b><b><b>Bałtyk II Gdynia</b></b></b></b></b></b></b></b> 7 - 0
4
Kolejka 9: <b><b><b><b><b><b><b><b><b>Bałtyk II Gdynia</b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Polonia Gdańsk 1 - 1
4
Kolejka 10: KP Sopot - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Bałtyk II Gdynia</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 6 - 1
7
Kolejka 11: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Bałtyk II Gdynia</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Celtic Reda 5 - 2
7
Kolejka 12: Zatoka Puck - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Bałtyk II Gdynia</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 0
7
Kolejka 13: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Bałtyk II Gdynia</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 5
7
Kolejka 14: Orkan Rumia - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Bałtyk II Gdynia</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 1
7
Kolejka 15: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Bałtyk II Gdynia</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Klif Chłapowo 2 - 4
7
Kolejka 16: Lechia II Gdańsk - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Bałtyk II Gdynia</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 6 - 0
7
Kolejka 17: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Bałtyk II Gdynia</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Stolem Gniewino 3 - 5
10
Kolejka 18: Iskra Gdynia - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Bałtyk II Gdynia</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 4
10
Kolejka 19: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Bałtyk II Gdynia</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Gryf Wejherowo 0 - 2
11
Kolejka 20: Eko-Prod Szemud - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Bałtyk II Gdynia</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 0
14
Kolejka 21: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Bałtyk II Gdynia</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Sokół Bożepole Wielkie 2 - 1
15
Kolejka 22: Polonia Gdańsk - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Bałtyk II Gdynia</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 2
18
Kolejka 23: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Bałtyk II Gdynia</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - KP Sopot 1 - 0
18
Kolejka 24: Celtic Reda - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Bałtyk II Gdynia</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 0
18
Kolejka 25: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Bałtyk II Gdynia</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Zatoka Puck 0 - 7
21
Kolejka 26: Błyskawica Reda Rekowo Dolne - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Bałtyk II Gdynia</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 3
1234567891011121314151617181920212223242526

Mecze PKT Zw. Rem. Por. Bramki
U siebie 13 13 4 1 8 23 - 41
Na wyjeździe13822914 - 43
Suma2621631737 - 84


© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE