POMORSKIE CENTRUM MECZOWE - SPRAWDŹ KTO DZISIAJ GRA MECZ

V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2018/2019
Statystyki drużyn

Powiśle II Dzierzgoń

[informacje dodatkowe o klubie]


1 Powiśle II Dzierzgoń 4 - 1 Tęcza Brusy +3 15 sierpnia 2018 - 17:00 (Śr)
2 Orzeł Subkowy 3 - 0 Powiśle II Dzierzgoń 0 18 sierpnia 2018 - 17:00 (Sb)
3 Powiśle II Dzierzgoń 2 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański +1 25 sierpnia 2018 - 17:00 (Sb)
4 Gwiazda Karsin 7 - 2 Powiśle II Dzierzgoń 0 1 września 2018 - 17:00 (Sb)
5 Powiśle II Dzierzgoń 2 - 3 Pomezania Malbork 0 8 września 2018 - 16:00 (Sb)
6 Borowiak Czersk 4 - 2 Powiśle II Dzierzgoń 0 16 września 2018 - 17:00 (Nd)
7 Powiśle II Dzierzgoń 1 - 3 Keramzyt Szprudowo 0 22 września 2018 - 16:00 (Sb)
8 Chojniczanka II Chojnice 3 - 1 Powiśle II Dzierzgoń 0 30 września 2018 - 11:00 (Nd)
9 Powiśle II Dzierzgoń 4 - 0 Spójnia Sadlinki +3 6 października 2018 - 15:00 (Sb)
10 Czarni Przemysław 2 - 2 Powiśle II Dzierzgoń +1 14 października 2018 - 15:00 (Nd)
11 Powiśle II Dzierzgoń 2 - 1 Sokół Zblewo +3 20 października 2018 - 15:00 (Sb)
12 Wisła Tczew 4 - 1 Powiśle II Dzierzgoń 0 27 października 2018 - 13:00 (Sb)
13 Powiśle II Dzierzgoń 3 - 1 Sławek Borzechowo +3 3 listopada 2018 - 14:00 (Sb)
14 Powiśle II Dzierzgoń 0 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 10 listopada 2018 - 14:00 (Sb)
15 Pogoń Prabuty 3 - 5 Powiśle II Dzierzgoń +3 17 listopada 2018 - 13:00 (Sb)
16 Tęcza Brusy 2 - 1 Powiśle II Dzierzgoń 0 16 marca 2019 - 17:30 (Sb)
17 Powiśle II Dzierzgoń 2 - 5 Orzeł Subkowy 0 23 marca 2019 - 14:00 (Sb)
18 Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 0 Powiśle II Dzierzgoń 0 30 marca 2019 - 15:00 (Sb)
19 Powiśle II Dzierzgoń 3 - 7 Gwiazda Karsin 0 6 kwietnia 2019 - 15:00 (Sb)
20 Pomezania Malbork 4 - 0 Powiśle II Dzierzgoń 0 13 kwietnia 2019 - 16:00 (Sb)
21 Powiśle II Dzierzgoń 5 - 0 Borowiak Czersk +3 17 kwietnia 2019 - 16:00 (Śr)
22 Keramzyt Szprudowo 0 - 3 Powiśle II Dzierzgoń +3 27 kwietnia 2019 - 17:00 (Sb)
23 Powiśle II Dzierzgoń 1 - 1 Chojniczanka II Chojnice +1 4 maja 2019 - 16:00 (Sb)
24 Spójnia Sadlinki 1 - 4 Powiśle II Dzierzgoń +3 11 maja 2019 - 15:30 (Sb)
25 Powiśle II Dzierzgoń 1 - 2 Czarni Przemysław 0 18 maja 2019 - 17:00 (Sb)
26 Sokół Zblewo 4 - 1 Powiśle II Dzierzgoń 0 25 maja 2019 - 16:00 (Sb)
27 Powiśle II Dzierzgoń 1 - 3 Wisła Tczew 0 1 czerwca 2019 - 16:00 (Sb)
28 Sławek Borzechowo 1 - 2 Powiśle II Dzierzgoń +3 9 czerwca 2019 - 12:00 (Nd)
29 Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 3 Powiśle II Dzierzgoń +3 12 czerwca 2019 - 17:30 (Śr)
30 Powiśle II Dzierzgoń 3 - 1 Pogoń Prabuty +3 22 czerwca 2019 - 15:00 (Sb)

Progresja wyników:


+3 - Zwycięstwo, +1 - Remis, 0 - Porażka
3
Kolejka 1: <b>Powiśle II Dzierzgoń</b> - Tęcza Brusy 4 - 1
3
Kolejka 2: Orzeł Subkowy - <b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b> 3 - 0
4
Kolejka 3: <b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b> - Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 2
4
Kolejka 4: Gwiazda Karsin - <b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b> 7 - 2
4
Kolejka 5: <b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b> - Pomezania Malbork 2 - 3
4
Kolejka 6: Borowiak Czersk - <b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b> 4 - 2
4
Kolejka 7: <b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b> - Keramzyt Szprudowo 1 - 3
4
Kolejka 8: Chojniczanka II Chojnice - <b><b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 1
7
Kolejka 9: <b><b><b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Spójnia Sadlinki 4 - 0
8
Kolejka 10: Czarni Przemysław - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 2
11
Kolejka 11: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Sokół Zblewo 2 - 1
11
Kolejka 12: Wisła Tczew - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 4 - 1
14
Kolejka 13: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Sławek Borzechowo 3 - 1
14
Kolejka 14: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 2
17
Kolejka 15: Pogoń Prabuty - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 5
17
Kolejka 16: Tęcza Brusy - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 1
17
Kolejka 17: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Orzeł Subkowy 2 - 5
17
Kolejka 18: Żuławy Nowy Dwór Gdański - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 4 - 0
17
Kolejka 19: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Gwiazda Karsin 3 - 7
17
Kolejka 20: Pomezania Malbork - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 4 - 0
20
Kolejka 21: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Borowiak Czersk 5 - 0
23
Kolejka 22: Keramzyt Szprudowo - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 3
24
Kolejka 23: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Chojniczanka II Chojnice 1 - 1
27
Kolejka 24: Spójnia Sadlinki - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 4
27
Kolejka 25: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Czarni Przemysław 1 - 2
27
Kolejka 26: Sokół Zblewo - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 4 - 1
27
Kolejka 27: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Wisła Tczew 1 - 3
30
Kolejka 28: Sławek Borzechowo - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 2
33
Kolejka 29: Beniaminek 03 Starogard Gdański - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 3
36
Kolejka 30: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Powiśle II Dzierzgoń</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Pogoń Prabuty 3 - 1
123456789101112131415161718192021222324252627282930

Mecze PKT Zw. Rem. Por. Bramki
U siebie 15 20 6 2 7 34 - 32
Na wyjeździe151651927 - 43
Suma30361131661 - 75


© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE