SPARINGI POMORSKICH DRUŻYN - ZIMA 2024

Liga Juniorów B - grupa Gdańsk I - sezon 2006/2007

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Stolem Gniewino 26 69 22 3 1 108 - 18
2. Lechia II Gdańsk 26 68 22 2 2 128 - 18
3. Gryf Wejherowo 26 49 15 4 7 57 - 32
4. Orkan Rumia 26 48 15 3 8 65 - 46
5. Zatoka Puck 26 45 14 3 9 59 - 39
6. KP Sopot 26 42 13 3 10 58 - 41
7. Celtic Reda 26 33 10 3 13 42 - 61
8. Sokół Bożepole Wielkie 26 32 10 2 14 41 - 54
9. Polonia Gdańsk 26 31 9 4 13 55 - 63
10. Eko-Prod Szemud 26 30 9 3 14 46 - 61
11. Klif Chłapowo 26 25 8 1 17 55 - 102
12. Bałtyk II Gdynia 26 21 6 3 17 37 - 84
13. Iskra Gdynia 26 20 6 2 18 30 - 92
14. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 26 15 5 0 21 34 - 104
Ostatni komentarz dodał Fokus 24.06.2007, 22:43:17


Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (134) 
Eko-Prod Szemud 8 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Sokół Bożepole Wielkie 2 - 0 Gryf Wejherowo
Polonia Gdańsk 0 - 3 Iskra Gdynia 20 września 2006
vo
KP Sopot 0 - 4 Stolem Gniewino
Celtic Reda 0 - 2 Lechia II Gdańsk
Zatoka Puck 3 - 1 Klif Chłapowo
Bałtyk II Gdynia 1 - 5 Orkan Rumia
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (91) 
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 1 Orkan Rumia
Klif Chłapowo 5 - 2 Bałtyk II Gdynia
Lechia II Gdańsk 3 - 1 Zatoka Puck
Stolem Gniewino 8 - 0 Celtic Reda
Iskra Gdynia 3 - 2 KP Sopot
Gryf Wejherowo 2 - 2 Polonia Gdańsk
Eko-Prod Szemud 0 - 2 Sokół Bożepole Wielkie
Kolejka 3 - 2/3. września 2006 [szczegóły] Komentarze (56) 
Sokół Bożepole Wielkie 2 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Polonia Gdańsk 5 - 2 Eko-Prod Szemud
KP Sopot 3 - 0 Gryf Wejherowo
vo
Celtic Reda 2 - 2 Iskra Gdynia
Zatoka Puck 0 - 1 Stolem Gniewino
Bałtyk II Gdynia 3 - 6 Lechia II Gdańsk
Orkan Rumia 8 - 2 Klif Chłapowo
Kolejka 4 - 9/10. września 2006 [szczegóły] Komentarze (54) 
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 0 Klif Chłapowo
Lechia II Gdańsk 6 - 0 Orkan Rumia
Stolem Gniewino 6 - 0 Bałtyk II Gdynia
Iskra Gdynia 1 - 2 Zatoka Puck
Gryf Wejherowo 4 - 1 Celtic Reda
Eko-Prod Szemud 1 - 1 KP Sopot
Sokół Bożepole Wielkie 4 - 1 Polonia Gdańsk
Kolejka 5 - 16/17. września 2006 [szczegóły] Komentarze (45) 
Polonia Gdańsk 5 - 6 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
KP Sopot 1 - 1 Sokół Bożepole Wielkie
Celtic Reda 1 - 1 Eko-Prod Szemud
Zatoka Puck 1 - 1 Gryf Wejherowo
Bałtyk II Gdynia 2 - 1 Iskra Gdynia 17 września 2006
Orkan Rumia 2 - 2 Stolem Gniewino
Klif Chłapowo 0 - 8 Lechia II Gdańsk
Kolejka 6 - 23/24. września 2006 [szczegóły] Komentarze (58) 
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 5 Lechia II Gdańsk
Stolem Gniewino 14 - 2 Klif Chłapowo
Iskra Gdynia 1 - 2 Orkan Rumia
Gryf Wejherowo 2 - 1 Bałtyk II Gdynia
Eko-Prod Szemud 1 - 3 Zatoka Puck
Sokół Bożepole Wielkie 0 - 1 Celtic Reda
Polonia Gdańsk 2 - 1 KP Sopot
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] Komentarze (50) 
KP Sopot 4 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Celtic Reda 0 - 2 Polonia Gdańsk
Zatoka Puck 3 - 4 Sokół Bożepole Wielkie
Bałtyk II Gdynia 1 - 2 Eko-Prod Szemud
Orkan Rumia 1 - 5 Gryf Wejherowo
Klif Chłapowo 0 - 2 Iskra Gdynia
Lechia II Gdańsk 2 - 0 Stolem Gniewino
Kolejka 8 - 7/8. października 2006 [szczegóły] Komentarze (64) 
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 4 Stolem Gniewino
Iskra Gdynia 1 - 1 Lechia II Gdańsk
Gryf Wejherowo 4 - 0 Klif Chłapowo
Eko-Prod Szemud 0 - 4 Orkan Rumia
Sokół Bożepole Wielkie 7 - 0 Bałtyk II Gdynia
Polonia Gdańsk 1 - 1 Zatoka Puck
KP Sopot 1 - 0 Celtic Reda
Kolejka 9 - 14/15. października 2006 [szczegóły] Komentarze (59) 
Celtic Reda 2 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Zatoka Puck 2 - 1 KP Sopot
Bałtyk II Gdynia 1 - 1 Polonia Gdańsk
Orkan Rumia 1 - 1 Sokół Bożepole Wielkie
Klif Chłapowo 5 - 2 Eko-Prod Szemud
Lechia II Gdańsk 3 - 0 Gryf Wejherowo
Stolem Gniewino 5 - 0 Iskra Gdynia
Kolejka 10 - 21/22. października 2006 [szczegóły] Komentarze (48) 
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 6 - 1 Iskra Gdynia
Gryf Wejherowo 0 - 0 Stolem Gniewino
Eko-Prod Szemud 2 - 5 Lechia II Gdańsk
Sokół Bożepole Wielkie 5 - 1 Klif Chłapowo
Polonia Gdańsk 1 - 2 Orkan Rumia
KP Sopot 6 - 1 Bałtyk II Gdynia
Celtic Reda 3 - 4 Zatoka Puck
Kolejka 11 - 28/29. października 2006 [szczegóły] Komentarze (22) 
Zatoka Puck 5 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Bałtyk II Gdynia 5 - 2 Celtic Reda
Orkan Rumia 1 - 1 KP Sopot
Klif Chłapowo 6 - 4 Polonia Gdańsk
Lechia II Gdańsk 7 - 0 Sokół Bożepole Wielkie
Stolem Gniewino 3 - 0 Eko-Prod Szemud
vo
Iskra Gdynia 0 - 4 Gryf Wejherowo
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (45) 
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 5 Gryf Wejherowo
Eko-Prod Szemud 2 - 3 Iskra Gdynia
Sokół Bożepole Wielkie 1 - 2 Stolem Gniewino
Polonia Gdańsk 3 - 2 Lechia II Gdańsk
KP Sopot 4 - 1 Klif Chłapowo
Celtic Reda 1 - 4 Orkan Rumia
Zatoka Puck 3 - 0 Bałtyk II Gdynia
vo
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (52) 
Bałtyk II Gdynia 2 - 5 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Orkan Rumia 1 - 0 Zatoka Puck
Klif Chłapowo 5 - 2 Celtic Reda
Lechia II Gdańsk 3 - 1 KP Sopot
Stolem Gniewino 2 - 0 Polonia Gdańsk
Iskra Gdynia 3 - 0 Sokół Bożepole Wielkie
vo
Gryf Wejherowo 0 - 3 Eko-Prod Szemud
vo (na boisku 5-1)
Kolejka 14 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (54) 
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 4 Eko-Prod Szemud
Gryf Wejherowo 3 - 0 Sokół Bożepole Wielkie
Iskra Gdynia 1 - 5 Polonia Gdańsk
Stolem Gniewino 5 - 0 KP Sopot
Lechia II Gdańsk 3 - 0 Celtic Reda
Klif Chłapowo 5 - 2 Zatoka Puck
Orkan Rumia 2 - 1 Bałtyk II Gdynia
Kolejka 15 - 7. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (100) 
Orkan Rumia 2 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Bałtyk II Gdynia 2 - 4 Klif Chłapowo
Zatoka Puck 0 - 1 Lechia II Gdańsk
Celtic Reda 1 - 4 Stolem Gniewino
KP Sopot 5 - 1 Iskra Gdynia
Polonia Gdańsk 1 - 3 Gryf Wejherowo
Sokół Bożepole Wielkie 0 - 1 Eko-Prod Szemud
Kolejka 16 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (72) 
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 6 Sokół Bożepole Wielkie
Eko-Prod Szemud 3 - 1 Polonia Gdańsk
Gryf Wejherowo 2 - 0 KP Sopot
Iskra Gdynia 1 - 2 Celtic Reda
Stolem Gniewino 6 - 0 Zatoka Puck
Lechia II Gdańsk 6 - 0 Bałtyk II Gdynia
Klif Chłapowo 1 - 3 Orkan Rumia
Kolejka 17 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (48) 
Klif Chłapowo 3 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Orkan Rumia 0 - 5 Lechia II Gdańsk
Bałtyk II Gdynia 3 - 5 Stolem Gniewino
Zatoka Puck 5 - 0 Iskra Gdynia
Celtic Reda 0 - 2 Gryf Wejherowo
KP Sopot 3 - 0 Eko-Prod Szemud
Polonia Gdańsk 4 - 0 Sokół Bożepole Wielkie
Kolejka 18 - 28. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (34) 
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 0 Polonia Gdańsk
Sokół Bożepole Wielkie 0 - 7 KP Sopot
Eko-Prod Szemud 2 - 3 Celtic Reda
Gryf Wejherowo 3 - 1 Zatoka Puck
Iskra Gdynia 1 - 4 Bałtyk II Gdynia
Stolem Gniewino 4 - 0 Orkan Rumia
Lechia II Gdańsk 6 - 0 Klif Chłapowo
Kolejka 19 - 1. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (38) 
Lechia II Gdańsk 23 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Klif Chłapowo 1 - 7 Stolem Gniewino
Orkan Rumia 8 - 0 Iskra Gdynia
Bałtyk II Gdynia 0 - 2 Gryf Wejherowo
Zatoka Puck 3 - 0 Eko-Prod Szemud
vo
Celtic Reda 3 - 0 Sokół Bożepole Wielkie
vo
KP Sopot 2 - 3 Polonia Gdańsk
Kolejka 20 - 5/6. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (39) 
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 4 KP Sopot
Polonia Gdańsk 2 - 3 Celtic Reda
Sokół Bożepole Wielkie 0 - 1 Zatoka Puck
Eko-Prod Szemud 0 - 0 Bałtyk II Gdynia
Gryf Wejherowo 0 - 2 Orkan Rumia
Iskra Gdynia 1 - 5 Klif Chłapowo
Stolem Gniewino 1 - 1 Lechia II Gdańsk
Kolejka 21 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (35) 
Stolem Gniewino 3 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
vo
Lechia II Gdańsk 12 - 0 Iskra Gdynia
Klif Chłapowo 2 - 2 Gryf Wejherowo
Orkan Rumia 3 - 4 Eko-Prod Szemud
Bałtyk II Gdynia 2 - 1 Sokół Bożepole Wielkie
Zatoka Puck 4 - 0 Polonia Gdańsk
Celtic Reda 0 - 2 KP Sopot
Kolejka 22 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (34) 
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 3 Celtic Reda
vo
KP Sopot 2 - 1 Zatoka Puck
Polonia Gdańsk 2 - 2 Bałtyk II Gdynia
Sokół Bożepole Wielkie 0 - 2 Orkan Rumia
Eko-Prod Szemud 5 - 1 Klif Chłapowo
Gryf Wejherowo 0 - 3 Lechia II Gdańsk
Iskra Gdynia 1 - 8 Stolem Gniewino
Kolejka 23 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (18) 
Iskra Gdynia 3 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
vo
Stolem Gniewino 3 - 0 Gryf Wejherowo
Lechia II Gdańsk 3 - 2 Eko-Prod Szemud
Klif Chłapowo 0 - 2 Sokół Bożepole Wielkie
Orkan Rumia 8 - 2 Polonia Gdańsk
Bałtyk II Gdynia 1 - 0 KP Sopot
Zatoka Puck 2 - 2 Celtic Reda
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (19) 
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 3 Zatoka Puck
vo
Celtic Reda 3 - 0 Bałtyk II Gdynia
KP Sopot 1 - 0 Orkan Rumia
Polonia Gdańsk 3 - 0 Klif Chłapowo
Sokół Bożepole Wielkie 0 - 6 Lechia II Gdańsk
Eko-Prod Szemud 0 - 3 Stolem Gniewino
vo
Gryf Wejherowo 6 - 0 Iskra Gdynia
Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (31) 
Gryf Wejherowo 3 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
vo
Iskra Gdynia 0 - 1 Eko-Prod Szemud
Stolem Gniewino 5 - 0 Sokół Bożepole Wielkie
Lechia II Gdańsk 1 - 3 Polonia Gdańsk
Klif Chłapowo 3 - 6 KP Sopot
Orkan Rumia 2 - 4 Celtic Reda
Bałtyk II Gdynia 0 - 7 Zatoka Puck
Kolejka 26 - 16/17. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (74) 
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 3 Bałtyk II Gdynia
vo
Zatoka Puck 2 - 1 Orkan Rumia
Celtic Reda 3 - 2 Klif Chłapowo
KP Sopot 0 - 5 Lechia II Gdańsk
Polonia Gdańsk 2 - 3 Stolem Gniewino
Sokół Bożepole Wielkie 3 - 0 Iskra Gdynia
Eko-Prod Szemud 0 - 4 Gryf Wejherowo
© Pomorski Futbol 2003-2024 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE